Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
13. čer 2010

hihi tak na to ceduli navstevy nesedat hovno... 😀 😀 😀 😀
nevim co koupim, jsem premyslela a prozarim ho tim parnim a jen ty fleky vydrhnu... snad to kazde nebude mit jinej odstin 😀
no vidis a ej spokojena... ada usl u druhe pohadky tak jsem taky spokojena 🙂

elidule
autor
14. čer 2010

dobrý ráno 🙂
tak pro změnu zase nechce snídat 😀
dneska máme hodně obíhání, musíme do o2 zařídit nějaký formality, pak do papíru kvůli těm hodinám už konečně,pak nakoupit a pak taky do kooperativy zrušit starou pojistku na byt a udělat novou a už teď vím,že se mi nikam nechce 😅

janulle22
14. čer 2010

dobre ranko... teda eli ty mas ale obchuzek... 😒 tady prsi, takze by s emi vubec enchtelo... 🙂 tchynka nas odveze k nasim autem, tak nemusime na bus... ted cekam s cim se vzbudi ada esi pocuranej nebo ne... 😅 jsem se dneska nevyspala, jsem sla spal v pul 12 v 1 jsem vstavala na curani a ted v 7 me vzbudil traktor co jel okolo nas...takze parada... 😀 nevim esi ma cenu chodit do skoly, nikdo tam uz nechce chodit ze znamky jsou uzavreny a tak co tam budem delat 😅 😅
eli hodne stesti na pochuzce... 😉

seba
14. čer 2010

Ahojky,taj já bohužel ven musím,Sáře se sice di školy nec hce,ale musí 😉
Tady prší celou noc-hurá
Dneska se chystám na přerovnání své skříně-většinu toho vyházím 😀 a zas si budu moct něco koupit,jen nevím,jak to budu rovnat s prckem 😖

janulle22
14. čer 2010

sebi dej mu jedno triko a uvidis 😉 nebo neco co ho zabavi a ty zatim muzes rovnat... to verim, ze se male nechce, delaji jeste neco ve skoloe?

seba
14. čer 2010

Jani dělají..ale už jen 14 dní a mám ji doma 😝
Spíš malýmu pustím teletabis a strčím ho do ohrádky 😅

janulle22
14. čer 2010

no nebo... 🙂 aha ja uz myslela, ze to maji volnejsi... 😉
tak ady je bourka... chjooo esi vypnou el tak se zblaznim

lamarika
14. čer 2010

Dobré ránko holky,

tak včera nakonec oslava narozenin mého staršího synovce byla, protože mladšího pustili z nemocnice. Tak jsme tam byli, popřáli, všechno sežrali a šli domů 😀
Dneska se chystám s malým za tou doktorkou, tak mi držte pěsti. Malej mi odmítá snídani a cpe se radši sušenkama 😠
Tak jdu dočítat 😉

lamarika
14. čer 2010

Liduš to prase bylo dobrý, ale ta akce trošku na pytel. Jak jsme zjistili (to už jsme předpokládali ale před mechechem), tak je úplně na nic pořádat něco mimo město. Jak byla ta brvská bouřka, tak pár lidí s ní nepočítalo a nechalo otevřený okna a vytopilo je to. Neměli se jak dostat domů, protože pili a nějakej mikrobus na odvoz přijel až později večer. Další gól byl,že u výčepu byla akorát jedna holka a nikdo neodklízel ze stolů, takže to dopadlo tak, že odklízela nevěsta 😝 😀 😀 😀 A další vě co by mě štvala najejich místě byla, že oni museli tam ráno přijed a uklidit to tam 😝 Zbytků jak nadělanejch, protože jim asi 20 lidí nepřišlo a všechno to povyhazovali.

janulle22
14. čer 2010

jezisi tak to je teda mazec... chudaci lidi... 😒 to by me teda nastvalo fest... ale pokud to meli venku a nemeli domluveno, ze to za ne nekdo uklidi tak si makli no... 😉
tak to je dobre, ze je uz malej doma z nemocnice... jak se mu darilo?
vy jste teda vsechno sezrat 😀 ty nevis ze spravna navsteva chodi najezena 😀 😀
budu na vas myslet a nenech se jen tak odbit...bojuj... 😉

seba
14. čer 2010

Lami držím pěsti 😉
tak mám půlku skříně a plnej pytel na vyhození,vzala jsem to zgruntu-co jsem dlouho neměla na sobě-letí.Asi to dám mamce a´t to nabýdne kolegyním jestli to nechtějí pro holky-něco jsem na sobě snad ani neměla.

lamarika
14. čer 2010

Dostal nějakou inhalaci s adrenlinem a po tom už se mu udělalo dobře, ale vypadá to, že na to bude trpět 😒
Sebi, to už jsi toho udělala hodně.
Obleču nás a pojedem ať to mám z krku.

janulle22
14. čer 2010

teda to je chudacek malej... ☹
lami tak pak hned napisej... 😉 at vse dobre dopadne, drzim pesticky... 🙂

seba
14. čer 2010

Tady se spinká,skří´ˇn hotová,malýmu jsem převlíkla postýlku,vyčistila akvárko,ještě musím pověsit prádlo a udělat myčku 😠
Jani-prádlo se ti tam hromadí,koš jsem už dala k Sáře do pokoje 😀
Lami hned písni výsledky-jsem zvědavá 😉
Jo a jdu chytit a vyčesat kocoura 😎 ten bude mít radost 😎

seba
14. čer 2010

Dneska nevařím,malýmu dám skleničku,Sára má ve škole a po o přijede mamka s bráchou a přivezou plněný knedlíky a polívku a brácha mi nadělal ještě špalíčky nějaký houskový do mrazáku-musím mu za to dát flašu vínka 😉

janulle22
14. čer 2010

sebi ty mas hodneho bratra, ty se mas... 😉
ja nic nedelam za chvili az dojede tchynka jedem k nasim tam se naobedvam a jedu do skoly 😉 jsme zvedava kolik nas tam dneska bude a do kdy tam vydrzime... 😀 uz nikdo nechce chodit ze jsou znamky skoro uzavreny...me asi jeden predmet chybi a ten je ve ct a to bych potrebovala bt oma... 😀 tak teda nevim jak to udelam...
jo a s tim pradlem ti nejak nevim... 😀 jsem rikala, ze zrovna nemuzu 😀

janulle22
14. čer 2010

http://www.mihaj.net/sada-modelina-kufrik-tvori...

tot chcem adovi k narozeninam... snad to nekd esezenem tady ten obchod mame doooost daleko... 😒 a pres net uz nic neobjednam se bojim, ze by to do patku nedoslo...

lamarika
14. čer 2010

Už jsme doma a jsem teda lehce roladěná a naštvaná. Doktorka milá jako vždycky, ale na vyšetření malýho poslat ještě nechce. Alergie to prý asi nebude, protože se projevuje až u dětí předškolního věku. S tímhle názorem jsem se setkala poprvý. Že prý to bude aražen rýma, která mu stíká v noci do krku a proto se dáví. Vyzkouší prý ještě antibotika a kdyžtak potom nějaký to vyšetření. Takže mi z dítěte udělala pokusnýho králíka 😠

lamarika
14. čer 2010

Sakriš, tady se zase změnil design 😒

seba
14. čer 2010

Jani moc hezký!!!to by se Sáře taky líbilo 😉 Vem to sem,až přijedeš na to žehlení 😀 😀
Volal tatík,tak sem si stěžovala,že nemám kdy žehlit,zítra mi prý koupí vínko 😉 a Sára večer půjde spát do ložnice s ním a já budu večer při tv žehlit-doufám,že budou něco dávat aspoň do půlnoci 😝
Brácha je dobrej,od té doby co fachčí tak jezdí tak jednou za tři týdny a vždy mi něco do zásoby navaří 😎 příště prý nadělá nudle a fleky atd.a taky mi slíbil naučit vykostit kuře 😉
tak skleničky zdlábnutá,losos chutnal a jdem pro prcka do školy

seba
14. čer 2010

lami zavolej do alergo poradny a pora´d se s nima-nic za to nedáš-atb bych nedávala

janulle22
14. čer 2010

dobre ja to priste privezu... 😀
lami tak to je teda divny... ja bych do nej dalsi antb nenechala rvat asi... 😅 tak at to vysetreni udela hned a netrapi prcka nejakyma antb... 😠

lamarika
14. čer 2010

Sebi tvůj brácha je kuchař?
Jani to je pěkný, ale u nás nikde nic takovýho nemají, tak snad budeš mít štěstí
Jinak jsem zjisila, že u nás se chodí na alergologii s žádnkou od obvdního jinak tě nevemou a čekačka než tě vemou je shruba měsíc 😒
Říkala, že ty antibiotika mají zabrat do dvou dnů. Takže zkusím ty dva dny a když to nebude lepší, tak už mu je nedám.

elidule
autor
14. čer 2010

ahoj, jsme taky po obědě už
Radu,třeba to zabere a budete mít po lítání po doktorech, tady taky na všechno musíš mít doporučení od doktora, to je na prd 😒
moc jsme toho nestihli, pro hodiny zajede manža,já se s tou babou bavit nechci,tak jsem zvědavá s čím přijede 😅

seba
14. čer 2010

Lami když mu je začneš dávat,měl by je dobrat-když mu nezaberou,jdi k dr a na doporuč trvej,alergii může být i od narození 😒
jinak máme vytržený ten zub,koukala jsem jak drží a vytrhla jí ho. 😀
brácha má hotelovku-i vysokou hotelovou,takže vařit umí,sice te´d už dělá nějakýho manažera nóbl hotelu v Prahe,ale doma vaří-musí 😝

lamarika
14. čer 2010

Já chci taky nějakýho kuchaře v rodině, pak taky nějakou pradlenu, uklízečku. . . 😀 😀 😀 😀
Dneska nám blbne net, pořád vypadává. Venku je pěkně hnusně, ale jak se malej vzbudí, tak budem muset se jít ven vyvětrat. Zatím jsme ještě dneska moc dlouho nepobyli.
Sebi a schovala jsi jí ten zoubek? Moje mamka nám je vždycky schovávala do krabičky 🙂

elidule
autor
14. čer 2010

tady je krásně,odpoledne po sváče asi vyrazíme ven, půjdem pro visací zámek do sklepa,ať tam můžeme lifrovat nějakej bordel
reklamace hodin proběhla dobře,vyměnili sklo,paní teda tvrdila manžovi,že nám poslali jiný hodiny,ale obruba těch hodin měla jinej tvar a barvu, takže buď to to vyměnili nebo poslali trošku jiný hodiny 😀 každopádně fungujou, tak jsem ráda

lamarika
14. čer 2010

Jééé Liduš teď jsi mě přpomněla, že jsem se ještě nepodívala po těch hodinách Matesovi do pokoje 😅

lamarika
14. čer 2010
elidule
autor
14. čer 2010

Radu, ta cena je taky zajímavá 😅 😕 ale vypadá to moc hezky a pohodlně
byli jsme venku a tam jsme potkali manžovu známou ze kdysi dávna, tak jsme docela dobře pokecali a hned jsem si jí řekla o číslo,že budeme trajdat spolu venku, má pětiměsíční Anežku, vypadala, že je ráda,že tu prý taky moc nikoho nezná, tak doufám,že jsem nepůsobila že se nějak vnucuju, i když jsem se vlastně vnutila 😀