Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
20. kvě 2010

jj to ma... muj tata dycky ma zachvaty kdyz ada zacne delat bordel s Mikinem... 😀 a to kocka si nekam lehne a ada de zalehne ho a nebo ho chytne pdo krkema nosi ho po baraku... 😀 oblibena veta kdyz ho nechcem chovat(adu) tak si vemzme Mikina a rekne mu:Mikinku pochoovej me 😀 😀 to jsem dycky mrtvi...pes by u nas asi neprezil... 😅 😀

lamarika
20. kvě 2010

Ten náš dostává taky školu. Zrovna včera Mates ukazoval kde má Jantar ouško a chytl ho tak moc, že začal chudák kvičet. A taky do něj včera píchal příborovým nožem a strašně ho to byvilo 😅 K nám přjít liga na ochranu zvířat, tak nám psa vemou 😅

janulle22
20. kvě 2010

tak lidl neklapl... 😒

janulle22
20. kvě 2010

lami 😀 😀 tak to je borec malej teda... 😀 prej priborovy nuz... 😀 😀 😀

lamarika
20. kvě 2010

uklidili jsme starou sadu do skříňky a on tam chodí hrabošit 😠 Od včera mně nahání nějaký číslo a teď když volám zpět, tak mi to nebere. Jsem zvědavá co to bude 😒 Jo a taky mě nahání zase O2, ale těm už to ze zásady neberu, protože jim trvá šíleně dlouho než se vyžvejchnou a pak z nich stejně vyleze, že tu službu nemůžu využít, protože jsem na mateřský. Tuhle jsem je hned na začátku stopla a říkám, že nemám o nic zájem a oni, že mi to stejně musí říct, protože je monitorujou jestli to říkaj 😒 Takovýhle vtěrky nesnáším co mi akorát ubíraj čas

lamarika
20. kvě 2010

Co jsi chtěla v lídlu?

janulle22
20. kvě 2010

praci lami

lamarika
20. kvě 2010

ajóóóó, tak seženeš někde jinde 😉 Ty jsi říkala, že jsi vyučená švadlena, tak nechceš se kouknout po něčem v oboru?

elidule
autor
20. kvě 2010

holky,já jsem debil fakt,koupila jsem malý do pokoje takový krásný nástěnný hodiny s medvídkem pú a když jsem je vybavila,tak si říkám,jééé co je to tu za škrábanec a když jsem na to lehce šáhla,říkám fakt lehce,tak se to sklo celý rozlomilo vejpůl 😲 😠 😅

elidule
autor
20. kvě 2010

Radu,mě taky furt volalo číslo s 999 na konci,taky na ně prodím a pak mi přišla sms,zákazníku nebylo možné se vám dovolat,zavolejte na infolinku kvůli nejaký city kartě,manža říkal,že si to o týhle kartě vyposlechl a musel se smát,protože za rok by zaplatil 2500 paušál a používání těch jejich "výhod" by ho za rok přišlo na 2450 korun 😀

lamarika
20. kvě 2010

Liduš, tak je běž hnedka zítra reklamovat. Pokud jsou solidní, tak ti to uznaj. Dětský hodiny s Půem budu taky shánět, tak snad u nás pořídím.
Docela výhodná karta 😀 😀 😀

elidule
autor
20. kvě 2010

rozbiju,na co sáhnu 😖 no zajdu tam určitě,a zrovna tam dělaj takový ježibaby 😨 no ale třeba klamou tělem a jsou to vrozený andělé 😅
s tou kartou by se mohlo chodit i nakupovat se slevou,ale v prodejnách,který tady stejně nejsou nebo tam nezajdem jak je rok dlouhej

elidule
autor
20. kvě 2010

ty hodiny mají snad v každým hodinářství

elidule
autor
20. kvě 2010

zajdu tam ještě odpoledne asi

lamarika
20. kvě 2010

Tak mě naštvala takhle spořka. Měla jsem takovou červenou creditku na 10.000,- a oni mně zavolali, že se ty creditky ruší a že si ju musím změnit na zelenou kartu. Tak jsem to tedy změnila a pak mně každej tejden bombardovali telefonama, že ju musím používat a nakupovat s ní. Ke všemu jsem zjistila, že ta karta je pěkně nevýhodná, platí se tam šílený poplatky za vedení a že ty creditky se nerušikly, jenom nějakej úředníček potřeboval větší provize 😠

elidule
autor
20. kvě 2010

tak jsi jí zrušila a platila jsi další poplatky za zrušení ne? 😠

lamarika
20. kvě 2010

ne, nechala jsem si ji ale nepoužívám ji. Po dvou měsících co mě bombardovali telefonama abyc ji používala to nakonec vzdali a dali mně pokoj.

