Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
7. čer 2010

já chcíí takýý na véču 🙂 ............. si budu muset něco ukuchtit

janulle22
7. čer 2010

zdravim devcata... jsem doma ze skoly... a spocena az na.... 😝 😀 no hnus jako...
axi ja dobry... 🙂 z te pololetky z matiky mam 2- tak jsem spokojena... 😀
jinak kuchyn- sv. oranzova, obyvak-syte oranzova, loznice- svestkova, pokojik-zeleno zluty, wc a koupelna bila, ale chci ruzovou... a loznica by mela byt taky zelenkava... 😵
tak jdu na jednu a kukat na ulicu ada cuci na madagaskar... 🙂

elidule
autor
7. čer 2010

u nás se už spí 😕 chodí spát čím dál tím dřív! ale já jí dýl prostě neudržím,jak se jí chce spát,tak brečí,žmoulá si očička,ani u mě nechce bejt,neprodloužím to ani o kousek,celkem by mi to bylo fuk,kdyby nevstávala ráno tak brzo - myslíte,že čím dýl chodí děti spát,tím dýl ráno spí? u nás se to teda moc nepotrvdilo, kolikrát usnula v devět,ale ráno stejně strašila v šest 😖

elidule
autor
7. čer 2010

taky si pustím ulici a budu u toho ještě třídit nějakej bordel 🙂

janulle22
7. čer 2010

eli u nas se potvrdilo to, ze cim pozdeji sel spat tim driv vstal, ale jak kdy... nekdy jde v 11 a vstava v pul 7 a z toho jde v 9 a spi do pul 8-8 jak kdy... zalezi asi jak je unavenej...

elidule
autor
7. čer 2010

Jani,škoda,že to není čím dýl večer,tím dýl ráno 🙂
na jednu stranu jsem docela ráda,že mám volňáska tak brzo večer 🙂 ale na druhou stranu teď třeba nemůžeme odpoledne vyjet na delší vejlet nebo jít někam všichni posedět, aniž bysme to stihli do těch šesti domů 😖 ale třeba to dramatizuju a režim se změní zase 🙂 v noci, musím zaťukat, spí dobře s jedním buzením na jídlo,což je krásný,ale je fakt,že když jsem spala s ní,tak jsem se vyspala míň,furt jsem k ní vstávala při sebemenším kňournutí a otočení v postýlce,teď spím, neslyším to a probudí mě,až když slyším,že v noci bouchá do postýlky anebo začne pobrekávat,to vím,že bude krmendo 😀 a pak zalehne a spí dál,ve starým jsem byla kolikrát v noci i dvě hodky vzhůru než zase zabrala - táta říká,že má tady postýlku v dobrý spací zóně 😀 no třeba na tom něco bude

axi81
7. čer 2010

Lami, jaktože Mates mluví jak kačer..? 😕 Něco jsem tady asi prošvihla... 😔

Holky, svatebka bude až na podzim. Manža teď nemůže z práce. Krátká dovča bude v létě (snad Chorvatsko) a na podzim by to měla být svatebka na Azory...pokud teda nebudu těhotná... 😵

janulle22
7. čer 2010

jj taky by jsem to brala, ale bohuzel tak to u nas nefunguje... 😀 ale jak kdy jak je unavenej a tak... 🙂 ale i tak do 7 spat je v pohode... ve stredu dojede tata a piojedem koupit adovi bazenek a budem se cachtat... 😉 uz se tesim... treba nachytam nejakej bronz... 😀 mam vypalene triko vypada to uchvatne, nemuzu si vzit tilko nic... 😝 😀
axi to radeji mimusko nez dovca ne?

denisa31
7. čer 2010

ahoj,
teda já žasnu na tu shodu, oranžovo zelená u nás taky frčí, nebo spíš frčela, jsme to nedávno přemalovali na žluto s tím medvídkem pú....koupelnu máme zeleno bílou s proužkem oranžové, ale tu jsem já nevybírala, ta už tu byla
já bych řekla, že to funguje, čím dýl usne tím dýl spí, ale taky to neplatí vždycky, poslední dobou spí tedxa hodně blbě, chtěla bych odbourat to kojení, snad se to pak zlepší

elidule
autor
7. čer 2010

holky,to jste teda odvážný v těch barvách,já jsem asi suchar 😀 mám radši jemnější tóny,ne tak výrazný, kuchyň jsme měli takovou vanilkovou,já to viděla,každej říkal,vždyť je to bílý 😀 jinak miluju hnědou ve všech odstínech
taky o víkendu koupíme bazének a já se budu opalovat na balkoně a neboj Jani,bubu mít opálený špricle od zábradlí 😀 😀

janulle22
7. čer 2010

jeee tak to budem kocky eli... 😀 😀 ty sprusle a ja triko... no krasavice nesmirne... 😀 me stvou, ze nemaj v tescu zadne nabikdy... 😠 maj tam jen jeden velkej, ale ten mame... destke v nabidce nemeli... tak snad tam neco budou mit...

lamarika
7. čer 2010

Tak takovou podobnou jakou tam má Deni mám já kuchyň 😀
Axi malej už X-tej tejden kašle a jde mu to i na hlasivky, ale podle krevních testů mu nic není 😒 No, nevím, ale mně se to normální nezdá. . . Jinak Axi tu svtebku byste si měli naplánovat dřív, protože do podzimu to určo zvládnete 😉 Už jsi byla na té gyndě?
Holky my máme takovej ten klasickej kulatej brouzdo-bazének u našich. Tak se těším jak se udělá pořádně teplo a Mates se tam bude cachtat 😉

lamarika
7. čer 2010

Jsem chtěla napsat takovou podobnou zelenou 😝

axi81
7. čer 2010

Lami, gynda teď preventivní v červnu, musím to nějak naplánovat...jinak věřím, že svatebka nevyjde... 😵 No, uvidíme...já na ní tak nelpím...Fakt ti teď závidím...sice se děsím, jak bych to zvládla, ale hrozně bych chtěla zase být těhotná a rodit a mít ten maličký uzlíček na rukách... 😵
Co to může být s tím Matýskem..? To je divné... ☹ Nemůže to být nějaká alergie spíš..?

elidule
autor
8. čer 2010

nazdárek 🙂 bude zase pařák a to musím na poštu a mám jí tak daleko ☹
Radu,doktorka vás už nikam neposlala na vyšetření nebo tak něco? 😒

seba
8. čer 2010

Ahojky,tak už se chystáme na cestu.Dneska musím do knihovny,doplnit zásoby čtiva a po obídku přijede mamina.
Sára včera byla na atletice,tak si večer opět musela přidejchnout-to už je třetí den za sebou.No uvidíme,co na to dr-jdem koncem června a chci se s nima stavit rovnou na orl-malý má uzdičku na jazýčku a Sára na horním rtu,tak aby jim to šmikli ☹
Radu já bych si už taky vyžádala nějaký vyš.ať se prcek netrápí.

janulle22
8. čer 2010

Dobre ranko devcata... dneska asi bude pažák i u nás... 😵 nahodim plavecky a seboou mrsknu na deku... jenze ada me moc nenecha, budu muset ho houpat, tocit, stavet babovky.... 😀 ale nejak to snad zvladnem... 🙂
lami taky bych chtela vysetreni na aler... 🙂 at vite na cem sjte...

lamarika
8. čer 2010

Dobré ránko holky 🙂 U nás to taky vypadá na pařák, už jsem si vyžehlila i šaty, tak si je snad vemu.
Axi, tak jen tam pěkně utíkej na tu gyndu ať je všechno v pořádku 😉
Sebi já mám taky šmiknutou uzdičku u obou rtů, dělali mi to ve 12-ti a jelikož už jsem byla dítě vychcaný, tak jsem strašně fingovala jak to bolí a nešla týden do školy 😀
Jani toho našeho naštěstí nějaký bábovy zatím neberou a doufám, že ani brát nebudou 😅

Holky ona mu chtěla akorát nasadit antibiotika. . . Já z něj nechcu dělat pokusnýho králíka a cpát do něj léky, když ani neví jestli mu pomůžou. No, říkala jsem si, že si tenhle tejden dáme oddech od doktorky a budem normálně fungovat (plaváček, vycházky,....) a jestli by byl nemocnej, tak by ho to asi skolilo a zašla bych pro ty antibiotika a jestli se mu to nijak nezhorší, tak není nemocnej=nachlazenej, ale trápí ho něco jinýho a jdu tam a budu chtít udělat vyšetření.

Jinak dneska jdeme kupovat s bráchovou ženou botičky pro prcky a nakonec do spešl prodejky jako vždycky. U nás je takovej obchod s botama a mají atest na dětský botky a patří tady k nejlepším. Ty botky jsou srovnatelný s botkama z lékárny, jen o něco levnější. Tak snad vyberu nějaký bořádný plátěný tenisky na písek za ruzomnou kačku 😉 A když ne, tak jdu pro ty botky do toho deichmanna

lamarika
8. čer 2010

sebi už si to tu psala, ale já si to nezapamatovala. Na alergologii musím mít žádanku?

seba
8. čer 2010

Radu-atb v žádném případě,nechala bych mu udělat výtěry přímo na krčním a ty kdyžtak nasadí např.přímo na hemofila a pak bych tu alergo.
Já se jdu taky dneska podívat na boty s mamkou,Sára chce crosky a něco malýmu na odrážedlo.
V knihovně mě potěšili-schovali mi pět knížek podobných-Bez dcerky neodejdu.Tak bude mít manža večer smůlu,mám co číst. 😀 😝

seba
8. čer 2010

Radu-zavolej si přímo na alergo,řekni jaký má prcek obtíže a zeptej se jich.u nás být nemusí.
Vidíš já musím pak zavolat na to orl jesli chtějí žádanku-už jsem jí měla a někam se jaksi vytratila 😉

janulle22
8. čer 2010

tak jsem vyzehlila mega kopu pradla... 😝 ada koukal na pohadku, tak sem toho vyuzila...zetra prijede tatinek tak pojedem spuntovi koupit bazen...a budem se cachtat....skoda, ze o vikendu ma byt hnusne
tak nakupte pekne botecky... 🙂
lami zavolej a pak dej vedet... 🙂

seba
8. čer 2010

Jé Jani pojď vyžehlit i k nám 😉 udělám ti květák 😀
Já udělala vajíčkovou pomazánku,musím kouknout i na nějaký jiný furt střídám vajíčkovou a rybí 😉 nemáte něco odzkoušenýho?
A dala jsem do trouby buchtu-hokus pokus s jabkama-MM včera studoval ten sodobar a prohlásil,že když si půlku ušetřím z peněz na domáctnost,zbytek dodá 😉 tak nebudem kupovat koblížky a koláčky a budu péct.Manžílek neví,že tisku už mi na to dala mamina 😀 😀 no vydržím naoko tak do prázdnin šetřit a pak to koupíme.

janulle22
8. čer 2010

sebi no ja se budu u vas teda mit... 😀 😀

elidule
autor
8. čer 2010

tak já přišla z venku a leje ze mě jak z vola (krávy) 😝 naobědvaly jsme se a Jusťa půlku vyblinkala,měla rizoto,ona dáví i rejži,přece jí ale musím zvykat na kousky,nebudu jí všechno donekončena mixovat,ale je zvláštní,když jí dám chleba,tak ty kousky si rozmělní v puse a sní,ale těstoviny,rejži,brambory,jak nejsou mixlý,tak ani náhodou 😖
já jsem sháněla cestou domů klobouček,ale kde nic tu nic,zítra jdem k doktorovi,tak na cestě domů ještě někam skáknu,mám čepičky,ale přijdou mi teplý a furt jí to padá do očí
Sebi,teď nedávno jsem koukala na film Bez dcerky neodejdu,ale nelíbilo se mi to,knížka je lepčejší,takovýhle taky můžu 🙂

janulle22
8. čer 2010

tak ja jsem se upravila do plavek... 😀 uz je mam i na sobe a jedem pro nanuky a pak zustanem uz rovnou venku... 🙂 vecer sjeden s tchynkou pro bazenek a zetra uz se asi ocachtame... jsem zvedava kdy vytahnem velkej... 😒 malej tu ted chodiv plastence a ze se neoblece do obchoda jede v plastence... 😝 😀 ...
eli ja mixovala strasne dlouho...nebo mixovala spis sem brambor namackala vidlickou, testoviny nakrajela na mensi...ve vasem veku jedl mixli ... ucit asi jo, ale ne na silu... ale ja bych jeste mixovala... 🙂

elidule
autor
8. čer 2010

no já zkusím pár lžiček a pak stejně rozmixuju,na hrubší teda, ne na kašičku úplně
třeba Áda čuje ve vzduchu déšť 😀

elidule
autor
8. čer 2010

já jsem jí dávala ty těstoviny takový ty malý kytičky,jak se dávají do polívky a to taky musím trochu mixnout

lamarika
8. čer 2010

Tak jsem koupila Matesovi perfektní kecky na písek s pokumovanou špicou aby je hned neokopal za 250,- z toho spešl obchodu. Jsem na sebe pyšná 😵
Ještě počkám jak se to bude vyvíjet do konce týdne a pak naběhnu na doktorku.
Liduš, já i teď malýmu většinou alespoň trochu namačkám jídlo aby se mi těma kouskama nedávil 😉
Odpo přijede kamarádka s malou a pak snad pujdem ven na písek když je tam tak pěkně vyskoušet ty nový botky 😉

elidule
autor
8. čer 2010

taky budu muset něco koupit na nožky, zajdu tady u nás s manžou do Bačkůrky, nedostanu se tam s kočárkem a nechci ho nechat venku,taky by tam nemusel bejt za chvilku 😅
u nás se kosí od rána trávníky,to je řevu z těch sekaček