Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
21. kvě 2010

jee sebi tak to gratuji... sikulkaaaa 😵 😵
tak pokud leje tak by jsem taky nesla... 😝

lamarika
21. kvě 2010

tak tady je velerybka v mém podání, ale ten blesk mi tam dělá neplechu 😒

lamarika
21. kvě 2010

tak to je sikola sabi, snad se nám taky jednou zadaří 😉

janulle22
21. kvě 2010

jeeee ty jsou krasny... 😵 😵 slusi ti to... 😉 budes kocka... 🙂

lamarika
21. kvě 2010

ale dělaj mi o dost větší břuch než mám, ale neva 😉

janulle22
21. kvě 2010

to nevadí, hlavně že jsou pohodlné a vypadají tak... 😉 fakt supeeeeeer 😵

janulle22
21. kvě 2010

bych brala kdyby me nekdo namaloval, oblikl a nafotil... 😀 nevite o necem...?

lamarika
21. kvě 2010

hmmmm. . . mám dojem, že se to jmenuje proměna 😀 😀 😀 Ale musíš se tam přihlásit http://zena.centrum.cz/moda-a-krasa/promeny/201...

lamarika
21. kvě 2010

to jsem si právě užila na svadbě. Kadeřnice mě učesala, kosmetička namalovala, polonahou mě vyfotili policajti akorát oblíct jsem se musela sama 😀

janulle22
21. kvě 2010

no ja nepojedu až do Praglu... 😀 myslim, ze zkoncime u foceni doma... 😀

lamarika
21. kvě 2010

ale dělají tam pěkný zázraky 😉

janulle22
21. kvě 2010

jo to zase jooo... hezky promenuji...je to rozdil jak hrom... 😉

lamarika
21. kvě 2010

Bych si takovou proměnu klidně taky dopřála 😉 Náhodou nevdává se nám už tenhle víkend Axi?

janulle22
21. kvě 2010

ju tak too nevim... ale kdyz tu neni tak ma asi dost zarizovani tak asi jo... 😉

lamarika
21. kvě 2010

někde tady psala termín, ale sepsali jsme toho tolik, že se mi nechce těma stránkama listovat, tak jsem si říkala, že si to třeba někdo zapamatoval 😅

janulle22
21. kvě 2010

no ja uz nevim... 😅 to je teeda ostuda... 😔

elidule
autor
21. kvě 2010

ty jsou krásnýýý 🙂 škoda že já nemůžu nosit šaty,bych se hanbila ukazovat ty moje chlupatý kužele 😝 😀
no s těma botama jsem teda fakt nepárala,jsem to házela do pytle hlava nehlava,ty lepší jsem zabalila ale zvlášť (těch je poskrovnu 😀 ) a ty tenisky mají díru na straně,jak mi z nich lezl kloub ☹
jsem zvědavá,jak budeme my bojovat s nočníkem
jinak jsme byly venku,protože se vyjasnilo,mateřská mi ještě nedorazila samozřejmě,asi až příští tejden 😠
já taky myslím,že ta svatba je už tenhle víkend

lamarika
21. kvě 2010

Tak jsem si dala práci a projela jsem to tu 😝 Fakt ji má tenhle víken 😉

lamarika
21. kvě 2010

Liduš však já mám taky kužele, ale dlabu na to 😀

elidule
autor
21. kvě 2010

když já nemám ani moc kotníky 😨 jsem chtěla nosit baleriny,ale u mě to vůůůbec nepřipadá v úvahu,mám pak ty nohy opticky ještě kratší a širší,přitom to je tak pohodlná obuv

elidule
autor
21. kvě 2010

ta naše můra ještě spí 😲 pojedem až se probere do obi koupit dřez a podívat se na obklady do kuchyně,musíme jí nějak unavit,aby pak nešla spát bůhví kdy 😀

elidule
autor
21. kvě 2010

vy se někde couráte coury 😀

janulle22
21. kvě 2010

tak my ted dojeli z tesca a pak jsme to vzali na jiny smer do lidlu... 😀 tchynka nakupovala jak stekla, tak jsem ji rikala, ze nakupuje jak kdyby mel prijet prezident... tak rikala nee ale mame svatek tak co jim nabidnem, tak rikam ja nic ja to neslavima nejsme celej den doma... 😀
ja mam taky tlusty nohy, ale nebudu se potit... 😉 a baleriny mam taky a kotniky skoro zadny... ale co .... 😉

lamarika
21. kvě 2010

Mně ta moje tchyně dneska zase našťavila. Potřebovala jsem aby mi ztra na hoďku pomohla a ona nemůže, protože tchán bude pokládat podlahu. . . Jak kdyby ji měla pokládat ona 😠
Ale spravila jsem si chuť, byli jsme vyzvednout ty fotky a jsou naprosto úžasný 😵 Bych na ně mohla koukat od rána do večera 😀
Máte je v mém fotoblogu, tak se kouknite 😉

janulle22
21. kvě 2010

lami fotecky naaaaadhera teda... 😵 fakt krasna rodinka... 😵

lamarika
21. kvě 2010

no, hlavně ta fotografka je šikovná, že nás takhle pěkně vyblejskla 🙂

janulle22
21. kvě 2010

no ale obleceje vam nenamalovala.... 🙂 fakt hezke... obelceni jste asi meli z domu ze?

lamarika
21. kvě 2010

covece Jani teď to tady po tobě luštím a snad odpovím na to na co ses ptala 😀 Oblečení nám nařídila něco světlýho a něco tmavýho 🙂

janulle22
21. kvě 2010

lami 😀 😀 rozlustila jsi to spravne... 😀

lamarika
21. kvě 2010

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=5471439 to si dneska zkouším vyhrát jen tak pro radost 🙂 A když budem mít kluka, tak mám alespoň dárek pro kámošku-čekají holčičku koncem srpna 😉