Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

lamarika
8. čer 2010

http://www.krystalove-sperky.cz/Products/Soupra... Kdybyste mi chtěli koupit nějakej dáreček, tak tohle by se mi líbilo 😀

janulle22
8. čer 2010

tak jsme dosli z venku je tam na chcipnuti, tak sme na chvilu zaleli... doma mame jak v jeskyni... 😀
lami tak ty jsou krasne... by se mi taky hodily... 😀 😀

lamarika
8. čer 2010

No mně právě taky, ale ta cena je teda nic moc. Malej mi ještě spí, dneska jsem ho obarala o dopolední spaní abych ho nemusela násilím nahánět po o do postele a poslední dobou mi vztává o hoďku dřív, takže má moc spinkání přes den asi 😒

lamarika
8. čer 2010

Jani taky vám od rána do večera valí sluníčko do oken? Nám jo a nikam se před ním neschováš a doma máme 30 stupňů 😠

janulle22
8. čer 2010

no mozna jo... ada spal asi od 13m jen po obede... sice chvilu delal sceny a pak si to upravil a ok... 🙂

janulle22
8. čer 2010

rano do oznice a pokoje, odpoledne obyvak a kuchyn... v brne nam to pralo celej den a jak pises 30st 😝

lamarika
8. čer 2010

Já jsem jen dneska potřebovala aby spal než k nám přijde návštěva. Kdyby mi spal dopo, tak bych ho nenahnala zavčas do pelechu a pak by mi tady lezl po čtyřech únavou. Ale on stejně někdy spí dopo a někdy nechce, ale záleží to taky na tom kdy vztane a co má za zábavu.

V bývalým bytě se nám to taky točilo to sluníčko, tak se alespoň člověk někam schoval, ale tady není kam ☹

Co máte v plánu odpo Jani?

janulle22
8. čer 2010

tak jsme doma z venku, pro bazen nepojedem...tchynum umrelo auto... tak rano jak dojeede tata po nocni tak sjedem do tesca... 😖 at se mame v cem rachtat s adou kdyz tata bude spat... 😉
lami tak jsme byli jen pred barakem, za chvilku jedem tchynce naproti k busu a pujdem na jedno maly a na ulicu a spat... sem uplne chcipla z toho vedra... 🙂

elidule
autor
8. čer 2010

my jsme taky dorazily tak nějak okolo pátý z venku a je tam fakt dusák
Radu,mamka mi koupila nějaký stírací losy zasejc,tak až vyhraju milion,tak ti je koupím 😀
koupila jsem Justě klobrc a nějaký pláťáky ohrnováky 🙂

janulle22
8. čer 2010

tak jsme uplne doma... jsem jakasi znavena z toho pocasi... 😀 uz at mame ten bazen at se muzu svlazit tam... 🙂 dneska je ordinace, tak zkouknu a pujdu spat. pokud neusnu driv... eli a co koupis meeee? 😀

lamarika
8. čer 2010

Já taky hlásím příchod. Byli jsme na písku a botičky perfektní 😉 Teď musím to zvíře nakrmit, vykoupat a snad i brzo uložit 😅

elidule
autor
8. čer 2010

a copak bys chtěla? 😀 holky poroučejte klidně, tentokrát ten milion čeká na mě 😀 😀
tady se už spí,já jsem se i navečeřela a měla bych vytřít,ale pořád hledám důvod,proč ne 😅 jak často vytíráte a luxujete? od tý doby,co se Justýna všude doplazí a strká si ruce do pusy,mám trochu výčitky,že nevytírám každý den 😖 no budu muset ale,všude jsou moje vlasy hnusný,se divím,že na tý hlavě ještě něco mám 😕

lamarika
8. čer 2010

Liduš já mám takovej vysavač na podlahy a vysávám každej den, když mi Mates běhá s rohlíkem nebo sušenkama po bytě, tak několikrát za den 😒 Vytírám dvakrát do týdne.
Liduš, takže já ty naušnice, nějakej parfém, nějaký hadry, botky a samo sebou pěknou kabelečku nebo rovnou tři 😉 😀 😀 😀

janulle22
8. čer 2010

tak ada uz lezi, tchynka mi ho donesla ze chce spat...tak rychle sprcha, pohadla a uz byl gumovej kdyz jsem odchazela... 😉asi ho to dneska zmohlo na slunicko... 🙂
je fajn, ze je teplo, ze muzem byt venku a ze se vic unavi, nez doma...

