• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
autor
a ty hodiny tikaj nějak nahlas :slight_smile: jak metronom :grinning:
14. čer 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli-to je fajn,že budeš mít někoho na vycházky a pokec :wink:
Lami-brácha kuchař je fajn,ale nemusel by poučovat,já vím,že to umí,ale.. :grinning: :grinning:
Sárinka mu předvedla zoubek,tak jí dal na pohár,z babi vymámila stováka-to jsem zvědavá na co bude šetřit-mohla by mi to přidat na kadeřníka :dizzy_face:
14. čer 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli-to bych v pokoji nesnesla-já nesnáším ani hodiny ani rádio :angry: to bych v noci rozšlapala :grinning: manža naštěstí nechrápe,jinak by ho čekal podobný osud :sweat_smile:
14. čer 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/50111114
holky já mám tyhle ty hodiny z matnýho skla v kuchyni a ty tikaj zcela neslyšně :wink: Hluk (třeba tikání, chrápání, ptáci,...) mi dřív taky vadil, ale od tý doby co je malej, tak lehnu a spím jak zabitá :sweat_smile: I když tuhle mě manža vzbudil svým chrápáním, tak jsem do něj žďuchala, ucpávala pusu, mlaskala a nic. Nakonec jsem ho docela hnusně vzbudila a houkla na něj aby zavřel pusu a nechrápal :grinning:
14. čer 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
v ložnici je normálně ticho,když začne mužík chrápat, je to něco hroznýho,on vydává tak příšerný zvuky :fearful: v noci ho nutím se obracet na bok tak desetkrát určitě, ale musela jsem si zvyknout :frowning2:
uvidím,jestli to nebude malý vadit ten tikot,ale bude to asi hodně slyšet,protože jsem je spustila za dne, u otevřenýho balkonu a ještě sekali trávník a stejně jsem to trochu slyšela, tak jak to asi bude hlučet v noci za klidu, že jo? :confounded:
Radu,na takový hodiny bych si zvykala dlouho, já tam musím mít čísla jako kráva :grinning:
14. čer 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sebi,ty máš šikovnou dceru :grinning: a závidím nechrápajícího muža, to se jen tak nevidí :grinning:
14. čer 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Liduš když jsem bydlela u našich, tak jsme měli v pokoji taky hodiny co tikaly jako blázen a já jsem si na ně tak zvykla, že když jsem pak spala někde kde nebyly tikací hodiny, tak jsem nemohla usnout. To jsem řešila tím, že jsem si dala k uchu alespoň normální hodinky :slight_smile:
14. čer 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manža nechrápe-teda pokud to nepřežene s pitím,to je pak jak dřevorubec :angry: :angry: :angry:
JJ-Sárinka je šikovná-spíš teda vyčůraná-tatíka se ptala,kolik jí dá zubní víla a on,že nemá drobný.Tak pravila,že jí to nevadí,že si to pak v krámě rozmění :grinning: :grinning:
14. čer 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj devcata...
jsem doma... politala jsem mesto a nikde jsem to nenasla tak jsem valila do skoly tam jsme posedely 2 hodiny a sly do pryc, spoluzacka me hodila do olympie a pak do toho obchodu jak jsem davala link a koupila primo ten kufrik... no je uzasna ji aspon musim koupit cokoladu... :dizzy_face: nemela jsem sice v palu zustat v Ol tak dlouho, ale jsem stastna ze to mam.... :dizzy_face:
14. čer 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
seba ještě že nechce po zubní víle i šeky :grinning:
14. čer 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a co sis koupila pro sebe?
14. čer 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro sebe nic... jen adovi k tem narozkam a dneska mi dosla ta fazolova draha, tak se na ni musim ted kouknout ada snupal a chtel to rozbalovat... :grinning: cela maminka :sweat_smile:
14. čer 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je jak v jednom filmu,kde vybírali na charitu, tam říkali: za drobné budeme rádi,ale bankovky vůbec neodmítáme :grinning:
já se po dárcích raději nikdy nepídila,i když jsem měla tušení třeba kde jsou, byla jsem zvědavá,ale překvapení je lepší :slight_smile: (no i když jako dítě jsem třeba z takových měkkých dárků překvapená nebyla,spíš rozlobená :grinning: )
14. čer 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska na meste se me jedna blekoska ptala na jakousi ulici myslim, ze ta v Ol ani neni... tak ji rikam ze nevim a ona na me ze jsem mila a ze mi z oci vyzaruje dobrost a laskave srdce a pak mi riakal ze na me ten pravej teprve ceka a ze ho brzy poznam... :grinning: a pak mi rika nemate neco cim by jste me odmenila za to co jsem vam rekla tak rikam nemam u sebe penize... a ona tak neco na pamatku pro stesti- par drobnejch stravenku :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani,to je dobrý :grinning: :grinning: :grinning: taková krásná věštba a ty jí nedáš ani euro :grinning:
14. čer 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak ta byla dobrá. To se mi ještě nestalo :grinning:
14. čer 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
me uz jednou jo... a vyblula sem ji 50kc...debil tak ted uz jsem byla ponaucena... :grinning:
no jsem hrozna ze....? aji takova pani esi nechci prispet na postizene deti, ale pani vypadala hrozne tak jsem rekla, ze nee.... :sweat_smile:
14. čer 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdem s coklem
14. čer 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani já myslela, že máte jen kocoura. . . :confused:
14. čer 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a labradora na dvore, ale deda jel hrat tak jsme ho vencily s babcou... :slight_smile:
14. čer 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu asi spat, jsem unavena... :slight_smile: tak dobrou noc... :wink:
14. čer 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdárek :slight_smile:
něco novýho přes noc? :slight_smile:
15. čer 2010 v 06:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,u nás se opět nechce vstávat :wink:
A malej už druhou noc blbne,vzbudí se kolem třetí a hodinku a půl otravuje,chce vstávat,vykládá tam... :angry:
15. čer 2010 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko...
u me pres noveho nic... :grinning: spala jsme jak zabita... malej u nasich a ja spala celou noc v klidu... :grinning:
sebi tak ti asi potrebuje rict neco moc duleziteho... :wink:
15. čer 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dneska jdu na poštu (chodím tam nějak často už) a budu posílat kámošce do Polska rektální rourku pro malýho, oni to tam vůbec neznají,ani doktor nevěděl,když se ho prej zeptala :confused:
15. čer 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobre teda... a kolik stoji postovne? :confused:
15. čer 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zpátky,koupila jsem malýmu na hlavu piráta a ještě balón,teď tady sedí v křesle a čte-sebral Sáře encyklopedii,tak asi študuje :grinning: :grinning:
Půjdu na myčku a pak asi žehlit :angry:
15. čer 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, 17,-poštovný, poslala jsem to obyčejně, snad jí to dojde - rourku naštěstí měli tu nejmenší,ale poslední,tak jsem měla štěstí, to je umění něco sehnat v tý lékárně,kam chodím :grinning:
Sebi,ten bude sečtělej,když teď študuje encyklopedii, čím se bude zabývat v deseti? :grinning:
15. čer 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli tak to je malo, jsem cekala ze to bude drahe
co to mate za lekarnu proboha :grinning: :grinning:
sebi malej bude chytrej.-- :wink:
15. čer 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tahle lékárna je fakt hrozná a nepříjemnej lékárník tam je,takovej dědek plesnivej :grinning:
když je doma táta, tak chodí do jinejch,ale do těch se zase já nedostanu :rolling_eyes:
15. čer 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek