Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
9. dub 2010

Radu rychle uvař a koukej zase krafat 😀

janulle22
9. dub 2010

tak na vareni jsem tu jen ja, ale tata co ma vyborne jsou amolety a bramboraky... 😵 😵 ja varim rychlovky a kdyz je hans doam tak varim neco slozitejsiho se venuje adovi a aj kuchtim upecu buchtu a pak ty napapany briska a ta odpoledni diedta je uzasna

elidule
autor
9. dub 2010

jo siesta - funět a vyvalit pupky 😀 😀

janulle22
9. dub 2010

jj presne tak.. 😵 jeste kdyz ttata zacne skrabat prstikem... 😠 zkazi vse... 😀

elidule
autor
9. dub 2010

máte taky někdy záseky? 😅 já měla před chvílí nebo spím s otevřenýma očima 😀

lamarika
9. dub 2010

Tak holky už se mi to vaří, tak můžu odbíhat 😉

janulle22
9. dub 2010

ja myslela ze tomu rikas zaseky 😀 😀 ne to se mi nestalo,ale obcas se stane ze kdyz jsem hodne unavena a tata mi neco rika tak ze ani nevim vo c go... 😀

elidule
autor
9. dub 2010

já prostě jen tupě zírám do blba 😅
Radu,nepřipal to 😉

lamarika
9. dub 2010

tak to dělám někdy i úmyslně když mi povídá něco co mě nebere 😀 😀 😀

lamarika
9. dub 2010

však odbíhám míchat 😉

lamarika
9. dub 2010

Holky vypadá to pěkně, takový pěkně barevný. Asi odložím okurky a naláduju se ještě dneska zítřejším obědem. Jak kdybych dopředu věděla proč toho tolik dělám 🙂

elidule
autor
9. dub 2010

jééé,malá prdí jak dospělej 😀
porce navíc nikdy neuškodí

janulle22
9. dub 2010

a copak varis dobreho?

elidule
autor
9. dub 2010

dneska jsem potkala venku domácího a náhodou to bylo u hřbitova a on mi říká,že nemám s dítětem chodit okolo hřbitova 😕 co to je za pověru zase?

janulle22
9. dub 2010

no do jednoho roku se myslim nesmi.. ale co se muze stat nevim...myslim, ze neco bylo na kojencich bo batolatech

lamarika
9. dub 2010

tak už se tu láduju a musím se pochválit 😎 Masovo-zeleninovou směs s rýží jsem dělala. Taková rychlovka, ale dobrá 😉
Napiš co proti ureknutie a tam ti to určitě řeknou

elidule
autor
9. dub 2010

to já neznám - to je blbec,proč mi to říkal vůbec 😠 a já tamtudy chodím tak ráda a docela často 😅
to je jako - Justý má na nožičce malý hemangiom a jedna známá to viděla a hnedka: že ty sis v těhotenství šahala na nohu? 😠 řekla jsem jí,že jsem si šahala na všechno 🙄 😀

elidule
autor
9. dub 2010

dobrou chuť 🙂
já už bych do sebe asi nic nenacpala ................... no ikdyž 😀

lamarika
9. dub 2010

Liduš některý věci musíš brát s nadhledem 😉 Já na tyhlety věci nevěřím a přijde mi to spíš vtipný, ale pro někoho je to životně důležitý

Jani co u vás? Už Áďa spinká?

janulle22
9. dub 2010

holky je blby k tem tmavym kapsacum z te soupravi koupit tuhle mikinku?
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20558626&tab=0

janulle22
9. dub 2010

ja tomu taky moc neverim.. ses jako ani nerizdelila... cssss 😀 😀 jj uz ada je tuhej dlouho a ja jsem v pelechu takze parada... 😀

lamarika
9. dub 2010

ty jsou tmavě hnědý, ne? Já myslím, že ne. Pěkně to k sobě bude ladit. Oranžová jde pěkně k hnědý a modrá taky 😉

elidule
autor
9. dub 2010

ok - házím na to bobek 😀
Jani,jo klidně,aspoň to oživí celek 🙂

janulle22
9. dub 2010

no ja si taky myslela. ze jsou hendy a az po case sem si úrecetla ze ty gate a ten satek je tmeve sedy... 😀 takze muzu jo...?hihi me to prijde trochu jak pest na oko...ale treba to izivi...ta oranzova neni tak syta jak na fotu prej

elidule
autor
9. dub 2010

bude spíš písková

janulle22
9. dub 2010

tak to mi je celkem jedno me by se libila i takhle vyrazna... 😀

elidule
autor
9. dub 2010

ženy,zavíraj se mi kukátka,jdu do postele se zavrtat 🙂
dobrou celou noc přeju

janulle22
9. dub 2010

dobrou noc... taky za chvilku pujdu..pa

lamarika
9. dub 2010

Dobrou noc, mně přijel ten můj a má teda strašnou náladičku. Se jdu radši někam schovat ☹

elidule
autor
10. dub 2010

dobrý ránko 🙂
Rudu,jak to? ☹ Něco se mu nevyvedlo v práci?