Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

lamarika
11. čer 2010

Už jsme doma, venku je parádně 😉 Doufám, že jsem si po cestě opálila záda, vzala jsem si kvůl tomu triko za krk s volnýma zzdama 😀 😀 😀
Dáme baštu a ještě valíme do obchodu pro pliny a pak na ten plaváček.
Po cestě jsem potkala jednu paní a ta kroutila hlavu nad tím, že má malej holý nohy, že prý taková teplo zas není 😀 😀 😀 😀 Jsem šla do kolen 😝

seba
11. čer 2010

lami-dej malýmu raději fusak,aby nezmrznul 😀 😀 já denska viděla pána v kabátě a čepici-ani mu nebylo moc let 😨

seba
11. čer 2010

jani,Sára končí každý den v 11,45 pak jde na oběd a většinou do družky,ale teď když je hezky,beru ji po obídku-doma se převlíkne,udělá úkol,řekne,co si chce vzít s sebou a razíme.

janulle22
11. čer 2010

lami to si delas srandu ne? 😀
to je jak moje mama venku 20st a ona mi nadala ze nema ada puncochace a natelnik... 😀
sebi tak to jo... to je urcite rada, ze si ji beres domu a jdete se cachtat co?

seba
11. čer 2010

Tak jsem prohledala skříně,hledala jsem riflovýšaty na ramínka-našla u tatíka,že by je nosil? 😠

lamarika
11. čer 2010

sebi pozor na to, ti chlapi se nezdaj 😀 😀 😀

seba
11. čer 2010

jdu vzbudit Sebulku a musíme pro Sáru,dáme cestou zmrzku a snad nezhebnem 😨 😝

janulle22
11. čer 2010

tak hodne stesti pri ceste... 😉

janulle22
11. čer 2010

tak jsme najezeni a jdem vymenit vodu z bazena a cachtat se, tak hezky den devcata... 😉

janulle22
11. čer 2010

tak holky my jsme doma... ufff dneska tam teda bylo silene sem se i malinko spalila... 🙂 a ada ma cervene ramena i kdyz jsem ho co vylezl z vody namazala a ramena obzvlast... ta 50 asi nebude 50 😀 ... tak neco pobastime a vyprovodime tatinka do Brna ... ☹ dneska bude prvni noc bez plinky... 😅 tak snad to zvladnem s minimalnima katastrofama... 😀
a jak jste si uzivaly den vy?

lamarika
11. čer 2010

Tak my přišli teď. Po plaváčku malej vytuh a vzbudil se až v pět (chrněl ještě na mně). Tak jsem s ním šla povyřizovat nějaký prac. věci, pak jsem si vzpomněla, že nemám nic na véču, tak jsme ještě šlapali nakoupit a konečně dom. Pes už mě dnes proklíná 😀 😀 😀
Mates se teď krmí loupákem (druhý jídlo za celej den), tak ho doufám i sní

elidule
autor
11. čer 2010

nazdar ženy 🙂 vyhrala jsem celych dvacet korun 😠 😀 takže sebi promiň, permice nebude, ale nezoufejte všechny,další los to jistí 😀
my jsme u našich,jeli jsme už včera k bazénu na zahradu,ale mám toho po krk,taky jsem nějaká trošku připálená
chtěla jsem jet domů už dneska večer.ale zítra ráno bude cesta dom lepší 🙂

elidule
autor
11. čer 2010

my problémy s jídlem nemáme,ale nechce vůbec pít,to je horší v tomhle vedru ☹

lamarika
11. čer 2010

Liduš a co Jusťa, nemá problém u vašich chrnět?
S tou výhrou se polepši. Musíš líp vybírat 😉

elidule
autor
11. čer 2010

no je to trochu horší, přiznám se,že i mě se tady ne úplně dobře usíná a spí, naši bydlej u hlavní silnice,která je docela frekventovaná a ještě jsou slyšet vlaky,když projíždějí nedaleko 😒 a já jsem navíc taková usedlá domácí pipina 😅 takže se cítím nejlíp prostě doma 🙂 ale vyblbly jsme se v bazénku,zítra dám fotku,malý se to líbilo,i když byla celá fialová zimou ze začátku 😀
tyhle losy určitě ani výherní nejsou, všude po desetikačce a to je všechno 😠 prej: vyhrajte milion, ale kdoví,jestli je to možný vůbec 🙂

elidule
autor
11. čer 2010

tak právě jsem běžela k malý,protože projede pitomec na motorce a ona se leknutím vzbudí a musím tišit 😠

janulle22
11. čer 2010

ahoj eliiiiiii tak vy jste u vasich ahaaa jsme si rikaly kde jsi... tak to je fajn, ze se to male libilo... 😉
lami a jak dlouho malej spal...?asi byl z toho vedra hotovej... 😒
ja ulozila maleho, dneska bez pliny... musim jit priostudovat nejake tema jak odnaucovat... 😉 ted me tu sezral komar na dvou mistech a ja se netrefila a nezabila sem ho... tu tleskam jak v divadle a nic 😠 😀

lamarika
11. čer 2010

Můj brácha sází a vyhrává skoro pořád 😒 Už jsem mu říkala ať vsadí něco za mě. Já na cokolo šáhnu, tak hnedka pros..u 😠
Liduš já jsem s tím spaní úplně stejná. Doma je prostě doma. Naštěstí malej pokud má svoje polštářky, tak se zdá, že mu je to jedno 😉 I když manža nadává, že mu brzo budem s takovouhle vozit celou postel 😀

elidule
autor
11. čer 2010

mě něco pokousalo venku,celá se furt drbu 😝
Radu,moje těhotná kámoška říkala zase,že chce bejt poslední měsíc u rodičů u bazénu na zahrádce,že se nechce pařit v paneláku,ale manža jí tam musí dovézt matraci z jejich postele,jinak že prej ne 😀 takže je to i u dospělech

elidule
autor
11. čer 2010

Jani,třeba to půjde dobře samo a rychle 🙂

janulle22
11. čer 2010

tak procitama jedni rikaj ze nebudit v noci a druzi ze budit, me dr rekla ze mam budit jednou za noc, ale musi prociotnout uplne aby si to zapamatoval... jako ja si myslim, ze on tam cura proto ze vi ze ju ma... úpres den taky lita na nocnik v pohode...a v poledne taky vetsinou byl suchej... kdyz usl bez pliny... nerikam ,ze dycky ale vetsinou... 🙂 uvidime treba to bude v pohode... 😉
eli tak to je dobry s tou kamoskou... 🙂
lami celou postel 😀 😀
ja se vyspim kdekoliv a kdykoliv... 😀 😀

elidule
autor
11. čer 2010

moje mamka v noci budí vnučku na záchod,ale prej u toho napůl spí,ale vyčůrá se a už v noci nepotřebuje ani se nepočůrá, příští týden jí budou tři, teprve nedávno odložili plínky na noc a šlo to fajn prej,akorát když byla nemocná,tak na noc plínku dali

janulle22
11. čer 2010

no ja prave ani nemam prydstavu v kolik ho vzbudit... asi budu muset odhadnout cas kdy asi a nebo nebude treba a vzbudi se sam jak ted po obedovym spani.... 😉 keeezby...mozna je jen vycuranej...

lamarika
11. čer 2010

Jani a nechceš s tou plinkou ještě počkat? A když má plínu, tak v ní má načůráno?

lamarika
11. čer 2010

Jani hlavně mu nesmíš moc dávat večer už pít 😉

seba
11. čer 2010

Ahojky holčiny,tak my dovalili po sedmý-jsem KO.Tatík nakonec nedorazil-bylo mu ze sluníčka blbě 😢 ,takže jsem musela být na slunci já a podle toho vypadají ruce 😠 prašivina,syfilis,kopřivka atd.-prostě hrůza,šíleně to svědí,mám to i zateklý a nic nepomáhá

elidule
autor
11. čer 2010

Jani, to bych taky nevěděla ☹ jí dávají po desátý hodině večer,ale jak k tomuhle času došly, to netuším 😒
Sebi,ty už na to slunko fakt nelez, na tom koupališti se nedá bivakovat někde ve stínu?

seba
11. čer 2010

Jinak děti byly zlatý,většinou jsme byli ve velkým-malej se už docela i potopí,Sára to je žabák,učila jsem jí šipku 😉
TE´d se těším na klídek u cigárka 😎 a pak půjdu chrupat-pokud to kapku přestane svědit

seba
11. čer 2010

Já Sáru dávala ze začátku po desátý a ve tři,po měsíci kolem jedný.
Ale dá,jenže na dece-vysvětli Sebovi,že se nebudem pořád cákat 😀 😀 😀 to by nepřežil,na deku se vracíme skoro vždy s řevem 😵

janulle22
11. čer 2010

lami ja myslim, ze brzy urcite neni... ma tam ale asi 2x nacurano jindy mela 3kila 😀 nedavam mu vecer moc pit, to jsme museli omezit pac on toho strasne moc vypije... 😒 uvidime... ted jsem ho musel uspat, jen sem ho chytla za ruku a v tu ranu spal.... 😉
no ja bych uz sla taky... asi si dam mobila na 12 a zkusime to...