Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

lamarika
18. kvě 2010

Jsem si teď konečně uvařila polívku na oběd. Dělala jsem si čočkovku, ale dala jsem tam i hrášek a kukuřici. Tak je to taková směska 😀
Liduš a už cumláš to septolete? Já si koupila anticol 😉

elidule
autor
18. kvě 2010

strepsils jsem si koupila,na septolete jsem si nevzpomněla,vidíš to
já si dám chleba s máslem a se šunkou a čaj a pak budu cucat jak o život 🙂 ať ti zabere

lamarika
18. kvě 2010

Tak jen pěkně cumlej aby se ti co nejdřív ulevilo. Já si jdu dát ještě talíř polívky a pak uložím malýho. Už tady vymejšlí kravinky a já budud zase celý odpo uklízet 😠

elidule
autor
18. kvě 2010

tady se už spí,nejdřív řev a pak najednou ve vteřině ticho a spí 😅
dobrou chuť,já jsem už najedená

lamarika
18. kvě 2010

Tak nevím jestli malej usne. Sotva jsem ho dala do postýlky, tak se začal vztekat. Jak je teď nachrmlanej, tak beze mě nechce vůbec bejt a ze spaní se stal boj ☹

elidule
autor
18. kvě 2010

se chce přitulit,tak tam u něj buď ............ ale zvykne si a pak zase boj s odvykáním co? 😒 ty děcka jsou takový potvory malý

lamarika
18. kvě 2010

Tak už spí, nakonec to byl jenom nějakej dvouminutovej záchvěv a hnedka usnul. Když on by stejně neusnul kdybych tam s ním byla. Akorát by po mně hopsal, ale nic z toho. Už jsem to zkoušela před dvěma dnama a výsledek byl takovej, že se Mates hodinu dobře bavil a šel spát o hodinu pozdějc 😒

elidule
autor
18. kvě 2010

jo to jsem vám chtěla napsat, v neděli,jak odpoledne měla jít Justýna spát,tak jsem říkala manžovi,že si asi půjdu lehnout taky a on udělal něco,co ještě neudělal a úplně mě překvapil: rozhlídnul se po bytě a po kuchyni hlavně a říká: no, máš všecko hotovo, tak můžeš 😲 když viděl můj výraz,tak se rozesmál a strašná sranda jako že,asi i to myslel ze srandy,nikdy na ničem jako na úklidu a takových věcech nelpěl,ale já jsem z toho byla v šoku,co to z něj vypadlo,jako že si můžu jít lehnout jen za odměnu nebo co,po všech splněných povinnostech v domácnosti! 😝

elidule
autor
18. kvě 2010

jo aha,tak to ta naše usne,drží si mě za prst nebo se nechá hladit a usne,ale běda,jak se pak probere a zjistí že tam nejsem,to je pak řev, ale stačí pohladit nebo že mě vidí a spí dál

elidule
autor
18. kvě 2010

a dneska jsem mu to vrátila,volal mi z práce,že ze stavby se nechá odvést na byt a bude do večera ještě něco dělat a já na to,že tu mám připravený nějaký věci na odvoz,tak ať ho hodí chlapi sem a vezme si auto a odveze to tam a on se začal vykrucovat a pak z něj vypadlo,že by si naproti pak zašel na dvě,tak já hnedka,že to teda ne,je doma naštěstí po práci a musí se to dodělat a připravit a odvozit a že ta hospoda tam bude stát furt a že tam stejně pak bude pečenej vařenej,tak to už těch pár dní bez točenýho vydrží 🙄 tak souhlasil naštěstí 😀 furt by chodil na to pivo!!!!!!!!!

lamarika
18. kvě 2010

Liduš dobře si mu to natřela 😉 😀 😀 😀 Jen ať taky maká 😀 😀 😀

elidule
autor
18. kvě 2010

no,musela jsem - přitom,když je na montáži,choděj na jídlo do knajpy a tam si taky daj to pivo a ještě ho musí mít i o víkendu 😠 .......... normální pivoholik 😀

elidule
autor
18. kvě 2010

mamka říkala,že když jsme byli s bráchou malý,tak to u nich bylo taky tak,táta chodil z fabriky domů přes hospodu a trvalo to strašně dlouho,pak mu dala nůž na krk a začal sekat dobrotu ............ že to těm chlapům dojde (někdy) až když musíme rázně zakročit 😠 že sami neřeknou: ne,nepůjdu do hospody za kamarády,mám doma báječnou rodinu,s nima je to doma lepší 😀 😀 😀 😝

lamarika
18. kvě 2010

Tak mně ten můj pořád nadává, že jsem alkoholik a přitom jsem nepila minimálně dva roky. On jak dělá v německu, tak tam můžeš řídit i s nějakou tou promilí, takže tam chlastá pivko furt 😒

lamarika
18. kvě 2010

V tom je naštěstí ten můj dobrej. Hospodu nevyhledává a ani ji nepotřebuje. Jenom když vozí s mým bráchou, tak si daj po cestě pivko, ale to je z bráchovy hlavy.

