• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
autor
Jani,jako že když jsem dostala dvojku,tak jsem byla nadšená a neměla jsem pocit,že bych se měla zlepšovat,jednička byla pro mě sci-fi :grinning: ............ jedničky byly normální do pátý třídy,pak se začaly nějak vytrácet,když jsem přešla na gympl :stuck_out_tongue_closed_eyes: tam jsem to nezvládala bohužel

to ani nevím,že je Shrek 4, to bude jak seriál za chvíli
16. kvě 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na 3D jsme byli na podmořským světě nebo co to bylo a hezký,ale vedle mě seděla nějaká starší paní a ta furt óchala a áchala a vůbec tam vyluzovala divný zvuky,tak jsem si všímala spíš víc jí
16. kvě 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli tva souseda v kine byla taky scifi :grinning: :grinning: ten podmordkej svet mohl byt hezkej... :wink: na ten bych sla... :slight_smile:
16. kvě 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no oni byly dva, v jednom šlo o nějaký prehistorický potvory a to bylo poučný ale hezčí je určitě o tom,co je po hladinou teď, nynější život a je to krásně barevný a ty korály a tak vůbec - jsem si vždycky říkala,že to je jen na obrázcích a pak mi kolegyně z práce ukazovala fotky z dovči,byli v Dominikánský republice a zjistila jsem,že taková krása opravdu existuje a ty pláže a modrá voda čistá,jsem jen koukala a uklidňovala se v duchu: na Mácháčí je taky hezky :grinning: :grinning:
16. kvě 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli... :grinning: :grinning: tak aj nebyla ani tama ani tam... :wink: u nas v bazene je taky hezkly... :grinning: nebo na nakle.. :wink: ale jela bych se nekdy nekam muknout... :grinning:
16. kvě 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sme po jidle.... zalomila bych to, ale adam zase nechce... :angry: pak v 5 je hotovej,... a usina u pohadek...ale spat nepujde...
16. kvě 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já si půjdu s malou asi lehnout,až jí dám spát,já bych taky spala,huba se mi může roztrhnout :grinning:
16. kvě 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak ja nasadila malymj nurofen. Ke vsemu jsem to od nej chytla a boli me v krku a tece mi z nosu. Myslite, ze bych si na ten krk mohla vzit detskej mukosolvan? Jinak za chvilku jedeme do toho Brna na nakupy. Ja jsem jednou byla na 3D, bylo to neco o dinosaurech, ale moc se mi to libilo
16. kvě 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Radu,aby ti to zabralo ale,já na krk cucám orofar
ale třeba moje kámoška,tý léky nechutnají (divné že?) tak když jí není dobře,pije furt jitrocelovej sirup :slight_smile:
16. kvě 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja spis nevim jestli bych to mohla v tehotenstvi. Z orofaru a tady tech bonbonu co obsahuji lidokain se mi navaluje a z vincentky taky. Jak je Juste?
16. kvě 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ježiš já jsem blbá,já jsem si vůbec neuvědomila tvoje těhotenství :astonished: :angry: promiň
16. kvě 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teče jí z nosu jak z kohoutku a kašle,ale kašle jen,když spí,takhle normálně moc ne,ale když už zakašle,tak se až dáví
16. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teplotu nemá,nurofen jsem taky asi dvakrát zkoušela,musela jsem ze lžičky teda,protože z toho dávkovače a ni za boha,ale když má teplotu,tak automaticky dávám čípek
16. kvě 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lamariko a co takový ty šalvějový bonbóny?
16. kvě 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co Matýsek? jak to snáší,když mu není dobře?
16. kvě 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to jdu zalomit k formulím-malej si maluje v ohrádce u Sáry v pokojíčku,tak třeba bude chvíli klid
16. kvě 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sebo,dobrou noc (odpoledne) :slight_smile:
16. kvě 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
šalvěj přeslenitá nebo-li babské ucho :grinning:
16. kvě 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak taťka nám odfrčel k rodičům jak jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes: tchán prý do telefon naléhal,abych přijela taky - to asi aby mi zase mohl říct,jak jsem tlustá :rolling_eyes:
16. kvě 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme se vyspinkali... teda ja ada jeste pokracuje... to jsme to teda poto... :confounded: ted pujdem oba spat pozde.... vytahnu knizku a budu si cist snad me to uspi... :grinning:
eli tak jsi mela jet... treba by to bylo v pohode.... :wink:
lami :wink: chudino a s tim nekam jedes? to jsme nemela v tehu rada, ze jsem byla nemocna a nic jsme nemohla... byla jsem i u obvodaka, ale ten mi rekl, ze nema rad tehulky, ze jim nemuze nic napsat... :wink:
zizalka uz se prbira... :grinning: to je knoukaniho jakysiho...
16. kvě 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já tam pojedu,až to bude úplně nevyhnutelný :sunglasses: ................. a nevím,jakou situaci k návštěvě u nich považovat za nevyhnutelnou :grinning:
tady se ještě spí a asi nad náma na půdě bydlej holubi,slyším nějaký vrků vrků :grinning:
16. kvě 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale popravdě vím,že by to tam probíhalo ok,ale smrdí to tam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi no to tayk nevim... ze by zadna...? :grinning: no a enjsou an te pude nejaky velci ptaci.. :grinning: no tak jim rekni az to bude u vas vonet prijedu... :grinning:
16. kvě 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ze by nějakej pták na půdě? :grinning: půjdu se kouknout asi :grinning:
to bych je musela zavést nejdřív do drogerky a ukázat jim vynálezy zvaný deodoranty nebo antiperspiranty :stuck_out_tongue_closed_eyes: o kotelně zřízené v bytě nemluvím :rolling_eyes:
no jestli se rozára nevzbudí,tak taky budem ponocovat večer
16. kvě 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a hlavně by někdo měl říct tchánovi,že spodní prádlo by mělo zakrejvat,to co má a ne že si koupí o pět čísel menší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ze spaní nebylo nic,naši jeli kolem,přivezli dětem hamů,papů a odvezli si Sáru sebou k prababi a na nákup :wink: Myslela jsem,že tatínek uvítá samotu a on musel za nějakým kámoošem-večer bude mít smůlu :angry:
S tchánem to máme vynikající -ještě rok před svatbou jsme se s ním přestali stýkat :grinning:
16. kvě 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda sebi,ty to máš ale zařízený šikovně všecko :grinning:
16. kvě 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo eli kdo umi ten umi... :grinning:
takja se jdu srotit to ucetko... ale ted sem na to koukala a nejak neni chut se ucit, tak to asi napisu na tahak:slight_smile:
16. kvě 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Jani,styď se :grinning: :grinning:
16. kvě 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani,zase tě načapá :grinning: a bude baci baci
16. kvě 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek