Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
16. kvě 2010

Jani,jako že když jsem dostala dvojku,tak jsem byla nadšená a neměla jsem pocit,že bych se měla zlepšovat,jednička byla pro mě sci-fi 😀 ............ jedničky byly normální do pátý třídy,pak se začaly nějak vytrácet,když jsem přešla na gympl 😝 tam jsem to nezvládala bohužel

to ani nevím,že je Shrek 4, to bude jak seriál za chvíli

elidule
autor
16. kvě 2010

na 3D jsme byli na podmořským světě nebo co to bylo a hezký,ale vedle mě seděla nějaká starší paní a ta furt óchala a áchala a vůbec tam vyluzovala divný zvuky,tak jsem si všímala spíš víc jí

janulle22
16. kvě 2010

eli tva souseda v kine byla taky scifi 😀 😀 ten podmordkej svet mohl byt hezkej... 😉 na ten bych sla... 🙂

elidule
autor
16. kvě 2010

no oni byly dva, v jednom šlo o nějaký prehistorický potvory a to bylo poučný ale hezčí je určitě o tom,co je po hladinou teď, nynější život a je to krásně barevný a ty korály a tak vůbec - jsem si vždycky říkala,že to je jen na obrázcích a pak mi kolegyně z práce ukazovala fotky z dovči,byli v Dominikánský republice a zjistila jsem,že taková krása opravdu existuje a ty pláže a modrá voda čistá,jsem jen koukala a uklidňovala se v duchu: na Mácháčí je taky hezky 😀 😀

janulle22
16. kvě 2010

eli... 😀 😀 tak aj nebyla ani tama ani tam... 😉 u nas v bazene je taky hezkly... 😀 nebo na nakle.. 😉 ale jela bych se nekdy nekam muknout... 😀

janulle22
16. kvě 2010

tak sme po jidle.... zalomila bych to, ale adam zase nechce... 😠 pak v 5 je hotovej,... a usina u pohadek...ale spat nepujde...

elidule
autor
16. kvě 2010

já si půjdu s malou asi lehnout,až jí dám spát,já bych taky spala,huba se mi může roztrhnout 😀

lamarika
16. kvě 2010

ahoj holky, tak ja nasadila malymj nurofen. Ke vsemu jsem to od nej chytla a boli me v krku a tece mi z nosu. Myslite, ze bych si na ten krk mohla vzit detskej mukosolvan? Jinak za chvilku jedeme do toho Brna na nakupy. Ja jsem jednou byla na 3D, bylo to neco o dinosaurech, ale moc se mi to libilo

elidule
autor
16. kvě 2010

ahoj Radu,aby ti to zabralo ale,já na krk cucám orofar
ale třeba moje kámoška,tý léky nechutnají (divné že?) tak když jí není dobře,pije furt jitrocelovej sirup 🙂

lamarika
16. kvě 2010

ja spis nevim jestli bych to mohla v tehotenstvi. Z orofaru a tady tech bonbonu co obsahuji lidokain se mi navaluje a z vincentky taky. Jak je Juste?

elidule
autor
16. kvě 2010

ježiš já jsem blbá,já jsem si vůbec neuvědomila tvoje těhotenství 😲 😠 promiň

elidule
autor
16. kvě 2010

teče jí z nosu jak z kohoutku a kašle,ale kašle jen,když spí,takhle normálně moc ne,ale když už zakašle,tak se až dáví

elidule
autor
16. kvě 2010

teplotu nemá,nurofen jsem taky asi dvakrát zkoušela,musela jsem ze lžičky teda,protože z toho dávkovače a ni za boha,ale když má teplotu,tak automaticky dávám čípek

seba
16. kvě 2010

Lamariko a co takový ty šalvějový bonbóny?

elidule
autor
16. kvě 2010

co Matýsek? jak to snáší,když mu není dobře?

seba
16. kvě 2010

já to jdu zalomit k formulím-malej si maluje v ohrádce u Sáry v pokojíčku,tak třeba bude chvíli klid

elidule
autor
16. kvě 2010

sebo,dobrou noc (odpoledne) 🙂

elidule
autor
16. kvě 2010

šalvěj přeslenitá nebo-li babské ucho 😀

elidule
autor
16. kvě 2010

tak taťka nám odfrčel k rodičům jak jinak 😝 tchán prý do telefon naléhal,abych přijela taky - to asi aby mi zase mohl říct,jak jsem tlustá 🙄

janulle22
16. kvě 2010

tak jsme se vyspinkali... teda ja ada jeste pokracuje... to jsme to teda poto... 😖 ted pujdem oba spat pozde.... vytahnu knizku a budu si cist snad me to uspi... 😀
eli tak jsi mela jet... treba by to bylo v pohode.... 😉
lami 😉 chudino a s tim nekam jedes? to jsme nemela v tehu rada, ze jsem byla nemocna a nic jsme nemohla... byla jsem i u obvodaka, ale ten mi rekl, ze nema rad tehulky, ze jim nemuze nic napsat... 😉
zizalka uz se prbira... 😀 to je knoukaniho jakysiho...

elidule
autor
16. kvě 2010

já tam pojedu,až to bude úplně nevyhnutelný 😎 ................. a nevím,jakou situaci k návštěvě u nich považovat za nevyhnutelnou 😀
tady se ještě spí a asi nad náma na půdě bydlej holubi,slyším nějaký vrků vrků 😀

elidule
autor
16. kvě 2010

ale popravdě vím,že by to tam probíhalo ok,ale smrdí to tam 😝

janulle22
16. kvě 2010

hihi no to tayk nevim... ze by zadna...? 😀 no a enjsou an te pude nejaky velci ptaci.. 😀 no tak jim rekni az to bude u vas vonet prijedu... 😀

elidule
autor
16. kvě 2010

ze by nějakej pták na půdě? 😀 půjdu se kouknout asi 😀
to bych je musela zavést nejdřív do drogerky a ukázat jim vynálezy zvaný deodoranty nebo antiperspiranty 😝 o kotelně zřízené v bytě nemluvím 🙄
no jestli se rozára nevzbudí,tak taky budem ponocovat večer

elidule
autor
16. kvě 2010

jo a hlavně by někdo měl říct tchánovi,že spodní prádlo by mělo zakrejvat,to co má a ne že si koupí o pět čísel menší 😝

seba
16. kvě 2010

tak ze spaní nebylo nic,naši jeli kolem,přivezli dětem hamů,papů a odvezli si Sáru sebou k prababi a na nákup 😉 Myslela jsem,že tatínek uvítá samotu a on musel za nějakým kámoošem-večer bude mít smůlu 😠
S tchánem to máme vynikající -ještě rok před svatbou jsme se s ním přestali stýkat 😀

elidule
autor
16. kvě 2010

teda sebi,ty to máš ale zařízený šikovně všecko 😀

janulle22
16. kvě 2010

jo eli kdo umi ten umi... 😀
takja se jdu srotit to ucetko... ale ted sem na to koukala a nejak neni chut se ucit, tak to asi napisu na tahak🙂

seba
16. kvě 2010

Teda Jani,styď se 😀 😀

elidule
autor
16. kvě 2010

Jani,zase tě načapá 😀 a bude baci baci