• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
eli nejsem pilna...jsem to jeste zalomila ted budu mit fofry... :grinning: tak ja se jdu chystat... :wink: taky mi to bodlo... :grinning:
27. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
spánku není nikdy dost :slight_smile: ještě bych se natáhla klidně
se mi pletou ty dva pořady co budou v telce,talentmania a Československo má talent,na jedný stanici něco vymyslej a druhá musí hned taky něco
27. kvě 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to tak je dycky... :slight_smile:
tak ja jsem nachystana a pomalu se loucim... tak hezky den!
27. kvě 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak se měj,já se objevím asi až večer taky,podle toho,jak dorazím domů od mamky :slight_smile:
27. kvě 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem zde :grinning: tady nikdo :frowning2:
udělám si véču a běda,jak se tu nikdo neobjeví :sunglasses:
27. kvě 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem doma a dite uz spinka... :dizzy_face: nespal po obede, tak sel hned jak jsem dorazila ze skoly... :wink: a mam klidek na ordinaci... :slight_smile:
27. kvě 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéé,zase ta ordinace :grinning: skončí někdy nebo to bude jako ulice?
27. kvě 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli tak to ti nepovim... :grinning: ale nebuj ja jsem pritomna i u ordinace... koukam na nu a kdyz pisu sem tak aaspon posloucham, takze se nebuj ze by jsem te tu nechala... :wink:
jsem dostala v tu so knizku zacla cist v pondeli a zbyva mi par stran a to ta knizka ma 300stran... :sweat_smile:
27. kvě 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taková bible :slight_smile:
já jsem si jako kulisu pustila Smrt krásných srnců.už na to koukám snad po stý :sweat_smile: ale líbí se mi to,vůbec můžu český filmy
a nevim nevim,ta omeleta,co jsem si vymyslela k večeři, asi nebyl nejlepší nápad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a co že to vlastně čteš?
27. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nemůžu na netu nikde najít ke stáhnutí seriál Místo nahoře,ten se mi líbil moc
27. kvě 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem slyšela,že umřel Petr Muk,mě to docela zaskočilo :astonished: :confounded:
27. kvě 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne že bych ho nějak zvlášť poslouchala,ale .............
27. kvě 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
proc muzi lzou a zeny placou... :wink: super knizky... :slight_smile:
jak to? je ti spatne?
nevim co mam varit ve vikend....
27. kvě 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak yme to zaskocilo, ja ho taky neposlouchala, ale par pisnicek jsem od nej znala... a byl celkem sikovnej... :slight_smile: je ho skoda...
27. kvě 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo no jo vlastně,vždyť jsme o ní mluvily :sweat_smile:
byla tam cibule a furt jí cejtím :unamused:
jsem četla v drbárně,že dcera Michala Davida čeká miminko chlapečka a chtěla moc holčičku,tak všechno i pokojík má v růžovobílý a pak když zjistila,že čeká klučíka,tak už to nechala - já bych asi nešla do jedný barvy nebo do jednoho zaměření,když bych nevěděla,co to bude
27. kvě 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
copak dělá Radka asi? snad nesedí někde v koutku s lahví Malibu v ruce :grinning: :grinning:
27. kvě 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych hlavne nedelala ani pokojik pro miminko... stejne to mimco tak nebude a driv jak ted bych ho asi do sveho pokojika nedala,ale to je vec nazoru, kazdej to ma jinak....
no snad ne cece :grinning:
jak cibula?v palacince?to jsem nikdy nejedla ani neslysela, ze by tam byla...
27. kvě 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já v těhotenství koukala na fotky dětskejch pokojíčků a se mi líbilo,jak to bylo načančaný a krásný a sladěný do posledního detailu,ale takovej pokojíček se vším všudy vyšel i na sto tisíc :astonished: :confounded:
nééé,to byla vaječná omeleta :grinning: :grinning: dělala jsem si jí s bramborem :grinning:
27. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a kde se tam vzala ta cibule...? :confused:
no ja taky koukala... slo sehnat i levnejsi, ale na co?? ada uz bude mit pokojik kterej s nim poroste... zadny medvidky na zdi apod... kdyby to bylo od malinka tak samozrejme ze jo,...ale ted ve 3 letech nee...
27. kvě 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já jsem smažila malý brambůrky,k tomu přidala cibulku a salámek a pak vajíčko :grinning: ............... přece nebudu jíst nějakou obyčejnou omeletu z vajíček? :grinning: :grinning: ................ no a pak mi to nesedne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my teda koupili i neutrální koberec,a vůbec to nebudeme nějak přehánět s dekorací a hračkama,Justýně je to stejně zatím ještě šumák :slight_smile: ale bude to tam mít útulný (ale to dělám asi kvůli svýmu dobrýmu pocitu :grinning: )
27. kvě 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha proto mi to nedochazelo... :grinning:
no ja taky chtela hlavne utulny,ale uz ne tak detsky i kdyz je to porad prcek... :wink:
zase snupu na mmb na receptech a jeste jsem si nevytidkla ty stary...
27. kvě 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak si to jen ukládej do pc někam,i když já to mám raději taky napsaný nebo vytisknutý a nalepený v notesu
neuvažovali jste nad takovým tím kobercem jako jsou silnice a lidičkové a auta a tak? u nás ho mají,ale v růžovým :grinning:
27. kvě 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten tam mame hend u te skrine a stanem... je jeste po honzovi... :slight_smile: ale prec celej pokojik nee... videla jsem ho v brenu a jeste tam meli hezkej s mysickama, ale nechteli jsme takovej deckej...
27. kvě 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mamka mi taky nabízela nějakej s myškama a děravejma sejrama :grinning: .............. raději něco "normálního"
27. kvě 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jako byli fakt krasny... ale predstava byla jina... :grinning: stejne sme tam nachodili kilometru nez jsme vybrali... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
když on je takovej výběr a teĎ ten prodavač do nás furt hučel a vychvaloval každej koberec,vyber si pak :sweat_smile:
já se tak těším do vany,jsem si myslela,že mi stačí sprcháč,ale fakt ne, se naložím,nasolím,opěnuju a vlezu a budu se pomalu rozmočovat ............. to je debilní slovo :grinning:
27. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem zvědavá,jak bude manža škrábat z toho betonu na balkoně ta holubí hovínka,je jich tam pěknej nános :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mu teda nezavidim... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
pouzivas nejakou sul? nebo pouzivala? jsem nad tim premeslela, ze by jsem vyzkusala. ale nejak nemam zkusenost... :wink:
no slovo je to trochu zavadejici, ale bylo pochopeno v pohode... :grinning:
27. kvě 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nemám žádnou vyhraněnou,líběj se mi ty vysoký lahve a v nich je ta sůl barevná a voňavá,ale složení nějak neštuduju a mamka mě zásobila nějakým tím olejíčkem, i když to si dávám málo,vadí mi,že jsem pak taková mazlavá :grinning: a párkrát se mi stalo,že jsem hodila do vody třeba olejíčkovou kuličku a pak jak se to nerozmočilo úplně,se mi zbytek třeba přilepil na zadek,to je takový nepříjemný :grinning: :grinning:
27. kvě 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek