• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
autor
Jani, máte ojedinělýho kočičáka :grinning: :grinning:
já se taky nemažu,ale musím si dávat pozor,hnedka se spálím,takže se držím spíš ve stínu,ale budu se muset začít mazat,když budu s malou u bazénku, před pár lety jsem si strašně spálila dekolt,celý to zrudlo a pak se mi udělaly boláky a strupy,měla jsem na to takovou chladivou mast,ale brečela jsem jak želva při každým mazání bolestí,už nikdy! takže si koupím něco s vyšším faktorem, jinak pro malou mám 15 a je to na obličej i na tělo,ale koupím něco s vyšším
9. čer 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee eli tak to muselo fest bolet teda... :unamused: to by sis mela neco koupit, uz jsi ponaucena... :unamused: ja se teho taky bojim, no ale snad to bude dobry...
jj mikin je asi nejakej divnej... predchozi mikin se nerad koupal .... :grinning:
9. čer 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezisi ja mam hlad jak vlk, ale jesete neni obed... :confounded: udelala jsems i okurkovej salat a rizotko... :dizzy_face: mnamka... a pak sup ven, akorad tam bude v tom nejvetsim hnusu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: se kdyztak schovame doma na chvilu
9. čer 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teď mám na tý kůži takový skvrnky malý,není to vidět na dálku,ale při bližším zkoumání :confounded:
já když chtěla vyhnat kocoura z baráku,šla jsem na něj s rozprašovačem na kytky :grinning: stačilo jednou stříknout a hned byl v čudu :grinning:
rzoto bych taky mohla udělat, to budu muset do krámu
9. čer 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo on nema rad ani foukani na flasku od piva... :grinning: hend prcha... to je strasna prca... :grinning: papu skoro bude, tak se najime a povalime asi ven teda... ada tu lita jak splasenej chudak tata se asi moc nevyspi... :sweat_smile: :grinning: aspon bude chrapat vecer... :slight_smile:
9. čer 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli z ceho mas ty skvrny?
9. čer 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aspoň budeš mít klid večer :grinning:
no z toho spálení :confounded: fuj,já v tom dekoltu měla kůži jak stará bába :frowning2:
9. čer 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já přichystaná pro Sáru,polívka ohřátá a malej stále chrní :slight_smile: jako vždy,když potřebuju někam jít.
Holky to já si takhle před třema rokama spálila zadek-hodila jsem si z plavek tanga a lehla na slunce-no večer jsem nevěděla jak si sednout :grinning: a noc povětšinu strávila ve vaně.
jinak Jani-vyžehlíno :wink: ale mám opět plný šňúry a pračka pojede zítra zas-já nevím,kdo mi sem to prádlo přihazuje-že by kocour?
9. čer 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tal jsme teď dorazili z města celý upocený. Malýho jsem osprchla aby se schladil a nebyl tak ulepkanej a já už se těším do sprchy jak ho dám spinkat. Košilu jsem koupila a naštěstí úplně stejn ej odstín modro-zelený jakej mám na šatech, takže budem pěkně ladit. Jen pro malýho se mi nepodařilo sehnat nic podobnýho. Bude mít ale bílou košilu jemně koskovanou zelenou a modrou k tomu černý (nebo hodně tmavě šedý) tříčtvrťáky, vestičku a možná i kravatu. Stačí, ne? :wink:
Já mám na malýho 50 když jsme venku takhle kolem poledne a sluníčko pálí jako dnes. Když míň tak 25 a pokud jdem ven až odpo kolem pátý, tak už nemažu vůbec :wink:
Tak jdu mu dát najest ať jde spát. Jednospánkovej režim se osvědčuje :grinning:

Liduš to mecheche je teď v sobotu. Já chodím nakupovat zásadně bez manži, páč s ním by to bylo zbytečný, protože by si stejně nic nevybral :unamused:
9. čer 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sebi nám se rozbila pračka, tak teď vozím prádlo mamce :grinning: Ani nemám zájem aby se ta pračka opravila, protože si prádlo vyzvednu už i vyžehlený :sunglasses:
9. čer 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
URČO SE NA TOHLE PODÍVEJTE!!! MNĚ TO STRAŠNĚ POBAVILO :sunglasses:

http://www.facebook.com/home.php#!/video/video.php?v=1172128418437
9. čer 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami-tak to máš fajn vymyšlený- u nás by to byl problém,když jezdím na pár dní k našim,mamka má většinou žehlení pro mě :grinning: :grinning:
9. čer 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si jdu ještě k busu pro večeři a polívku a pak hurá plavčit,myslím,že tam nikdo nebude :slight_smile: vzala jsem si i knížku,kdyby náhodou si Seba sám hrál :fearful:
9. čer 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Objevím se snad večer,plovka končí o půl osmý,úlohu už máme,tak pak děti dokopu do hajan a zmermomocním pc
9. čer 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, nestíhám.....manžel doma :wink:
eli my jsme vyzbrojení na komáry tímhle http://www.detskydum.cz/hledat/?hledat=zanza
jaký se vám osvědčily opalováky pro prcky?
9. čer 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni my používáme eucerin. Malej je exematik a tenhle je právě vhodný pro exematiky. Švagrovka používá biothermu a taky je spokojená. Známá zase daylong a je spokojená s tím jak dlouho vydrží, ale už né s tím, že ho nemůže dostat z děcka dolů a že zanechává takovej bílej film. Já osobně mám zkušenosti jenom s eucerinem, takže zbytek jsou info z druhé ruky :unamused:
9. čer 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni vy máte ten ultrasound?
9. čer 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky jsme přišly z města tak ulepený fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: Justýnku jsem taky sprchla,já až večer,teď si dělám jídlo,malá spí
u doktora řvala jen jsme vlezly k sestřičce :sweat_smile: pak dostala injekci a už nebyla k utišení vůbec :grinning:
jo Radu, budeš mít po boku fešáky :slight_smile: ať vám to neproprší, mají nějaký náhradní řešení pro déšť jako stan nebo nějakej úkryt? já bych šla někomu na svatbu hnedka
9. čer 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo lami máme ten ultra, loni jsem dávala normálně raid do zásuvky, jsem se na to ptala i doktorky a neprotestovala, samozřejmě to nebudu dávat malý k hlavě, na letošek jsem objednala tohle, je to bez chemie
9. čer 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
To může být dobrý :wink: A jak dlouho to vydrží?
9. čer 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je dobrej odkaz Deni :slight_smile: taky to proštuduju,mě doktor říkal,že to nevadí,ale lepší jsou bez chemie a já si upřímně nedovedla představit,jakej je v tom rozdíl,myslela jsem prostě,že v tom stejně musí bejt nějakej sajrajt :sweat_smile:
9. čer 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zeny hlasim se od bazneku, jdu nachystat masenko a jdeme grilovat, ada je porad v bazene je jak ryba... :grinning: moc jsem se neopalil, ale snad zetra to dozenu... jsem se rozhodla, ze jen odvezu do skoly slohovku do nemciny a pak pojedem domu... :sweat_smile: :grinning: a pujdem k bazenu... :slight_smile:
tak holky ja jdu na to maso, snad se tu vecet ukazu, tata je doma, tak uvidime co se bude delat... :wink: :grinning:
9. čer 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak mame deckej astrid :slight_smile:
9. čer 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani,mi děláš chutě s tím grilováním :slight_smile: k večeři mám zapečený brambory se šunkou a sejrem,tak taky dobrý :grinning: lepší než bejt o hladu že jo?
9. čer 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,hlásím,že jsem plovku zvládla ve zdraví-psychické újmy nepočítám.Bylo tam asi dvacet dospělých a tak patnáct dětí-Sára měla kamarády,tak bylo od ní pokoj :grinning: Malej byl věčně v bazénu,byli jsme i ve velkým,ale ten neměl ani dvacet :astonished: Seba už padl a spinká,Sára ještě něco kutí v pokojíku.Zítra ji omluvím v lidovce a půjdem zas :grinning:
9. čer 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak děcka, malýho jsem dala spinkat a já si jdu konečně po celým dnu udělat jídlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zítra má dopo Matese tchyně, snad. Ještě mi nevolala, tak doufám, že to platí. Hezky dostane hračky a pošupou na písek :grinning:
Sebi já bych šla taky na plovku v tomhle vedru :slight_smile:
9. čer 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
sebi jakt o ze tam bylo tak malo lidi...?
lami tak jdi... :slight_smile:
pokud dojde zetra tatovi vyplata tak me hodi do skoly odevzdam slohovku a koupi si tata boty a pometem rchle k bazenku... a hezky v patek od rana az do vecera... :dizzy_face:
jsme nabasteni a pujdem ulozit malyho, snad nebude protestovat, dneskka po o jsme spali a ada bez pliny a nepocural se... :dizzy_face: :dizzy_face: vzbudil me a rika: maminku musim honem curat :grinning: jsem se smala... byl tak rozkosnej... :grinning:
eli to je taky dobry... :wink:
9. čer 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Radu,kdys jedla naposledy? taky všechno okolo a jídlo až na konec co? :confounded:
Jani,to je šikulín :grinning:
me dneska Jusťule tahala za spodni ret při každý příležitosti a děsně se tomu smála :sweat_smile: mě se líbilo,jak se smála,já taky,než mě za něj chytla a vytáhla ho o deset čísel,jak v těch kreslenejch pohádkách :grinning: a furt mi jde po brejlích a v nestřeženým okamžiku a že to je fakt rychlost, už je má v ruce :angry:
nám taťka dorazí zejtra už a v pátek má volno celej den neplánovaně,tak jestli nebude pršet, jako teď zrovna, tak pojedem k našim na zahradu a budeme se taky čvachtat
9. čer 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli u vas prsi?
9. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jo, dneska už podruhý :unamused: ale docela se pročistil vzduch
9. čer 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek