• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
no divej utiram prach na notasu a uz tu zas sedim... :grinning: je tu hnusne, ale asi odpolko pojedem se tchynkou na fotbal do vedlejsi vesnice, ale jelikoz tata odjel do brna i s autosedackou, tak asi na kole... :wink: tak aspon se unavi a bude to v pohode snad... :wink: tchyn tam proava listky a od nej kamosky hraje pritel... tak aspon s ni pokecam... :wink: ty vikendy jsou na zabiti kdyz tu hans neni...kdyz je tyden tak mam skolu, vezu maleho k nasim pak jedu do skoly a druhej dens i rpo nej jedu a prijedem vecer, a dalsi den zas skola,... takze to dost utika ani se nestacim divit... :wink: tak a ted vysat a vytrit..to me nebavi to vytirani... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dub 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning:
mě vytírání nevadí,koupila jsem si mop,páč jsem furt lezla po čtyřech s hadrem, záda mě sice už nebolí,ale tím mopem to spíš rozšmudlávám :sweat_smile:
11. dub 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
týý jo,na kole jsem taky nejela dlouho,ale to se nezapomíná ne? :grinning:
11. dub 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja myslim, ze nezapomina... :grinning: no ja si koupila mop a uplne na hovno tak su zase na 4...uz ma vse hotove a zvladla jsem to i s kouplnou a wc...uff sem spoce az na... :grinning: :grinning: tak jdju na jednu zdravotni
11. dub 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mám mop a je to s ním pěkně na prd. Nemám takovej ten klasickej, ale takovej, že máte jakoby utěrku. Každopádně to jde rychle do kšá a nová utěrka na to stojí 400,-. Teď jsem si vysnila parní čistič, tak se těším jak budu podlahy zdolávat s ním :wink:
11. dub 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
přišla mi rodimka, tak musím jít
11. dub 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami uzij si to... :wink: sem zapomnela vysat schody, ale me se taaaaaaaaaaaaak neceeeeeeeee :confounded: tak jsu jeste na pokojik a ty schode... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dub 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady se ještě spí :confused:
11. dub 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a vůbec to uklízení je ztráta času :grinning: no jo,jenže v bordelu se žít nedá,holky koukaly jste někdy na ten pořad na barrandově? Máte doma uklizeno,se to jmenuje - to je takovej humáč někdy
11. dub 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak barandov enmam.. nejde to zkouknout treba na netu...?
tak uz mam vse...tak se pujdem najest, pac uz silham hlady... :grinning:
11. dub 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je to možný,ale jestli si vaši muži myslí,že máte doma bordel,tak ať si to najdou a skouknou - naposled jsem viděla domácnost holky,moc hezký a sympatický,která osm let v bytě neuklízela,ani na wecku,takže si to umíte představit,katastrofa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. dub 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali toz to si delas srandu????????,,bleeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: ttak sem procetla diskuzi o zapisech do skolky, tak mam docela obavu a ted tchyne vyrukovala, ze by ho tam mohl jit prihlasit i hans kdyz tu ma trvale bydliste...proc to sakra nemuze rict driv... ja se vazne bojim ze ho nevezmou... :sweat_smile:
11. dub 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenže holky mě toho mýho zkazila tchyně. Ona je strašně pořádkumilná a každý den pořád uklízí a nikde ani smítko prachu. . . Jednou jsem se jí ptala jak často vytírá a ona, že každý den čtyřikrát :confused: :confused: :confused: Jsem se začala dusit. Jenže na druhou stranu být pořád doma a děcka už dospělý, tak třeba taky takhke šílím, ale s malým děckem pořád za zadkem toho jde udělat opravdu minimum. Jenže ten můj je zvyklej na desinfekční prostředí z domu a nechápe, že u nás to není stejný
11. dub 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami tak to je husta tchynka... :grinning: taky u nas je u nas nahore vic uklizeno nez dole, ale to je jeji vec se to zavre a vidi to jen jeji navsteva...a chvilu pojedem na ten fotba, babca sdopece chleba a pojedem... :wink:
11. dub 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsme přišli z venku - pěkná zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsme krmili kačeny (trénujem na stáří :grinning: )
tak u tchyně je bordel a smrad z kotle,maj totiž etážový topení a je to tam samej mour :confounded:
11. dub 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ta moje m sice všude všechno vyleštěný, ale jelikož je silnej kuřák a kouří doma, tak je to tam jak kdybys přišla do hospody. Malej když tam je chvilku, tak pak strašně smrdí. Sedneš si do sedačky a zvedne se dým. Nejhorší je, že tam manžel tráví víkendy a pak když přijede domů, tak tak strašně smrdí, že ho hnedka posílám se převlíct a umýt. Mně nevadí kuřáci (sama jsem dřív kouřila), ale nesnáším takovýhle zahulený prostředí a ještě když v tom má být malej. Můj tata je taky silnej kuřák, ale doma by si nikdy nezapálil
11. dub 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás byla teď návštěva, tak jdem až teď konečně ven. Moc se mi do tý zimy moc nechce. Nemám nic na sebe na takovejhle přechod.
11. dub 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani teď jsem se konečně koukala k tobě do alba a ty jsi měla taky tak strašně velký břicho jako já. Taky se ti pořád všichni ptali kdy už budeš rodit a jestli nečekáš dvojčata? Já už jsem byla na tyhle dotazy alergická
11. dub 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hoky klubou se nám dva zuby - ty horní upíří :grinning:
jo,je tam zima a už i prší,my už budem doma radši
11. dub 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky dám nějakou těhotnou fotku
11. dub 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jednu jsem vyhrabala
11. dub 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a jednu Jusťulína s taťkou - to byla ještě majinká :grinning:
11. dub 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já žádnou těhulenskou nemám. . .
11. dub 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratuluju Jusťule k zoubkům :wink:
11. dub 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to nevadí,kdyby bylo na mě,ani bych se nefotila
11. dub 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děkuje prej :grinning:
11. dub 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, jdem už fakt ven, ale mooooooooocccc se překonávám. Doufám že zmoknu :angry:
11. dub 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chčije a chčije
11. dub 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨tak sme dorazili z fotbalu, docela kosa ada se pohoupal pokopali jsme trocha a jeli dom, jsme jeli na kole a zmokli... :grinning: ale ja miluju dest tak sem byla v 7 nebi a tchyne mrcela :grinning:
jj cumeli na me jak na zjeveni... :grinning: jestli cekam dvojcata :grinning: obcas uz mi to taky lezlo krkem... :wink: jdu dolu napisu od tchynky :grinning:
11. dub 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsme doma. Otevřela jsem dveře a začalo pršet. . . Byli jsme třičtvrtě hoďky venku a pak už celá promoklá jsem to vzdala a vrátili jsme se domů. Jestli takhle bude celej tejden, tak se máme na co těšit. Asi se Mates naučí dopoledne spinkat v postýlce :grinning: :grinning: :grinning:
11. dub 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek