Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
14. čer 2010

a ty hodiny tikaj nějak nahlas 🙂 jak metronom 😀

seba
14. čer 2010

Eli-to je fajn,že budeš mít někoho na vycházky a pokec 😉
Lami-brácha kuchař je fajn,ale nemusel by poučovat,já vím,že to umí,ale.. 😀 😀
Sárinka mu předvedla zoubek,tak jí dal na pohár,z babi vymámila stováka-to jsem zvědavá na co bude šetřit-mohla by mi to přidat na kadeřníka 😵

seba
14. čer 2010

Eli-to bych v pokoji nesnesla-já nesnáším ani hodiny ani rádio 😠 to bych v noci rozšlapala 😀 manža naštěstí nechrápe,jinak by ho čekal podobný osud 😅

lamarika
14. čer 2010

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/5011...
holky já mám tyhle ty hodiny z matnýho skla v kuchyni a ty tikaj zcela neslyšně 😉 Hluk (třeba tikání, chrápání, ptáci,...) mi dřív taky vadil, ale od tý doby co je malej, tak lehnu a spím jak zabitá 😅 I když tuhle mě manža vzbudil svým chrápáním, tak jsem do něj žďuchala, ucpávala pusu, mlaskala a nic. Nakonec jsem ho docela hnusně vzbudila a houkla na něj aby zavřel pusu a nechrápal 😀

elidule
autor
14. čer 2010

v ložnici je normálně ticho,když začne mužík chrápat, je to něco hroznýho,on vydává tak příšerný zvuky 😨 v noci ho nutím se obracet na bok tak desetkrát určitě, ale musela jsem si zvyknout ☹
uvidím,jestli to nebude malý vadit ten tikot,ale bude to asi hodně slyšet,protože jsem je spustila za dne, u otevřenýho balkonu a ještě sekali trávník a stejně jsem to trochu slyšela, tak jak to asi bude hlučet v noci za klidu, že jo? 😖
Radu,na takový hodiny bych si zvykala dlouho, já tam musím mít čísla jako kráva 😀

elidule
autor
14. čer 2010

Sebi,ty máš šikovnou dceru 😀 a závidím nechrápajícího muža, to se jen tak nevidí 😀

lamarika
14. čer 2010

Liduš když jsem bydlela u našich, tak jsme měli v pokoji taky hodiny co tikaly jako blázen a já jsem si na ně tak zvykla, že když jsem pak spala někde kde nebyly tikací hodiny, tak jsem nemohla usnout. To jsem řešila tím, že jsem si dala k uchu alespoň normální hodinky 🙂

seba
14. čer 2010

Manža nechrápe-teda pokud to nepřežene s pitím,to je pak jak dřevorubec 😠 😠 😠
JJ-Sárinka je šikovná-spíš teda vyčůraná-tatíka se ptala,kolik jí dá zubní víla a on,že nemá drobný.Tak pravila,že jí to nevadí,že si to pak v krámě rozmění 😀 😀

janulle22
14. čer 2010

ahoj devcata...
jsem doma... politala jsem mesto a nikde jsem to nenasla tak jsem valila do skoly tam jsme posedely 2 hodiny a sly do pryc, spoluzacka me hodila do olympie a pak do toho obchodu jak jsem davala link a koupila primo ten kufrik... no je uzasna ji aspon musim koupit cokoladu... 😵 nemela jsem sice v palu zustat v Ol tak dlouho, ale jsem stastna ze to mam.... 😵

lamarika
14. čer 2010

seba ještě že nechce po zubní víle i šeky 😀

lamarika
14. čer 2010

Jani a co sis koupila pro sebe?

janulle22
14. čer 2010

pro sebe nic... jen adovi k tem narozkam a dneska mi dosla ta fazolova draha, tak se na ni musim ted kouknout ada snupal a chtel to rozbalovat... 😀 cela maminka 😅

elidule
autor
14. čer 2010

to je jak v jednom filmu,kde vybírali na charitu, tam říkali: za drobné budeme rádi,ale bankovky vůbec neodmítáme 😀
já se po dárcích raději nikdy nepídila,i když jsem měla tušení třeba kde jsou, byla jsem zvědavá,ale překvapení je lepší 🙂 (no i když jako dítě jsem třeba z takových měkkých dárků překvapená nebyla,spíš rozlobená 😀 )

janulle22
14. čer 2010

dneska na meste se me jedna blekoska ptala na jakousi ulici myslim, ze ta v Ol ani neni... tak ji rikam ze nevim a ona na me ze jsem mila a ze mi z oci vyzaruje dobrost a laskave srdce a pak mi riakal ze na me ten pravej teprve ceka a ze ho brzy poznam... 😀 a pak mi rika nemate neco cim by jste me odmenila za to co jsem vam rekla tak rikam nemam u sebe penize... a ona tak neco na pamatku pro stesti- par drobnejch stravenku 😀 😀 😀

elidule
autor
14. čer 2010

Jani,to je dobrý 😀 😀 😀 taková krásná věštba a ty jí nedáš ani euro 😀

lamarika
14. čer 2010

Jani tak ta byla dobrá. To se mi ještě nestalo 😀

janulle22
14. čer 2010

me uz jednou jo... a vyblula sem ji 50kc...debil tak ted uz jsem byla ponaucena... 😀
no jsem hrozna ze....? aji takova pani esi nechci prispet na postizene deti, ale pani vypadala hrozne tak jsem rekla, ze nee.... 😅

janulle22
14. čer 2010

jdem s coklem

lamarika
14. čer 2010

jani já myslela, že máte jen kocoura. . . 😕

janulle22
14. čer 2010

a labradora na dvore, ale deda jel hrat tak jsme ho vencily s babcou... 🙂

janulle22
14. čer 2010

holky jdu asi spat, jsem unavena... 🙂 tak dobrou noc... 😉

elidule
autor
15. čer 2010

nazdárek 🙂
něco novýho přes noc? 🙂

seba
15. čer 2010

Ahojky,u nás se opět nechce vstávat 😉
A malej už druhou noc blbne,vzbudí se kolem třetí a hodinku a půl otravuje,chce vstávat,vykládá tam... 😠

janulle22
15. čer 2010

dobre ranko...
u me pres noveho nic... 😀 spala jsme jak zabita... malej u nasich a ja spala celou noc v klidu... 😀
sebi tak ti asi potrebuje rict neco moc duleziteho... 😉

elidule
autor
15. čer 2010

dneska jdu na poštu (chodím tam nějak často už) a budu posílat kámošce do Polska rektální rourku pro malýho, oni to tam vůbec neznají,ani doktor nevěděl,když se ho prej zeptala 😕

janulle22
15. čer 2010

tak to je dobre teda... a kolik stoji postovne? 😕

seba
15. čer 2010

Tak jsme zpátky,koupila jsem malýmu na hlavu piráta a ještě balón,teď tady sedí v křesle a čte-sebral Sáře encyklopedii,tak asi študuje 😀 😀
Půjdu na myčku a pak asi žehlit 😠

elidule
autor
15. čer 2010

Jani, 17,-poštovný, poslala jsem to obyčejně, snad jí to dojde - rourku naštěstí měli tu nejmenší,ale poslední,tak jsem měla štěstí, to je umění něco sehnat v tý lékárně,kam chodím 😀
Sebi,ten bude sečtělej,když teď študuje encyklopedii, čím se bude zabývat v deseti? 😀

janulle22
15. čer 2010

eli tak to je malo, jsem cekala ze to bude drahe
co to mate za lekarnu proboha 😀 😀
sebi malej bude chytrej.-- 😉

elidule
autor
15. čer 2010

tahle lékárna je fakt hrozná a nepříjemnej lékárník tam je,takovej dědek plesnivej 😀
když je doma táta, tak chodí do jinejch,ale do těch se zase já nedostanu 🙄