Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

denisa31
9. čer 2010
janulle22
9. čer 2010

aha tak to jste nemeli teda moc hezky, treba se u vas vyprsi a zetra budete mit krasne...🙂

lamarika
9. čer 2010

Liduš někdy včera odpo a teď teda konečně 😉 Mně malej zase pořád krade čelenku a skřipec 😒
Jani, tak to je Áda šikulka 😉

janulle22
9. čer 2010

deni diky, jsou tam pekne veci, jen nevim, jestli uz to neni moc... 😀 uvidime, treba neco se sikne... 😉

elidule
autor
9. čer 2010

no byl tu dusák už od dopoledne,jsem si říkala,kdy ten déšť přijde
Radu,nech mu narůst vlasy,třeba to unosí 😀

elidule
autor
9. čer 2010

už přendáme malou asi do normální autosedačky, sice jí z vajíčka hlava nekouká,ale nohy musí mít pokrčený,nemůže je ani natáhnout, nevadí to,že nesedí sama? v tý autosedačce bude taky taková trochu položená,je to dost polohovatelný, tak já nevím

lamarika
9. čer 2010

no, vlásky asi bude mít stejně delší, protože má jedno ouško odstátý a druhý ne, tak abychom to zamaskovali. Tak, že by jsem už schovávala i čelenky 😀 Nééé, to je sranda. Odstátý ouško sice má, ale takovou vědu z toho neděláme a když mu to bude v budoucnu vadit, tak pujde na spravení 😉

lamarika
9. čer 2010

Liduš my dávali malýho v 7 měsících do velký, protože do vajíčka se nám už nevešel. Prostě jsme ze začátku dali tu pozici do pololehu 😉

janulle22
9. čer 2010

eli malej taky byl asi od 10mes ve velke ale uz sedel, tak jsme ju nepolohovali... zeny jsem nejaka chcipla... tak jdu za klukaam do postele... dobrou noc...

elidule
autor
9. čer 2010

no tak asi už jo,bude to určitě pohodlnější a bude líp vidět 🙂
bejvalýho neteř má strašně odstátý uši,vypadá jak elf, vždycky ve škole kvůli tomu trpěla,hodně se jí děti smály,ale její máma,že na žádnej zákrok nepůjde,přitom to není nic složitýho prej a na dlouhý lokte,sama doktorka jí to nabízela,že jí to zařídí,ale máma s tím nesouhlasila 😝 už jí bylo snad 18, tak si to zařídila sama asi, ta její máma je taky taková praštěná, ona je vůbec proti kosmetickým zákrokům,ale neřeší ani dooooost hustej porost v podpaží 😀 mohla mít ruce u sebe a všude jí to stejně lezlo, ona říkala,že jí to nevadí a že se holit nebude,protože chlupy jsou přirozená věc

elidule
autor
9. čer 2010

Jani,to teplo je úmorný,co? běžte si lehnout všichni a bacha na Ádu,ať zase nebouchne sebou z postele 🙂 dejte mu preventivně matračku na zem 😀

lamarika
9. čer 2010

Taky znám pár takových přírodních žen 🙂 Liduš já jsem říkala, že když bude chtít na to jít malej a nebo kdyby se mu měli děti smát, tak jdem hned. Dnes už se to dělá ambulantně a není to nic náročnýho. Jenom šmik fik a jde se 😀
Liduš, tak začnite vybírat a šup šup kupovat 😉

lamarika
9. čer 2010

Liduš jak ti teď malá jí? Já do Matese nejsem schopna nic dostat. Sní sotva půlku toho co normálně 😨

Se teď láduju melounem, už se těším na noc 😀

denisa31
9. čer 2010

malá šla taky do velký sedajdy v 11 měs, má dlouhý nohy 😒 asi to nejlepší neni, přece jen není nad to sedět proti směru jízdy, ale když se tam nevejdou, tak co naděláme. V jídelní židličce taky přece sedí, když to sklopíš, tak by to mělo být ok
to na ty komáry je asi nesmrtelný 😀 mám i repelent, je to přírodní, vůně šeříku nebo co, malá má první parfém 😀 ale co po ní lezlo klíště, tak jsem už dneska prvně stříkla na boty když jsme šly do lesa
pěkně jsme dneska zmokli cestou domů, jsme běžely....a včera jsem píchla kočár v zoo 😝
lami, na to ouško jsem se zaměřila až teď na vašich fotkách, předtím mě to vůbec neupoutalo, není to žádná hrůza a třeba se to časem srovná samo
Jani, já nemyslim, že musíš hned objednávat, ale třeba jen se inspirovat co dát na stůl nebo tak, já se teda na prvních narozkách slušně vyřádila, přece jen poprvé....to bylo veliké....ale každý rok dělat nějakou mega výzdobu to určitě ně, jen dort bych chtěla vždy parádní
lami ohledně jídla, tak já to musim pořád střídat, jak vidí něco novýho tak hltá, akorát teda dneska jsem prvně vařila čočku a ta se neujala
přírodní ženy, fuj, co na to asi jejich chlapi....
a k těm krémům, my máme daylong, ale je to jen 30 ml faktor 30 za 250 Kč, no to je pro nás tak na týden 😝
tak jsem to asi shrnula vše, jdu spát, ráno brzo vstávám, musim do města 😝

