Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
17. čer 2010

dobrý ráno 🙂
Sebi, běž si lehnout určitě, já měla jít včera,kdybych věděla,že bude chrupkat tři hodiny 😝
my dnešní noc až do rána bez probuzení, je to fajn
Sebi, těch jmen bylo strašná fůra, co se mi líbilo, chtěla jsem i Johanku, ale to mi neprošlo

elidule
autor
17. čer 2010

nebo na Jeníčka, kdybys byla Mařenka, bylo by to stylový 😀

janulle22
17. čer 2010

no a jeste nekdo zla carodejnice a nemelo by to chybu... 😀 😀
my meli adama na 100% a kdyby holka tak Natalka...
jinka jsem chtela Tadeas, Daniel , Dominik....
Natala, Tinu, Valerii...bohuzek prosla jen Natalka... 😀

elidule
autor
17. čer 2010

jo nějaká bradavice s chlupem se u mě najde 😀
Dominika čeká kámoška, to není moc rozšířený jméno

janulle22
17. čer 2010

moc neni no, ale me se moc libi... 😉 akorad tata nezdili stejny nazor jako ja... 😀
tak jo tak se necham prejmenovat a ty mi pujcis carodejnici s bradavici a chlupem a ja ju pak hodim do pece a bude klid... 😀 😀
dneska dojede ja muj tata tak i Honza, tak to tu trocha liskam, koberec uz je suchej...tak ho vysaju a a presaju sedacku a prdiiim na to... uvaroeno je tak si zahnu ty kalhoty ze vcera a dneska si budu hrat na damu... 😀 tzn- ze ejdu do skoly na podpatku.. 😀 😀

lamarika
17. čer 2010

Dobré ránko!

Sebi mně to začal dělat malej okolo osmýho měsíce. Ze dne na den se začal budit v noci a řádit. Zjistila jsem, že to dělá víc dětí a že to většinou je proto, že maj přes den moc spánku. Tak mu skus něco ubrat a uvidíš jestli to třeba taky není tím 😉

Jména ještě vybraný nemáme. Vyberem snad tenhle týden. Mně by se líbilo třeba Adriana, Gabriela, Julie, Sára a kdyby to byl kluk tak Robin, Kryštof, Andrej, Gabriel, Štěpán.
Minule jsem navrhla já Matese a manža nic nenamítal, tak teď pokud bude mít manža nějaký snesitelný jména, tak to nechám víc zas na něm 😉

Jani ty ještě umíš chodit na podpatkách? 😕 Já už jen na botách na platformě nebo na klínu 😀 a samo sebou nejlíp v sandálech, balerínách a teniskách 😎

elidule
autor
17. čer 2010

😀 pohádka jak fík 😀
na podpatku jsem nestála ani nepamatuju, já bych se určitě zabila, dej mi lodičky a pošli mě přes kočičí hlavy a mám obě nohy v sádře natotata 😀

lamarika
17. čer 2010

Ještě vám řeknu jakou vydatnou snídani se mi dneska podařilo dostat do toho mýho raracha. Kousek buchty a přesnídávku 😝 Včera do něj dostala moje mamka na večeři jogurt a půlku banánu. Asi se rozhodl, že bude hubnout. . . Jsem zvědavá co bude obědvad 😠

elidule
autor
17. čer 2010

nejlepší je chodit na boso 🙂

lamarika
17. čer 2010

Teďka myslím že v Brně je běh na 100m na potpatkách s minimální velikostí 6cm. Tak nepřihlásíme se holky? 😀

elidule
autor
17. čer 2010

to u nás se jí tak nějak furt a když jsme třeba byli u našich,tak tam je na stole pořád nějaký jídlo, takže Justýna měla v ruce každou chvíli něco a dlabala,ale "hlavní" jídla jí, někdy ne večeři teda, ale musím zaťukat, že s jídlem problémy moc nejsou, třeba to taky ale přijde

elidule
autor
17. čer 2010

kdo tyhle soutěže pořádá? 😀

seba
17. čer 2010

Lami Sára je moc hezký jméno!! 😀 😀
my měli u prvního Sára a Daniel,u druhýho Sebastian a Amálie,pro třetí si vybrala jména Sárinka,ale já doufám,že by nechali moje-líbí se mi Sylvie a Oliver

seba
17. čer 2010

jinak jsem byla pro papíry u dr-na to šmikání uzdiček a koukla malýmu do pusy a lezou mu dvě poslední stoličky-takže mu na noc dám čípek a snad bude klid.

seba
17. čer 2010

já klidně poběžím,ale objednejte mi záchranářskej vrtulník-chodím jen v teniskách a žabkách 😨

lamarika
17. čer 2010

Jéééé mi ani Sebi nedošlo, že máš Sáru 😀
Objednala jsem malýmu pláštěnu 🙂 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=34640148 tu tmavě modrou. Ještě musíme koupit nějaký gumáky a budem vybaveni na léto 😀 Nevím na co jsem mu kupovala kraťasy a trika 🙄

lamarika
17. čer 2010

Liduš já tady to nejezení taky neznala. Pořád se mi všichni smáli jak malej snědl na co přišel a že nikdy nebudem mít problém s jídlem a teď každej den přemejšlím co bych do něj narvala aby mi vůbec něco snědl. Dneska už jsem přistoupila i na tu buchtu a to něéjsem zrovna příznivcem takovýhle stravy u dětí. Předevčírem dostal na večeři párek, kterej taky moc v jeho věku neschvaluju. . . 😒

seba
17. čer 2010

Lami krásná pláštěnka,možná taky objednáme
JJ-Sáru jsme měli snad od začátku,ale když zlobí tak to je Sarach a už ví,že bude zle 🙄 na sebu zas křiknu Bazi a taky ví,že je lepší poslechnout 😀

janulle22
17. čer 2010

no ja mam malej podpatek asi 3cm... jsou to balerinky ale s podpatkem... a jsou krasny... 😵 a mam kousek na bus i do skoly z busu, na dlouhy streky to neni...
ja behat na podpatku tam jsem na tom stejne haxny zlamany nejmin na 2x 😀 😀

seba
17. čer 2010

jo a k tomu jídlu,malej jí perfektně a o Sáře jsem tady už psala,dřív ji stačil jeden pribiňák na den a večer jsem jí krmila ve vaně polívkou-trvalo to dva roky,pak jsme byli u léčitele,dal jí nějaký vitamíny na podporu chuti k jídlu a vysadili jsme na tři měsíce sladký a ono to pomohlo!

lamarika
17. čer 2010

Děcka je možný, že Matesovi rostou dřív špičáky jak stoličky? 😕 Už jsem se mu na to dívala dřív a teď znovu. Ty vrchní špičáky má celý naběhlý a už tam jdou vidět i bílí fleky. Jsou skoro před proříznutím

janulle22
17. čer 2010

malej mel taky prvne predni zuby a pak mu rostli zadni...ja myslim, ze kazde dite to ma jinak... a ze je to mozne... 😉
tak Ada jedl vzdy pekne, ale okolo 2 let se blok a hrozne sceny u jidla, rval vztekal se, mrskl sebou na zem a ja zurila a rvala jak blba... 😒 pak mi tata rekl kdyz nechce jest nech ho a dej mu az dalsi... mama to se mnou tak taky delala nechces jest?nejez dalsi dostanes az vecer a ja si to pak vybavila, ze to babicka delala i me... 😉 tak jsem to udelala a ted poseldni dobou ji, sice min nez driv, ale pribira a dr mi rikala, ze neni hubenej ze je akorad a ze si z toho nemam delat hlavu... takze ted kdyz nechce tak ho vyzenu od stolu a pro priste si to rozmysli... 😉 ale nevim esi tohle praktikovat u malych jak mate vy... 😅 asi spis nee...
takze jsem se tu rozepsala jak vul a stej k nicemu... 😅 😀 😀 😀

lamarika
17. čer 2010

Ale kdepak Jani, máme rady do budoucna 😉 Obleču nás a jdem se psem ven. Tak zatím ahojky

elidule
autor
17. čer 2010

tak my jsme přišly z venku, poobědvaly a Jusťulína šla spát
já jsem ráda,že máte starší děti a že je to tady tak věkově namíchaný, aspoň se můžu ptát a ................ každá mi řeknete něco jinýho 😀 ........... Jani, to je dobře, aspoň takhle vím, co kde jak chodí a tak 🙂 člověk má trošku srovnání, nemá se srovnávat, ale mám aspoň pak nějakou představu

janulle22
17. čer 2010

tak treba se vam to bude hodit, je jasne kazdej by to delal jinak, ale u nas se to osvedcilo... aji dr mi rika at ho nenutim... 😉 tak kazdej si z toho vezme neco a nebo nevezme....-)
no nic holke jedo do skole... 😀 jsem zvedava esi si nepolamu haxny... 😀 tak ja se loucim a vecer se ozvu... zatim paa 🙂 jsem zvedava kolik nas bude ve skole... 😝 doufam, ze tam nebudu jedina... 😀

lamarika
17. čer 2010

Tak malej mi spinká a já mám chvilku čas 😉 Tak kde jste kdo? 😕

seba
17. čer 2010

Jani nepřeháníš to s tou docházkou?? 😀
Sáru jsem dovedla do lidovky a mám chvíli oraz než zas budu muset pro ní.Taky nám vypověděla službu myčka 🙄 ,naštěstí jí pouštěl naposledy Pepan,takže to není,že sem jí blbě pustila 😎 😎 Tak jsem myla nádobí rúčo,musím to naučit Sárinku.

lamarika
17. čer 2010

Teď jsem zavolala tomu opraváři a ten už ten motor objednal a čeká až dojde 😕 By mě teda ještě zajímalo kdo ho bude platit. . . 😒 Ale tomu známýmu říkal, že to hodí jako reklamačku na jinou pračku, tak snad, protože jinak mu 6000,- nedáme ani omylem
Taky jsem se objednala s malou na vyšetření srdíčka, tak jdem za dva týdny 😉
Sebi nauč Sáru myčkovat a ušetříte za opravu 😀 😀

seba
17. čer 2010

Sárinka povídala něco v tom smyslu,že budu mít aspoň hebký ruce-takže od ní to nehrozí 😝
Já jsem zvědavá zda tatík myčku zprovozní,záruka skončila v dubnu 😠
Chystám se s prckama po čtvrté vyrazit do chrudimě do teska,chci koupit kámošce něco na mimíska 😵 a taky mám chu´t na melouna a tady stojí jednou tolik.Sem zvědavá jestli Sára nebude protestovat,že se jí nechce jít-je to asi dva km po stezce tam a dva zpět 😉

lamarika
17. čer 2010

Sebi já jsem koupila včera úžasnou teplákovečku kamarádce. Má rodit každým dnem holčičku. Nejradši bych si ji nechala, ale to je nesmysl 😅
Nedívá se Sára moc na reklamy? 😀 😀 😀