Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
26. kvě 2010

ja mela cesnekovo pomazanku s chlebem, tak doufam, ze me nebude bolet zaludek
ty se mas, tak brzy ada usl jen kdyz je nemocnej... 😖
tak co s nacatym vecerem?v telce prd...mela by jsem napsat tu slohovku... 😝 zitra ju mam odevzdat...a jeste se naucit do nemciny...

lamarika
26. kvě 2010

Tak už jsem doma. Nakrmím to zvíře malý a dám ho taky do hajan ať jde spinkat. Schůzka dopadla dobře. Zabalit to Liduš můžu až k 1.9. do tý doby musím ještě fungovat 😒 Já už nic na večeřu mít nebudu, u našich jsem měla buchtu. I když neodolám kousku vienety. Na tý poslední dobou ulítávám 😀 A taky na minipanákovi malibu 😀 Myslíte, že ten minipanák tak dvakrát až třikrát do týdne může nějak fazolu ohrozit?

janulle22
26. kvě 2010

lami tak to netusim... 😅 ale ja by jsem to radeji nepila... jsem mela par loku piva nic jineho, tak tezko rict... 🙂 tak ja asi pujdu delat tu skolu... rano musim brzy vstavat (8 😀 ) tak aji brzy vytuhnu...jeste se tu ukazu... 🙂

elidule
autor
26. kvě 2010

zatím usíná tak hezky,tak si můžu dát brzo nohy nahoru,ale čím bude starší,tím to bude asi horší ne?
Radu,až do září? furt nějaký povinnosti navíc co?
já jsem si dala občas malý pivko v létě hlavně,když bylo vedro a občas jsem manžovi upila víno s colou,ale jak je silný vůbec malibu? abys místo mlíka do flašky nemusela dávat pak to malibu 😀 😀
Jani,za chvíli budeš mít prázdniny,jooo a co dostaneš za vízo? dostaneš vysvědčení že jo? 😕

janulle22
26. kvě 2010

dostanu... no asi za 4 z matiky jinak jednicky dvojky...nak sem se jeste nedokopala k tomu aby jsem neco zacla delat... 😀 asi to necham az na rano... 😀

elidule
autor
26. kvě 2010

tak to už neuděláš nic,jak to takhle oddaluješ a odsunuješ 😀 soudím podle sebe teda ale 😀

janulle22
26. kvě 2010

eli i to je mozny... 😀 co uz.. mam kopr nic se me nechce... 🙂

elidule
autor
26. kvě 2010

jakej kopr zase? 😀

janulle22
26. kvě 2010

no kopr jako ze se mi nechce nic delat.. 😀 neznas?

elidule
autor
26. kvě 2010

¨já tu tvoji mluvu vůbec neznám 😀 není na to nějakej slovník,ať se furt tak blbě neptám 😀 😀

elidule
autor
26. kvě 2010

nevím,jestli nemám chuť na brambůrky 😖 ale jak je otevřu,sežeru je všechny 😝 😀

janulle22
26. kvě 2010

ëli neni zadnej slovnik, ale klidne se zeptej kdyz necemu nebudes rozumet,... 😉
ja nemam doma nic nastesti... mam sladkostni orgie tak jsem radeji nic nekupovala... 😀

elidule
autor
26. kvě 2010

ono je to lepší nic doma nemít,já jsem v noci na dnešek zbaštila jogurt s takovejma čokokuličkama 🙄 mamka četla nějakej článek,že je jedno,kdy člověk jí,jestli ráno nebo o půlnoci nebo v osm večer,když se člověk celej den necpe,tak si klidně může něco v noci dopřát,ale stejně si pak připadám jak čuně,že takhle v noci jím ještě 😅

janulle22
26. kvě 2010

eli ty s kulickama mam taky rada... 😀 tak to nevim esi je dobre...ale kdyz je chut na takovy reci nemyslet a v klidu si to snest bez vycitek... 😉

elidule
autor
26. kvě 2010

já vůbec všechno,co má v sobě čokošku můžu 😀 - kdyby bylo čokoládový pivo,dám se snad na to 😀 jsem závislák? čokoláda je taky droga ne? týý jo,kdyby jí zakázali! jako v tom filmu Demoliční muž,tto bylo z doby asi 2032 a nesmělo se čoko,ani kafe ani solit 😲 to by byla strašná budoucnost 😀

janulle22
26. kvě 2010

tak to jsem nevidela... ale desna predstava.... 😀 snad se to nikdy nestane... 😉
asi zavysla byt muzes na cokosce... ja jsem na ni zavisla pred a v pubehu tety... 😒 to mam ted takze sem rada ze tu nic nemam...

elidule
autor
26. kvě 2010

já ani nevím,jestli něco víc jím u tety a naštěstí netrvá moc dlouho 🙂 takže i kdybych něco víc jedla,snad se tak nerozežeru 😀
poslední dobou bych jedla ale pořád maso,hovězí a mám chuŤ na tatarák,ale nikdy jsem ho ještě nedělala

janulle22
26. kvě 2010

ja mam tetu na navsteve 7 dni, takze hnus jako... 😝 😀 tatarak nejim ... ale zkus se mrknout na mmb na recepty... ja tam stahuju porad... 😉 rano si je budu muset vytisknout hezky potajnu... 😀

elidule
autor
26. kvě 2010

potajmu,že je tiskárna u tchyňky? 😀 jak špion
já jsem k němu měla odpor,ale pak při jedný příležitosti jsem ochutnala a mňami 🙂
jsem koukala na film Bez dcerky neodejdu 😖 taky drasťák,ale dopadlo to dobře naštěstí 🙂

elidule
autor
26. kvě 2010

dneska když jsem koupala malou,tak se jí ve vaničce nějak moc zalíbilo (konečně) a nechtěla pak ven a chytla se obouma rukama za okraje vaničky a já jí musela ty prstíčky úplně páčit 😅 ta má sílu ale,klouby měla bílý,jak svírala tu vaničku 😀

janulle22
26. kvě 2010

tak vidis treba jeste zacnete jezdit na plavco... 🙂
jj je u tchynky... 🙂
sem si ted ujizdela na youtube... 😀 mazec

janulle22
26. kvě 2010

tak jdu spat... tady uz se spinka, tak brou... 🙂

elidule
autor
27. kvě 2010

nazdárek holky 🙂
jsem nevěděla,že máme takovýho oblečení a hadrů vůbec 😒 došly mi pytle,asi to zabalím do prostěradla 😀

janulle22
27. kvě 2010

dobre ranko... tak ja jsem taky vzhuru... ani nepotrebuji budik... staci kdyz tchan odchazi do prace... 😠 😀
eli tak iegelitky...nebo jdi koupit pytle.... 😉

elidule
autor
27. kvě 2010

no vidíš - na tchána je spoleh 😀 😝
budu muset,když nebudou mít v domácích potřebách,tak koupím normálně v krámě pytle na odpadky ty největší

janulle22
27. kvě 2010

jj to on je spolehlivej kdyby to nebylo aspon hodinu a pul pred tim, nez jsem mela vstavat 😀
tady v noci pbyla takova pecka jsem rychle sla zavrit okno a pak uz jsem nic neslysela, tak nevim esi zahrmelo jen jednou... 😅 me pak bylo horko... 😀 ale radeji jsem to zaspala... 😉
toz uvidis kde co budou mit... 🙂

elidule
autor
27. kvě 2010

tak to je blbý 😅
tady jen pršelo a mě bylo strašný horko,ale jak jsem se odkryla,tak za chvíli jsem zase měla husinu - si člověk nevybere
odpoledne uvidím,jak Jusťa bude spát,sjela bych se podívat za mámou možná
u našich ve sklepě jsou ještě nějaký přepravky,jestli tam nebudou pavouci,tak si je půjčím 😀

janulle22
27. kvě 2010

tak to bych tam nevlezla... 😀 bych umrela hruzou... 😅
kdyz sem v pul 12 sla spat tak jen prselo a okolo pul 1 me vzbudila ta rana... pak jeste jednou zahrmelo a pak uz nic...sem rychle zavrela okno zatahla venkovni rolety a zabalila se do periny... 😀

janulle22
27. kvě 2010

tak mam ulohy do nemciny... to je jak na ZŠ... 😀 jdu to tu asi poliskat... 😉 mam nejak moc casu...

elidule
autor
27. kvě 2010

já jsem si schrupla s malou,docela mi to bodlo,teď jsme přišly z venku,koupila jsem ty pytle,150 l - to by mělo stačit 🙂
Jani,jseš nějaká pilná - kdybys to viděla teďkon u nás 😀
máma říkala,že by tam pavouci bejt neměli,že se s těma přepravkama nedávno hejbalo,tak se vyklepali 😀 ale spolíhat na to nebudu - to bude práce dvou prstů - tisíckrát otočit,zaklepat a pak teprve naložit do auta 😀