Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

lamarika
18. čer 2010

Holky mně se dneska vrátil můj syn z dovolený 😀 Úplně žasnu nad tím co všechno dneska už snědl 😕
Snídaně: dva jogurty
Oběd+sváča: rohlík a půl+pár lžic hrychový kaše
svačina: velká přesnídávka
svačina:dva banány
večeře: vrchovatá miska hrachový kaše

mezi samo sebou kupa sušenek a kukuřičnejch chlebů

Se mám zítra na co těšit až se podělá 😀 😀 😀

Teď se krmí piškotama a pes za ním běhá jak vocas a doufá, že mu dá 😒

lamarika
18. čer 2010

Jo a ještě k tý ZOO. Jestli se vám naskytne příležitost, tak tam fakt jeďte. Je to nádhera a u nás žádná taková podobná ZOO není. Vstupný nás vyšlo na 36 euro (dva dospělý), což není zas taková katastrofa. A je teda děsně velká, takže určo výlet na celej den.
Ještě jsme chtěli do Berlína do ZOO, tam je prý ještě hezčí jak ve Vídni. Ale to bychom tam museli někde přespat, protože to už je od nás moc daleko

elidule
autor
18. čer 2010

no vidíš, jak se rozjedl 🙂 hrachovou kaši jsem ještě nezkusila, ale to pak v plíně musí bejt nálož 😀

lamarika
18. čer 2010

Tak už jsem ho dala do hajan.
Liduš on hrachovou polívku a kaši zbožňuje. V tomhle je po manžovi, protože ten se v tom může taky ujest. Teď mi ještě vyžahl hrnek rozmixovanejch jahod s mlikem 😅

elidule
autor
18. čer 2010

Radu, pije už z hrnku? tu naši cácoru baví ucucávat z normálního hrnku,ale ten učící s pítkem nechce
hrachovou polívku taky můžu a hodně houstiček do ní 🙂

denisa31
18. čer 2010

Jani, užijte si oslavu, všechno nejlepší malýmu🙂
eli malá ještě nebyla bez plen úplně, tolik mi zase nefandi 😒 ale prostě přes den se mi to dařilo chytnout, takže pleny zůstávaly suchý, ale asi se jí to omrzelo jako hračka a najednou se šprajcla
Berlín je daleko i od nás z Plzně, když jsme tam byli tak jsme vyjíždělí v 6 ráno, vraceli se v noci a to jsme stihli jen jedno muzeum a procházku města, s malou bysme tam tak večer teprve dojeli 😝 Do Vídně bych taky chtěla, nikdy jsem tam nebyla, takže klidně bych to mohla i bez zoo, ale vypadá to tam fakt super, taková džungle

denisa31
18. čer 2010

uspaný děti závidim, Jolanka pořád něco hejká v postýlce, jsem jí tam zavřela, nehce spát, chce se jen kojit a kousla mě, tak jsem se už vážně naštvala 😒
jinak tu fotku mi asi smazali, že jsem tam nebyla dostatečně vidět, což nechápu, když to neni povinný mít fotku tak proč je povinný ukazovat jen ksicht

lamarika
18. čer 2010

Deni mně se stalo s tou fotkou to stejný, protože mi tam nešel pořádně vidět ksichtík, tak jsem musela dát novou. Ale jak říkáš, logiky to moc nemá.
Já malýho neuspávám, on je na spaní takovej pohodář. Stačí dát do postýlky a popřát dobrou noc. Musí bejt ale unavenej,protože když není, tak se tam pak klidně staví i na hlavu 😒
My jsme byli v Berlíně když jsem byla ještě těhu. Manža tam odsud kousek pracoval, tak jsem jela za ním. Jenže jsme s spíš lítali po obchoďácích, tak jsem z města moc neviděla ☹
Musím se konečně polepšit a taky začít dělat něco s tím nočníkem. Některý děcka jak přijdou na to k čemu ten nočník je, tak se prý seknou, ale proč to nevím 😒

