• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
autor
no už na to ale prdím,si tady píšu jak do deníčku :grinning: :grinning:
dneska jsem jí tam zabila komára jednoho hnusnýho ,tak doufám,že tam neměl kamarády
8. čer 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi eli ja jsem tady... :grinning: :grinning:
no snad tam kamosi nebyli... :sweat_smile: zksu se zeptat dr... ale me rekla to co jsem psala,ale to mel malej asi mesic, tak mozna u vetsiho uz to tolik neresej... kdo vi, lepsi se zeptat... :slight_smile:
8. čer 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem dokoukala ano sefe a jdu spat, tak dobrou noc :dizzy_face:
8. čer 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Liduš neměla by jsi to dávat dětem do 1 nebo 3 let. Někde jsem to tam študovala, ale už si nepamatuju tu hranici. Myslím, ale ža jek psala Janča, že když vyvětráš, tak to bude OK
8. čer 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko devcata, tak jsem vzhuru... no jako jeste by jsem spala, ale za chvilku dojede tata a pojedem do toho tesca.. si peipadam jak duchodec byt tam uz s otvirackou... :grinning: to nam popisovala uca z psych, ze sla do lidpu pred otvirackou aze tak 20 duchodcu a hned leteli na slevy a ze to byl prej boj, ze oni z tech veci v akci maji treba jen 5ks tak se tam prali a najizdeli vozeky na sebe... no prca jako... :grinning: :grinning: tak snad to ted taky tak enbude ... :grinning:
tak se jdu zkulturnit, vzbudit maleho a oblict nas...
9. čer 2010 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno opět se sluníčkem,malej v noci nějak blbnul-stále si sedal a naříkal,tak jsem ho položila,usnul a za chvíli zas-že by nějaké dramat.sny?
Sáře se nechce ani vstávat ani di školy,tak jdu na ní :wink: musím si ještě užít,že jí někdo zabaví jinej :grinning: :grinning:
9. čer 2010 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli stojí to kolem dvojky a náplní je plno-já bych chtěla colu,tonic a lesní plody :grinning: zatím :dizzy_face: :dizzy_face:
9. čer 2010 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobrý ráno přejeme :slight_smile:
v porodce taky byli komáři a jedný spoluležící muž nám to přines do pokoje, sestry nic neříkaly,ale vadila jim kytka v květináči
mě se nechce k tomu doktorovi,půjdeme v tom největším pařáku před jednou hodinou :frowning2:
9. čer 2010 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
k nám nejbližší tesco je non stop,tak tam furt někdo je :slight_smile:
9. čer 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky :slight_smile:
Liduš z toho si nic nedělej, já budu běhat po městě jak ten tydýt a shánět manžovi košilu na tu slávu :unamused: A to ani nevím co obleču malýmu, mám z to chutí ho nechat chudáka jen v plíně :sweat_smile:
Sebi a nebo to vedro a nebo se mu fakt něco živýho zdálo :wink:
Jani tak pěkně nakupte, to koupáníčko tiše závidím :slight_smile:
9. čer 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se dozvěděla,že snad zítra otvírají plovku-jdu to zjistit na net a kdyžtak vyrazíme :grinning: :grinning: už se těším až budu mladýho nahánět po plovárně :wink:
9. čer 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já včera naháněla malýho na hřišti všude možně jen né na pískovišti. Taky by to pískoviště mohl dělat s nějakým oplocením aby to dítě odsud nezdrhalo :sweat_smile:
Tak u nás se otvírá plovča až 1.7. a to už beztak bude hnusně :unamused:
9. čer 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak plovka se otvírá už dneska!! :grinning: Pro Sáru zajdu po obídku a kolem druhý si vyrazíme zaplavčit,voda má prý 22 stupňů :dizzy_face:
Ještě musím najít malýmu kruh.Jo a to žehlení ti nechám,Jani :sweat_smile:
9. čer 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme odma z nakupu, mame bazen 150x50cm... :dizzy_face: no a jeste dusu a ruakvky... :grinning: lidi tam teda bylo dost, hlavne stari... :grinning: ale lepsi jak odpoledne... koupili jsme masenko na grilecek, tak dneska mama veceri jasnou :dizzy_face: uz se tesim... pujdu varit obed, musim umyt kuchyn a pak pujdem s adou nafukovat ten bazen...uz tu lice s dusou i rukavkama... :grinning: co vim tak u nasich se bazen otvira na decky den a tata rikal, ze ted jak bylo teplo tak se to tam vsechno sjizdelo...taky tam nekdy vyrazime, ale tam je dycky milioooon lidi...hnus :unamused: ale jinak je to tam hezky... :slight_smile:
tak ja jdu makat, uz se tesim az se vyrachtam v bazenku... :grinning:
9. čer 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
sebi diky, tak az budes met kvetak tak se oozvi... ja si ho odpracuju :grinning:
9. čer 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Radu a kdy že máte tu slávu? já raději na toho svýho bez něj nic nekupuju,takže když něco potřebuje na sebe,chodíme v sobotu dopoledne, tak nech malýho nějak normálně,beztak se tam určitě někde v něčem vyválí (viz. jeho láska k obsahu nočníku :grinning: ) a budeš ho při nejbližší příležitosti převlíkat - ale nechci nic přivolat :sweat_smile: to neee
my se zajedem vykoupat zítra odpoledne k našim,podle toho jak se nám vrátí taťka, nafouknem bazének i pro malou,nebo spíš zaúkoluju dědu,aby to bylo hotovo,než dorazíme :grinning: ........... akorát já vůbec netuším,kde mám plavky,ale to je fuk,do velkýho by šel s malou stejně taťka a u malýho můžu sedět v kraťasích a je to a možná bych tam zůstala do pátku,ale to si ještě rozmyslím :slight_smile:
9. čer 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plavky jsem taky hledala,mám takový starodávný,nový budou až dám dolů ještě pět kilo.Už mám tři tak ještě pět :zipper_mouth:
malý už spinká,já mám na plovku kromě jídla vše zbaleno,tak jdu žehlit-Jana přijede až na květák a to by mi zatím přetýkal koš :sweat_smile:
9. čer 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
sebi :grinning: :grinning:
tak uz jsme nafoukla i bazen, ale zatim jen doma az po obede ho vyvalime ven a dame tam vodicku... :dizzy_face:
9. čer 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě by se hodily takový ty plavky z doby 30. let :grinning: takovej nátělník s nohavičkama
jinak mám plavky dvoudílný,měla jsem je jednou na dovče před třemi lety,ale teď bych si je neoblíkla
9. čer 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam z tesca loni novy a jsou dvojdilny... v celkovych bych se citila jak velryba... no ne ze bych se ve dvojdilnych citila lip to ne, ale to jen jako stredni velrybka :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to já si připadám líp v jednodílnejch, mám pocit,že jsem taková víc schovaná nebo co :sweat_smile: ale můžu si vzít vršek aspoň a kraťasy (až pod prsa :grinning: ) já jsem hlavně strašně bílá,tak jsem si říkala,že než se začnu odhalovat,trochu se na balkoně osmahnu,ale nějak nebylo kdy
9. čer 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teď jsem byla nucená oholit si nohy - beru si tříčtvrťáky do města a tak nechci budit pohoršení :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mozna jo, ale pripadala by jsem si jak stara mlada... :sweat_smile: :grinning:
nevim esi byl dobrejnapada nafukovat bazen ted, ada tam vlezl i s kockou, jeste, ze to nepisclll bych ej asi propleskla oba... :grinning:
9. čer 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se holila včera,tatík pak udělal výstupní kontrolu :zipper_mouth:
Já mám dvojdílný,osmahlý mám zatím ruce a dekolt,musím to hned dohonit-manža už je černej-ten se má,když se může opalovat zadarmo v práci :grinning: :grinning:
9. čer 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hledám opalovák pro děti,někam jsem ho schovala... :rolling_eyes:
9. čer 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani :grinning: až tam bude voda,dejte pozor,ať to kočka vůbec přežije :grinning:
Sebi,ten můj je taky černej,je na stavbě do půl těla a každej pátek přijíždí černější než odjíždí :angry:
taky musím malou namazat,až půjdeme ven
9. čer 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakej mate faktor, taky bych se mazla ale 50 se neopalim... :rolling_eyes:
9. čer 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nee kocka bude doma jen my pujdem ven... :wink: ale on ma koupani rad... :grinning:
9. čer 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš nééé-má to jak za trest.Teď bude mít třetí narozeniny,tak půjde do vany :grinning:
Já se nemažu a na prcky mám na obličej dvacítku a jinak šestnáctku
9. čer 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame 50 to bude bilej celej rok chudak... :grinning:
ja se taky nemazu, ale bojim se, ze se spalim... od porodu se pokazde spalim... :unamused: predtim uplne v poho...
Mikin jak slysi vodu tak sup a uz je ve vane... a ada ho sprchuje a on drzi jak hluchej dvere... :grinning:
9. čer 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek