Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
18. kvě 2010

tak jasem tu zas na skok... nehty mi sundala pac se mi jich asi 5 zlomilo a pristi tyden mi je udela znova... 😉 pujdu dat veceri malymu a pak se tu nejspis ukazu...

elidule
autor
18. kvě 2010

už ani sušenky nechce? to je teda špatný 😀 já nemám chuť ani na čokoládu a to je taky co říct 😀 😀

tady se právě usnulo,tak si vypiju čaj v klídku 🙂

elidule
autor
18. kvě 2010

Jani,to bys měla, žádný zanedbávání 😀

lamarika
18. kvě 2010

Já budu dávat malýho spinušat až za hoďku a je mi úplně jasný, že to bude zase boj ☹ Já si jdu udělat chleba ve vajíčku a knedlu s vajíčkem. Dnes mám vajíčkoví hody 😀

elidule
autor
18. kvě 2010

Radu,velikonoce už byly 😀

lamarika
18. kvě 2010

musím likvidovat starý zásoby 😅

elidule
autor
18. kvě 2010

já měla míchaný vajíčka v neděli ke snídani a ještě odpoledne jsem je cítila,nějak mi nesedly 😖

lamarika
18. kvě 2010

tak já zkončila u tý knedle s vajíčkem. Chleba ve vajíčku bude na pořadí až zítra 😉 No, nic jdu dát zkusit malýho spát

lamarika
18. kvě 2010

Dneska to vypadá nadějně 🙂

elidule
autor
18. kvě 2010

že by? 🙂

elidule
autor
18. kvě 2010

tady se budíme s brekem

lamarika
18. kvě 2010

Stal se zárak a nebo mu ty léky začaly zabírat. Sice se mu moc nelíbilo když jsem odcházela z pokoje, ale když jsem došla do obyváku, tak už tam bylo ticho a teď už spí 🙂 Dneska mi udělal radost 😉
Jinak tu knedlu z vajíčkem jsem si neměla dávat, bolí mě teď strašně břuch 😒

lamarika
18. kvě 2010

Jak to? Něco ji trápí?

elidule
autor
18. kvě 2010

no ono to není zrovna nejlehčí jídlo na noc 😨
nevím nevím,ale už vypadá,že zase spí ,stříkla jsem kapky,pak vysála a ještě si dala stovku mlíka 😅 a jak jsem jí dala do postýlky,otočila se ke mě zády a nazdar bazar

elidule
autor
18. kvě 2010

já měla k véče chleba s máslem,ale taky jsem mohla sníst jenom jeden krajíc 😒

elidule
autor
18. kvě 2010

a prší a prší,taťku máme pořád na bytě,doufám,že to bude potom poznat, ty hodiny tam strávený 🙂

elidule
autor
18. kvě 2010

ženy,kde jsteeee?

elidule
autor
18. kvě 2010

a dneska jsem v kiku koupila malý do pokoje takový závěsný dekorace, buď je to slaměný,nebo dřevěný s takovejma pentličkama,ještě nevím,jestli jí to dám na okno nebo na zeď,ale měly tam toho hafo,vůbec jsem nevěděla,co vybrat,líbilo se mi všechno

lamarika
18. kvě 2010

U nás je tam maj taky, ale jsou spíš takový vhodný na chodbu a maj asi jenom dva druhy 😒
Liduš ten byteček se bude blejskat novotou 😉

janulle22
18. kvě 2010

jdu vas docist

elidule
autor
18. kvě 2010

no to jo teda 🙂 ......... doufám 🙂
u nás mají strašně moc a motýlky a kytičky a barev jako na duze 🙂
manžův kamarád bydlí o panelák níž a je nemocnej s okema protože je už doma dlouho a nudí se,tak nám chodí do bytu uklízet bordel po škrábání a malování a to harampádí nám odnosil 😅 je hodnej a ještě zamet 😀

lamarika
18. kvě 2010

tak to mu pak dáte nějakou odměnu, ne 😀
Vy ty Kiky máte opravdu nějaký zázračný, u nás když tam něco na sebe nebo pro malý vybereš, tak je to úspěch

lamarika
18. kvě 2010

Břuch už nebolí, tak jsem si dala kousek Vienety 😀

elidule
autor
18. kvě 2010

nooo,tenhle jooo,ten si to zaslouží 😀 😀
jo já tam ráda chodím,a dneska jsem tam viděla takový hezký háčky ve tvaru kytiček a viděla jsem je už v koupelně na ručníky,ale něco se mi na nich nezdálo a pak jsem zjistila,že to vůbec nejsou háčky a úchytky na stůl na ubrus 😀 😀

elidule
autor
18. kvě 2010

teda ty máš chutě,vajca s knedlem,na to zmrzku 😀

elidule
autor
18. kvě 2010

já když si dávám tuhle zmrzlinu,tak klidně půlku najednou ............... 😝 a se šlehačkou

lamarika
18. kvě 2010

tak to já zase nemusím tu šlehačku na tom. Zejtra jdem ráno na kontrolu, tak jsem zvědavá co to bude a jak to tam Mates zvládne. Dneska se choval u doktorky jak hrdina a dokonce se na paní doktorku i usmál, ale nesměla jsem ho pustit z rukou. Tak nevím, nevím jak mi budou dělat ultrazvuk s Matesem kolem krku a na břiše 😀

janulle22
18. kvě 2010

tak jsem vas docetla a zapomnela co jsme komu chtela napsat... 😀
takze vsem marudkum brzke uzdraveni... a to je tak vse... 😀
ja vecerela kaiserku s cernekovo syrovou pomazankou 😀

lamarika
18. kvě 2010

jééé, tu bych si dala, ale domácí dělanou od mýho bráchy. Má ji výbornou 😵

lamarika
18. kvě 2010

Holky koukaly jste dneska na ordinaci? V příštím dílu umře Šambera