Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
18. kvě 2010

Mě se taky dávila,ale už je to lepší,dva dny na mucosolvanu a zakašlala večer jen dvakrát a noc úplně bez,akorát furt odsávám,rýmu má teda fest - jsem jí musela normálně do lahvičky od vincentky nalít libenar,protože to stříknutí je u ní bez problémů,ale jak jí chci kápnout do nosu,tak dostane takovej záchvat,že je až fialová 😖
já mám v krku střepy,orofar nepomohl,když já už takovej stav asi dvakrát přešla bez doktora,tak se to s každým vrácením bude asi horšit,ale to přejde jako vždy 🙂

jinak u nás ten dávivej kašel byl asi způsobenej i hlenama,jak je nasála,tak se jí chtělo kašlat a zvracet

elidule
autor
18. kvě 2010

jo od kdy jí už můžu dát pod hlavu větší polštář? furt máme takovej placatej

seba
18. kvě 2010

já ráno dala Sebovi zimní bundu 😎
Jo má se kočička na co těšit-aspoň si tam uklidí 😀
Budí se,začně fňukat,já ho otočím,pohladím a spí dál 😉

lamarika
18. kvě 2010

Liduš já bych s tím polštářšm moc nespěchala. Ono je to zdravější spát na placatým kvůli páteři. Malej má taky jenom placatej, ale ten ďáblík malej si ještě pokrade plyšový co tam má a narve si je pod hlavu. Včera mi dokonce ukradl můj 😠 Jsem šla spát a polštář nikde 😕

seba
18. kvě 2010

já stříkám mořskou sůl,kapky taky nechtějí ani jeden

seba
18. kvě 2010

u nás je zatím taky jen malej placák
to je šikovnej zlodějíček 😀

lamarika
18. kvě 2010

no já už vytáhla kombinézu předevčírem a dneska mu ji dám zas

lamarika
18. kvě 2010

no, mám obavy, že z něj jednou bude nějaká lapka. Jen doufám, že to bude dělat pořádně a nikdo ho u toho nechytí 😀

elidule
autor
18. kvě 2010

tak bude dál stačit polštář placka 🙂
já pomalu sklízím věci z poliček a vitrínek a to žasnu,kolik serepetiček jsem nastřádala 😕 to vyházím všechno a bude 😀

seba
18. kvě 2010

Nedávno jsem dala mamce krabici s takovejma blbůstkama,ať to někomu dá-polovinu si vystavila na svoje poličky 😀
Tady se už spí,společně jsme povlíkli v ložnici,vyprali a pověsili a já jdu na káfo-jinak usnu ve stoje.Dneska mu zkusím změnit režim-půjde spát ještě tak kolem třetí znovu,uvidíme jestli to bude mít na něj nějaký vliv

seba
18. kvě 2010

Chci se zeptat-používáte nějaký tuhý deo nebo tu kuličku-jaký znáte dobrý.Já si předtím kupovala od oriflejmu-to už není a te´d jsem zkusila adidas bílý a nic moc...tak chci něco jinýho

elidule
autor
18. kvě 2010

mě vyhovoval lady speed stick - takovej fialovej a byl dobrej,takovej gelík,krásně to uschlo a vonělo
teď mám kuličku niveu takovou perleťovou a ta mi přijde k ničemu 😒

elidule
autor
18. kvě 2010

sebi a Sebík spí jen dopo?

seba
18. kvě 2010

díky kouknu se po tom
JJ-ještě v zimě spal dvakrát za den,ale pak už nechtěl-teď to dostane rozkazem 😀

janulle22
18. kvě 2010

dobre poledne... tak jsem se vyspinkala.... jsem vcera sla spat pozde pac jsem kecala s kamoskou...u nich se vylila voda tak jsme kecali... 😉
tak my jsme polstar nemeli tak do dvou let vubec zadnej... 😉
dezodorant mam niveu kulicku pruhlednou ostatni delaji fleky... jsem si s tou bilou znicila triko.. 😠

denisa31
18. kvě 2010

ahoj holky, teda to je něco tolik vody všude, taková hrůza, chudáci lidi 😝
momentálně použivám šedivej adidas co jsem zabavila manželovi
taky jsme bez polštáře

janulle22
18. kvě 2010

no je to hruza... bydli v Troubkách a ty jsou z 90% pod vodou... 😒 ale byli u tchynky v Přerově ale tam taky nic moc... tak uz je v práci... 😉 tak aspon, ze tak...Její manžel zůstal v Troubkácha vyklízel sklep ale nakonec dojel za ni asi v pul 11 tak byla rada... 😉 chudáci ty lidi... ☹ musí to bý jrozné...

elidule
autor
18. kvě 2010

Sebi,to ti teda vydrží dlouho vzhůru,ale já si třeba myslela,že když půjde Justýna spát později večer,tak bude vstávat později a nějak to teda nezafungovalo,prostě v šest jsme utahaný a v půl sedmý chrníme a basta 🙂 kdybych si šla lehnout hned jak ona,to bych měla naspááááno 😀

včera jsem koukala na zprávy po dlouhý době,ta voda to je teda mazec,muset se vystěhovat kvůli ní nebo přijít o dům - kleplo by mě určitě,chudáci lidi opravdu

janulle22
18. kvě 2010

tak holky jdu na bus a pro malyho... jeste vokouknu mesto a neco zas urco tam necham... 😀 tak se mejte... 🙂

seba
18. kvě 2010

JJ,má výdrž-ale dneska to zkusím a uvidíme,co a jak-půjde tak o půl třetí na hodinku.
Koukám na hokej-hrůza,zaplatila jsem přes net složenky-další hrůza!!!Dokonce jsem si vzpomněla,co měla být ta třetí splátka ☹
Za chvíli letím pro Sáru a ve čtvrt na dvě budu čekat u busu-mamka mi po řidičovi posílá pro děti polívky z práce-je to výborná věc..nemusím se s nima prckovi vařit.Večer budou špagety-ty by mohla Sára každý den-celý tatínek 😀

seba
18. kvě 2010

Jani koukej tam pustit pořádnej peníz!!!

denisa31
18. kvě 2010

tak pro mě je menší zlo něco uvařit než někam běhat, sousedka chtěla chodit pro obědy tady do školní jídelny, ale pak to vzdala, protože každý den za každýho počasí oblíct dva kluky a letět tam pro to s kastrolama... 😝 no a mě stejně nikdo neuvaří tak to mám vyřešený. Seba tak si nechte chutnat, já mám dneska gulášovku a malá rizoto

lamarika
18. kvě 2010

Holky tak mi to nedalo a otočila jsem se s malým k doktorce. Má začínající zánět nosohltanu. Tak dostal nějakej sklidňující syrup a na odkašlávání, nějaký antihystaminika aby mu to tam všechno splasklo a nějaký silnější kapky do nosu aby mu rozpustily ty hleny. Prej tam teď chodí jedno děcko za druhým tady s tím a Mates má štěstí, že mu to teprv začíná, takže nemusí antibiotika.
Tak jsem ráda, že jsem tam přece jenom jako správná histerická matka sjela 😀

lamarika
18. kvě 2010

Já chodila pro obědy když byl ještě malej prcek, ale jak začal jíst, tak už ne. Měla jsem to jen 10 minut od baráku a obědy byly teda výborný. Mně vadí, že pokud si vařím, tak to jsou jen jednoduchý jídla a nebo ty jídla jím 3 dny a ještě zamražuju. . .

denisa31
18. kvě 2010

lami, tak ať je malej brzo ok, ono s prckama je lepší jít radši zbytečně než něco zanedbat, měla jsi holt čuch, že se něco děje, se nedivim, že jsou děti nemocný, už jen to počasí 😝
já taky zamrazuju, vařit jen pro sebe mě nebaví a Jolanka má pořád extra jídlo, maximálně přílohy si zobneme spolu

lamarika
18. kvě 2010

si připadám jak ve vývařovně 😝 Taky ještě dělám Matesovi extra jídlo, netroufám si mu dát to stejný co mám já a taky si říkám, že žádná baště mu neuteče, jen ji bude mít o něco později 😉

elidule
autor
18. kvě 2010

Radu,ať se z toho malej dostane brzo
já byla v lékárně a jedna ženská tam spustila povyk a udělala tam takovou scénu,že jim to strašně trvá a že si bude stěžovat na centrále v Praze nebo co 😅 už jsem dlouho nic nezažila podobnýho

denisa31
18. kvě 2010

nějaká důchodkyně co hrozně chvátala, ne? 😝 😝

lamarika
18. kvě 2010

Tak něčeho takovýho jsem se ještě nestala svědkem v lékárně 😕 Chudák lékárnice 😔

elidule
autor
18. kvě 2010

no na výdeji léků na recepty byla dlouhá fronta a ten lékárník na to byl sám a přitom tam jsou ještě tři ženský další,tak je tam sjela a tomu lékárníkovi říkala: taky vám to není milé,že pane? 😀