elidule
autor
20. kvě 2010

jsou docela vytrvalý,já bych nemohla takhle obvolávat a furt se opakovat a lidem něco vnucovat 😒 i když moje teta dělá na poště a ptala se nás,jestli nechcem u nich účet a nějaký úvěry a podobně a zároveň se omlouvala,že jí je to tak protivný,ale žo musej,že jim hrozej,že když ty produkty neprodají,vyhodí je 😖

lamarika
20. kvě 2010

dneska už je totiž v těch spořkách monitorujou, takže oni prostě musí. Je to pro ně práce jako každá jiná 😉
Tak malej už spokojeně spinká. Jak se probudí, tak jedem s Jantarem na stříhání. My tam chudák v tomhle počasí zmrzne 😀

elidule
autor
20. kvě 2010

u nás je teplo, zataženo pod mrakem,ale teplo

lamarika
20. kvě 2010

Teď koukám, že u nás je 15 stupňů 😕

elidule
autor
20. kvě 2010

jééé,už je vzhůru,po půl hodině 😒

lamarika
20. kvě 2010

To teda moc dlouho nespinkala 😝
Liduš a jak to vlastně zvládáš chystat věci na stěhování a starat se o malou?

elidule
autor
20. kvě 2010

no to ne teda 😒 půjde spát se slepicema
zatím dobrý,Jusťa je hodná kouká na mě,jak balím do novin skleničky a podobně a v sobotu přijede mamka a bude se mi starat o malou,tak můžu něco pořádnýho dělat,tak mám radost,musejí mi sice být poblíž pořád,ale nevadí,hlavně že nemusím pořád odbíhat a tak 🙂

lamarika
20. kvě 2010

tak to je fajn, že přijede a takhle pomůže. Tak to už budete příští týden v novým?

elidule
autor
20. kvě 2010

tak zpátky z reklamace ............... a ....................... hovno hovno slavný soude 😠
paní mi řekla,že,i když jsem si myslela,že je to jen škrábanec,tak jsem na něj neměla vůbec šahat,takže jsem to rozbila já,no vzala mi to na reklamaci a pošle to do firmy,která jim to dodává,ale ta to pošle dál k výrobci a pak se uvidí 😝 😅 a tak jsem řekla,že i když mi to neuznají,tak chci vyměnit to sklo,že to samo zaplatím a ona že to asi vůbec nepůjde,protože se ty hodiny nedají rozebrat 🙄 a ještě mi koukala na paragon a na něm tři položky z nákupu a ona na to kouká jak husa do flašky a že to tam nemůže najít a že jsem strhla cenovku z krabice a podobný pindy,to už jsem pěnila,no ale v zásadě to dopadlo,jak jsem bohužel očekávala a přitom já taky dělala na servisu a vím,jak to chodí a při troše dobrý vůle to zařídit šlo,mohla mi to vyměnit a poslat zpět to moje rozbitý,že to tak dorazilo od nich,my blbý hodný jsme to tak taky kolikrát dělaly 😔
takže dámy,nekupujte hodiny v papírnictví 😀

elidule
autor
20. kvě 2010

no Radu,to už budeme 🙂 doufám,teď mi volal domácí,že s někým přijde na čumendu,to abych si vzala tepláky hodobožový 😀 😀 😀

janulle22
20. kvě 2010

eli 😀 namaluj se at ma pan domaci radost... 😀 s tema hodinama je to na nasrani teda... ja bych ji rekla svoje a sla bych,,., 😒 a byly drahy?
tak jsem si zajela do skoly na 2 hodiny... na treti nikdo nesel pak nam 4 odpadla a nebud cekat na 5 nejsem trdlo.. tak nas slavnych 5 lidi co do skoly doslo zase odeslo po 2 hodine... 😀 aspon uvidim ulici a ordinacku...vse stihnu... 😀

elidule
autor
20. kvě 2010

utřela jsem prach,byly vidět kolečka od skleniček na poličce 😅 😀 no teď už tady gruntovat teda nebudu 😝
to je docházka teda 😀 😀
stály 399 kč 😒 chjo

elidule
autor
20. kvě 2010

ulice se mi teď líbí,ale pouštím si jí zpětně až druhej den vždycky,Lumír má nějakej kšeft,chudák Niklová,přijde o peníze asi 😀