Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
28. kvě 2010

tady se sice spí,ale slyším furt nějaký kňourání a vzdychání 😀
no sebi,Janča má pravdu,jen jsme tak tlachaly 😀 😀

janulle22
28. kvě 2010

to je zbytecna ztrata casu, radeji s nama kafrej... 🙂
copak se zda male... 🙂 ?
premyslim o vane ale asi to vidim jen na sprchu jsem nejaka linaaa 😀

seba
28. kvě 2010

ZATÍM KLEPU NA DŘEVO JE TO O MOC LEPŠÍ!! 😀
Už jsem dočetla 😉 ten KOPR jsem taky neslyšela-tak to mám taky
Tady se už spí.taťka nám odešel na pívo-říkal,že musí dětem vyzvednout dárky 🙂 -objednal jim dresy

janulle22
28. kvě 2010

sebi tak to je fajn... 😉 tak hlavne at to tak zustane... 🙂
to budou mit deti radost... 😉

seba
28. kvě 2010

Děti jo-já méně,myslela jsem jak si dneska užijem a zatím šel pryč 😠

seba
28. kvě 2010

Za odměnu mu ty děti dám zítra hlídat ven-potřebuju si přerovnat skříň a se Sebou to nejde.Se Sárou už taky moc ne-nechce nic vyhodit,že to bude nosit ona 😀

janulle22
28. kvě 2010

tak to teda bude mit tata opravdu za odmenu... 😀 ale bude rad ze je s nima... 🙂 mala je teda paradnice...akorad ji to bude velke, ale tak ji nech par kousku.. 😀

seba
28. kvě 2010

On ještě obě naráz nehlídal 😀 😀
Ale zítra to bude mít sladké 😉 stále říká,že si vždycky venku s dětma odpočnu,tak ať si to užije 😅

seba
28. kvě 2010

teda myslím venku nehlídal

janulle22
28. kvě 2010

aha tak to bude koukat jak ty si "odpocine" 😀 😀
tak nevim esi jit do vany bo nee... 😅 jako myslim nalozit nebo osprchovat... 😉

seba
28. kvě 2010

Já si velkou vanu naplánovala na zítřek-nesnáším,když tam vlezu a mladej začne brečet a já musím ven-tak bude MM hlídat i večer 😀

seba
28. kvě 2010

A ještě jak jsem četla to o tom bydlení-my máme tři jedna,ale podkrovní-68m.Takže bych se asi měla zbavit buď dětí nebo kocoura.Možná i manžela 😀

janulle22
28. kvě 2010

sebi 😀 me se strrasne libej podkrovni byty, ale musi tam byt strasne vedro...nebo ne? svagrova bydli pod strechou a poridili si klimu pac se to nedalo... 😅
tak jsem se vykoupala nakonec milion peny a spokojenost nejvetsi... 😉 tak ja si jdu lehnout a budu si jeste cist, se mi nejak nechce spat... 🙄 zetra budu uplne na prd...
tak dobrou noc devcata... 😵

seba
29. kvě 2010

Dobré ráno,tak budíček z postýlky zahoukal v šest. 😠
Jani v létě tu je šílenej hic,zatažený žaluzie,zavřený okna a klidně to na 29 stoupne 😠 klímu jsem zadala taky do objednávky,tak uvidíme.
Z úklidu skříně nic nebude-áčko hraje v Chrudimi a asi pojedeme.

janulle22
29. kvě 2010

sebi ahojky... jak jsme bydleli v brne tak jsme tam taky meli 30st a to jsme nebydleli pod strechou... 😝 ta klima je dobra vec...snad se objednavka vyridi... 😀
tata dovez rohlicky udelal snidani sel volit a ted spi... ada koukal na krtka a uz je u babci dole a ja smejcim 😀 premyslim kam dat maleho a sebe spat po obede, do loznice nemuzem... 😒 tak nevim...
to hraje mala nebo jen se kouknete na nekoho jineho...?

seba
29. kvě 2010

Tak u nás už Seba spí,tatínek v křesle skoro taky. 😉

lamarika
29. kvě 2010

Ahojky holky, oslava proběhla v pohodě, malej byl perfektní a vyblbl se se synovcama. Akorát se tak rozdováděl, že jsem ho pomalu nemohla nahnat do postele 😀
Holky nevíte jak je to s cestováním s dítětem po EU? Musí mít svůj pas nebo ho musí mít rodič někde napsaný?

seba
31. kvě 2010

Ahojky,tak my máme tento týden tatínka doma-teda jenom večer,má práci poblíž,tak bude jezdit spát dom.Dneska jel až na osmou,tak dovedl Sáru do školy-docela se to hodilo,malý ještě spinkal,tak jsem ho nemusela budit.
Lami-myslím,že stačí ho mít v občance.
jdu něco dělat-mám tam prádlo a taky bych měla žehlit ☹

janulle22
31. kvě 2010

jee sebi vy se mate... 😵 nam zetra odkjede... ☹ vcera nejak nebyl cas sem vlist... 🙂
lami taky myslim, ze staci jen obcanka, ale zkus se tady kouknout treba je tu nejaka diskuze... 😉
za chvilku budem bastit mame ptacky neptacky... 😵 mnamka...a pa do skoly... 😝 pisu pololetku z matiky tak z toho mam docela strach... 😅 snad si nepokazim trojku... 😀
tak se mejte hezky...

