Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

lamarika
13. kvě 2010

Já nesnáším žehlení a vytírání 😝 Jo a ještě k smrti nesnáším vyhazování jídla. Přitom se mi zvedá kufr, protože mně to připomíná zvracení

elidule
autor
13. kvě 2010

to by mě nenapdlo s vyhazováním jídla 😅 mě se dělá blbe,když je ve dřezu něco nějaký zbytky jídla v tý výlevce nebo odpadu,já to nedokážu vybrat,to fakt nedám 😝

seba
13. kvě 2010

Já bych umřela u luxování 😖

elidule
autor
13. kvě 2010

jéé,tak naštěstí luxování je v režii taťky 🙂 mám pocit nekdy,že ho to i baví (a strašně se s tím crcá 😀 )

seba
13. kvě 2010

kdo myslíš,že luxuje u nás-trvá mu to syce dvě hodiny-ale já to vydržím 😀 😀

seba
13. kvě 2010

sice

elidule
autor
13. kvě 2010

hlavně,když nemusíš,viď? 😀 to chápu,já furt chodím okolo sporáku a pořád hudruju,že by potřeboval vycídit,až se zvedne a jde na to,ale je fakt,že já to vezmu houbičkou a jarem nebo cifem a je to šup šup ale on néé,vezme si speciální dlátko (si pořídil na sklokeramiku ) pak speciální prostředek a drhne a drhne a je pak ta deska jako zrcátko,je to šikula,ale pak by nesměl dostat chuť na něco smaženýho a třeba na párky,který prskají i okolo tý desky 😝 😀

elidule
autor
13. kvě 2010

to nevadí 🙂

seba
13. kvě 2010

Mm je hroznej na pořádek,teď už to řeším tak,že mu řeknu,že to tak dobře neumím a on uklidí 😉 ale jak se s tím štrdlá a pak očekává,že to aspoň dalších deset let vydrží 😀 😀

elidule
autor
13. kvě 2010

a ještě čeká metál,ne? 🙂 to já se musím jít vždy kouknout a uznat,že takhle skvěle bych to já neudělala 😀 ale co,když mu to udělá radost?

seba
13. kvě 2010

jasně pochválím ho klidně před nastoupenou jednotkou 😀 😀 😀

seba
13. kvě 2010

Jdu se vykoupat a spínat-musím se připravit na zítřek.držte nám pěsti 😉

seba
14. kvě 2010

Ahojky,tak my se chystáme a jako naschvál šíleně leje-to se mi pojede busem 😖

janulle22
14. kvě 2010

dobre ranko devcata ... tak ada ma za sebou prvni noc v postylce a super... sme se krasne vyspali i kdyz tata trochu nastvanej... 😅 😀

elidule
autor
14. kvě 2010

nazdárek 🙂
sebo,nebude to nic vážnýho snad
Jani,táta počítal,že bude malej už v pokojíčku,ne? 😀

janulle22
14. kvě 2010

nepocital... ale taky nepocital ze ja v 9 usnu... 😀

elidule
autor
14. kvě 2010

však on to přežije 😀

janulle22
14. kvě 2010

no nic jineho mu nezbyva... 😀 dneska odjizdi tak mu ot nemuzu ani vynahradit... mrzute... 😀

janulle22
14. kvě 2010

koberec dovezou az tak kolem 3 tak tu mame peknej bordel a ja nemuzu ani uklizrt nic, musime položit kobererc a pak nastehovat veci do pokojiku a pak vsude pouklizet...vubec se mi nechce...

elidule
autor
14. kvě 2010

fuj,nezávidím,hlavně když si představím,že mě to taky čeká 😖

janulle22
14. kvě 2010

no me stve ze ten koberec dovezou pozde aja nemuzunic udelat... 😠 mela bych jit varit ale nechce se me... 😀 klasika me nikdy... 😉
co varite dneska...?

elidule
autor
14. kvě 2010

my tu máme dobrou prodejnu koberců a navíc tam máme známýho,takže když jsme kupovali koberec,tak jsme řekli,kdy přesně ho mají dovézt a stalo se 🙂
já teď dovařila žebírka,budou zapečený těstoviny a kuřecí polívka asi nebo se na ti polívku vykvajznu 😝

lamarika
14. kvě 2010

Ahoj holky, jsem včera vytuhla 😝
Za chvilku se jdeme s malým fotit k fotogravce a teď když vás čtu, tak koukám, že jsem úplně zapomněla na oběd 😀 Asi udělám řízky, ty budou hned 😉 😉 Jsem to ale ženská zapomnětlivá 😀

janulle22
14. kvě 2010

eli oni rozvazel prvne olomouc a pak dediny okolo... 😒
ja delam rajskou... akorad se mi nechce delat tu sekanou do toho... ale budu muset...tata to ma rad... 🙂

janulle22
14. kvě 2010

lami 😀 to se stane... tak at se fotecky povedou... a ukaz nam je pak ju? 😉

elidule
autor
14. kvě 2010

Radu,tak ať je malej dobře naladěnej na focení 🙂
Jani,to su hajzli 😝 😀

janulle22
14. kvě 2010

no to jsou, ale co nadelame... tak mam aspon co delat zetra.. 😝 😀 budu litat jak sutr... 😀

seba
14. kvě 2010

právě jsme dorazili,jsem KO
Sára dostala nové léky a sprey do nosu-pokud to nezabere do týdne,máme si přijít pro dejchák 😖
alergie na kocoura negativní-hurá 🙂
malej už vytuhnul v postýlce,tak si jdu dát kafe-jo a u nás budou taky řízky

janulle22
14. kvě 2010

sebi a mala uz mela nejake leky na alergii?

seba
14. kvě 2010

dětská ji dala zodac,ten nám teď pro ní vůbec nedoporučili