Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
16. čer 2010

jééé,tak gratulace k holčičce 🙂 máš radost, viď? určitě všechno proběhne, jak má a k císaři nebude důvod

lamarika
16. čer 2010

No nějaká ta slzička kápla když mi pan doktor ukázal pipinu 😵 Ale to by asi kápli i kdyby tam byl pinďuch 😀 Hlavně jsem ráda, že je zdravá a že nám zase vyšli strašně vysoký hodnoty u genetickýho testu, což znamená, že nám s největší pravděpodobností nehrozí žádný postižení 😵

elidule
autor
16. čer 2010

tak to je fajn 🙂 já se v těch hodnotách nevyznám,když mi doktorka začala něco vysvětlovat takovýho, tak jsem rovnou řekla,ať na mě mluví jasně a česky 🙂 a tak, abych to pochopila
jsem se musela smát, když ti doktor ukázal pipinu 😀 tys mu taky ukázala pipinu 😀 jste si kvit

seba
16. čer 2010

Lami-gratulace k zdravé holčičce 😵 😵 😵

lamarika
16. čer 2010

Liduš taky pravda 😀 😀 😀 😀

lamarika
16. čer 2010

No nic holky, jedu k našim vyvenčit psa. Sice v baráku s našima bydlí i babička a děda, ale to by asi naši umřeli kdyby je měli poprosit o to aby psa vypustili na zahradu když já si můžu dát tur de město 😠

elidule
autor
16. čer 2010

vaši s nima nemluví?

lamarika
16. čer 2010

Už jsem doma, snad mi malej brzo usne. S tím venčením jsem moc nepočítala. Liduš moc ne. Ono společný bydlení s rodičema je někdy na bednu a pak každej na každým hledá ty sebemenší mouchy.

janulle22
16. čer 2010

ahojky holky... taky jsme doma... jsem neodolala a koupila si platene kalhoty... 😵
lami moooc velka gratulace k holcicce... 😵 😵 jen at je vse v poradku a jste obe zdrave a esi budes rodit tak nebo tak je jedno... 😉
o pul 6 mazu na nehtiky tak se tesim, chvilku bez koblihy.... 😀

elidule
autor
16. čer 2010

je fakt,že když jsem bydlela s našima, tak mi jednu dobu snad vadilo třeba i to,že máma kejchla 😅 vadilo mi snad všechno,přitom máma je zlatá a nikdy neudělala nic špatnýho,ale už jsem měla takovou ponorku, to bylo děsný, teď je to mnohem lepší 🙂 a pes nemůže na zahradě běhat nonstop? utekl by? ten náš zdrhal,každej tejden jsme zadělávali někde novou díru, kudy utekl 🙄
já jsem uložila malou teď, protože, světe div se, dopoledne spala tři hodiny! myslela jsem,že by to už vydržela,ale už byla protivná a žmoulala si oči, tak snad to pojme jen jako malý dáchnutí,ať pak nestrašíme večer 😀

elidule
autor
16. čer 2010

já měla jedny pláťáky,ale nesměla jsem si v nich sednout,strašně se muchlaly ☹ byly jen na chození 😀
Jani a ty nehty máš úplně zadarmiko,jsem pochopila? kvůli těm ulomenejm?

janulle22
16. čer 2010

jj eli pochopila jsi to spravne...🙂 tak ja jdu...
kamosuv pes tak yporad zdrhal jsme mu meilem psala do zelandu ze mu pesek utika po vesnici a jednou to nerozdejchal...☹ ale uz maji noveho...

lamarika
16. čer 2010

Liduš ale to víš, že by mohl být pes venku nonstop, ale mamina si musela koupit psa za nehorázný prachy a má strach aby jí ho někdo neukradl. A taky by se mohl venku ušpinit 😝
Jani tak co nehtíky?
Já měla jednou takový perfektní pláťáky, ale bohužel už mi sou malý ☹

elidule
autor
16. čer 2010

když jsem byla těhotná,tak jsem si v obchodu jedny chtěla koupit,říkala jsem si,jak v nich pěkně vypadám a líbily se mi,ale paní prodavačka mi řekla,že ty ne,že ty mi neslušej,tak jsem si je nekoupila, ušetřila jsem litr (ale dala jsem ho určitě za nějakou jinou blbost 😀 ) docela mě překvapilo,jak mě přesvědčovala,že ty mi vůbec neseděj a a já si přitom po delší době říkala, že jsem natrefila na fajn kalhoty 😅
Radu,to je nějakej baron asi co? 😀

lamarika
16. čer 2010

Si je třeba chtěla nechat pro nějakou známou 😀
Minimálně baron 😀 😀 😀
Maýho jsem daa spinkat a já se jdu ládovat jahodama co taťka nasbíral na zahradě 😎

janulle22
16. čer 2010

jj jsem doma a nehtiky pekne, no uvidime ja ted dlouho vydrzej ale nechala jsem si je zbytecne dlouhe a ted se mi s nima spatne zaraba... 😉
tak budu mit od kamose nema, 101 dalmatinu, borka stavitele a autobusy 😵 😵 aspon nebudem koukat porad na madagasakr.. 😉
ja se jdu najest ada lezi ale nespi...

elidule
autor
16. čer 2010

znáte Bořka, všechno spraví, znáte Bořka šikulu ................ 😀 v neděli se mě manža ptal,jestli nemá začít stahovat malý nějaký kreslený pohádky, nevím čím začít - koukalo některý z vašich dítek na Teletubies? já vím,že to je megakravina,ale děti to mají rády prej 😅 já mám ráda kačery a "čipa a dejla"
Jani,jaký autobusy?
ale zase to musí být příjemný na škrábání na záda,uvidíš, jak ti Jenda poděkuje 😀
u nás se dneska usínalo s řevem a vztekem

elidule
autor
16. čer 2010

Radu, my jsme jahody koupili o víkendu po cestě domů od našich a něco jsem i zamrazila, bylo toho hodně, teď je prodávají všude a jsou krásný a voňavý celkem a nechutnají už tak chemicky 😀

lamarika
16. čer 2010

Jani ještě existuje obdoba autobusů-Hasiči. To má můj synovec taky moc rád.
Liduš autobusy je taková kreslená novodobá pohádka o autobusech a jestli si dobře pamatuju, tak je několika dílná.
My ještě malýho na nic koukat nenecháváme, ale jak byla v telce doba ledová 3, tak to po očku špehoval a moc se mu to líbilo

janulle22
16. čer 2010

lami ja je jeste nevidela jen jsem si nadiktovala... 😀
eli my zacinali na krtkovi je jednoduchej a popisovali jsme mu co se tam deje... 😉 a pozdeji zacal madagaskar a doba ledova, ale to az okolo 2 let... jinak fakt ten krtek... 😉
tedka auticko rory, tip a tap, kocour a jeho kamaradi, kocour v botach, bob a bobek, pat a mat jen pockej zajici, vydrysek, kluk z plagatu... 😅

janulle22
16. čer 2010

lami tak to ani nevim, ze neco takoveho je... diky nahlasim si to do seznamu... 😀

elidule
autor
16. čer 2010

no jo krteček, zapomínám na klasiku 😀
já jak jsem neměla ten první tejden v novým zapojenou telku, tak mi to vůbec nechybělo a ani teď si jí v podstatě nepouštím,už ani jako kulisu, ale Jusťa občas jukne na tu černou placku a asi je to divný,že žádný obrázky 😀 jsme dostali takový čtyři silný knížečky o zvířátkách,ale to je marný jí to vůbec ukazovat, hned to žere 😀

lamarika
16. čer 2010

už mám nějaký pohádky zkouklý díky synovcovi 😅 Krtka a auto asi 50x a znám ho nazpaměť, takže ten u nás bude zakázanej 😀 😀

janulle22
16. čer 2010

eli jsem premyslela jakej Jenda 😀 😀 tady mu tak nikdo nikdy nerekl... 😀
no nic devcata malej je uz tuhej tak ja pujdu taky tuhnout, je divne jit spat za svetla, ale jsem hotova... 🙂
tak doboru noc...

lamarika
16. čer 2010

Tak dobrou noc Jani

elidule
autor
16. čer 2010

Jan má hodně podob 😀 jen mě to tak napadlo
dobrou dobrou

seba
17. čer 2010

Ahojky,včera jsem šla spát taky za světla 😉
U nás noc opět na zabití,tatíka jsem kolem půlnoci odstěhovala,aby se vyspal a malej s přestávkama řádil až do rána,myslím,že půjdu spát po deváté s ním 😎 pokud mi teda kafe nerozproudí mozek a svaly 😀
Eli-teletabis to Sára milovala,nejvíc to sluníčko na začátku,malýmu koupila babi v levnejch knihách -První DVD pro nejmenší a to miluje-je to o zvířátkách,nádherný 😵 😵 😵 Jinak máme asi 400 dvd pro děti,takže kdyby jste něco sháněli-pošlu.

seba
17. čer 2010

Lami už máte jméno pro holčičku? 😉 necháváte stejný jako poprvé?
Jak jste vůbec měly holky vymyšlený jména kdo vymýšlel?

janulle22
17. čer 2010

dobre ranko u nas noc dobra a sucha... 😵
eli ja vim, ze to ma milion podob jen ja Jendu nejsem zvykla... 😀
sebi tak to ti nezavidim... 😒 neni to zoubkama nebo neco...?

seba
17. čer 2010

Adíkovi gratulace 😉 je to velkej kluk!!
Jani myslím,že si vymejšlí-poněkud vyčůranej,dřív když se v noci vzbudil nechávala jsem ho dokud opravdu nebrečel,teď chci aby se tatík vyspal,tak vstanu hned a myslím,že si na to mládě zvyklo a využívá toho. 😠 😠
Jani a na Jéňu zvyklá jsi 🙂