elidule
autor
18. kvě 2010

no vidíš,to jsem ani nevěděla,že u sousedů to tolerujou
ten mlj na to je zvyklej z domova,tam se chlastá strašně moc a v práci se pilo a po práci a furt dokola,to až já když jsem s ním začala chodit a viděla jsem,jak to doma u nich chodí,tak jsem zakročila, tam to bylo tak,že jeho rodiče museli být každej den v hospodě,ale byli líný chodit pěšky,tak je pořád vozil a samo že si taky dal 😒 až pak si uvědomil,že ho řidičák živí,tak je dost blbej,když takhle riskuje!

lamarika
18. kvě 2010

tak to tam teda muselo vypadat 😔 Liduš to se pak nedivím, že jsi ty ta špatná když jsi jim takhle odlákala osobního řidiče

lamarika
18. kvě 2010

V tom mým fotoblogu je takový odpočítávadlo kolik dní my zbývá do porodu a je to teda dost hororový. Teď tam je 167 dní 😝

elidule
autor
18. kvě 2010

to mi taky bylo vyčteno: když bydlel s náma,věnoval se nám .......... prej 😝

to je ještě daleko takhle na dny 🙂

lamarika
18. kvě 2010

A to já si říkala jak ten můj pochází z divný rodinky, ale jak tak koukám, tak není jedinej a někde to je ještě horší 😝
Minulej týden měli být hotový oznámení na svadbu (tý hvězdy chlapovy ségry) a ještě jsme nic nedostali. Tak že bychom přece jenom nebyli pozvaní? A nebo to chlap dostal, ale bylo tam pouze bez manželky, tak radši mlčí 😀

elidule
autor
18. kvě 2010

nebo se nějakým záhadným způsobem oznámení zatoulalo 😀

elidule
autor
18. kvě 2010

co ty šaty vůbec? došly ti dobrý a jsou ti?

lamarika
18. kvě 2010

ještě mi nepřišli. Je to teprv 14 dní co jsem je vracela, tak maj ještě čas 😉 Snad mi ale budou jinak nevím co bych si vzala 😅
Začíná se mi pomalu budit malej. Taky mohl spát ještě hoďku 😀

elidule
autor
18. kvě 2010

taky nemám nic na sebe pro zvláštní příležitosti,před pár lety (to to letí 😕 ) jsem bala na muzikálu a taky jsem horkotěžko dávala, co na sebe vůbec, i když v dnešní době se to tak už nebere asi,pokud to není Národní divadlo 😅

elidule
autor
18. kvě 2010

Justýna spala od dvou do půl čtvrtý,já jsem celkem spokojená 🙂

janulle22
18. kvě 2010

tak jsem doama... za chvilku jdu ke kamosce tak nedocitam, doctu pozdeji... 🙂
tak sem si na ten bus vysla moc brzy a jeste jsme 20min cekala, pac jsem si myslela ze jede 20 a on je 40 😀 ... no ason jsem pokecala s kamoskou... 🙂 pozdeji se ukazu...

elidule
autor
18. kvě 2010

Jani,ty se dneska nezastavíš 😀

janulle22
18. kvě 2010

eli asi az vecer jako...jdu neco pojest a pak valim na 6 ke kamosce...
tak se asi zastavim az vecer... zas tou prsi,... 😠

lamarika
18. kvě 2010

Tak jsme přišli z venku. Pěkně jsme zas vymrzli 😒 Teď mi malej hraboší v kabeli, tak budu mít zas co uklízet. Za chvilku mu udělám večeři, asi radši kaši ať do něj něco narvu. Už i sušenky hází psovi, tak to je co říct 😀
K nám měla přijít kamarádka s dcerou včera a dnes, ale jak jsme nachrmlaní, tak jsem to musela zrušit ☹

lamarika
18. kvě 2010

Zítra alespoň pojedem odpo k našim, tak alespoň nějaká zábava 🙂