• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
autor
Radu tak co? piješ sirup?
17. kvě 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ takový kuličky,šíleně jim to chutná.
Tady teď začalo pršet,malý už je vykoupaný a půjde,od pěti ho sotva držím,je pěkně protivný!I když Sára mě taky sejří...uděláme úlohu,dám jí jídlo a zavřu dveře :slight_smile:
17. kvě 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem teďka přijela z lékárny a obchodu. Byla jsem něco málo nakoupit na jídlo a malýmu mucosolvan na kašel. Začal se mi teďka odpo úplně dávit. Teplotu ale nemá, jen rýma a kašel, tak s ním k doktorce nechci chodit, myslím, že by to bylo zbytečný. Měl jít teďka ale na očkování na toho pneumokoka, tak to budem muset odložit.
Liduš a musíte aji doma cvičit třeba vojtovku nebo tak něco?
17. kvě 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jinak jsem přidala nějaký Matesovi fotečky a fotečky zabubaný fazole, tak se pak mrkněte :wink:
17. kvě 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak ja jsem doma... jsem uprchla... :wink:
lami krasny fota... :dizzy_face:
jdu se kuknout na stav povodni... :frowning2:
17. kvě 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani u vás hrozijou záplavy?
17. kvě 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatim nee ale v prerove a hranicich neco uz je myslim...je to sice kus ale je to u nas tak se o to zajimam :slight_smile:
17. kvě 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Radu,pěkný pupendo :slight_smile: já když povolím,mám většííí .... heč :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: a malej jak tam na tebe kouká :grinning: co jako děláš

nemusíme,nemáme to špatný a asi se to časem spraví samo,jde spíš o to,tomu vývoji pomoct,na začátku června jdeme k pediatrovi,tak uvidím,co mi ještě řekne on,taky si říkám,jestli nás někam nepošle třeba na cvičení - no uvidíme
a jinak jsem svlíkala Justýnu u doktora,tak sestra přiběhla a řekla,tak svlíkněte a jdeme na to :angry: zase to "ho"!!

Jani,co účetnictví?
17. kvě 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na tý Moravě to vyžerete snad vždycky,chudáci :frowning2:
17. kvě 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Radu,máte pěkně polepenou lednici :grinning: já vždycky říkám,ne my tu naši nebude polepovat,ale asi taky budeme :grinning: naši mají tu ledničku úplně zaobrázkovanou od vnuček
17. kvě 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli no jo no... ale u nas od 2007 klidek...nastesti...
ucetko nevim neopravila to hned... :confounded:
17. kvě 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Liduš když já jsem v těhu dostala záchvat, že to nemáme doma dostatečně barevný a že se to nebude miminku líbit. Tak jsem kreslila a kreslila a lepila a lepila. . . :sweat_smile: Teď bych to nejradši sunadala, protože se malej při jídle po tom furt sápe, ale normálně ho ty obrázky nezajímaj. . .
Nějaká slepá sestra, jí příště řekni, že by měla k očnímu :wink:
No, břuch už mám pěknej, ale ještě naštěstí ani kilčo navíc, tak že bych teď přibrala těch vysněných 9 kilo? :grinning:
17. kvě 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme teda taky z moravy, ale město máme dobře udělaný a naposled tady byly záplavy před 25 rokama. Tuším, že se jim tehdá říkalo stoletá voda. To byly první a taky poslední. Město ještě vylepšili a už tydy nic nehrozí :wink:
17. kvě 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami kolik jsi mela pred tehu?jsi strasnej hubenour... :slight_smile:
17. kvě 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
hahaha. . . ty mě teda bavíš Jani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Hubeňour :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Hubeňour jsem byla před 5 lety, to jsem měla 56 kg a připadala jsem si blbec tlustá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď i před prvním těhu jsem měla 81kg. Teď mám 77 kg. Takže určo nejsem hubeňour ale spíš cvalda :grinning:
17. kvě 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem taky dala nějaký fotky..aktuální budou až najdu kartu :pensive:
17. kvě 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mas stejne jak, ale na tech fotkach mi teda prijdes hubenejsi .. :grinning: fakt hubenour... :wink: treba se to brisko tvori ze zasob a nebude to tolik jak pri predchozi... kolik jsi mela pred porodem...?mozna jsi to psala.... promin... :sweat_smile:
17. kvě 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady jsem při prvním těhu v 5. měsíci. Jsem pomalu mohla jít rodit :grinning:
17. kvě 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prvně jsem 6 kilo shubla a pak skoro 30 přibrala, takže nakonec 105 den před porodem :angry: Sestry mně nadávaly jak jsem tlustá a jak jsem to mohla nechat tak daleko dojít. Co jsem mohla ale dělat? Strašně jsem se zavodňovala díky preklempsii. Při odchodu z porodky jsem měl 16kg mínus a za další tejden dalších 12kg.
17. kvě 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee teda peknej bubinek... :wink: no to pomalu jo... :grinning: ja mela do 6 tydnu pred porodem +12 kg a rodit sem sla s +20... :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jak jsem zrala v 1 tehu uz u druheho nebudu... :grinning: cela nutela padla za vecer u telky... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sebu moc pěkný děcka :wink: Ty vlásky Sárce závidím :dizzy_face: A seba je kus chlapa :grinning:
17. kvě 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já ulítávala na salku :grinning:
17. kvě 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to jsi pekne shodila... ja jsem taky byla zavodnena... jsem dva dny po porodu radovala jak mam krasne stihle kotniky... :grinning: jsem se nevlezla ani do zabek.. :grinning:
17. kvě 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem nosila jenom jedny rozťáplý boty, protože jsem se taky do jiných nevešla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami :grinning: :grinning:
sebi pekneeee :wink:
17. kvě 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sebu ještě jsem se chtěla zeptat. Tu chaloupku jsi pekla?
17. kvě 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě holky. Jak moc je vhodnej pro děcka protlak a kečup?
17. kvě 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
lamia co kocarek a tak mas uz?pokud jsi teda kupovala novej...
lami my uz v roce jedli rajskou... :wink: ale esi se to muze to nevim...
Jani kočárek budu mít po Matesovi. Ještě v něm jezdí, tak pak se asi vystřídaj. Chtěla jsem koupit sourozeneckej, ale moc nevěřím, že se bude chtít Mates ještě na podzim vozit. Takže zatím počítám s tím, že se vystřídaj :wink:
Já jsem si právě dneska dělala rajskou, tak jsem si říkala jestli by ji už mohl. V těch skleničkových příkrmech ale je taky protlak už asi od 6. měsíce, tak by to asi mohl :confused:
17. kvě 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek