Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
25. kvě 2010

ono kolikrat je lepsi drzet hubu vseobecne... 😉
lami a jak vy to vidite se stehovanim do vetsiho...?

lamarika
25. kvě 2010

jani 😀 😀 😀 😀 Jelikož bohužel nejsme milionáři, tak nijak. . . Manža sice říkal, že pokud by mělo přijít ještě jedno a měli bychom děti 3, tak už opravdu pujdem do většího, ale jelikož chceme stavět, tak to je zbytečný rvaní peněz jinam než bude třeba. Takže s dvouma dětma zůstáváme ve 2+1 a až bude ten baráček, tak třeba potom ještě nějaký to dítko 😉

janulle22
25. kvě 2010

aha tak to jo... 😉 no kdo setri ma za 3... 😀 my bohuzel prd, takze asi nic... 😀 ale casem snad...

lamarika
25. kvě 2010

jenže my furt šetříme a šetříme a nějak nejsme schopni našetřit. . . 😅

janulle22
25. kvě 2010

lami tak to jsme na trom stejne... 😀

elidule
autor
25. kvě 2010

my nešetříme,nějak není pořádně z čeho 😅 ........................... ale hlavně že se máme rádi 😀

elidule
autor
25. kvě 2010

teď mě dostala ta těhotná spolužačka - psala,že už by se měla pevně rozhodnout,jestli je psychicky připravená na porod 😀 jsem jí napsala,že i když zjistí,že na to připravená není,je jí to prd platný 😅 😀

janulle22
25. kvě 2010

eli- 😀 tak to je borka ta tva kamoska... 🙂 my se mame takky "jen" radi... 😵 😀

lamarika
25. kvě 2010

Tak jsem teďka něco málo papírovala, ale už mám pro dnešek splněno 😉 Zítra budu pokračovat 🙄

elidule
autor
25. kvě 2010

když ona to má takový blbý ty představy k porodu a ani se jí moc nedivím,ona je v Polsku,ale polsky neumí a její přítel umí anglicky a bude tam s ní,takže ona na něj anglicky on na doktora polsky a než si to všichni přeberou, bude malej na světě 😀

elidule
autor
25. kvě 2010

Radu,už to vyhoď všechno z okna 😝

elidule
autor
25. kvě 2010

koukám na Ano,šéfe a dostávám nějakej hlad 😖

janulle22
25. kvě 2010

eli aha tak to nema teda moc dobre vyhlidky... 😅 bych tam asi nerodila...ale co ji zbyva
me boli bricho, zaludek takze pomysleni na jidlo mi obraci kufr... 😝

lamarika
25. kvě 2010

nejradši bych to tak Liduš udělala, ale ještě chvilku musím fungovat, přece si nebudu vyplácet výplatu za nic 😀
To by mě celkem děsilo rodit v cizý zemi a neznat jazyk. To se ho neučí?

elidule
autor
25. kvě 2010

jo a pobavil mě manža včera 😀 jsem naplnila přepravku skleničkama sice zabalenýma do novin a ale přesto pouze rozbitnejma skleničkama a on na mě: můžu na to dát kufr s příklepovkou? 😀 😀 😀

janulle22
25. kvě 2010

eli tak to je borec teda... 😀 😀

elidule
autor
25. kvě 2010

no ona se rozhodovala,ale v Anglii,kde oba pracují,rodit nechtěla díky tamějším podmínkám a v Čechách nikoho nemá a on teďkon momentálně něco kšeftuje právě v Polsku,takže by tu nemohl být s ní a v Polsku tam blízko někde má on i rodiče,který jim budou při ruce
no asi něco málo umí,ale nestačí to 😒

elidule
autor
25. kvě 2010

Jani,co máš ze žaludkem? něco jsi spapkala nedobrýho?

elidule
autor
25. kvě 2010

jsem mu řekla,že to je snad jasný že ne a on byl smutnej,že musí jít ještě jednou do schodů pro ten kufr

lamarika
25. kvě 2010

Liduš máš manžílka vtipálka 😀 😀 😀 Tak to potom jo, když je tam jenom na skok. Já myslela, že tam žije trvale. Kdybych byla na jejím místě, tak bych ale stejně šla rodit do česka někam kde znám alespoň nejvíc lidí.

janulle22
25. kvě 2010

ja bych taky nerodila asi jinde... ale kdyz nema zbyti tak co nadela chudera... 😒
eli asi jo, ale nevim co... 😒 tak jdu lehnout, chvilku poctu a pujdu spat, tak pro dnesek papa a dobrou noc

lamarika
25. kvě 2010

Já jdu taky do hajan. Taky mi asi něco nesedlo, tak mi není moc dobře. Dobrou noc holky 😉 Už aby se tady ukázala Axi a zahrnula nás spoustou novinek o tom jak probíhala svadba. Snad proběhlo všechno v pořádku a bez komplikací. . .

elidule
autor
26. kvě 2010

dobrý ráno 🙂
tak je vám líp už?

janulle22
26. kvě 2010

dobre ranko...
tak uz je mi lip... 😉 neni to jeste uplne ok, ale lepsi jak dratem do oka.. 😉
co ty lami je to lepsi?
tady zas leje jako z konve... 😒 snad nebude prset dlouho, jedem k nasim, tak bych nerada zmokla...

elidule
autor
26. kvě 2010

tak jsem vyžehlila opět a další žehlení už bude v novým
ohřeju si polívku a umyju si hlavu už taky,je to potřeba
Jani,co u vašich? jen tak na návštěvu na návštěvu? 🙂

elidule
autor
26. kvě 2010

byly jsme venku
jsem se nadlábla - pizza z mrazáku - nic moc teda 😒 ale když je hlad 😀

lamarika
26. kvě 2010

Ahoj holky, dneska dopo jsme šli s kamarádkou a s její dcerkou ven. Zašli jsme do jedný kavárničky, která je dělaná pro maminy s děckama, tak si tam děcka vyhráli. Teď malej spinká, jak se vzbudí, tak ho hodím k našim a povalím na pracovní schůzku.

elidule
autor
26. kvě 2010

tady u nás je taky jedna kavárna s maminkama a pro děti,ale v patře a nevím,jak se tam dostat s kočárkem,takže tam choděj už větší děti 😅
Radu,už nepracuj,předej někomu toho černýho petra už 😀

janulle22
26. kvě 2010

ahoj holky jsem doma ze skoly... 🙂
ve skole pohoda, v pocitacich jsem delali zaverecnou praci na word tak sprtka za 1, ale kdyz jsem neco nevedela, tak v poho poradil... 🙂
eli-vezla jsem ho tam na hlidani a ja pak od tama jela do skoly...je tam az do zitrka pac zetra jdu taky do skoly a mama si ho chce uzit, tak nechce abych si pro nej jezdila... jiank jezdim ze skoly v pul 8 a to uz nema cenu aby sjem si pro nej jezdila a rano ho znova vezla... ale jdou to krute chvile... je mi smutno a je tu strasne ticho v baraku... 😢
tady neni nic..jen hospoda a posezeni venku, ale jen takove obyc a neni tam nic pro deti, ale ada se tam zabavi...nejradeji tam kope se siskama... 😀

elidule
autor
26. kvě 2010

no tak to je fakt,to je pak sem tam sem tam
už mám volnooo 🙂 Justýna usnula
pojedla jsem nějakej rybí salát,doufám,že mi nebude těžko 😒