Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
19. kvě 2010

hihi sebi to nahraj... to musi byt prca... 😀
aha, tak to pak jo... ja teda nevim esi bych to kdybych se ne to... 😀 snad to chapete...

seba
19. kvě 2010

prča to je,hrajeme s kocourem i na schovku...ale to až navečer,přes den na nás kvůli svýmu chrápání nemá čas 🙂
já spoléhám na MM,ale mně by třetí nevadilo 😉 on o tom nechce ani slyšet ☹

seba
19. kvě 2010

tak jsem viděla v tv,že to alli na hubnutí bude v pátek o půlku levnější...myslíte,že to pomáhá?

janulle22
19. kvě 2010

aha tak to pak jo...
to nevim esi pomaha...ja tomu nejak moc neverim...ale zkusit to muzes... 🙂

denisa31
19. kvě 2010

ahoj,
seba, spíš pomáhá nežrat 😀 😀 😀 taky zázračnejm pilulím moc nevěřim 😝

elidule
autor
19. kvě 2010

jako berlička to určitě pomůže,ale stejně u toho musíš držet dietu 😒

seba
19. kvě 2010

jj-já myslela mamce,chce zhubnout na léto
nežrat je nejlepší,ale ona takový ty čistící dny a zeleninové nedodrží,tak jsem myslela,jestli by jí to nenakoplo 😉
jdu vyndat nádobí z myčky,za hodinu musím vyrazit pro Sáru a Sebas určitě bude jako na potvoru dneska spínat dlouho ☹ ☹

elidule
autor
19. kvě 2010

zas to není taková pálka,aby nebylo pak člověku líto,že za to vyhodil prachy
mamka kdysi držela dělenou stravu a během roku shubla 10 kilo,jenže pro mě je to strašně dlouhá doba a demotivuje mě to 😖
tady se spí od třičtvrtě na deset,vstávaly jsme později,když jsme ponocovaly,ale už je to dobrý,snídaně v žaludku zůstala celá 🙂

seba
19. kvě 2010

Já se v pátek podívám do lékárny a kdyžtak jí to koupím-pokud to bude za polovic.
Má v červnu svátek,tak budu mít dárek 😉
Tak jsem rachtala s nádobím a vedle je ticho,půjdu pomalu ohřívat polívku a ještě musím mrknout jak nám to pojede nazpátek a pak budu nucená ho nenápadně vzbudit.

seba
19. kvě 2010

To je fajn,že snídaně vydržela,třeba to byly opravdu jen ty hleny
tak se zatím mějte,ozvu se navečer-vypadá to tu ne déšť,tak můžu jen doufat,že začne až budem doma 😠

lamarika
19. kvě 2010

Ahoj holky,
tak musím říct, že mám hodný dítko. Na kontrole to Mates se mnou zvládl na jedničku. Akorát doktor si z něj dělal srandu, že je z toho pěkně vykulenej a to je tam jen chvilku a on to má takhle celej den 😀 😀 😀
Fazolka je zdravá, srdíčko prý máme abnormálně vyvinutý, takže už teď může vyloučit srdeční vady. To jsem měla ale u Matese taky. Všechno měl abnormálně rychle a supr vyvinutý a pak z něj byl obřík 😒
Jinak fazolka nespolupracovala a byla otočená prdelkou, ale i přesto doktor něco málo zahlídl, ale nechtěl mi to ještě říct. Já ho přemluvila 😀 Myslí si, že to je opravdu fazolka a né fazolák 😀 Potvrdí to ale až příště, tak zatím není nic jistýho, ten pinďa tam mohl být někde scovanej 😉

lamarika
19. kvě 2010

Liduš radši jí teď nedávej moc kyselý věci a kyby se ti nějak nezdál, k fakt frč k doktorovi. To blinkání by mě pěkně vyděsilo 😔

lamarika
19. kvě 2010

né nezdál, ale nezdála 😀 Já už jsem zvyklá na ten mužskej rod 😀

seba
19. kvě 2010

Lamariko-velká gratulece ke zdárné kontrole-a ať ten ocásek nenaroste!!!! 😀

lamarika
19. kvě 2010

sebu mně je to v jádru jedno jestli tam bude nebo ne, ale bxl bychom první z rodiny komu se opodařla holka 😀 Všichni máme kluky 😀 Taky bychom si mohli utahovat z bráchy, že my to narozdíl od něj umíme kdybyvhom měli holku 😀 Brácha m totiž dva kluky 🙂

lamarika
19. kvě 2010

jéžiš kote to je překlepů, se úplně stydím 😖

lamarika
19. kvě 2010

Sebu a co ta Sára, měla včera ty galeje?

seba
19. kvě 2010

Měla a neměla,čtení nahlas jsem jí odpustila a navečer si mohla jít zahrát nějakou hru na pc.Ale pokojík je uklizený,taška byla taky,věci připravený na hromádce-vydrží to asi jen do dnešního večera-je to bordelář! 😠

seba
19. kvě 2010

jo a už tu leje!! 😠 😠 😠

lamarika
19. kvě 2010

U nás zatím nic. Jdu dát Matesovi oběd 😉

seba
19. kvě 2010

ještě v rychlosti jedna perlička z naší domáctnosti-volal manža,tak mu líčím jak jedem pryč a že seba zůstane doma s mojí mamkou a on- a myslíš,že ho dokáže pohlídat?-tak to mě dostalo,mamka je učitelka v MŠ a má přes čtyřicetlet praxe 😀 😀

janulle22
19. kvě 2010

sebi tak to je dobra otazka teda... 😀

janulle22
19. kvě 2010

jeee lami urco to bude holcina 😵 gratuluji a jsem rada, ze jste v poradku... tak se mohli at neni tak velka jak malej a muzes rodit normalne... 😉

lamarika
19. kvě 2010

sebu bych teda věřila víc mamce jak muži 😉 Malej teďka se mnou baštil čočkokvku a jak mu chutnala. Celkem jí aji dost snědl, tak jsem ráda 😵

lamarika
19. kvě 2010

no, modlím 😀 Každý ráno koukám na ten břuch a uklidňuju se, že je určo menší jak minule, ale mám takovej dojem, že není 😠

denisa31
19. kvě 2010

lami, hlavně že je zdravý, přála bych vám páreček 🙂
seba, tak to máš profesionální chůvu 😎

lamarika
19. kvě 2010

Dneska jsem ráno volala s mužem a ten mi íká celej zoufalej, že je asi nemocnej. Tak já na to, že jsme teda všichni tři. A on zase celej zoufalej, že to nemá jak vyležet a má asi horečku a že si nevzal žádný teplý oblečení a neví co bude dělat. . . 😝
Asi dostal rýmečku, tak umírá 😝
Já když jsem mu říkala, že jsem to chytla od Matese, tak dělal jako by nic a ode mě očekává, že ho budu litovat 🙄

lamarika
19. kvě 2010

Ti chlapy jsou na tohle fakt padavky. Bych je chtěla jednou vidět rodit. Ten můj už má asi půl roku v koutku oka takovou bílou tečku a né a né si zajít na kožní aby se mu na to podívali, protože má strach, že by mu to vypíchli

janulle22
19. kvě 2010

lami tak to je sila teda... 😒 nelituj ho... rekni mu ze ty jsi taky nemocna a nemas sanci se vylezet tak at si nestezuje... 😉 ja si ani nepamatuju kdy naposledy jsem vylezela nemoc... 😒 kdyz je teda hans doma a ja muzu lezet stejne jsem s nima abych si je uzila... ale kdyz je nemocnej on tak je to taky obcas ta nejvetsi hruza co ho mohla potkat... ale uz je celekem v pohode... driv to bylo horsi... 😀

elidule
autor
19. kvě 2010

no jo,chlap a nemoc 😎
my dneska celej den ztvrdneme doma 😠 a zjistila jsem,že si nemůžu chodit lehnout s malou, já jsem pak ještě víc utahaná a protivná a hnusná 😝