Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
8. čer 2010

no už na to ale prdím,si tady píšu jak do deníčku 😀 😀
dneska jsem jí tam zabila komára jednoho hnusnýho ,tak doufám,že tam neměl kamarády

janulle22
8. čer 2010

hihi eli ja jsem tady... 😀 😀
no snad tam kamosi nebyli... 😅 zksu se zeptat dr... ale me rekla to co jsem psala,ale to mel malej asi mesic, tak mozna u vetsiho uz to tolik neresej... kdo vi, lepsi se zeptat... 🙂

janulle22
8. čer 2010

tak sem dokoukala ano sefe a jdu spat, tak dobrou noc 😵

lamarika
8. čer 2010

Liduš neměla by jsi to dávat dětem do 1 nebo 3 let. Někde jsem to tam študovala, ale už si nepamatuju tu hranici. Myslím, ale ža jek psala Janča, že když vyvětráš, tak to bude OK

janulle22
9. čer 2010

Bre ranko devcata, tak jsem vzhuru... no jako jeste by jsem spala, ale za chvilku dojede tata a pojedem do toho tesca.. si peipadam jak duchodec byt tam uz s otvirackou... 😀 to nam popisovala uca z psych, ze sla do lidpu pred otvirackou aze tak 20 duchodcu a hned leteli na slevy a ze to byl prej boj, ze oni z tech veci v akci maji treba jen 5ks tak se tam prali a najizdeli vozeky na sebe... no prca jako... 😀 😀 tak snad to ted taky tak enbude ... 😀
tak se jdu zkulturnit, vzbudit maleho a oblict nas...

seba
9. čer 2010

Dobré ráno opět se sluníčkem,malej v noci nějak blbnul-stále si sedal a naříkal,tak jsem ho položila,usnul a za chvíli zas-že by nějaké dramat.sny?
Sáře se nechce ani vstávat ani di školy,tak jdu na ní 😉 musím si ještě užít,že jí někdo zabaví jinej 😀 😀

seba
9. čer 2010

Eli stojí to kolem dvojky a náplní je plno-já bych chtěla colu,tonic a lesní plody 😀 zatím 😵 😵

elidule
autor
9. čer 2010

dobrý ráno přejeme 🙂
v porodce taky byli komáři a jedný spoluležící muž nám to přines do pokoje, sestry nic neříkaly,ale vadila jim kytka v květináči
mě se nechce k tomu doktorovi,půjdeme v tom největším pařáku před jednou hodinou ☹

elidule
autor
9. čer 2010

k nám nejbližší tesco je non stop,tak tam furt někdo je 🙂

lamarika
9. čer 2010

Dobré ránko holky 🙂
Liduš z toho si nic nedělej, já budu běhat po městě jak ten tydýt a shánět manžovi košilu na tu slávu 😒 A to ani nevím co obleču malýmu, mám z to chutí ho nechat chudáka jen v plíně 😅
Sebi a nebo to vedro a nebo se mu fakt něco živýho zdálo 😉
Jani tak pěkně nakupte, to koupáníčko tiše závidím 🙂

seba
9. čer 2010

Já se dozvěděla,že snad zítra otvírají plovku-jdu to zjistit na net a kdyžtak vyrazíme 😀 😀 už se těším až budu mladýho nahánět po plovárně 😉

lamarika
9. čer 2010

Já včera naháněla malýho na hřišti všude možně jen né na pískovišti. Taky by to pískoviště mohl dělat s nějakým oplocením aby to dítě odsud nezdrhalo 😅
Tak u nás se otvírá plovča až 1.7. a to už beztak bude hnusně 😒

seba
9. čer 2010

Tak plovka se otvírá už dneska!! 😀 Pro Sáru zajdu po obídku a kolem druhý si vyrazíme zaplavčit,voda má prý 22 stupňů 😵
Ještě musím najít malýmu kruh.Jo a to žehlení ti nechám,Jani 😅

janulle22
9. čer 2010

tak jsme odma z nakupu, mame bazen 150x50cm... 😵 no a jeste dusu a ruakvky... 😀 lidi tam teda bylo dost, hlavne stari... 😀 ale lepsi jak odpoledne... koupili jsme masenko na grilecek, tak dneska mama veceri jasnou 😵 uz se tesim... pujdu varit obed, musim umyt kuchyn a pak pujdem s adou nafukovat ten bazen...uz tu lice s dusou i rukavkama... 😀 co vim tak u nasich se bazen otvira na decky den a tata rikal, ze ted jak bylo teplo tak se to tam vsechno sjizdelo...taky tam nekdy vyrazime, ale tam je dycky milioooon lidi...hnus 😒 ale jinak je to tam hezky... 🙂
tak ja jdu makat, uz se tesim az se vyrachtam v bazenku... 😀

janulle22
9. čer 2010

sebi diky, tak az budes met kvetak tak se oozvi... ja si ho odpracuju 😀

elidule
autor
9. čer 2010

Radu a kdy že máte tu slávu? já raději na toho svýho bez něj nic nekupuju,takže když něco potřebuje na sebe,chodíme v sobotu dopoledne, tak nech malýho nějak normálně,beztak se tam určitě někde v něčem vyválí (viz. jeho láska k obsahu nočníku 😀 ) a budeš ho při nejbližší příležitosti převlíkat - ale nechci nic přivolat 😅 to neee
my se zajedem vykoupat zítra odpoledne k našim,podle toho jak se nám vrátí taťka, nafouknem bazének i pro malou,nebo spíš zaúkoluju dědu,aby to bylo hotovo,než dorazíme 😀 ........... akorát já vůbec netuším,kde mám plavky,ale to je fuk,do velkýho by šel s malou stejně taťka a u malýho můžu sedět v kraťasích a je to a možná bych tam zůstala do pátku,ale to si ještě rozmyslím 🙂

seba
9. čer 2010

Plavky jsem taky hledala,mám takový starodávný,nový budou až dám dolů ještě pět kilo.Už mám tři tak ještě pět 🤐
malý už spinká,já mám na plovku kromě jídla vše zbaleno,tak jdu žehlit-Jana přijede až na květák a to by mi zatím přetýkal koš 😅

janulle22
9. čer 2010

sebi 😀 😀
tak uz jsme nafoukla i bazen, ale zatim jen doma az po obede ho vyvalime ven a dame tam vodicku... 😵

elidule
autor
9. čer 2010

mě by se hodily takový ty plavky z doby 30. let 😀 takovej nátělník s nohavičkama
jinak mám plavky dvoudílný,měla jsem je jednou na dovče před třemi lety,ale teď bych si je neoblíkla

janulle22
9. čer 2010

ja mam z tesca loni novy a jsou dvojdilny... v celkovych bych se citila jak velryba... no ne ze bych se ve dvojdilnych citila lip to ne, ale to jen jako stredni velrybka 😀 😀 😝

elidule
autor
9. čer 2010

to já si připadám líp v jednodílnejch, mám pocit,že jsem taková víc schovaná nebo co 😅 ale můžu si vzít vršek aspoň a kraťasy (až pod prsa 😀 ) já jsem hlavně strašně bílá,tak jsem si říkala,že než se začnu odhalovat,trochu se na balkoně osmahnu,ale nějak nebylo kdy

elidule
autor
9. čer 2010

teď jsem byla nucená oholit si nohy - beru si tříčtvrťáky do města a tak nechci budit pohoršení 😀 😝

janulle22
9. čer 2010

tak to mozna jo, ale pripadala by jsem si jak stara mlada... 😅 😀
nevim esi byl dobrejnapada nafukovat bazen ted, ada tam vlezl i s kockou, jeste, ze to nepisclll bych ej asi propleskla oba... 😀

seba
9. čer 2010

Já se holila včera,tatík pak udělal výstupní kontrolu 🤐
Já mám dvojdílný,osmahlý mám zatím ruce a dekolt,musím to hned dohonit-manža už je černej-ten se má,když se může opalovat zadarmo v práci 😀 😀

seba
9. čer 2010

hledám opalovák pro děti,někam jsem ho schovala... 🙄

elidule
autor
9. čer 2010

Jani 😀 až tam bude voda,dejte pozor,ať to kočka vůbec přežije 😀
Sebi,ten můj je taky černej,je na stavbě do půl těla a každej pátek přijíždí černější než odjíždí 😠
taky musím malou namazat,až půjdeme ven

janulle22
9. čer 2010

jakej mate faktor, taky bych se mazla ale 50 se neopalim... 🙄

janulle22
9. čer 2010

nee kocka bude doma jen my pujdem ven... 😉 ale on ma koupani rad... 😀

seba
9. čer 2010

Náš nééé-má to jak za trest.Teď bude mít třetí narozeniny,tak půjde do vany 😀
Já se nemažu a na prcky mám na obličej dvacítku a jinak šestnáctku

janulle22
9. čer 2010

my mame 50 to bude bilej celej rok chudak... 😀
ja se taky nemazu, ale bojim se, ze se spalim... od porodu se pokazde spalim... 😒 predtim uplne v poho...
Mikin jak slysi vodu tak sup a uz je ve vane... a ada ho sprchuje a on drzi jak hluchej dvere... 😀