elidule
autor
10. čer 2010

dobrý ránko 🙂
Radu,my už sedačku máme koupenou, jen jsme čekali na příhodnou chvíli
jinak Jusťa jí snad dvakrát tolik 😅 dost se rozbaštila, máme 9,34 kg 🙂 prej máme prorporce ročního dítěte
stejný jídlo jí dva dny,vařím jí to tak,abych jí to obměňovala trochu,ale zase každej den něco jinýho vyvářet nebudu 😝 a teď jak jsem tejden neměla zapojenej sporák,tak měla skleničky a zbaští tak nějak všechno, není zatím vybíravá naštěstí
čočka bude příští tejden trochu jenom na zkoušku
jaký jsou už melouny? jsou zralý a červený?
Deni,to byste potřebovali cisternu toho kreému,co? 😀

elidule
autor
10. čer 2010

jo a dneska malá spala celou noc bez jídla až v pět se vzbudila 🙂

janulle22
10. čer 2010

dobre ranko... ja uz jsem snad od 6 vzhuru, ale jeste jsem lezela... ale mame v loznici horko, tak jsem se potila jak kun...
eli tak to je mala sikulka... jen aby ji to vydrzelo co...🙂...
deni ja vim, ze jsi nemyslela, ze mam objednvat, ale dekuju za inspiraci... maji tam par hezkej veci...🙂
tak kluci spej a tata bude pokarcovat, pac jak je po nocnich tak se mu nechce vecer spat a arano by spal... tak ho musim nechat vyspat jinak by b\l protivnej...🙂
co dneska mate v planu?

seba
10. čer 2010

Ahojky,tak u nás slunečno a dusno.Pokud to vydrží,jdem po o pro Sáru a na plovku. 😉 jen doufám,že už tam bude někdo známej,včera jsem musela malýho si brát i na záchod a do převlíkárny jsem se s ním neodvážila,tak jsem šla dom v plavkách 😀

seba
10. čer 2010

Nevyspalý tatínek to známe ☹ to je pak nálada na vraždu 😖

janulle22
10. čer 2010

jj sebi ted jsem tam byla a ptam se esi taky vstava, a on ze nee ze se vubec nevyspal... chudacek a ze ja se taky nevyspala to uz ho nezajima... 😝

elidule
autor
10. čer 2010

tak to ten náš taťka je ráno čilej až moc a je jedno,jestli jde spát v devět nebo ve tři 😝 v šest už taky straší
jo Jani,nezlobila bych se,ale mohla by po mlíku pak ještě zalehnout 😀 zkusila jsem to a schrupla si tak 15 minut a pak stejně už nechtěla spát,ale i tak dobrýýýý 🙂
ježiš mě už je teď nějaký vedro, už abysme vyrazili k našim do vody

seba
10. čer 2010

No já bych taky ještě tak dvě hodiny spala,ale mám smůlu. 😠 Tak my jdem,pak to tu musím rychle pošolichat a udělat něco k papů s sebou-včera tam byly děti jak tasemnice 😎

elidule
autor
10. čer 2010

my jsme u vody taky byly vždycky jak nenažraný 😀

janulle22
10. čer 2010

ja taky strasne papala u vody, hranolecky, zmrzlinku... 😀 tam vzdycky vyhladne... 😉 tady je tak nejak divne slunko sviti nejak malo... 😒 mam zase kopr, nic se mi nechce... jsme se nasnidali...tak to asi bude ono... 😀 snad za chvilku... 🙂 doufam, ze to dneska klapne jak jsem si to naplanovala... 😀 esi ne tak se asi nastvnu... 😠 😀

elidule
autor
10. čer 2010

a fůru párků v rohlíku 😀
tady je taky takový divně pod mrakem 😖 nenaštvávej se, všechno vyjde 😀

janulle22
10. čer 2010

eli tak to verim, me malej spal od 4 mesicu asi do 6 pak si dal mliko a pokracovali jsme... 🙂 treba se to upravi jeste...

janulle22
10. čer 2010

no to doufam, pac jsem to tak krasne naplanovala... 😀 😀 ale znas to, jak si neco naplanujes nikdy to tak neni... clovek mini pan buh(ucetni) meni... 😀

seba
10. čer 2010

Já taky doufám,že bankomat někdo osvítí a po obídku tam budou prašule... 😵 😵 😵
Tady už je na slunku třicet,jdu rychle něco dělat,ale nechce se mi vůbec 😖

janulle22
10. čer 2010

to uz mate radnej parak... 😵
sebi budu drzet pesti at uz tam mas penizky... ja taky doufam, ze dojou... ale materska je az 15. ale tata ma vyplatni den 10. tak snad ucetni dela co ma... 🙂

elidule
autor
10. čer 2010

holky,taky potřebju,aby na účet něco přibylo,ale asi prd a manža bere až 15. 😝 😢 ......... ale dneska setřu ty losy a budu milionářka určitě 😀
tady zase sekají trávu, neslyším ani televizi,se s tím crcaj už třetí den 😀
já jdu umejt horu nádobí, závidím všem,co mají myčku, pak se najím,sbalím tašku a sednu si a třeba něco pojim 🙂