Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
9. dub 2010

holky,tady se už spí - doufám jen,že si nedává Justík jenom lehkýho šlofíka,ale kouká pořádně zabrat 🙂 celý odpoledne ,až na ležení v kočárku,jí mám v podstatě na rukou,je strašně umručená,tohle já moc neznám,většinou si vystačí sama,no každopádně jsem to dostala ráno a teď už mě tak bolí břuch,navíc mě do něj krásně nakopala při utírání po koupání ☹
no aleeeee otevřela jsem si lahvinku,zapálila nějaký svíčky a ohřívám si večeři 😀 romantika o samotě jak vyšitá
zadělávám si pomalu a jistě na alkoholismus

elidule
autor
9. dub 2010

někde jsem to i četla,že nejvíce ženskejch alkoholiček jsou matky na mateřský dovolený 😀 ........................... je to smutné,zařadím se do statistik asi 😖

lamarika
9. dub 2010

jojo, to máš pravdu. Nejvíc alkoholiček je opravdu žen na mateřské 😉 Tak já momentálně jím polévku ze sáčku 😝
Třeba Justě rostou zoubky 😉 Věk už má, tak je to možný

lamarika
9. dub 2010

jo a nic jsem vám nekoupila páč jsem zapomněla některý věci koupit i co jsem potřebovala já 😝 Lítám po obchodě jak splašená s lístečkem kde mám napsanej nákup a stejně z něj zapomenu něco koupit. Tak je tohle možný?! 🙄

lamarika
9. dub 2010

už mám asi vykojenej mozek. . . 😝

elidule
autor
9. dub 2010

to my chodíme skoro furt do stejnýho krámu,takže vím,kde co je,tak doma v duchu chodím po krámu a nakupuju a píšu na lístek - nezapomenu nic,ale stejně k tomu vezmu ještě bilion zbytečností 😀
já jsem dementní kolikrát nevím proč,na kojení to svádět nemůžu 🙄

lamarika
9. dub 2010

jako řeknu ti, že ta moje demence je pořád horší a horší. Fakt na větě, že na mateřský se blbne něco asi bude 😒

elidule
autor
9. dub 2010

bude huuuuř 😝

lamarika
9. dub 2010

Radši neztraš. To brzo s takovouhle dopadne tak, že někde zapomenu ten svůj poklad 😉 Čas od času se mi stane, že zapomenu na psa. Jako třeba, že ho chudáka nechám v autě atd. 😅

elidule
autor
9. dub 2010

ozve se aspoň chudák? 😀

lamarika
9. dub 2010

právě že většinou ne. . . Tuhle u nás byl synovec a aby po něm ten náš ratlík pořád neskákal, tak jsem ho zavřela do ložnice. Jenže jsem pak na něj zapomněla a chudák tam byl ještě další hodinu. Pak mi totiž začalo připadat, že je doma něco v nepořádku, ale došlo mi to až když jsem šla zavřít okno do ložnice. . . 😝

elidule
autor
9. dub 2010

hlavně že měl kyslík a až by dostal hlad nebo žízeň,tak by se ohlásil 😉 ............... doufám 🙂
jinak jsem se nechutně přejedla

elidule
autor
9. dub 2010

tak Jusťule vzala to spaní vážně,tak jsem ráda,občas sice zaslechnu kníknutí,ale dobrý
ukládáte? nebo už spíte?

lamarika
9. dub 2010

já se pořád přemlouvám k tomu vaření. . . Moc se mi do toho nechce, ale zítra budu dopoledne v práci, tak potřebuju uvařit aby ten náš taťka neumřel hlady 😀

lamarika
9. dub 2010

u nás už malej spinká 😉

elidule
autor
9. dub 2010

v telce nic moc,Kameňák moc nemusím´,ale asi ho tam nechám jako kulisu,stejně to mám potichu,abych nebudila malou

elidule
autor
9. dub 2010

Ráďo,víš že je zejtra sobota,že jo? V sobotu se nefachá 😀 teda aspoň u nás se nepracovalo 😀 to je i ta práce co ještě děláš po večerech?

elidule
autor
9. dub 2010

já udělám dopo rizoto,mužík si naporoučel,naštěstí i toto považuje za jídlo a je s ním spokojenej 😀 😀 😀

lamarika
9. dub 2010

bohužel jo. . . U nás se nefachá až v neděli ☹

lamarika
9. dub 2010

u nás vede rizoto, francouský brambory, buřt guláš a řízek 😀 Docela jednoduchý jídla. Dneska chci ale dělat takovou masovo-zeleninovou směs s rejží

elidule
autor
9. dub 2010

tak to máte taky dobrý,některý chlapi by se s tím nespokojili 😝
ale s tou rejží jsi mi připomněla - Vašek je na ní odborník 😀 mě je v podstatě jedno,jakou koupím,uvařím do čtvrt hodiny a šlus,ale on neeee,zkoumá vybírá a kupuje nějakou za 50 korun a ještě ke všemu se vaří skoro půl hodiny 😕 pak sedí,baští a rozplývá se 😀 jsem já nenormální,když mi přijde rejže jako rejže? 😅 😕

lamarika
9. dub 2010

já jsem zase úchyl na těstoviny. To co dělá tvůj chlap s rejží přesně popisuje mě s těstovinama 😀 😀 😀 😀

elidule
autor
9. dub 2010

já nevím,na co jsem úchyl 😕 já jsem taková popelnice,sním kromě hub snad všechno 😀 😀
a děláš si nějaký speciální ty plněný a tak,to ráda chodíš do italských restaurací?

janulle22
9. dub 2010

nejmenuje se ta ryze parboleit nebo tak nejak... 😀 nesmejte se me vxslovnosti... 😀
malej jeste nespi... usinal mi tu an gauci v pul 7 a ted nechce zabrat... 😠

lamarika
9. dub 2010

Plněný nemám ráda. Většinou tady nejsou žádný dobrý. Ale dám si třeba majzla na výběr špaget atd. Já chodím ráda do jakékoli restaurace, protože to pro mě znamená, že nemusím vařit 😀 😀 😀 Sice vařím ráda, ale poslední dobou mi přijde, že vařím pořád to stejný dokola. Ráda dělám nový recepty, ale ten můj chlap na tohle není a odmítá mi to jíst. . .

lamarika
9. dub 2010

Už mi rozmrzlo maso, tak jsu na to

elidule
autor
9. dub 2010

Jani,no možná že i jooo a nejhorší je,že vždcky když jí dělám,tak dostanu vynadáno,protože te npytlík neopláchnu a nenamočím do vody,aby rýže dobře změkla 😅 😀 nejsem žádnej rejžomil 😀
nezávidím uspávání,kort dneska,jsem byla ráda,že vytuhla tak brzy 😔
a těstoviny nejradši zapečený fleky 😀

janulle22
9. dub 2010

to hans je rad kdyz delam novinky.. ted jsme delala jakysi rolky v horcicne omacce s hranolkama a delaly se nam boule za usima...fakt úarada 😵 a co teprve rezy a bananove rezy uz ted mam na ne chut... 😀 ja dycky vecer hledam na mmb recepty a to je pak naslintano v posteli...dycky chytnu hlad

elidule
autor
9. dub 2010

já ten repertoár v kuchyni taky nemám moc pestrý,ale nevadí nám to a když jednou za čas dostaneme chuť na něco třeba i složitějšího na přípravu,jak jsem řekla,to obstará taťka a je to
my tady ty restaurace nemáme nějak moc dobrý,nebo jsem vybíravá

elidule
autor
9. dub 2010

já koukám na inspiraci na www.toprecepty.cz a je tam taky dost zajímavých věcí
Jani,ten tvůj se jmenuje Honza a ty mu říkáš hans? nebo se tak jmenuje? 😅 😕 já abych byla v obraze 😀 😀