seba
31. kvě 2010

Jani tak aať je to za jedna!!!
Tatík už nám jede domů,dneska jen byli zkouknout se šéfem,kde co bude,tak se ještě stavil na velký nákup-hurá-on totiž nakupuje strašně rád 😀 a já ne 😠 .Tak ho pak pošlu ještě pro Sáru 😉 😉 musím ho kapku využít!

lamarika
31. kvě 2010

Ahoj holky, vy ještě žijete? 😀 😀 😀 😀
Už jsem se poptala a musí být v pase, protože občanka je cestovní doklad pouze pro držitele. Dneska jsem si ho tedy byla nechat zapsat do pasu, ale nenapadlo mě, že musím mít k tomu oddací lost a rodný list. Takže zítra znovu 😖
Jinak dneska jsem byla zase s malým u doktorky, připadám si už jak šílená. Malej se mi dvě noci po sobě pořád jen dávil a dávil. Dělala mu dneska nějaký testy a všechno je v pořádku, takže nikdo neví co mu je. Dostali jsme další prášky a pokud se to nezlepší, tak ve čtvrtek znovu. Mě už asi trefí 😢
Jani, tak držím pěsti aby to dobře dopadlo 😉

janulle22
31. kvě 2010

lami tak to je ted apekne na prd s t malym... 😒 tak snad uz vam zeberou a nebudete msuet pro dalsi...
my jdem na 3letou v patek... tak doufam, ze nebude nejakej opozdenej... 😅
no jednicka to nebude, ale za 3 by to mohlo byt... jednicku z matiky jsem mela naposledy na ucnaku... 😀
tak ja za chvilku jedu, tak se loucim... 🙂

axi81
31. kvě 2010

Ahoj holky!!! Hlásí se vám vdaná paní!! 😵 Já jsem tady tak dlouho nebyla, že ani nevím, jestli mě ještě chcete..?! 😔

Napište mi novinky, ať nemusím dočítat těch 40 stránek zpět... 😝

seba
31. kvě 2010

Axi-gratuluju!!!! 😉
Jani-trojka je přece dobrá 😀
Lami-tak to jsem nevěděla.A malýmu ať to zabere!!!nemohla by to být alergie-já,že u Sára to začínalo taky tak.
Jinak od zítřa jedem jen jedno dýchání ráno,kdyby náhodou večer se dávila,tak musíme dát přidejchnout z toho druhýho sajrajtu-tk,prosím držte palce ☹
Musím tu psát potichu,tatíka zmohl nákup,nechal tam přes pět táců 😀 😀 mně totiž říká,že neumím šetřit.i když koupil dětem dárek k půlrokům.Sárince velkou encyklopedii koní a Sebíkovi Fanynku-takže v postýlce spí s ňuńou,Frantou a ještě s Fanynkou 😀 😀 takovej menší grupáč 😉

seba
31. kvě 2010

Axi-jak proběhla svatba?

janulle22
31. kvě 2010

axi no jasne ze te chceme... 😵 jsme na tebe myslely, ze se vdavas a tak... jinak novinky asi zadny... 😀 jen eli uz se stehuje do noveho bytu tak tu bude az ve stredu nez jim zapojej net... 🙂
no povidej prehanej jaka byla svatba????? nejaky fota nam ukaz...
sebi- 😀 jak k pul rokum? to nechapu... co jste kupovali...? my tam max nechame 2 a jen za jidlo... 😅 😀 at vam to dobre dopadne... 😉
tata smazi bramboracky, takova dietni vecere.. 😀 uz mam hlad jak vlk... 😎

janulle22
31. kvě 2010

sebi jasne ze staci... 😀 z minule pisemky mam za 3 a ted v pololetce mam 2 priklady ze 4 tak snad tez 3... i na vyzo teda 😉

lamarika
31. kvě 2010

Nazdárek Paní Axi 😀 😀 😀 Gratuluji 😵
Sebi už mě to taky s tou alergií napadlo. No uvidíme dneska v noci. Dala jsem mu ty prášky na noc na zklidnění, tak snad. Má jít na očkování, tak by bylo potřeba aby už byl v pohodě. Sebi a vám držím pěsti aby stačilo jen jednou 😉
Jani tak to určo klapne 😉

denisa31
31. kvě 2010

ahoj holky,
taky mám teď nějakou absenci 😒
lami, dodatečně vše nej k narozkám 🙂
axi, taky jsem zvědavá co svatba 😉
ostatní zdravíme 😀

lamarika
31. kvě 2010

Poslední dobou to tady pěkně lajdáme 😒 Včera jsem dostala perfektní věc od tchyně (jsem si to teda vybrala sama). Dostala jsem vaflovač s výměnýma deskama na tousty. Ty vafle jsou ve tvaru mikimausa a na těch toustech je vyrytej mikimaus. Jsem hnedka včera večer nadělala tousty manžovi do práce 😀