• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
autor
a vysávala jsem nos a asi jí praskla nějaká žilka,tak jí tekla i krev trošku
19. kvě 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Liduš já jsem myslela, že si nemůžeš jít lehnout s malou, protože nestíháš všechno poklidit :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Liduš a teplotku nemá?
19. kvě 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky bych si dala čočkovku,hustou a hodně brambor
19. kvě 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to je taky pravda,nádobí jsem neumyla :grinning: :grinning: :grinning: a klidně jsem zalehla :grinning:
nemá nemá a docela už řádí,ale furt se sápe po vysavači, doufám,že si ho bude všímat i v pubertě :grinning:
19. kvě 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
začíná to tady v tom bytě bejt takový pustý,jak vyklízím všechno a říkala jsem si,že bych mohla najít třebas nějaký peníze,že jsem je mohla schovat, ale nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli :grinning:
tak nam nikdy nic neprasklo, ale u vxsavani hruza a des a radeji se naucil vysmrkat se sam... :grinning: tak ju skovam na druhe dite... :wink:
kdo umi psat slohovky...?
19. kvě 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Liduš třeba budou až někde úplně ve spod :grinning: Tak malýho taky vysavač bere, ale nevím jestli mu to vydrží :sweat_smile: Matese jsem učila smrkat někdy v 9. měsíci, ale už to nějak zapomněl :unamused:
19. kvě 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamarád si pronajal byt a když vyhazoval skříň objevil tam obálku s 200 tisíc :astonished: prý tam před ním bydlel nějakej důchodce co umřel a měl naškudleno
k nám přijde dneska kamarádka s holčičkou, tak se těšim
jani, jakou máš napsat?
19. kvě 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
adovi staci rict, zeteda budu muset vytahnout vysavac ze musime dostat dopilek ven aby s emu dobre dychalo... tak rika neee ja se vysmrkam sam...:slight_smile:
mizim do skoly tak papa holky...
19. kvě 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no Jani,ještě před pár dny jsem si říkala,že mi Čeština není cizí a tohle jediný mi snad ve škole šlo :sweat_smile: ale teď to je bída - slovní zásoba žádná a u písmenek y a i musím přemejšlet :unamused: co máš napsat?

jak se to učí? mě na to přijde ještě malá,ale zase čím dřív začnu, že jo :slight_smile:
deni charakteristika kamarada/ky
to někde stahneš dvě tři z netu a uděláš z toho super dílo :wink:
19. kvě 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsem ve skole... :grinning:
no budu muset neco stahnout a nebo vymyslet... ale me to ták nebaví-.. :zipper_mouth: to je zas nuda ve skole... bych to nejradeji zalomila... :grinning: a na vic zaclo prset jak jsem vysla z domu tak jsem zas jak caramura s tema vlasama... :angry:
19. kvě 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se hlásím z domova,papíry oběhané,řidičák mám.Sárinka tu bolest v puse nemá od zubu,ale zánětlivý afty-mastička stála tři stovky :confounded:
Slohovky mi nikdy nevadily-ale to bylo v minulým století,co jsem ji psala. :grinning:
Jdu na Sáru-musím zkontrolovat úlohy.
19. kvě 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě babička hlídala vzorně a jen co odjela vzal mi malý hlavou konferenčák-boule jak hrom a u spánku sedřenej-asi budu muset vrátit papíry na dítě :frowning2:
19. kvě 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sebi a ty sis byla jen vyměnit starej za novej,nebo jsi byla i na přezkoušení?
to bude ještě boulí
19. kvě 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
starej za novej :wink: škoda,že u toho nemění i věk :frowning2:
19. kvě 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady se už spinká :slight_smile: dala jsem do postýlky,otočila se a chrní
v troubě se pečou kuřecí špízy se zeleninou,tak bude bašta
a byli jsme v krámě s manžou a doma furt chodil okolo vyndanýho nákupu a pořád,že mu tam něco chybí a pak jsme na to přišli,nechali jsme tam pytlík s deseti rohlíkama :grinning: on nám přepadnul na páse k cizímu nákupu a paní pokladní pak zpětně manžovi říkala (protože tam naběhnul,aby koupil další),že si to ty lidi koupili,že chtěli rohlíky,ale zapomněli na ně,tak jsme jim usnadnili práci :grinning: ale že jim nevadí,že jsme jim je osahali :confused: přiznám se,že jsem nabírala rukama :sweat_smile:
19. kvě 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale prosim tě,opakuj si to,co už tady bylo řečeno: jsme mladé, krásné a inteligentní :grinning:
19. kvě 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
aahoj holky, tak jsem tady... :wink:
ada uliozen ale nespici... :unamused: vcera usl na mojim a naslintal mi na polstar a me to pak studilo... :grinning:
tak z toho ucetka mam nakonec za 2 a dneska jsme psali z fyziky a to jsem dostala za 1...
sebi nic si z toho nedelej, to bude jeste tolikrat... :slight_smile:
eli nam zas sousedovic kocka sebrala rohlik z tasky z auta... a jak zdrahala svinka jedna... :grinning:
19. kvě 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já hlásím, že už jsem dala taky Matese spát. Jak je teďka nachrmlanej, tak mi spí dvě hoďky dopo a skoro dvě hoďky i odpo a pak mi nechce jít večer spinkat, tak jsem mu to musela trošku posunout.
Jani ty jsi zase šprt :grinning:
Tak to bych tu kočku pěkně hnala :grinning:
19. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami ja nejsem sprt... se me ani neptej na matiku.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
ada je tuhej a ja iu jsem taky v pelechu... :slight_smile: za chvilu to zalomim, boli me lebka... :unamused:
jednou si hans polozil rohlik na sedacku v aute i se salamem a pak mi nadal, ze sem mu ho snedla a to zas ta sousedovic kocka se opodal talcila jeho salamem... :grinning:
19. kvě 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás už spí oba,zítra mají vypnout net-něco předělávají,tak asi až v pátek :angry:
19. kvě 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic ja taky valim spat, tak brou holky... :wink:
sebi tak se zetra opatrujte a uzijte si den.... a v patek hend tu jasan... :grinning:
papapa
19. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem zde :grinning: .............. to brzo,že?
koukali jsme s manžílkem na P.S. miluji tě ........... ale přestalo ho to bavit :slight_smile: ale i tak vydržel hodinu a dvacet minut asi - docela oběť :grinning:
tak já jdu též na kutě
19. kvě 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobrý ráno zamlžený :slight_smile:
20. kvě 2010 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky preji dobre ranko... :wink: jsmme vzhuru od pul... :slight_smile: ale ze jsem sla v 9 spat tak mi to ani nevadi... dneska budou karbenatky a br kase... uz se tesiiiim...muze k tomu byt okurkovej salat?
20. kvě 2010 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,zatím to fakčí ..
Chystáme se do školy,Sebastianek nějak moc kaká a smrdí :unamused: -dneska bude mít šetřící dietku a uvidíme
Vstával v pět deset-takže už mám udělanou myčku,kocoura...ale zívám už teď
Přemejšlím jak to udělat s mateřskou,mám do srpna čas se rozhodnout jestli budu doma tři nebo čtyři roky-no musíme se na toto téma pobavit s manžou-jak to budete mít vy?
Polívku mám-babi dovezla a k druhýmu bude br.kaše a kuř.prsa na přírodu.
Jani-jasně,že může :wink: pošli košt :grinning:
20. kvě 2010 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
sebi ja jsem mela materskou na 3, nevim jak je to ted, ale za me bylo, ze do 21mes 7600kc a od tech 21mes do 4let 3400kc...tak nebylo co resit a sli jsme na 3letou... :wink: zalezi na tobe...
tak to teda dneska bude mnamka na obidek... :dizzy_face: uz se tesim... :slight_smile:
20. kvě 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek