Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
20. kvě 2010

no tak to je docela dost... 😒 to tuplem by me nastvalo...tak priste uz tam nic nekupuj,.. 😒 ani papir bych si tam nekoupila... 😀
no dochazka uakzkova... na zacatku roku jsme byli 30 a ted nas s bidou chodi tak nejak 10 pravidelne... 😀
sem pucila spoluzakovi sesit a on mi ho dneska nedonesl a v pondeli pisu z matiky a nemam se z ceho ucit... ho asi zabiju!!!!!!

janulle22
20. kvě 2010

tak ulici jsem do pondelka nevidela...tak to s tatou dokoukame ve vikend... 😀 on v brne nema telku a samotneho ho nebavi cucet na net, tak se koua se mnou v pelechu... 😀

elidule
autor
20. kvě 2010

když to je tady vlastně jediný papírnictví 😖

elidule
autor
20. kvě 2010

tak domácí s tou paní odešli,ta byla taková zvláštní

elidule
autor
20. kvě 2010

z učebnice Jani teda

janulle22
20. kvě 2010

no sejdem se v Olmiku jak jedem v so na ty letadla tak ho dovali... 😉

elidule
autor
20. kvě 2010

nějaká výstava?

janulle22
20. kvě 2010

no výstava nebo spise muzeum a je tam nekaka akce pro hendikepovane a normalni deti, tak pojedem okouknout at nesedime doma... 😉

elidule
autor
20. kvě 2010

já chci taky na nějakej vejlet,budeme muset něco podniknout už

janulle22
20. kvě 2010

no tak musis vymyslet, ja taky vymyslim... on nikdy na nic neprijde...jooo vlastne na zoo 😀 😀

elidule
autor
20. kvě 2010

zoo je vděčná 😀 když já moc nevím,když Justýna chodí spát okolo druhý a spí do tří a než se někam vyprdelíme a někde pobudeme,tak je večer a ona chodí spát nejpozději v půl sedmý a je k nesnesení 😒 tady poblíž se nikdy nic moc nekoná,všechno je okolo 45 - 60 minut cesty za zábavou 😝

janulle22
20. kvě 2010

elit ak nekam na nejakou hezkou prochazku...nemate tam nejaky park ci lesik...? nebo neco kde by bylo hezky...?aspon na hodinku a pul to nevadi... 😉 jsem rada, ze ada spi jen vyjimecne a kdyz nekam jedem tak se prospi v aoute a pak je to v pohode... 😉

elidule
autor
20. kvě 2010

to jo,to třeba jak jsme si vyjeli na ten Mácháč,to bylo prima,vidíš,tak to není vlastně tak špatný,jsem propadala zoufalství 😀 i když v létě to tam je jako na Václaváku 😀 máme tu hezký park,ale přeplněnej taky až hrůza

elidule
autor
20. kvě 2010

tak zítra za mnou příjde kámoška z hypernovy a přinese mi dotazník a donese ho šéfový,scháněj na víkendy na pokladnu

elidule
autor
20. kvě 2010

akorát jsem se pěkně ztrapnila,protože jsem měla nějakej špatnej signál a rozumněla jsem nic moc a slyšela jsem něco o nějakým dispečerovi a pak jsem se jí ptala co by to obnášelo za práci a ona,no normálně na pokladně 😅 jak se teď říká pokladním odborně 😀

lamarika
20. kvě 2010

Jsme akorát přišli domů. Byli jsme u bráchy a jeho rodinky, děcka si vyhrály 😉 Teď dám něco k jídlu Matesovi a pujde hezky do hajan. Pak musím pořešit nějaký pracovní věci, ale vůbec se mi nechce, to odkládám celej den. . . 😒

elidule
autor
20. kvě 2010

když se ti do něčeho nechce,udělej to hned a máš to rychle za sebou 🙂

lamarika
20. kvě 2010

Já jsem věděla proč se mi do toho nechtělo. Ze mě zase jeden kretén loudí prachy za hovno a dává mi nůž na krk. . .

lamarika
20. kvě 2010

Ale co, klidně mu je naslibuju, protože až mu je budu mít dát, tak už v tý práci nebudu 😀 A to on neví 😀 😀 😀

elidule
autor
20. kvě 2010

a proč je chce bídák jeden?
já jsem teď poslala svůj životopis do jedný organizace,jsem zvědavá,jestli vůbec odepíšou 😒

elidule
autor
20. kvě 2010

soudružky kde jste?

elidule
autor
20. kvě 2010

že vy máte nosy přilepený na televizi,když je ta ordinace 😀

janulle22
20. kvě 2010

eli sipis... 😀

elidule
autor
20. kvě 2010

já to mám taky puštěný nakonec 😀 ............... ale vůbec nevím o co tam běží
mě je nějak těžko a to jsem nic nejedla

elidule
autor
20. kvě 2010

koukejte mi poradit: jakou si mám do bytu koupit kytku nebo kytky? aby to nebylo jak kopřiva,mohla bejt na světle i ve stínu,nemusela se moc zalejvat a když třeba spadne,aby hnedka neumřela 😀 a kdyby měla květy,tak to budu vůbec nejradši 😀

janulle22
20. kvě 2010

eli jooo takt o ti neporadim, me kazdy kvitko zdechlo... 😀 😀

lamarika
20. kvě 2010

Liduš tak to jedině doporučuju kaktusy 🙂 U nás to jsou jediný kytky který přežívaj moji péči-nepéči 😀
Ále potřebuju aby jeli zaměstnanci na jednu akci s děckama co děláme každej rok a pán chce za ní i nehorázně zaplatit, protože bude trošku v jinej termín než si přál a na jiným místě. Přitom ty děcky zaplatijou za ty zaměstnance ubytování, jídlo a veškerou zábavu. . . Takže tam bude chrnět, žrát a bavit se zadarmíko. Spíš taková dovča

lamarika
20. kvě 2010

tak a teď jsem tu sama zase já, ne?! 😠

denisa31
20. kvě 2010

nejsi, ahooj🙂

elidule
autor
20. kvě 2010

tak o co mu jde? že jo? 🙄