• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
autor
holky,já si to píšu :grinning: třeba mi zbyde na čokoládu :grinning:
ne Radu nejel,řek že se na to může vys.. jsme se pak oba báli,že pošle nějakou sms mě :grinning: ale asi se ovládla
Jani,já ani nevím,jestli mají zájem,já to ani nechci,tchyně se neumí ovládat a já nechci,aby se před Justýnou předváděla a křičela a nadávala,jak to má ve zvyku a já jsem taky ráda,že se na to už nemusím koukat. Ona,co se tak ke mě doneslo, všude po vesnici brečí u každýho,že se nevídá s vnučkou,ale nikdy sama na návštěvu nepřijela,to by musel pro ni synáček zajet a pak jí odvézt domů zase :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jsem ráda,že se znovunalezla se svojí dcerou,tak může jezdit k ní a mě ať dá pokoj :slight_smile:
8. čer 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sebi,to je ten přístroj na tu limošku,co teďkon běží v telce?
8. čer 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli jde videt, ze ti to nevadi... :slight_smile: a to je dobre... :wink: lepsi nez to co popisujes, tak at nejezdi vibec... :slight_smile:
8. čer 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele,Eli nemáme stejnou tchýni?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: taky všude vykládá,jak jí vnoučata chybí,ale nestaví se-má to daleko asi dvě minuty z práce
8. čer 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,ten to je-tak prosím v nerezu,jů?? :sweat_smile:
8. čer 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no už je mi tak líp, co bydlíme dál od ní a co jsme si to s manžou nedávno vyříkali,tářil se,že mě chápe a nehrotí nic a on si z mámy nic nedělá, buď telefonuje s tátou,aby věděl,jak se mu daří,nebo tam jede a jak si sedne k tátovi a začnou kecat,tak se ona zvedá a uraženě odchází trucovat do ložnice :grinning: tak mají prej chlapi obývák pro sebe a nikdo jim do toho nekrafe a on když se pak zvedne,že už jede domů a chce se s ní aspoň rozloučit a otevře k ní dveře,ona začne ječet,že nemá syna a podobný bláboly,tak jen mávne rukou a jede k nám a je to :grinning: :grinning: ale stejně,já mít takovou mámu bláznivou .... :sweat_smile:
8. čer 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sebi :grinning: máš ho mít ........... ale holky,ten milion by fakt bodnul
když jsem byla malá,věřila jsem v existenci Arabelina prstenu,čemu mám věřit teď? :grinning: už jenom těm stíracím losům :grinning:
8. čer 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sebi,ta moje tvrdí,že nemá na bus :grinning: ale za Evu a Vaška už utratila tolik důchodů :grinning:
8. čer 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kolik vůbec stojí ten aparát limonádovej?
8. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a do toho se kupujou nějaký směsi na ochucení?
8. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli :grinning: :grinning: vidim ze taska Evi a Vaska se ujima vsude :grinning:
8. čer 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky delaly jste nekd ys marcipanem?
kde ho koupit a jak se s nim dela?
8. čer 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
koupit by jsi ho měla třeba v inersparu, ale jak se s ním dělá přesně nevím. Vím jen, že bys to měla rozválet jako klasický těsto
8. čer 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no Jani,ale ona je blázen do nich,její příbuzná se s nima osobně zná a jezdí s nima na každý vystoupení snad ´, ona je taky v důchodu a je v nějakým klubu důchodců a pronajímají si bus a všude za nima jezděj,jak fanoušci za Spartou :grinning: :grinning: a jednou jí tam vzala a už to byla láska na celý zbytek života :grinning: a sedí v první řadě a po vystoupení se s nima může obejmout a tak :wink: :grinning:
8. čer 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne ne,marcipán nebrat,marcipán nepapkáme :grinning:
8. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mňam, mňam marcipán. . . fuj fuj Eva a Vašek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Radu s tím interspárem jsi mi připomněla,že jsem tam dneska byla a musela jsem projít podzemními garážemi,protože jinak bych musela jít dlouhou obklikou neb jedním úsekem nevede chodník a došla jsem k eskalátoru a jezdil jen jeden a to dolů a ten druhej nejezdil,už se to párkrát stalo,tak jsem to po tom pásu prostě vyšlapala pěšky nahoru a tam byla cedulka,že se nemá na něj vstupovat,nebezpečí úrazu,jsem si říkala,proč to nedali i dolů,to bych to raději obešla než abych riskovala,že se něco stane, plno lidí šlo za mnou :grinning: jak za matkou husou,kdyby se něco stalo,ty by mě proklínali asi :sweat_smile:
8. čer 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Eva a Vašek - to je takovej fenomén,by vydali na samostatnou debatu :grinning:
8. čer 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Docela šprímaři :grinning: To je jak v těch blbejch vtipách :wink:
8. čer 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že taková debata tu určo je :sunglasses:
8. čer 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli laska az za hrob jo? :grinning: :grinning: tak to je ftipny...
ty teda dneska perlis :grinning:
ja ho taky nejim, ale nasla jsem na mmb recept na lehkej dort, tak by jsem rada vedela co s nim... :grinning:
ja potrebuju vytvorit masinku a vagonky... :grinning: to valenim asi nebude... :grinning:
8. čer 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm. . . že by nějaká forma :grinning:
8. čer 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
to asi nee, to rucne strucne, ale bude to booooooj :grinning:
8. čer 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani,to tě obdivuju, já bych ho raději objednala u cukráře :sweat_smile: nechtěla bych,aby všichni pak hádali,co že to vlastně je :grinning:
8. čer 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Radu,nevím,co by se mohlo stát,asi že by se rozjel? :sweat_smile:
8. čer 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a byla jsem v kiku a tam měli takový horko nechutný a vydejcháno,jsem litovala ty prodavačky chuděry,spocený až za ušima
8. čer 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a když jsem se tak rozkecala: taky jsem byla na poště a dva chlapíci tam něco kutili kolem dvěří a na prazích měli kartonový cedule s nápisama "překročit" jsem opravdu nevěděla,jak to mám s tím kočárem udělat,tak jsem jim to přejela :grinning: :grinning: ale nic neřekli,tak snad jsem něco nezpůsobila
8. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
můžu dát malý do pokojíku ten blbinec do zásuvky proti komárům? některý se nemají dávat prej na noc a mě se nechce to študovat :sweat_smile:
8. čer 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi eli ty trpis samomluvou...? :grinning: :grinning: :grinning:
eli to je jen piskot a nejakej krem polity bilou cokoladou a a hnedou nakreslene koleje a na nich stoji vlacek kolecka ma z lentilek a vagonky naplnene gumovema medvidkama, tak to snad zvladnu a nebude nikdo nic hadat... :grinning: :grinning:
8. čer 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se na to ptala, tak mi rekli, ze mam hodne vetrat a pred spanim to vytahnout...
8. čer 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek