• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
Na malýho jsem měla kočár po Sárině a pak jsme koupili spor´ták Chicco S3 a jsem s ním moc spokojená.
Lamarika-docela bych váhala,že malý nebude chtít jezdit,Sára šla ve dvou a půl z golfáčů a moc jí to chybělo,dokonce ještě ve čtyřech vlezla kámošce do kočáru a nechala se povozit.I když vyjímky jsou...
17. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď chci koupit malýmu to kolo odrážedlo,tak brouzdám kde ho seženu nejlevnějc-mám na to dost času-chci mu to dát k narozkám. :grinning:
Sára dostane mobil-jó doba pokročila,už je skoro jediná,která ho nemá :frowning2:
17. kvě 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaky kolo sebi?
lami taky by jsem rekla, ze bude chtet bytv kocarku... nebo aspon poris ten skejt ke kocarku... :wink: ada ma 3 a moc teda neujde
17. kvě 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, ale mně tam malej dělá psí kusy v tom kočáru. Už jako mimi nesnášel kočár. Jenom si v něm schrupl a jak se vzbudil, tak začal šíleně vřískat a rychle ven. Teď taky dopo v něm chrní, ale jak se vzbudí, tak se tam začne vztekat, stoupat si a všechno možný. . .
17. kvě 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a už jsem se dneska naštvala. Naproti v baráku mi pořád nějakej smrad svítí do oken laserem. Se asi sbalím a pujdu si cinknout na jeho rodiče. Už jsem si napočítela kolikátý je to patro a byt
17. kvě 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda ta má ale věcí :sweat_smile: ale je to všechno krásný,ale nevím,kde bysme na to všechno vzali
Radu,zazvoň na něj a jak vyleze,tak mu jednu flákni :grinning:
17. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hnedka zleva a zprava :angry: Tohle není poprvý, dělá nám to pravidelně. A nebo třeba když jdu večer se psem, tak mi svítí na zadek :angry:
17. kvě 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami mu jednu svihni a je to... :grinning:
17. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
co kdyz je to tatinek a ne nejakej vsivak... :grinning:
17. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak svihnu tatínkovi :sunglasses:
17. kvě 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi lami ty ses odvazna... :grinning:
17. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdybych byla odvážná, tak bych tam už byla zvonit před 20 minutama a neseděla pořád tady. . .
17. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nějakej šmírák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: si na něj taky posviť :grinning:
17. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale opatrně,ať nejsi ve zprávách :grinning:
17. kvě 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju dobrou,už tu klimbám u tv,Sára se mi nastěhovala do postele,tak jdu za nima :wink:
17. kvě 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou sebi... :wink:
17. kvě 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobrou dobrou
17. kvě 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už jsem Ráďo viděla tu reklamu na Mrože - ta je pěkná :grinning:
a hnedka za ní dávali reklamu na granko a hlavní role chlap :confused: - nevím,vyveďte mě z omylu,třeba je to normální,pochutnávají si vaši chlapi na kakau :sweat_smile: :grinning: a ještě s takovým požitkem?
17. kvě 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nééééééé, ale já neviděla na to granko asi
17. kvě 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tváří se u toho buclatýho puntíkatýho hrnku,jako by tohle jediný mu v životě dělalo radost
17. kvě 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pouštím mužíka k pc,tak čuuuus
17. kvě 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký večer:slight_smile:
lami, sebo, krásný fotky. Ty dortíky, mňam :slight_smile:
Já měla teda proti vám asi úplný piďi bříško, fakt mini.
17. kvě 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem furt říkala, že vypadám jak velryba :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, já se zase loučim, jsem jen mrkla na mail a už jsem nějaká utahaná, malá zase jančila od 5,30 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,tak u nás opět pátá to jistila,teď si tady zpívá a já už jsem zralá na Bohnice :wink:
Jdu vzbudit Sarach a čeká nás raní procházka směr škola,venku už neprší,vítr je stále.
18. kvě 2010 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdárek po ránu :slight_smile:
nám se to spaní docela začíná vylepšovat,do jedenáctý večer se vzbudí na mlíčko ještě,ale pak spí až do rána do sedmi :slight_smile: tak by to mohlo vydržet
tady furt fičí,ale odpo jdu do lékárny,koupím si strepsils,ty jsou na krk prej dobrý
18. kvě 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já miluju strepsyls med a citrón
u nás někdy spí celou noc,nebo se jenom jednou vzbudí na flašku,ale poslední dny je snad dvacetkrát vzhůru a vstává kolem pátý,dnes o půl-nejdýl vydrží do šesti :angry:
jinak mě vytočila Sára nejenže si nevzala připravený tepláky na tělák,ale ani neudělala matiku,co měla dělat za pátek-takže jdu pro ní po obědě a bude mít veselé odpoledne-úklid pokojíčku,příprava do školy,čtení malému atd. :wink:
18. kvě 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já ho taky zkusím
a to se budí,že chce jen pomazlit?
dcerku čeká perný odpoledne teda :grinning:
18. kvě 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak u nás noc nic moc. Malej se celou noc dávil kašlem a pořád cestoval v postýlce, takže jsme se nevyspali dobře ani jeden. V šest už na mě koukal, oči jak baterky a chtěl vztávat. U nás zatím neprší, ale dost tam fučí, takže šála to zase jistí :wink:
Sebi, tak to bude mít hotový galeje :grinning: :grinning: :grinning:
Liduš s tím spaním to už bude jenom lepší a lepší. Akorát jak se ti přestane budit, tak ti možná bude o trošku dřív vztávat. Tak to alespoň bylo u nás. Když se v noci budil, tak vztával v sedm-v půl osmý. Teď tak v půl sedmý
18. kvě 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Liduš jak ti je a jak Justě?
18. kvě 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek