• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
autor
tady se sice spí,ale slyším furt nějaký kňourání a vzdychání :grinning:
no sebi,Janča má pravdu,jen jsme tak tlachaly :grinning: :grinning:
28. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je zbytecna ztrata casu, radeji s nama kafrej... :slight_smile:
copak se zda male... :slight_smile: ?
premyslim o vane ale asi to vidim jen na sprchu jsem nejaka linaaa :grinning:
28. kvě 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZATÍM KLEPU NA DŘEVO JE TO O MOC LEPŠÍ!! :grinning:
Už jsem dočetla :wink: ten KOPR jsem taky neslyšela-tak to mám taky
Tady se už spí.taťka nám odešel na pívo-říkal,že musí dětem vyzvednout dárky :slight_smile: -objednal jim dresy
28. kvě 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
sebi tak to je fajn... :wink: tak hlavne at to tak zustane... :slight_smile:
to budou mit deti radost... :wink:
28. kvě 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děti jo-já méně,myslela jsem jak si dneska užijem a zatím šel pryč :angry:
28. kvě 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za odměnu mu ty děti dám zítra hlídat ven-potřebuju si přerovnat skříň a se Sebou to nejde.Se Sárou už taky moc ne-nechce nic vyhodit,že to bude nosit ona :grinning:
28. kvě 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to teda bude mit tata opravdu za odmenu... :grinning: ale bude rad ze je s nima... :slight_smile: mala je teda paradnice...akorad ji to bude velke, ale tak ji nech par kousku.. :grinning:
28. kvě 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
On ještě obě naráz nehlídal :grinning: :grinning:
Ale zítra to bude mít sladké :wink: stále říká,že si vždycky venku s dětma odpočnu,tak ať si to užije :sweat_smile:
28. kvě 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda myslím venku nehlídal
28. kvě 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to bude koukat jak ty si "odpocine" :grinning: :grinning:
tak nevim esi jit do vany bo nee... :sweat_smile: jako myslim nalozit nebo osprchovat... :wink:
28. kvě 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si velkou vanu naplánovala na zítřek-nesnáším,když tam vlezu a mladej začne brečet a já musím ven-tak bude MM hlídat i večer :grinning:
28. kvě 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě jak jsem četla to o tom bydlení-my máme tři jedna,ale podkrovní-68m.Takže bych se asi měla zbavit buď dětí nebo kocoura.Možná i manžela :grinning:
28. kvě 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
sebi :grinning: me se strrasne libej podkrovni byty, ale musi tam byt strasne vedro...nebo ne? svagrova bydli pod strechou a poridili si klimu pac se to nedalo... :sweat_smile:
tak jsem se vykoupala nakonec milion peny a spokojenost nejvetsi... :wink: tak ja si jdu lehnout a budu si jeste cist, se mi nejak nechce spat... :rolling_eyes: zetra budu uplne na prd...
tak dobrou noc devcata... :dizzy_face:
28. kvě 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,tak budíček z postýlky zahoukal v šest. :angry:
Jani v létě tu je šílenej hic,zatažený žaluzie,zavřený okna a klidně to na 29 stoupne :angry: klímu jsem zadala taky do objednávky,tak uvidíme.
Z úklidu skříně nic nebude-áčko hraje v Chrudimi a asi pojedeme.
29. kvě 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
sebi ahojky... jak jsme bydleli v brne tak jsme tam taky meli 30st a to jsme nebydleli pod strechou... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ta klima je dobra vec...snad se objednavka vyridi... :grinning:
tata dovez rohlicky udelal snidani sel volit a ted spi... ada koukal na krtka a uz je u babci dole a ja smejcim :grinning: premyslim kam dat maleho a sebe spat po obede, do loznice nemuzem... :unamused: tak nevim...
to hraje mala nebo jen se kouknete na nekoho jineho...?
29. kvě 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás už Seba spí,tatínek v křesle skoro taky. :wink:
29. kvě 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, oslava proběhla v pohodě, malej byl perfektní a vyblbl se se synovcama. Akorát se tak rozdováděl, že jsem ho pomalu nemohla nahnat do postele :grinning:
Holky nevíte jak je to s cestováním s dítětem po EU? Musí mít svůj pas nebo ho musí mít rodič někde napsaný?
29. kvě 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my máme tento týden tatínka doma-teda jenom večer,má práci poblíž,tak bude jezdit spát dom.Dneska jel až na osmou,tak dovedl Sáru do školy-docela se to hodilo,malý ještě spinkal,tak jsem ho nemusela budit.
Lami-myslím,že stačí ho mít v občance.
jdu něco dělat-mám tam prádlo a taky bych měla žehlit :frowning2:
31. kvě 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee sebi vy se mate... :dizzy_face: nam zetra odkjede... :frowning2: vcera nejak nebyl cas sem vlist... :slight_smile:
lami taky myslim, ze staci jen obcanka, ale zkus se tady kouknout treba je tu nejaka diskuze... :wink:
za chvilku budem bastit mame ptacky neptacky... :dizzy_face: mnamka...a pa do skoly... :stuck_out_tongue_closed_eyes: pisu pololetku z matiky tak z toho mam docela strach... :sweat_smile: snad si nepokazim trojku... :grinning:
tak se mejte hezky...
31. kvě 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak aať je to za jedna!!!
Tatík už nám jede domů,dneska jen byli zkouknout se šéfem,kde co bude,tak se ještě stavil na velký nákup-hurá-on totiž nakupuje strašně rád :grinning: a já ne :angry: .Tak ho pak pošlu ještě pro Sáru :wink: :wink: musím ho kapku využít!
31. kvě 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vy ještě žijete? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Už jsem se poptala a musí být v pase, protože občanka je cestovní doklad pouze pro držitele. Dneska jsem si ho tedy byla nechat zapsat do pasu, ale nenapadlo mě, že musím mít k tomu oddací lost a rodný list. Takže zítra znovu :confounded:
Jinak dneska jsem byla zase s malým u doktorky, připadám si už jak šílená. Malej se mi dvě noci po sobě pořád jen dávil a dávil. Dělala mu dneska nějaký testy a všechno je v pořádku, takže nikdo neví co mu je. Dostali jsme další prášky a pokud se to nezlepší, tak ve čtvrtek znovu. Mě už asi trefí :cry:
Jani, tak držím pěsti aby to dobře dopadlo :wink:
31. kvě 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami tak to je ted apekne na prd s t malym... :unamused: tak snad uz vam zeberou a nebudete msuet pro dalsi...
my jdem na 3letou v patek... tak doufam, ze nebude nejakej opozdenej... :sweat_smile:
no jednicka to nebude, ale za 3 by to mohlo byt... jednicku z matiky jsem mela naposledy na ucnaku... :grinning:
tak ja za chvilku jedu, tak se loucim... :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!! Hlásí se vám vdaná paní!! :dizzy_face: Já jsem tady tak dlouho nebyla, že ani nevím, jestli mě ještě chcete..?! :pensive:

Napište mi novinky, ať nemusím dočítat těch 40 stránek zpět... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Axi-gratuluju!!!! :wink:
Jani-trojka je přece dobrá :grinning:
Lami-tak to jsem nevěděla.A malýmu ať to zabere!!!nemohla by to být alergie-já,že u Sára to začínalo taky tak.
Jinak od zítřa jedem jen jedno dýchání ráno,kdyby náhodou večer se dávila,tak musíme dát přidejchnout z toho druhýho sajrajtu-tk,prosím držte palce :frowning2:
Musím tu psát potichu,tatíka zmohl nákup,nechal tam přes pět táců :grinning: :grinning: mně totiž říká,že neumím šetřit.i když koupil dětem dárek k půlrokům.Sárince velkou encyklopedii koní a Sebíkovi Fanynku-takže v postýlce spí s ňuńou,Frantou a ještě s Fanynkou :grinning: :grinning: takovej menší grupáč :wink:
31. kvě 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Axi-jak proběhla svatba?
31. kvě 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
axi no jasne ze te chceme... :dizzy_face: jsme na tebe myslely, ze se vdavas a tak... jinak novinky asi zadny... :grinning: jen eli uz se stehuje do noveho bytu tak tu bude az ve stredu nez jim zapojej net... :slight_smile:
no povidej prehanej jaka byla svatba????? nejaky fota nam ukaz...
sebi- :grinning: jak k pul rokum? to nechapu... co jste kupovali...? my tam max nechame 2 a jen za jidlo... :sweat_smile: :grinning: at vam to dobre dopadne... :wink:
tata smazi bramboracky, takova dietni vecere.. :grinning: uz mam hlad jak vlk... :sunglasses:
31. kvě 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
sebi jasne ze staci... :grinning: z minule pisemky mam za 3 a ted v pololetce mam 2 priklady ze 4 tak snad tez 3... i na vyzo teda :wink:
31. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek Paní Axi :grinning: :grinning: :grinning: Gratuluji :dizzy_face:
Sebi už mě to taky s tou alergií napadlo. No uvidíme dneska v noci. Dala jsem mu ty prášky na noc na zklidnění, tak snad. Má jít na očkování, tak by bylo potřeba aby už byl v pohodě. Sebi a vám držím pěsti aby stačilo jen jednou :wink:
Jani tak to určo klapne :wink:
31. kvě 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
taky mám teď nějakou absenci :unamused:
lami, dodatečně vše nej k narozkám :slight_smile:
axi, taky jsem zvědavá co svatba :wink:
ostatní zdravíme :grinning:
31. kvě 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poslední dobou to tady pěkně lajdáme :unamused: Včera jsem dostala perfektní věc od tchyně (jsem si to teda vybrala sama). Dostala jsem vaflovač s výměnýma deskama na tousty. Ty vafle jsou ve tvaru mikimausa a na těch toustech je vyrytej mikimaus. Jsem hnedka včera večer nadělala tousty manžovi do práce :grinning:
31. kvě 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek