Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
21. kvě 2010

já nebudu vařit nic,protože se mi rozebere kuchyně a budou tady ty naši,tak si objednáme pizzu asi a hotovo

elidule
autor
21. kvě 2010

tak můj mě nedorazí,musí něco připravit na bytě,to určitě, hlavně naproti v hospodě

seba
21. kvě 2010

Já budu mít přípravy až zítra 😎
Tchýňka-s tchánem nemluví manža od svých třinácti,v osmnácti vypadl z domu a od té doby spolu žijeme-takže vztahy vcelku žádný,teď tady prodávala u vikongů tak děti viděla skoro každý den,jinak předtím nejezdila-má to pět kiláků 😉 S manžou se neviděla a nemluvila dva roky až teď jí volal do špitálu-takový rodinný vztyhy jim nezávidím-zlatý naši 😵 😵
o tom filmu jsem neslyšela-musím sehnat

seba
21. kvě 2010

Ostatní říkají,že jakmile odejdu volá mamí,ale přede mnou jsem táta-už mu i Sára vysvětlovala,že tatínek nemá prsa jako já,ale zatím to nepochopil 😀 anebo to dělá schválně

elidule
autor
21. kvě 2010

Sebi,to je jak "vékávéčka" úplně 😅
ten film se jí bude líbit,je to o holčičím fotbale a láska je tam samozřejmě (ale neboj,žádný čuňárny) 😀

elidule
autor
21. kvě 2010

no,jestli náš tatínek bude papat,tak jak papá,bude mít prsa brzo jako já 😀

seba
21. kvě 2010

Už vím!!!!Já ho viděla,ona byla někde pryč-tak zaúkoluju bráchu,aby to sehnal,mohla by to mít za výzo.
dneska jsem koupila Sebovi auto-dostane ho k ročku a půl,Sára má sedm a půl,tak té tatínek zaplatil výlet s babi se školkou do dinoparku-moc se těší 🙂

janulle22
21. kvě 2010

sebi mala je teda chytra... 😀 to je bozi... uz se na to tesim... 😉 a uz se ptala jak se narodila?co jsi ji rekla..?
tak ty vztahy nejsou idealni,, ale asi to s nim i s ni neco udelalo, nejde to prejit jen tak ze mama je v nemocnic... treba se vztahy zlepsi... 😉
no ja bych spis eli rekla, ze esi bude papat jak papa tak budem kupovat zeleznou postel aby ho to uneslo... 😀 😀

seba
21. kvě 2010

Dneska mi trenér říkal,že by ji zkusil v září postavit za žáky-prý je dobrá,hraje obranu a nebojí se postavit větším a hlavně se nebojí rány-ale ty modrý nohy!!už jsme koupili chrániče na kotníky a holeně,má masážní gely a masti na modráky,štěstí,že sociálka k nám nechodí 🤐

janulle22
21. kvě 2010

sebi a to je holcic druzstvo a nebo hraje s klukama? je teda borka, ze hraje... mam kamosku a ta taky hrala a jako amsakr... si sukni nemohla vzit.. 😀 ale kdyz ju to bavi, tak at sportuje... jen aby ji to nezakazili ze? budu derzet pesti aby to bylo dobre-... 🙂

denisa31
21. kvě 2010

ahoj holky, tak jsem taky letmo stihla dočíst, teda lami, já bych nevydržela nakupovat po 25 tt, já začla někdy po 16 po tripplech
u nás se neregistruje do porodky ani plán nechtí a porodopis to ani pořádně nevim co je, akorát do Plzně teď jezdí celý západní čechy, protože je to tu vymáklý, takže i občas odmítají a člověk pak musí jinam, to nepotěší, takže zlatá registrace 😒

seba
21. kvě 2010

Sára se mnou odchodila všechny těhu prohlídky,takže téma má probraný-jen brečela před sálem,že jí doktor nepustí k porodu 😀 😀 jediná z rodiny tam chtěla jít 😀
akorát si nejsem jistá jestli zná přesný postup vedoucí k početí-ptát se nebudu,mohla by si myslet,že chci poradit 🙂

denisa31
21. kvě 2010

seba tak to je dobrý 😀

janulle22
21. kvě 2010

ahooooj deni, jak se dari? mas tatku doma, ze tu nejsi?
sebi tak to pak jo... 🙂 prej jeste by si myslela, ze dchci poradit... no ty me bavis teda... 😀 😀 tak to je borka, ze chtela byt u porodu... 😉 to bude doktorka... 🙂

seba
21. kvě 2010

doktorka nebude-prej nebude dělat jako maminka stále na směny 😀
chce mít ranč,ale dělat nebude jen ho řídit 😀 😀

janulle22
21. kvě 2010

sebi vidim, ze to ma mala v hlave pekne srovnane... sikulka... 😵 😀

denisa31
21. kvě 2010

ne jani nemam, ale nějak nestíhám, máme teď i nějaký horší spaní přes den ...no a když tak se sem dostanu až večer

denisa31
21. kvě 2010

seba a ty jsi doktorka, nebo sestřička?

denisa31
21. kvě 2010

já mám teď maso v troubě, rýži jsem stihla než malá usnula, to bude zase půlnoční hostina

a vy stíháte s prckama žehlit přes den? Co malá začla chodit, tak neudělam nic,i ta šňůra je hrozně zábavná 😒 poslední dobou všechno 😒

elidule
autor
21. kvě 2010

ty děcka jsou stejně kouzelný,jak začnou rozumbradovat 😀

k tomu porodopisu ještě,jsem zjistila z jednoho chytrýho časáku 🙂 ,že to je,jako že půjdu do nemocnice a ujme se mě lékař a sestra kdyžtak aprovedou mě sálem a pak si v klidu sedneme a budeme hovořit o porodu a jak bych si to asi představovala 🙂 a já tam přišla,naštěstí měla jedna ze sestřiček volno trošku, tak se mnou sedla k psacímu stroji a: jméno,příjmení,jméno otce,víte,co to bude a jméno pro dítě? vdaná,bydliště a nakonec,chcete se na něco zeptat? a já ne asi ne, tak nashle a šlus 😀 😀

elidule
autor
21. kvě 2010

naštěstí pro moje domácí práce Justýna sedí v klidu a kouká na mě nebo na žehličku,jak se rozsvicuje a zhasíná a zatím jí to ke štěstí stačí,ale dlouho to už taky nevydrží a je mi jasný,že kdybych jí dala na zem,tak po tý šňůře půjde taky jako blázen 😀

seba
21. kvě 2010

sestra všeobecná,pak jsem si udělal psychitrickou-dělala jsem u mentálně postižených
já žehlím,když prcek spinká,s ním bych to nedala-na záchod jdu,jen když ho dám do ohrádky

janulle22
21. kvě 2010

tak ja zehlim s malym od zacatku.. on si sedel vedle me a hral si... byl samostatnejsi od malicka... 🙂 tak s nim delam vse, varim, uklizim, zehlim, siju, proste vse no... 😉

seba
21. kvě 2010

Jani-závidím!!!prcek si sám nehraje-jen s někým.Např.vyklízení myčky je jeho nejoblíbenější hra 😠 podává nádobí,já musím říct díky za každý kousek-horší je,že když tam dávám špinavý-podává ho nazpátek taky 😀
tak kocour tady v křesle chrápe tak,že si musím dát víc telku

seba
21. kvě 2010

jdu si nalejt skleničku,máme naproti prodej moravskýho,tak jsem nám koupila na zítřek s ta´tkou růžové-musím koštnout 🙂 aby to nebylo třeba zkažený 😀

janulle22
21. kvě 2010

sebi tak to je prca s tim kocourem... 😀 😀 me se dneska poblul a to uz tak vesele nebylo... 😝 😀 ... no okostuj aby se manza neotravil... on zase prvni vchazi aby nahodou tam nekdo nestal a nechtel te prastit tak ty musis okostovat aby ho nechteli otravit... 😀 😀

denisa31
21. kvě 2010

tak to je aspoň dobrý, že si to tam vyplníš dopředu, já to smolila mezi kontrakcema a ještě po mě chtěli, abych sama vypsala papíry komu můžou poskytovat info, jsem sotva držela tužku, jediný co jsem měla dobrý, že mě třeba nešil nějakej student, i když spolubydlící si to chválila, že si ještě dával záležet....jo a ještě vlastně manžel na mě ...vypiš to ty ty píšeš líp 😝

holky a jak jste to měli s chlapama když jsou pryč, měli nějakou pohotovost na porod? u nás to bylo dobrý, si schrupnul po inventuře a jeli jsme

seba
21. kvě 2010

nám blil zatím jen po kastraci 🙂 nakonec jsem ho probudila a vyhodila na škrabadlo-je nasr...
no právě,musím ho chránit-pomáhat na oplátku bude on,asi opět nestihnu vysát 😀 😀 😀

seba
21. kvě 2010

denis-já měla domluvu s kámoškou,že v týdnu mě doveze její muž a ona si vezme Sáru,naštěstí to vyšlo na neděli-i když Sárinka přišla o narozeniny a ještě nemohla to odrodit 😀 do teďka mi vyčítá,že nerodila a narozeniny mají stejně ☹

janulle22
21. kvě 2010

sebi 😀 😀
deni no kdyby to bylo sedl by do auta a za hodinku a neco malo by byl u nas... ale meli jsme naplanovanej vyvoalavanej porod, takze byl semnou hend od rana a nakonec jsme jeli na cisar a tam uz nesmel... 😒 papiry se mnou vypisovali pri nataceni srdicka nejak v 39 tydnu, nevim presne bylo to tesne pred porodem