• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
ja myslim lami ze jo... jen nevim jakou prilohu... ja su taky hlava derava... :unamused:
17. kvě 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sebi,krásný fotečky

holky,já nebyla zavodněná,já byla prostě vyžraná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale bylo mi to úúúúplně šumafuk,ale taky si říkám,že při druhým se budu krotit (zase jen kecám určitě)
17. kvě 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sebi,kocour je pěknej k pomuchlání :slight_smile: jméno taky pěkný :sweat_smile: to je jako Carl von Bahnhoff :grinning:
17. kvě 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a třeba knedlík by už ale taky mohl, ne? Vždyť v roce už můžou děcka snad všechno, nebo jsem špatně informovaná? Já furt nikdy nevím, ty věci okolo děcek se pořád mění a všude říkaj a píšou něco jinýho, že jsem už zmatená :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Liduš mně to bylo taky šumák, jen se mě dotklo to nadávání těch sester :angry: A ani teď se nekrotím v jídle a kdybych zase nabrala 30kg, tak co :wink: Hlavně ten prcek musí mít o kilo míň jak Mates abych mohla rodit normálně
17. kvě 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja doufam, ze me to vydrzi... :grinning: ale taky kdo vi... :sunglasses:
17. kvě 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami jak o kilo min? to nechapu...
17. kvě 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chaloupku dostala od babičky-kdybych jí měla dělat já,tak narozky děti nikdy neoslaví :grinning: :grinning:
Já měla u Sára před porodem 99,u Sebastiana 76.Ale je pravda,že sem se musela hodně hlídat.
17. kvě 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dávám Sebovi od roka knedlík i omáčky,akorát nic pikantního a s oříškama
17. kvě 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta je moc pěkná, už vybíráš? :grinning: :grinning: :grinning:

Tady to druhý musí mít do 3,50 kg abych mohla rodit normálně. Jinak budu muset zase na CR
17. kvě 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oříšky se nesmí kvůli alergenům?
17. kvě 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pěkná košilka,já si kojící košili vůbec neužila,ale budu jí nosit jen tak,akorát ona má takový průstřihy a když si sednu,je mi vidět břuch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami to ti rekli?to slysim prvne. teda... :sweat_smile:
17. kvě 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak koukam... uzs e tesim az budu nakupovat... :slight_smile: ale to si jeste pockaaaam :slight_smile: ja tehu nemela ja mela na knofliky ve predu a na noc sem je vyvalila ven a bylo... :grinning:
17. kvě 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem měla jen tu na knofle a stačilo to,občas jsem je měla vyvalený celou noc :wink:
17. kvě 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oříšky kvůli alergenům a jsou moc těžký na žaludek,Sebovi vadí i křupky arašídky-to pak se celou noc nadnáší a prdí a smrdí :confounded:
17. kvě 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja se v porodce budila s mokrou posteli... :sweat_smile: to ze me valilo po litrech... :grinning:
17. kvě 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to bylo škody Jani,sis měla koupit ty sběrače mléka :slight_smile:
já jednou kojila a z druhýho mi to teklo na malou a já si toho nevšimla,došlo mi to později,myslela jsem se sestrou,že se něj pročůrala
17. kvě 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musí být menší, protože bych větší děcko neprotlačila, nemám dost širokou pánev na to. I když mě doktor ještě v 38. týdnu ujišťoval, že toho svýho obříka protlačit zvládnu. Pak se mi přišel omluvit :wink:
Tak já měla takovou tu kojící s těma průstřihama jen v porodce. Doma spíme nazý, takže jsem měla první 4 týdny jen podprdu a jelikož mi pak už neteklo mliko, tak pak už jsem neměla ani tu :wink:
17. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jsi mohla darovat do mléčný banky :grinning:
17. kvě 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli jste si mysleli, že jste si toho koupili moc a ještě ke všemu spoustu zbytečností, tak tohle vás vyvede z omylu. Koukněte
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/ikarkulka/album/odskrtavaci/
17. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mates mi nějak nechce spinkat, musím za ním
17. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé já z toho snad nic neměla-jestli ty děti nezanedbávám :frowning2:
17. kvě 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to me nic takoveho nerikali a to jsem rosila cisarem... :sweat_smile: aby em to taky nahodou necekalo... :sweat_smile:
tak to je husty... :grinning: chce byt pripravena to se chvali... :dizzy_face: ja taky nakupovala jak blba... :grinning:
Tak hezký spinkání-já jdu číst Deník prostitutky :grinning:
Sebu to zní zajímavě :wink:
17. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jané je moje značka :dizzy_face: Aji ta kombinace je zajímavá. By mě zajímalo kolik by tak za to chtěla a jak dlouho je používanej
17. kvě 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ááááá hurá, malej konečně usíná :slight_smile: klepy klep
17. kvě 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami prej cena dohodou, ale pocitam tak 10 urco... pododbnej tam jedna prodava za 13 to aby jsem zacla setrit teda :grinning:
17. kvě 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek