Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

denisa31
16. kvě 2010

já si s tím hrála malým štětečkem, zblízka jsou tam nerovnosti, to je jasný, ale to fakt nikdo nezkoumá 😉

janulle22
16. kvě 2010

aaha tak to me nenapadlo.. skoda... no ale leúsi jak nic... 😉 hold jde videt, ze jse si to delali sami... nejhorsi je to u stropu..

janulle22
16. kvě 2010

tak tady se spinka... tak ja si jdu cist teda... tak dobrou holky... 😉

seba
17. kvě 2010

Dobré ráno,tak už jsme opět sirotci 😉
Mladý je od té doby,co odjel tatínek-4,30 vzhůru-takže to asi po snídani zalomím s ním.I když mám naplánovaný žehlení,no uvidím.
To chytré pero se mi moc líbí,stoleček je taky pěkný,ale už se nám sem opravdu nic nevejde.Leda,že bych před vánoci prodala krmící židličku a ohrádku-uvidíme.Tak zatím jdu budit Sáru a alou do školy 😅

janulle22
17. kvě 2010

dobre rano, tak jsmme taky vzhuru... sem sla spat az o pul noci a nemohla jsem zabrat, tak ani nevim v kolik sem usla, ale asi pozde... jsem cekala ze malej bude spat dyl kdyz usl v 10 ale v 7 byl vzhuru... 😝 tak se pujdu zkulturnit at to stihnu, dneska jedem k nasim tak se musime nachystat...

elidule
autor
17. kvě 2010

dobrý ránko 🙂
ta naše můra se probudila v půl šestý,ale já neviděla,neslyšela,tak ještě klimbla 😀
jinak nic novýho,ta banka nefachčí,tak jsem tam poslala mail,nemají tam vůbec číslo na nějakou technickou podporu nebo tak něco a dokonce jsem pracně na těch jejich stránkách našla bezpečnostní certifikát,který jsem si stáhla,prej je to potřeba a stejně prd 😝

elidule
autor
17. kvě 2010

dneska musíme ven na ty kyčle,taťka by mohl přijet nějak rozumně,abysme tam jeli autem

seba
17. kvě 2010

šťěstí,že zmiňuješ banku-musím zaplatit Sáře obědy,pak taky jsem vyhrála malýmu na aukru vláček a ještě něco mám platit-jen nevím co 😀
Venku je šílená zima a pěkně fouká a já už se těšila na sluníčko ☹

janulle22
17. kvě 2010

tak u nas je 10 st a prsi... z čehož mám obrovskou radost, pač jdeme kilásek a půl na bus,... 😠 no nic Aďa dostane zateplené kalhoty a nátělník jinak asi zmrzne... 😖 vůbec se mi do toho hnusu nechce,... asi to dneska zabalim dřív vr škole, nějak nemám náladu na matikářku... 😀 stčí ta písemka z učetka.. 😝 tak se pomalu půjdem oblíkat, tak si holky nechcte dařit a vůbec nevylízejte... 🙂 pokud možno mějte hezký den... 😉 veče jsem tu jak na koni... 😎

elidule
autor
17. kvě 2010

takový hezký dny už byly a taková siberie 😖
Jani,nezmrzněte
Sebi,to neva,však oni se ozvou,až budou chtít peníze 😀

seba
17. kvě 2010

Já potřebuju do Chrudimě na sociálku a na zdravotní-chci proplatit Sářino očkování-tak doufám,že se brzy vyčasí-chci jet bez kočáru.Tady totiž si soukromí autobusáci nakoupili nový busy a kočárky se tam nevejdou. 😠 😠
Tak jsem se pustila do žehlení,ještě udělat akvárko-fuj tajbl,mě to tak neba.Radši bych si vlezla pod deku a četla nebo spala 😎

denisa31
17. kvě 2010

ahoj, tak tady neprší a vypadá to i na sluníčko, no uvidíme odpo...
seba, je to dobrý mít druhý dítě když ti první jde do školy, že máš dopo volnějš a už je samostatnější, nebo je to spíš na budku vstávat k miminu a ještě se učit se starším?

seba
17. kvě 2010

Je to dobrý na to,že můžu Sáru v poho vodit do školy,po kroužkách atd.Ale blbý je,že nemají stejnej režim..většinou mně směna začníná po pátý ráno a končí kolem devátý večer. 😒 Zase je fakt,že už Sára s něčím pomůže a někdy i malýho pohlídá nebo si s ním hraje-bohužel to je podle jejího naladění 😉

denisa31
17. kvě 2010

jsem si právě říkala, že větší věkovej odstup je blbej pro děti,ale pro maminu lepší, no ale učit se s prvňákem, když si na ně sama asi taky žádnej med, s tím režimem si nevybereš 😝

lamarika
17. kvě 2010

Ahoj holky, tak už jsme taky sami. Akorát jsme přišli z prochajdy. Pěkně tam fučí a je tam teda jenom 8 stupňů, takže jsem vytáhla i šálu a rukavky 😝 V půlce května chodím s šálou a rukavkama jak tydýt 😝
Malej jak je nachrmlanej, tak mi nechtěl jíst ani jeho oblíbený brambory. Tak mu zkusím dát nějakou přesnídávku ať alespoň něco sní.
Sebu kdy budeš mít výsledky z té alergologie?
Liduš ať vám dobře dopadnou ty kyčle 😉
Deni já si myslím, že pokud nemáš dvojčata, tak se ti asi nepodaří úplně sladit režim nikdy. Taky jsem zvědavá jak to teď bude a který dítko se bude muset podřídit tomu druhýmu. Nicméně spolýhám na to, že třeba od 8 měsíců toho druhýho se zabavijou na chvilku sami a já třeba mezi tím něco málo udělám. Ale jestli bude ještě nějaký dítko, tak jsem říkala jedině až bude Matesovi okolo 6 aby mi třeba sem tam i pomohl třeba pohoupat, donýst plinu nebo tak

elidule
autor
17. kvě 2010

díky Radu 🙂 taky už přemejlím,co nám oblíknu 😕
jak je malýmu?

lamarika
17. kvě 2010

řekla bych, že mu je líp, ale nechce mi nic pořádný jíst. Včera se mi zablil z jablka, asi ty kyselí šťávy z něj mu neudělaly dobře ☹
Já jsem vytáhla malýmu kombinézu aby se mi ještě víc nenachladil. Přišli jsme domů a tedy vařicí nebyla, řekla bych že mu bylo akorát.
Liduš když to bude dneska dobrý (jako že předpokládám, že ano 😉 ), tak už jdete dneska naposled?

seba
17. kvě 2010

U nás se musí mladší podřídit zájmu Sáry-spaní je řízený podle toho,kdy ji musím vyzvednout-to samý venek a vlastně vše.A večer to je obráceně,nejdřív do vany Seba-Sára ho mydlí a hraje si s ním,já mezitím připravím mlíko a postýlku-pak jde prcek spát a pak se teprve dělají věco školy atd.
Teď koukám na ty záplavy u nás-hrůza!Tady začalo svítit slunko,ale šíleně fučí.
Mám vyžehlíno,ryba hotová,jdu si udělat kafíčkoa jdeme stavět kostky.

seba
17. kvě 2010

Seba když je zahleněný pomůže výživa,sní jí-zeblije všechno kolem sebe a je mu hned líp! 😒
Takže je po dobu nemoi spíš jen na mlíku a polívce.

lamarika
17. kvě 2010

sebu teď koukám, že malej začal mluvit. Co už povídá? Ten můj začal konečně ukazovat po tom co chce nebo po tom co se mu líbí, tak už se trochu i domluvíme 😀

seba
17. kvě 2010

Malej měl donedávna jen táta a čičí a pak takový huuuu-to dělal vždycky,když něco chtěl.Teď najednou má mami,tatí,Ávo-hačí,dolů,bájovika,hamů,není,bác,tytý a pak ještě dokonalo ovládá svahilštinu v tý mluví už ve větách.
Ještě umí ano a ne,ale pochybuju,že ví na co odpovídá.

lamarika
17. kvě 2010

zajímavý je, že svahilštinu ovládají všechny děti a dokonce se v ní i domlluvijou 😀 Ten můj sem tam něco žblechtne, ale připadá mi, že ještě neví co ty slova mají za význam. Teda jakej význym má slovo ne ví dobře a dokonale ho ovládá 😉

seba
17. kvě 2010

taky umá skoro všechny zvířátka,ahoj cau a deméééé ven.Pak cůr a hoňo 😀

seba
17. kvě 2010

JJ,mladej si právě důležitě povídá s kocourem,stojí před ním mluví na něj a kocour chrápe nahlas. 😀 😀 😀 Ale zatím ho to baví

lamarika
17. kvě 2010

šikula má velkej repertoár 😀

seba
17. kvě 2010

Má a dneska máještě zvláštní oblivu lízt do výšky,už byl na škrabadle,teď jsem ho sundávala z konferenčáku..
Za chvíli jdeme pro Sáru,chci se ještě stavit někde na nákup sháním barevný kukuřičný křupky,tak to musím oběhnout

lamarika
17. kvě 2010

ty taky existujou? Ještě jsem se s nima nesetkala 😕

seba
17. kvě 2010

JJ,ale blbě se shání.Cestou jsme potkali trampolínu-volby se blíží,takže Sára si poskákala,dostali lízátka,balónky,omalovánky a pastelky a já růži.A Sára se ptala jestli by jsme tam za půl hodiny nemohli jít znovu-že by chtěla ještě dárky. 😀 😀

elidule
autor
17. kvě 2010

ahoj holky,tak už písám,co je novýho 🙂
na kyčlích zlepšení,ale furt to není ono,takže budeme kupovat takovou dečko-kalhotku 😅 už jsme jedny kalhotky měli,ale je to malý a na kontrolu v srpnu,byly jsme tam jediný,tak jsem žasla ale byla jsem moc ráda,protože jsem na chcípnutí,tak jsem tam nikoho moc neohrožovala 🙂
venku fouká,ale zima není
co se týče tý banky,tak jim padá server a my jsme mezi těma,co jim to blbne,takže máme furt zkoušet 😒

elidule
autor
17. kvě 2010

to jsou kuličky ty křupky?

tady u nás je jeden stánek,ale ani nevím,co to je za stranu, nerozdávali taky nic - asi chudá strana 😀

a Justýnu jsem dneska převlíkala už 12x - slintá jak blázen 😝 😀