elidule
autor
18. čer 2010

já se přiznám,že jsem ani nečetla pravidla tohohle webu, tak ani nevím,co se smí a nesmí 😖
jakpak, že nechce spinkat? jak ti spí přes den, že není unavená vůbec? ta naše by tak dlouho nevydržela,snad dvakrát usínala tak "pozdě", je to noční ptáček asi 🙂 hlavně jestli nepláče a nevzteká se, to já kolikrát dám malou do postýlky a půl hodky a i dýl si tam něco sama řeší,ale usne nakonec, přeevčírem po dlouhý době dělala strašný scény před spaním, ale to je výjimka naštěstí ........... ale kousat by neměla 😅 já jsem skoro nekojila,tak si to neumím představit, jak je to nepříjemný

lamarika
18. čer 2010

Liduš ty jsi ale ostuda! 😀 Já je četla jen ohledně tý fotky když mi zmizla 😅
Nech ať tě kousne do bradavky manža, od děcka je to podobný 😀

elidule
autor
18. čer 2010

jo a ještě se mu to zalíbí 😀

lamarika
18. čer 2010

ale co bys mu nedopřála trochu zábavy 😀 Máš ho přes víkend doma?

elidule
autor
18. čer 2010

pak ho kousnu já,ale to se mu líbit nebude 😀 jo jo, dorazil dneska odpo a už je v hospodě 😔
vy jste taky kompletní už?

denisa31
18. čer 2010

jsem taky dneska studovala jen proč mi to zmizelo 😒
tak dobrou noc a spinká, to je na mě moc velký scifi 😝 to už fakt musí být hodně unavená a to se stalo tak dvakrát, že už jsem nevěděla co s ní, tak jsem jí nechala v postýlce a ona za chvíli usnula, ale to spíš se tam uřvala...aby si hrála a pak normálně zalehla, to nehrozí
když se jí nechce spát, tak občas hryzne, ale dělá to tak poslední 2 týdny , asi co zjistila, že mi to vadí ještě se tomu hrozně směje jak zařvu, a to bych tak chtěla skončit s kojením, ale pokaždý když jsem to chtěla zkusit, tak jsme nespali skoro celou noc

lamarika
18. čer 2010

jojo, manža už je nějakou dobu ve městě, ale prvně musel za rodičema 😒 domů došel až právě teď

denisa31
18. čer 2010

ti chlapi sou taky furt v tahu co....ten muj má teď zase nemocnýho tátu, takže jsme v takový blbý situaci kdy je týden v práci a pak tak zhruba obden u rodičů, tak si ho taky moc neužijem
eli ale že šel hned do hospody....ale co naděláš

lamarika
18. čer 2010

Mates má taky hroznou čurynu z toho když mě kousne a nebo když mě praští 😠

elidule
autor
18. čer 2010

nezávidim Deni, já si vždycky,když uložím malou, sednu a vím,že mám klid, po celým dni ještě večer takhle "blbnout" před spaním? ☹ takhle to máte od začátku? asi jsme se o tom už bavily, ale nepamatuju se, kámoška má třítýdenního chlapečka a taky si říkala, bude jenom spinkat, je malej a ono prd, spí několikrát za den,ale prej vždycky tak na 15 minutek,ale když je vzhůru, tak se jen kouká, je hodnej a nepláče, to by se ho asi uhoupala nebo unosila 😒

já si nepamatuju,kdy naposled byl ten můj celej víkend s náma, vždycky musí "něco"
co měl tak naléhavýho u rodičů?

elidule
autor
18. čer 2010

on musí asi každej tejden do tý hospody nebo co, dneska mi řekl, že když půjde dneska,tak milostivě teda zejtra bude doma 😝 to jsem na to zvědavá
mě Justýna plácne do ruky a když zaregistruje,že říkám au nebo že ne, že nesmí, tak začne a pořádně 😅 bude vůbec i pěknej nerváček cholerickej, naučila se otevírat televizní stolek, stačí jednou, aby ho otevřela, já řeknu,že nesmí a posadím ji jinam a hnedka sepne pěstičky, začne se klepat a zavřískne 😕 😀

lamarika
18. čer 2010

Holky tak zatím ahojky, jdu se věnovat tomu svýmu tátovi 😉

elidule
autor
18. čer 2010

taky se s váma loučím, jdu spát - přeju dobrou a ráno dlouhý spaní 🙂

denisa31
18. čer 2010

jolanku zase od mala trápily prdíky, takaže moc dobře taky nespala, já taky ne, protože jsem musela odstříkávat a rvát to do ní sondou, nechtěla jíst, takže oproti začátku máme teď fakt zlatý časy a to to nechci nějak zlehčovat, já si taky pak v klidu sednu, protože jsem zvyklá chodit spát o půlnoci 😒
ale na nějaký seriály nemám vůbec šanci 😝
jdu uklidit , malá mi natahala nádobí do postele...no je to znát, že jsme nebyli venku, a pak to taky pro dnešek zabalim a naložim se do vany,
tak dobrou holky

seba
19. čer 2010

Zdravím při sobotě,takže u nás jako obvykle,pouze seba začal řádit těsně po půlnoci 😠 😠 pak kolem druhý usnul u mě a spal až do šesti-jen by mě zajímalo,kdy naspává tu noc,přes den asi ne 😝 😝 dneska mu koupím meduňkový čaj-máte ještě nějaký nápad?A asi ho začnu dávat až v osm-to bude hrůza ho udržet,ale zkusím to 😉
Takhle bych za chvíli odpadla já-asi směr Bohnice 😀 😝

seba
19. čer 2010

Mamina dneska jela do Polše,tak Sára si poručila plavečky a malýmu jsem chtěla nějaký nerozbitný 😀 traktor s valníkem a barevný křupky 😉 Děda mi nechal na chodbě polívku malým a fazole pro tatíka,tak udělám jen kuřecí rizoto a musím na malý nákup.Tatíka jsem večer zprdla,že somrovat po městě není moje zábava 😠 tak bylo vidět,že ho to opravdu mrzí.

janulle22
19. čer 2010

krasne ranko holky...
vcera jsme makali pak vezli malyho k nasim a pak na nakup pro dort a pak misto ukklizeni jsme stchynkou naposledni chvili jeszdili po vetnamcich a shaneli bambusovou zastenu... 😠 nikde nemeli... pak jsme jeli na vecu a do hospody a prijeli v pul 3 dom... 😝 v sedm nas vzbudil honzuv tel a tak jsem to zvedla a ze jim neprisel kolega do prace jestli by nemohl honza... tak sem rikala at zavola pozdeji ze spi... tak jsem honzovi rikala at zapomene, ze ada ma oslavu a ze je 120km od prace... no snad to ukeca... 😅
tak a ja uz spat nesla a jdu na to... musim douklizet a pict a tak, no snad to stihnju a jeste jdu zapilovat nehty.. 😉 takze bezva...tak se holky mejte uzivejte manzilky a ja zas nakouknu... 🙂

seba
19. čer 2010

Jani tak ať tatík nikam nemusí-to se stává,že volají posilu?

janulle22
19. čer 2010

sebi za 4 roky co tam dela se nic takoveho nestalo...uz mu nevolali tak asi nekoho sehnali... 😉 nejel by to je jasny... on nemusi ma sve volno ...
jsem tezce ve skluzu, ted jeste deda chce ostrihat... 😖 se mi to teda vubec nehodi...mam jen upeceno a udelanej vlacek z minonek, a to nemluvim o koupelne zachode chlebickach jednohubkach...atd... ☹ spala jsem 4,5 hodiny... snad tata nebude vecer loudit... 😀 😀 on vstaval ted tak je vyspanej... zatim nejsem unavena ale to prijde...

seba
19. čer 2010

No my byli na nákupu,malej už spí a já odpočívám.
Jani-taky doufám,že tatík nebude loudit 😀 -klidně bych ho večer pustila i na pivo,možná bych mu dala i na útratu-jedu docela z posledního. 😝

seba
19. čer 2010

Dneska je fotbal,hraje áčko a Sára jim podává balóny,takže odpolední program jasný a zítra slaví prababi narozky,takže odpoledne taky jasný 😉
JANI UŽIJTE SI TO A HLAVNĚ V KLÍÍÍDKUŮŮŮŮ 😵

denisa31
19. čer 2010

ahoj holky, tak my dneska spaly do půl osmý, aspoň něco za ten včerejší večer uřvanej 😝 dneska to tady taky vypadá na fajn počasí, tak aspoň vyrazíme ven.
Užijte si víkend s taťkama, my si ještě musíme počkat do pondělí 😀