Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

lamarika
4. čer 2010

Tak mi přijeli před chvilkou z plaváčku. Malýho jsem dala spát a já bych si dala zmrzku, ale v mrazáku prázdno a manža nikde 😒 Odpo pujdem na písek, protože u nás je nádherně 😎

seba
4. čer 2010

Tak v rychlosti než vyrazíme na trénink-v poledne si uvařím kafe-zvonek a za dveřmi drahá 😖 tchýně!!Já myslela,že padnu-rovnou jsem jí ale oznámila,že o půl třetí odcházím,takže aspoň se nezdržela dlouho...po tom jejím umírání už prý jde v pondělí do práce-co dodat 😀 😀
Tady je nádherně,zmrzku jsme už měli-já zkusila papáju-nic moc a teď si dám pivko 😉 zatím

elidule
autor
4. čer 2010

já zmrzku nemusím,dala jsem si nektarinky dvě,dala jsem trochu malý,to může ne už? nebyly nějak moc ostrý
papáju jsem ještě nezakusila
teď se Jusťa válí před televizním stolkem a omatlává ho 😀
sebi,já otevřít a tam tchýně,tak padám do komatu 😀 ale na druhou stranu,kdybych jí řekla,že nemám na ní čas,že jdu pryč,urazila by se a měla bych zase tak půl roku pokoj

lamarika
4. čer 2010

Taky mě takhle nedávno "přepadla" tchyně a taky jsem na ni zrovna neměla čas, protože jsem šla pryč 😅
Liduš tropický ovoce bys měla dávat nejdřív až od 1 roku. Ale v dnešní době se dá pomalu za tropický ovoce považovat i jalko 😒 Jestli se ti neosype, tak je to OK 😉 Taky jsem dávala malýmu mango asi v 10 měsících, ale zablil se mi z něj a od té doby už ho nechce 😖

janulle22
4. čer 2010

hoj zeny tak jsme doma...
doejdem k dr a sestricka mi oznami ze dr tam neni ze ej enmocna hlavne ze maji na me mobil... 😠 tak nam ho zemrila a zvazila tekze ma 13,70 a 92cm pritom ve 2,5 letech mel 95cm tak se nam asi zmensuje 😀
pak jsem to vzali pres mesto za mamaou do prace tam posvacil 2 kindr veca a sli jsme k nasim a ted dojeli... 😀
jsme venku je tu nadherne... a jdem na jedno maly na zahradku .... 😉 tak vecer papa
jo a koupila jsem mu misto gumaku sandale... 😀

elidule
autor
4. čer 2010

Radu, dala jsem jí jen malinko, ale docela si pošmákla 🙂
Jani nooo 😀 za pár let ho k doktorovi budeš nosit v kapse 😀 co to tam mají za metr? 😅
my jdem ve středu k doktorovi, tak jsem zvědavá, kolik Jusťa váží
Já jsem už okoupala právě, protože tak do pul hodky bude véča a tak do sedmi do postýlky, odpoledne moc nespala
chtěla jsem žehlit, ale prdim na to, tu haldu jsem strategicky přesunula k malý do pokojíčku 🤐 je to fajn mít to kam uklidit, to ve starým nešlo a měla jsem to pořád na očích 😀

janulle22
4. čer 2010

eli tak to netusim, ale asi to bude tim, ze naposledy ho merili krejcovskym metrem a ted uz stal u toho metru co je na zdi... 😀 no kazdopadne je to smesny... 😀
tak jsem dosli dala jsem dve male pivka a jsem vlacna... 😀 jdem neco zakousnout a spat... pak dorazim... 🙂

janulle22
4. čer 2010

kde ste holky...? pojdte rychle sem bo usnu uz ted.... 😀

denisa31
4. čer 2010

ahoj,
ada se zmenšuje, to mě pobavilo 😀
eli musela jsem moč odchytit, protože nám po příchodu z porodky hodně často pípal monitor dechu, malé dělali kde co a pak mi doktorka poradila vyměnit baterky a bylo 😒 jsem zase nenesla ukázat plenu

jakoubka
4. čer 2010

Ahojte po dloooooohé době

Jani,to ti ho blbě změřila 😲 Kubu jsem ted měřila a má 97-98cm a oni jsou stejně vysocí se mi zdálo 😉

elidule
autor
5. čer 2010

Dobrý ránko 🙂 ........... dneska od pěti vzhuru ☹ mám ještě zalepený očíčka 😀
Deni, nám naštěstí ještě nepípal nikdy
jakoubka žijeeeee 😀

janulle22
5. čer 2010

dobre ranko, tak jsem vzhuru...
vcera jsem to zapichla v 9 a ted jsme vstali... 😀
Marti aj vim, sestra to asi neodhadla... 😀 Ada je o facku mensi nez Kubik 😀
ja jsem taky nesla ukazat plenu... jsem mu ju dala nez jsme vyjeli z domu a u dr uz byla fest tezka 😀 a pak mi dr rekla, ze stacilo aby se tam jednou vycural... 😀 😀 kydne na to nejakej sajrat ono zhnedne a plinu muzes vyhodit, nevypere se to a pak se to vyzere dira v tom fleku... 😉

seba
5. čer 2010

Dobré ránko,já večer nevytuhla,ale zůstali jsme do devíti venku a pak to byly fofry. 😉
No,tchýně se neurazí..bohužel ☹ ,ale naštěstí už nastupuje do práce,tak ji zas uvidím jen ráno,když povedu Sáru do školy 😉 to se přežít dá,nebo můžu jít i jinou cestou 😀
Eli-my vstávali před šestou-tatíkovi vypadli asi dveře z ruky.
Nám nic nepípalo-žádný jsme neměli.
Jani-Seba se už taky měřil ve stoje-myslím,že to sestra vzala odhadem.

janulle22
5. čer 2010

sebi ona mu prikladala ruku k hlave... asi maji ten metr spatne od zeme bych spis rekla... 😉 bo se nam fakt zmensuje 😀

seba
5. čer 2010

Jani-tak má křivou ruku 😀
Jdem se Sárou píct borůvkový koláč 😵 😵 děti ho milujou

janulle22
5. čer 2010

sebi asi 😀 😀 😀
tak at se vam povede... 😉
ja to tu jdu poliskat a pomalu balit veci k tetině... 🙂

janulle22
5. čer 2010

tak holky hodina H se nam blizi a my pomalu budem vyrazet na cestu... je tam opravdu naaadherne a krasny teploucko... tak se mejte krasne a uzivejte slunicka... 😵

elidule
autor
5. čer 2010

jé, koláč bych si dala ale s rebarborou,ten můžu 🙂
užívejte víkendu 🙂

janulle22
5. čer 2010

tak jsme doma zeny... v nohach 15km a v brisku spekone a grilovane masenko... 😵 mnam mnam.... 🙂 jdu okoupat to cerne cunatko a zalehne okamzite...mi usinal na kole... 😀

seba
5. čer 2010

Ahojky též hlásím návrat,Seba usínal ve vaně-ani mu nevadilo vymývání písku z hlavy 🙂
Sára tady ještě povídá,ale za chvíli odpluje do hajan-snad-tatíka jsme tam nechali,ale příjde brzo neb si nevzal klíče 😀
Zítra tatík vyluxuje,já vařit nemusím,mamka volala,že toho dneska udělala moc,tak mi to sem až si budou brát Sáru hodí-hurá!!! 😀 😀 😀

seba
5. čer 2010

grilovaný masenko bych si dala,tady byly jen klobásy a to já nemusím,ale mám slíbený makrelky-mňam-jednu mám jen pro sebe

janulle22
5. čer 2010

my jsme meli burty... nakonec jsme nedelali ohen a vse ugrilovali jsme toho nakoupila a prijedu a tetka ze nalozila i maso...
holky zdobite nejak byt pri narozeninove oslave?

elidule
autor
5. čer 2010

my dneska k véče taky měli masíčko, ale jen pečený v troubě 🙂 ae i taaak dobrý 🙂
taťka zprovozňuje telku a já pujdu asi spát

elidule
autor
5. čer 2010

Jani, vy budete pořádat pro Ádu oslavu s jinejma dětma? To bych aasi ozdobila,taky nás to čeká, ale my budeme slavit, pokud počasí bude přát na zahradě u našich a určitě koupiím ty čepičky papírový na hlavu 😀 to se mi líbi

janulle22
5. čer 2010

eli no esi dojdou vseci tak tam budou 3 prckove 1, 2, 2,5 a pak 8 letej no a ada... tak chci balonky, nejaky retazy a nevim co jeste.. ten klobrc pro deti...

elidule
autor
5. čer 2010

frkačky 😀 ať je veselo a hlučno pořádně
a jestli chceš pořádnej binec, tak i konfety 😀

janulle22
5. čer 2010

no zas to nebudem prehanet, ale chteli by jsme to nejako vyzdobit, jen nejsou napade... 😒

janulle22
5. čer 2010

no nic zeny jsem znavena jak pes... tak jdu spat... tak dobrou noc

denisa31
5. čer 2010

ahoj,
Jani my měli lampiony a takovou velkou girlandu z krepáku, ta byla za pár korun a líbila se nejvíc, čepička na hlavě moc dlouho nevydržela
jsem dneska na písku rvala malej z pusy kamínky, děs
byly jsme v zoo, byl dětskej den, vstup zdarma, já to nevěděla, lidí mraky, tak jsme to po deseti minutách vzdaly a šly radši na hřiště, by mi jí tam udupali
holky a v čem dáváte spát prcky, overálek nebo už normal pyžámko? my máme ještě overálky, ale už mi to nějak nebaví zapínat

denisa31
5. čer 2010