• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
hihi sebi to nahraj... to musi byt prca... :grinning:
aha, tak to pak jo... ja teda nevim esi bych to kdybych se ne to... :grinning: snad to chapete...
19. kvě 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
prča to je,hrajeme s kocourem i na schovku...ale to až navečer,přes den na nás kvůli svýmu chrápání nemá čas :slight_smile:
já spoléhám na MM,ale mně by třetí nevadilo :wink: on o tom nechce ani slyšet :frowning2:
19. kvě 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem viděla v tv,že to alli na hubnutí bude v pátek o půlku levnější...myslíte,že to pomáhá?
19. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to pak jo...
to nevim esi pomaha...ja tomu nejak moc neverim...ale zkusit to muzes... :slight_smile:
19. kvě 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
seba, spíš pomáhá nežrat :grinning: :grinning: :grinning: taky zázračnejm pilulím moc nevěřim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jako berlička to určitě pomůže,ale stejně u toho musíš držet dietu :unamused:
19. kvě 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj-já myslela mamce,chce zhubnout na léto
nežrat je nejlepší,ale ona takový ty čistící dny a zeleninové nedodrží,tak jsem myslela,jestli by jí to nenakoplo :wink:
jdu vyndat nádobí z myčky,za hodinu musím vyrazit pro Sáru a Sebas určitě bude jako na potvoru dneska spínat dlouho :frowning2: :frowning2:
19. kvě 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zas to není taková pálka,aby nebylo pak člověku líto,že za to vyhodil prachy
mamka kdysi držela dělenou stravu a během roku shubla 10 kilo,jenže pro mě je to strašně dlouhá doba a demotivuje mě to :confounded:
tady se spí od třičtvrtě na deset,vstávaly jsme později,když jsme ponocovaly,ale už je to dobrý,snídaně v žaludku zůstala celá :slight_smile:
19. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se v pátek podívám do lékárny a kdyžtak jí to koupím-pokud to bude za polovic.
Má v červnu svátek,tak budu mít dárek :wink:
Tak jsem rachtala s nádobím a vedle je ticho,půjdu pomalu ohřívat polívku a ještě musím mrknout jak nám to pojede nazpátek a pak budu nucená ho nenápadně vzbudit.
19. kvě 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fajn,že snídaně vydržela,třeba to byly opravdu jen ty hleny
tak se zatím mějte,ozvu se navečer-vypadá to tu ne déšť,tak můžu jen doufat,že začne až budem doma :angry:
19. kvě 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak musím říct, že mám hodný dítko. Na kontrole to Mates se mnou zvládl na jedničku. Akorát doktor si z něj dělal srandu, že je z toho pěkně vykulenej a to je tam jen chvilku a on to má takhle celej den :grinning: :grinning: :grinning:
Fazolka je zdravá, srdíčko prý máme abnormálně vyvinutý, takže už teď může vyloučit srdeční vady. To jsem měla ale u Matese taky. Všechno měl abnormálně rychle a supr vyvinutý a pak z něj byl obřík :unamused:
Jinak fazolka nespolupracovala a byla otočená prdelkou, ale i přesto doktor něco málo zahlídl, ale nechtěl mi to ještě říct. Já ho přemluvila :grinning: Myslí si, že to je opravdu fazolka a né fazolák :grinning: Potvrdí to ale až příště, tak zatím není nic jistýho, ten pinďa tam mohl být někde scovanej :wink:
19. kvě 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Liduš radši jí teď nedávej moc kyselý věci a kyby se ti nějak nezdál, k fakt frč k doktorovi. To blinkání by mě pěkně vyděsilo :pensive:
19. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
né nezdál, ale nezdála :grinning: Já už jsem zvyklá na ten mužskej rod :grinning:
19. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lamariko-velká gratulece ke zdárné kontrole-a ať ten ocásek nenaroste!!!! :grinning:
19. kvě 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
sebu mně je to v jádru jedno jestli tam bude nebo ne, ale bxl bychom první z rodiny komu se opodařla holka :grinning: Všichni máme kluky :grinning: Taky bychom si mohli utahovat z bráchy, že my to narozdíl od něj umíme kdybyvhom měli holku :grinning: Brácha m totiž dva kluky :slight_smile:
19. kvě 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéžiš kote to je překlepů, se úplně stydím :confounded:
19. kvě 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sebu a co ta Sára, měla včera ty galeje?
19. kvě 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měla a neměla,čtení nahlas jsem jí odpustila a navečer si mohla jít zahrát nějakou hru na pc.Ale pokojík je uklizený,taška byla taky,věci připravený na hromádce-vydrží to asi jen do dnešního večera-je to bordelář! :angry:
19. kvě 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a už tu leje!! :angry: :angry: :angry:
19. kvě 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás zatím nic. Jdu dát Matesovi oběd :wink:
19. kvě 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě v rychlosti jedna perlička z naší domáctnosti-volal manža,tak mu líčím jak jedem pryč a že seba zůstane doma s mojí mamkou a on- a myslíš,že ho dokáže pohlídat?-tak to mě dostalo,mamka je učitelka v MŠ a má přes čtyřicetlet praxe :grinning: :grinning:
19. kvě 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
sebi tak to je dobra otazka teda... :grinning:
19. kvě 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee lami urco to bude holcina :dizzy_face: gratuluji a jsem rada, ze jste v poradku... tak se mohli at neni tak velka jak malej a muzes rodit normalne... :wink:
19. kvě 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
sebu bych teda věřila víc mamce jak muži :wink: Malej teďka se mnou baštil čočkokvku a jak mu chutnala. Celkem jí aji dost snědl, tak jsem ráda :dizzy_face:
19. kvě 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, modlím :grinning: Každý ráno koukám na ten břuch a uklidňuju se, že je určo menší jak minule, ale mám takovej dojem, že není :angry:
19. kvě 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami, hlavně že je zdravý, přála bych vám páreček :slight_smile:
seba, tak to máš profesionální chůvu :sunglasses:
19. kvě 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem ráno volala s mužem a ten mi íká celej zoufalej, že je asi nemocnej. Tak já na to, že jsme teda všichni tři. A on zase celej zoufalej, že to nemá jak vyležet a má asi horečku a že si nevzal žádný teplý oblečení a neví co bude dělat. . . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Asi dostal rýmečku, tak umírá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já když jsem mu říkala, že jsem to chytla od Matese, tak dělal jako by nic a ode mě očekává, že ho budu litovat :rolling_eyes:
19. kvě 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ti chlapy jsou na tohle fakt padavky. Bych je chtěla jednou vidět rodit. Ten můj už má asi půl roku v koutku oka takovou bílou tečku a né a né si zajít na kožní aby se mu na to podívali, protože má strach, že by mu to vypíchli
19. kvě 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami tak to je sila teda... :unamused: nelituj ho... rekni mu ze ty jsi taky nemocna a nemas sanci se vylezet tak at si nestezuje... :wink: ja si ani nepamatuju kdy naposledy jsem vylezela nemoc... :unamused: kdyz je teda hans doma a ja muzu lezet stejne jsem s nima abych si je uzila... ale kdyz je nemocnej on tak je to taky obcas ta nejvetsi hruza co ho mohla potkat... ale uz je celekem v pohode... driv to bylo horsi... :grinning:
19. kvě 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo,chlap a nemoc :sunglasses:
my dneska celej den ztvrdneme doma :angry: a zjistila jsem,že si nemůžu chodit lehnout s malou, já jsem pak ještě víc utahaná a protivná a hnusná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek