Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
10. dub 2010

ja nevim, aj by jsme to nezvladla, rvala by jsme pri kazde prilezistosti, ale ja jsem hrozna povaha... 😀 nekdy je to dobre a nekdy spatne... 😉 no nemas to lehke, asi ti nezbyva nez se s tim smirit... bude to ale asi tezke... ☹ nekdy i hansovi musim rict, ze ma udelat to a tamto a onohle a taky uz toho mam kolikrat plny brejle, ze je to nenaúadne same... boze boze... 😠 😠 bych je obcas i propleskla at se probefrou...

elidule
autor
10. dub 2010

já furt blbec dokola vysvětluju pořád to samý,nejenom s malou,ale to je se vším ☹
asi je to stejně všude stejný co?

marinka
10. dub 2010

děkuju za přivítání 😵 Určitě se něco najde, ale jsem z toho už na nervy, aby to bylo brzo..Hledáme zároveň i podnájemníka do našeho bytu na Vsetíně, tak je to takové hektické 😒 Je to hrozné být bez sebe ☹

eli, děkuju, Justýnka je taky kočka 😵

elidule
autor
10. dub 2010

manžel zdědí byt po rodičích a už teď říkal,že by tam vzal jednou podnájemníka,ale já se tomu docela bráním,my sami jsme v podnájmu a jeden čas jsem proháněla domácího,protože se tu všechno sralo,když musím být sprostá, tak si říkám: nechci další starostíííí 😀

elidule
autor
10. dub 2010

mari,jak dlouho jste spolu?

marinka
10. dub 2010

Eli, osm roků spolu a 4 roky manželé 😉

marinka
10. dub 2010

Jo, a původně jsme chtěli byt prodat a nějaký v Čechách koupit, ale prodávali jsme ho několik měsíců a bezůspěně, přitom je moc pěkný, ale tady se teď byty vůbec neprodávají, tak nám nezbývá nic jiného než ten pronájem 😒

elidule
autor
10. dub 2010

mě přijde,že obecně lidi o byty nemají moc zájem : viz. výše naše sny o bydlení 😀 😀
navíc za ty ceny za byt kolikrát by bylo třičtvrtě domu 😅

janulle22
10. dub 2010

ja kdybych se vratila do brna tak jedine uz do sveho... 😉 jenze ty byty jsou docela palka v brne...ono celkove vsude... 😅 jenze se odstehovat neni uz tak lehke, ja musim dodelat skolu jeste 2 roky a malej jde do skolky... leda jak by sel do skoly, tak by sel tam, ale to je sehnat byt, sehnat skolu, ja praci je to na prd a strasne slozite...
lidus je to vsude stejne to se neboj... 😉
mari zas budete mit vyhodu, ze nejaka kacka z toho vam zaplati najemne...aspon castecne... 😉

elidule
autor
10. dub 2010

to je fakt,že to nájemný,kdyby pak částečně pokrylo třeba hypotéku,tak budiž,jenže si neumím představit,kdo by tam vůbec šel a je to v takový blbý lokalitě - ten nájem by byl hodně nizoučkej 😔

janulle22
10. dub 2010

no toz to nevim jak to funguje s najmama, ale i tak kazda akcak dobra... 😉 ja bych tak chtela vyhrat at nemusime resit hypo a 30 let splacet nehorazny penize

elidule
autor
10. dub 2010

až Jani vyhraješ,pamatuj na chudé opuštěné kamarádky dopisovatelky 😀 😀 😀

janulle22
10. dub 2010

lidus- 😀 😀 pokusim se... 😀

elidule
autor
10. dub 2010

uspokojivější odpověď než od bráchy,ten mi řekl,vyhraju a nemám sestru 😀 😀 😝

janulle22
10. dub 2010

hihi to je hodnej bratr... 😀 😀

elidule
autor
10. dub 2010

viď? 😀

lamarika
10. dub 2010

Ahoj holky, už jsem tu. Teď jsme se akorát vrátili od našich. Mě ten můj taky pěkně naštval. Snažila jsem se s ním probrat možnost koupě většího auta, protože máme malý. A on mi na tořekl uvidíme, třeba se o tom pobavíme za dva měsíce. . . 😒 Asi si pořídím vozík za auto, jinak to už nevidím. Ke všemu ten snílek si myslí, že se nám podaří postavit barák za vlastní 🙄 Máme tak akorát aby nám to stačilo na slušnej život, žádný miliony. I na přestavbu bytu jsme si museli pujčovat, ale barák postavíme za vlastní 😠 😠 😠 Někdy pochybuju, že vůbec přemýšlí

lamarika
10. dub 2010

Aojky marinka! Vítej mezi nama samotinkama 😉 Snad se vám brzo podaří dořešit to bydlení 😉

elidule
autor
10. dub 2010

Radu kdyby to chtěl stavět na etapy podle finančních možnost,tak to aby ses vůbec dočkala co ? 😕 😒
................... a nebooo má tajný konto a ty miliony vytasí v pravou chvíli 😀 .................. přála bych vám to 🙂
my jezdíme v takový starý popelnici - zatím musí stačit,ale místa je v ní dost,to zas jo 😀

janulle22
10. dub 2010

samy? tak to nevim jak si to predstavuje...ptala ses ho na to?proc az za dva mesice? kdyby jsme si meli stavet za vlastni tak si jednou mesicne koupime paletu cihel a tim jsme zkoncila tva mana 😀 😀 no bude to jeste zajimave
tak ja si dlaa cinskou polevku...mnaaaaaaam ...za chvili to zviratko ocachtama pujde spinkat a ja to dnes asi brzo zalomim...

elidule
autor
10. dub 2010

já už malou uložila,ale nevypadá to nadějně 😒

janulle22
10. dub 2010

ada si zase dotahl babcu na koupani, tak mam klidek, pak ho jen ulozim...snad usne brzy, venku litak jak sutr a nespal po obede, tak to snad bude v pohode...
bacha tata se rozhodl, ze zasnem setrit...jen nevim kde kdyz jsme radi ze jsme radi... 😕 😀

elidule
autor
10. dub 2010

tohle mě vždycky dostane - můj táta mámě vyčítá každou korunu a že utrácí,nešetří apod.,tak mu za jeden měsíc podala vyúčtování a jen čuměl doslova 😠
my jsme rádi,že dáváme stranou Justýnce a v životní pojistce manžela je taky pro malou spoření ,jenže co se teď zdá dost peněz pro ni to za ty léta bude jako plivnutí určitě 😅

lamarika
10. dub 2010

on si to představuje tak, že našetříme nějakou sumu a za to část postavíme a takhle pořád dokola. . . By mě zajímalo kdybychom s takovouhle dostavěli 😠 Jo a proč o možný koupi auta si máme promluvit až za dva měsíce mi odůvodnil tak, že kdoví co bude za dva měsíce a co se stane. Asi počítá s tím, že o to přijdu nebo já už fakt nevím.
Všechno si to představuje jak hurvínek válku. Jako já bych klidně počkala s koupi auta třeba ještě nějaký ten rok, ale nevěřím tomu, že až budem stavět, že najdeme nějakou sumičku, která bude navíc abychom si ho mohli pořídit. Jo a to mi ještě řekl, že si stejně myslí, že to dopadne tak, že si pak vezmu jeho služební auto s kterým každý týden najede 800 km. Tak to jsem myslela, že si ze mě už dělá srandu, vždyť by se mi rozpadlo pod rukama a zase ta investice aby se všechno vyměnilo a nebylo porouchaný by byla skoro stejně velká jak za nový auto.

elidule
autor
10. dub 2010

ježiš,to snad ne 😒 ale kdoví,co se chlapům honí hlavou?
já jsem už do auta taky nechtěla furt investovat,to radši koupit nový a splatit ho,než začnem budovat to bydlení,ale to taky ne,prej že je pořád dobrý a výkoný a jezdí,ale že do něj každou chvíli cpem nějaký prachy,to už mu taky nedochází 🙄

lamarika
10. dub 2010

Já doufala, že už se poučil, ale asi ne. První auto jsme měli starýho peugeota a ten se nám za rok totálně rozsypal. Vtipný na tom je, že to byla tak strašně výhodná koupě, že během toho roku co jsme ho měli jsme na něm museli skoro všecho vyměnit a náhradní díly nás vyšly na dvojnásobek kupní ceny. . . 😠 Ale tahle zkušenost se starými auty co mají šíleně najeto mému mužíkovi asi nestačila.
No nic nechám to bejt a začnu radši shánět ten vozejk za auto. . .
Co Jusťa, už spinká? Mates už je mrtvolka 😀

elidule
autor
10. dub 2010

my máme taky peugeota stařešinu 😀
no jo,nenaděláme nic,akorát si tady postěžujeme 😀
jo jo,naštěstí už usnula,poslední dobou usíná s nohama mezi žbrblinama,jak usíná,tak do nich furt mydlí,asi jí to uklidňuje 😀

elidule
autor
10. dub 2010

vůbec nevím,co budu večeřet

janulle22
10. dub 2010

lami not o sand neeeee 😠 to si nemysli ani v hlouby duse... tak sand neuvauzuje... 😅
my mame hondici starou a furt se do toho vrazej penize, tak ju prodame a chcem nejakyho kombika pac do budoucna chceme druhe dite, ale zase to chce vzit z bazu a ja se bojim, ze zas do toho budem rvat jen prachy...ted mu upadlo v brne kolo tak nas to stalo 20tis...
pak at se nedivi, ze jsme v minuse'???a to chce hrozne setrit... nevim na cem teda
boze oni snad nemaj mozekl...
ada uz je tuhej snad ja se jdu nalozit do vany...umyt palicu a jsme tu

elidule
autor
10. dub 2010

já bych si dala taky vanu 😅 když my máme pidikoupelnu se sprcháčem,myslela jsem,že mi to nebude vadit,ale stýská se mi po koupání 😅 a navíc když jsem byla těhotná,tak jsem si říkala,že trvat těhotenství dýl a mít větší břuch,tak bych se tam vůbec nedostala - koupelnu teda do budoucna rozhodně větší 😀 😀