elidule
autor
8. čer 2010

Radu - člověk nabídne prst a ukousnou mu celou ruku 😀 aby mi z toho milionu něco zbylo taky 😀
no já tady vytřu a sednu si a kouknu na podlahu a mám pocit,že bych mohla zase vytřít 😠 já to s tím mopem asi neumím,nejlíp vytřu na kolenou s hadrem v ruce,jenže mě z toho pak tak bolej záda
je to lepší,když se dá jít ven,co doma furt taky vymejšlet že?

elidule
autor
8. čer 2010

to jsem vám ani nenapsala: v sobotu to bylo myslím,přišla manžovi sms od jeho drahé matky: tak co? kdy dostaneš propustku,aby ses mohl podívat na svou mámu a tátu? .......... 😅 jako kdybych mu někdy zakazovala se s nima stýkat nebo co,já za to nemůžu,že se mu tam nechce a když jí řekne,nechce se mi k vám nebo mám moc práce,tak ona to hned hází na mě,že mu to zakazuju! 😠

elidule
autor
8. čer 2010

taková baba, jsem se zase rozčílila

janulle22
8. čer 2010

eli tak to je teda dobry... 😝 to ji manza nerekl, ze mu nic nezakazujes, ze nechce on?
taky vytiram na nohach a me zase bolej kolena... 😀

elidule
autor
8. čer 2010

jo jo, říkal,ale ona je jak zabedněná 😠 podle ní není vůbec možný,aby její milovaný syn nechtěl k ní na návštěvu!!! a prej,když se mu nechce,tak se má přemoct a splnit společenskou povinnost,která mu jako synovi nakazuje,aby se pravidelně stýkal se svými rodiči 😅 ona je fakt praštěná
no to by chtělo ty chrániče jak na kolo 😀

janulle22
8. čer 2010

jj to je dobrej napad, mam nekde na koleckove brusle... 😀 😀
aha tak to je pak tezke vubec neco vysvetlovat... 😒 toz se asi manz abude muset premuct a jit tam...a o malou nemaji zajem?

lamarika
8. čer 2010

Takový chríniče si můj taťka vyrobil 😉 Liduš, tak za nima jel?

lamarika
8. čer 2010

Mně měla minulej pátek hlídat malýho tchyně hodinku. Byli jsme domluvený už tři týdny zpětně. Ve středu mi řekla, že mi malýho hlídat nebude, protože bude hlídat dítě od tý hvězdy. Naštěstí byl manža doma, takže pohlídal on. Taky dobrý ne? Mě zase pěkně nakrkla, ale už se to učím líp nést

janulle22
8. čer 2010

lami tak to by jsem ji teda fakt podekovala... 😒 jeste ze byl manza doam... jak on na to reagoval?

seba
8. čer 2010

Ahojky,ukořistila jsem pc! 😀
Sárinku něco ďoblo na vycházce s družkou,dala jsem jí zyrtec a ona v šest odpadla.Malej odpadl v sedm,máme s tátou volnej režim 😉 😉 😉
Já vytírám každý druhý den-jinach bysme tady měli pískový doly-a to na kolenou.
Eli-jestli vyhraješ chtěla bych ten sodobar a plavečky-díky 😀

lamarika
8. čer 2010

Jani co měl dělat? Nijak na to neragoval. Víš jak, vlastní dítě ji nutit nemůžem a to že upřednostňuje jiný dítě než je naše je holt fakt kterej nijak nezměníme. . .

janulle22
8. čer 2010

eli tak ted uz musis vyhrat... 😀 😀

seba
8. čer 2010

Lami-tchýně a uzený... 😠 😠 😠 mohla bych napsat romány,ale po těch sedmnácti letech si někdy i zvykám-mlátit ji asi nesmím,že 😵

janulle22
8. čer 2010

ja myslela, jako esi rikal, ze to od ni nebylo pekne, nebo tak vis... 😉

janulle22
8. čer 2010

sebi asi neee 😀 😀 nebo jo, ale pak se vsad, ze bude pruser... 😀 😀

seba
8. čer 2010

No,někdy mám vážně sto chutí-kór když začne šišlat na prcka-to vyloženě nesnáším-ona to dělá hlavně,když jde někdo známej-kudla se mi v kapse otvírá 😖