Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
10. čer 2010

tak ja to asi vyzkousim..snad ten koberec nebude jeste horsi... 😀

seba
10. čer 2010

Holky loučím se,jdu si dát blafa,dopiju střik a padnu-pá ráno 😔

janulle22
10. čer 2010

dobrou noc sebi... 😉

seba
11. čer 2010

Dobré ránko,tak se mi dneska nic nechce-někdo mi snad přes noc vypumpoval mozek-sedím tu a čučím 🙂
Mládě spalo celou noc a ještě se tam šmudlá s ňuňou.Už tam svítí a je dvacet stupňů-dneska padnem.

lamarika
11. čer 2010

Dobré ránko 😎
ten můj raubíř se nějak špatně vyspal. Od rána tady jen kvlí a já už jsem pomalu na nervy. Už aby byl doma táta. Jak mu dovařím oběd, tak ho sbalím a alou ven 😉
U nás už je 33 stupňů 😝 Začnu chodit ven jen v podprdě 😀 Malýho snad nechám dneska jenom v plině nebo já nevím 😕

janulle22
11. čer 2010

dobre ranecko, tak my jsme taky vyspinkani... ada spal jen v kratasich a triku a i presto se potil... tak nevim co mu oblict... 😒 mame tu uz taky teploucko, ale kolik to nevim, se mi nechce dolu se podivat... 😀 dneska musim uvarit tatovi s sebou a obed a pak se jeste pujdem koupat a budem si uzivat naposledy tatinka.. 😉

seba
11. čer 2010

tak mi dali v lékárně na ruce claritine-tak uvidím.jenže mi řekli,že bych neměla na sluníčko..nevím,jak bych to měla dělat 😠
Jinak malý spinkal jen v plíně a přehodila jsem přes něho povlak na polštář 😀teď má na sobě plínu a ponožky 😅

lamarika
11. čer 2010

sebi ono se to na tom slunku ještě víc rotdělává a po delší době působení to pak i bolí 😒 Ale já s tím taky normálně chodím a nějak to vždycky přežiju 😉

lamarika
11. čer 2010

Jsem úplně zapomněla, že vařím malýmu oběd a chtěla jsem se sbalit a jít 😝 Jsem to ale hlava děravá 😅

lamarika
11. čer 2010

Tak děcka jako nezodpovědná matka jdu se svým dítětem ven do 30 stupńovho vedra, něco málo nakoupit, na zmrzku a přídem až na oběd a pak jdem do plaváčku. Hurá voda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😎

janulle22
11. čer 2010

no lami to jsi teda uuuuuuuplne hrozne moc nezodpovedna matka... 😀 😀 my taky pujdem v tom nejvetsim hnusu do bazena... 😀 namastime se 50 a klobrc na hlavu a je to... 😉

seba
11. čer 2010

Já jdu ven v pravý poledne 😀 😀 aby mně pak nesebrali děti 😵

janulle22
11. čer 2010

sebi mi taky jdem po obede, musime vymenit vodu v bazene a napustit cistou... 😉 tak se bude makat a pak koupando, ale sla bych aji nekam na bazen, ale tata dneska uz odjizdi, tak budem doma...

janulle22
11. čer 2010

posilam tatu do obchoda jsem myslela, ze uz sel a on v loznici cumel na masch... 😠 ja cekam na snidanu pac jsme jeste nejedli a on cumi tak sem mu rekla at uz jde, tak ze teda jo no a pak ze ma mokry sandale a druhy ma v Brne... 😠 😠 tak jsem mu rekla at si teda uvari sam a ja pojedu do obchoda a to on ze teda na jidlo bude chodit do globusu... 😠 nez aby si uvaril...ho asi uskrtim 😠 😀

seba
11. čer 2010

tak tatík prý dorazí za náma kolem čtvrté na plovku-hurá-vrazím mu Sebu a půjdu se Sárou do hloubky,musí vypilovat plavání a chci jí naučit skákat.Dneska doma nic moc dělat nebudu,jen myčku a uklidím hračky a sbalím na plovku.jo a vyrážka přestala svědit 🙂

denisa31
11. čer 2010

sebi ať to brzo zmizí
já taky dneska relaxuju, budu jen prát, vařeno mám, uklizeno v rámci možností, malá spinká, pohodička 😀
my půjdem asi až později se vyvenčit, do jedný hospůdky kde je venku pískoviště 😀

janulle22
11. čer 2010

tak my uz varime, tata sobe do brna a ja na obed, ale mam nejak malo masa, tak snad se najime vseci... 😀 ada stejne tomu jidlu moc neda... 😒
deni tak to pivenko by jsme si dali asi vseci... 😀
sebi tak to je parada, ze prijde tatka za vama... kolik mate vlezny?

seba
11. čer 2010

Normoš pade za dospěláka,třicet pět dítě.Od jedný je to 35 a 25,od čtyř 25 a 20.Od půl sedmý zadara-to chodí nejvíc kofoláči 😀
Jsem zvědavá na tatíka,bufáč ještě nepremává,pivo netočí-jestli si nebude běhat naproti na stadion. 😠

janulle22
11. čer 2010

sebi tak at si vezme svoje lahvove... 😀 to bude dobry... 🙂 tak to mate docela drahe... 😅 to aby jsi byla milionar denne tam byt... 😀

seba
11. čer 2010

JJ,ale už s tím nějak počítáme,že na sezónu navyšujem rozpočet 😉 tatík s námi jde tak pětkrát za prázdniny a já s dětma to mám spočítaný na stovku denně-vlezný a Sára párek v rohlíku.vše jinak tahám z domu ☹ Ovšem,když je s námi tatík útrata stoupá-pivo,Sára nanuka,párek nebo hranole...

seba
11. čer 2010

Třeba by mi mohla eli koupit až vyhraje permici 😀 😀 kdepak jí máme.neužívá si výhru?? 😵

janulle22
11. čer 2010

taky jsem si rikala kde je eli, asi si uziva uz... 😀 😀
no to je hned, taky jsem nase stala penez...ale s tim clovek musi pocitat kdyz neni moznost vlastniho bazenu... 😉 co beres s sebou?

seba
11. čer 2010

Teď chodíme až ode dvou,takže oběd naštěstí netahá-každýmu prckovi flašu s pitím,sobě sodu 2litry.Malýmu výživu a housku se sýrem,Sáře tak dvě housky,mysli tyčky a nějaký mlsotky a jabka nebo jiný ovoce.
Pak dvě deky,ručník,hračky,kruhy atd.,každýmu knížku,kočár a děti 😀 štěstí,že kocoura můžu nechat doma 😀

janulle22
11. čer 2010

teda sebi to taha ve dvou cestovkach neee? 😀 😀 to toho mas teda doooost... 😉 a co na ty housky davas...?mas to daleko na bazen?

janulle22
11. čer 2010

http://www.unicov.cz/vismo/o_utvar.asp?id_org=1...
to je nas bazen je to tam o drzku milion lidi... pousteji tam vic, nez je povolena kapacita... 😖

seba
11. čer 2010

NEEE-jedno dítě v kočáře,pod kočárem pití a chladící taška s jídlem,na držadle taška s hračkama a dekama.A Sára na zádech batoh se zbytkem.Seba si veze v kočárku knížky,cestou je důkladně prolistuje 😀 .Asi kilák-je to hned vedle staďáku a Sáry školy-takže tuto cestu absoluju každej den několikrát 😅

janulle22
11. čer 2010

ty jo tak to je teda streka... ale my to v unicove mame asi tak nejak...tady mame taky soc. bazen ale nevim esi se tam nekdy vypravime... 😀 nejlepsi je to na zahrade... 😉 jeste ze mas ten kocar, sa se tam spousta vedci odlozit... 🙂 a malou jako vyzvednes ze skoly a jdete rovnou tam jo? a to jde i s aktovkou?

seba
11. čer 2010

Tady je jen brouzdálko pro prcky a velkej bazén,v Chrudimi už je tobo a klouzačky,ale taky milion lidí.Zde je klídek 😵 o víkendu lidí sice víc,ale fajn 😉 O prázdninách nás chodí tak šest,sedm mamin,dáme deky dokolečka,děti pobíhaj,sežerou na co přijdou,vystřídáme se ve vodě-pokecáme,pokouříme...

seba
11. čer 2010

ne,jdu pro Sáru,dom a pak zas tam.Já jsem na chození zvyklá-když se jí lomily kroužky,chodila jsem to i pětkrát 😅 tam a zpátky.už i malej to ujde tam zpátky za ruku-ale teď v tom hicu ho nechci pustit

janulle22
11. čer 2010

tak pokud je clovek zvyklej neni problem... 🙂 tak to jo a v kolik mala konci ve skole?chodi do druziny?tak to mate fajn, ze tam nemate moc lidi, tady taky neni moc, vetsinou ma kazdej bazen na zahrade... ale par decek tu je, ale dospeleho tam moc nepotkam... a v \unicove to je o drzku, je tam brouzdaliste a aji velkej s tema skluzavkama a tobogan, ale tam si pomalu nemas kde lehnout a ve vode si nezaplaves... 😒