Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

seba
21. čer 2010

Dobrý vtip 😀 😀

elidule
autor
21. čer 2010

no Sebi, právě, taky na to myslím a furt si říkám, zajdi na ten úřad, ale to mě tam musí asi někdo dokopat

janulle22
21. čer 2010

eli dobrej ftipek 😀 😀
tak jsme si dachli ada ho teda jeste vali a ja se jdu zkulturnit a asi pak valime mrknout po obchodech... 😵

seba
21. čer 2010

Tak jsme došli ze školy-Sárinka už táhla dom pytel na tělák a na výtvarku,kočár jsem měla jak kdybych jela prodávat na trh 😀 ,úlohy už nemaj,zítra jedou na výlet do obory a na koně.
Za chvíli razíme na ten zápas,mají to až do sedmi a venku je černo 😠 😠 mohlo by to do půl osmý vydržet a pak už mi to je jedno 😲
Eli-škoda,že tam za mě i někdo nezajde,já jsem na tohle hroznej lenoch,dokud to nehoří 😨

janulle22
21. čer 2010

tak jsme taky doma...koupila jsem jen kratasky... nic moc nemeli trika se me nelibili a kdyz tak samio ne na me... 😝 😀 tak pohledam jinde...ve stredu jsi du pro vyzo a pak do hospode tak snad stihnu neco obejit... 🙂
je mis mutno po tatovi... ☹ je tu tak prazdno, nikdo me neotravuje 😀
tak dju za malym dolu koukat na kouzelnou skolku... 🙂

elidule
autor
21. čer 2010

Jani, to uteče a budete ho mít zasejc doma 🙂
Sebi, tos mi připomněla,když jsem vyklízela skříňky v práci, to bylo krámů, nevzpomínám ani, kdy jsem to tam nanosila 😅 😀

janulle22
21. čer 2010

no eli az v so a bude chrapat po nocni, ale je tu nejake kulturni leto, tak az se tata vyspi tak se pujdem kuknout co tam vse bude a vecer je zabava. ale nikam se nam nechce...uz jsme asi zestarli 😀

elidule
autor
21. čer 2010

já bych šla za kultůůůrou 😀 ......... říkáte všude dobře, doma nejlíp? 🙂

janulle22
21. čer 2010

eli asi jo, radeji filmecek a spat, rano jsme v pohode a uzivame si... 😉

elidule
autor
21. čer 2010

taky jsem si kolikrát říkala po probdělý noci, že mi to za to nestojí a raději pohodičku doma,lahvinku vína, posedět jen tak 🙂

janulle22
21. čer 2010

jj my teda doma nepijem,.. ne ze by sme byli proti alkoholu, ale ja moc nepiju tata si sem tam da jen pivko... ja nepiju ani v hospode, jen tak jednou za 2 mes si dam trocha kdyz je akce ale jinak jsu strizliva a to se vstava lip jak po draku... 😉
sleduji jednu diskuzi a holciny je mi tedy lito... ☹

elidule
autor
22. čer 2010

dobrý ráno 🙂
já to povětšinou na zábavách dost přehnala a pak se druhej den "léčila" na gauči 😖
kterou Jani?

janulle22
22. čer 2010

ahoj holky...
tak jsme od pul 7 vzhuru ale jeste jsme lezeli do tedka... 😉 malej se jde divat opet na Nema... 😀 ja to tu poliskam... 😝 mi prijde, ze porad jen uklizim...
eli IP

seba
22. čer 2010

Ahojky,tak my vyprovodili Sárinku k autobusu na výlet,půjdem pro ní až ve čtyři-chce si užít družinky 😅
Jani já uklízím každý dopo a stále bych řekla,že to samé 🙄
Jakou diskuzi?Některý jsou smutný...
Jinak včera fotbal skončil remízou-rozhodovaly penalty a Sára dala tu vítěznou 😵 😵 😵 dostala za to nanuka.

janulle22
22. čer 2010

sebi tak to je teda sikovna, to si zaslouzilo odmenu... 😵 kam jeli na vylet?
jj taky mi prijde ze porad uklizim jen to jedno a to same ale zajimalo by me kde se ten bordel porad bere,... 😝
mozna uz jsem se ptala ale to je druzstvo jen holek nebo namichane?
peru jak drak, jeste nemam vyzehleno predchozi varku a uz tu budu mit asi 5 dalsich... 😅 se z teho zblaznim...
sebi ip

seba
22. čer 2010

Jani-Sára je teď jediná mezi klukama,může s nima hrát až do patnácti,ale už máme nabídku,že by mohla za rok jít hrát za Chrudim taky smíšený nebo od desíti chodí holky do HK.Uvidíme,zatím ji to baví,trenéři ji chválí,záleží na ní.
Já každý den strávím půl hodinky u Sáry v pokoji,nevím jak tam stihne ten bušus udělat a pak když jde malej spát tak rychle myčka,vytřít,chodba,kocour,prádlo atd.
A te´d mi o prázdninách nastane ještě vaření,no budu vařit na dva dny a naštěstí nikdo z nás není náročnej 😝

seba
22. čer 2010

JJ,četla jsem to ráno-chudák holka a hlavně naivní 😠

elidule
autor
22. čer 2010

tady není co uklízet, akorát každodenní vytírání, my jak jsme se přestěhovali, tak jsem konečně všechny věci uklidila v podstatě do jedný skříně a do úložnýho prostoru do postele - na starým bytě jsme jiný nábytek neměli 😅 a teď je to tady jako v holobytě - obývák tvoří zatím jen sedačka, stolek a televize na stolečku 😝 - stěny prázdný a holý a ještě se to tady rozlíhá ☹ ve starým bytě jsme měli akorát jednu stěnu, kam se dalo něco dát, protože ostatní stěny tím že to byl podkrovní byt, jsou skosený a ty moje dvě police, kdybysme přidělali v obýváku na stěnu, tak to bude jak plivnutí do moře 😀 nemám vůbec představu, co na ty zdi dát a musíme koupit nějakou stěnu obývací nebo vůbec nějakej nábytek a zútulnit to tady ............ to co působilo ve starým pidibytě jako přeplněně, tady se to ztratilo 😅

taky jsem to přečetla - hrůůza - ještě mít takový starosti 😒

janulle22
22. čer 2010

jj sebi naivni jak hrom.. no snad holka brzy prokoukne a zacne jednat... 😉
tak to ma dobry ze mate takovy vyber... 🙂 hlavne at se ji to neomrzi...
eli tak to mas fajn, u nas se porad nedke valej hadry.... 😝 nadobi, chlupy s kocky tak makam jak fretka... 😀 tak tech pracek nakonec bude asi 8 takze mam co delat na zehleni... 😝 ale to udelam az o vikendu, ted vyzehlim tu kopu co mam a pak az zbytek... stejne nez to uschne... 😀
je tu hrozny prazdno bez tatu...
jsme se s deckama domluvili, ze pojedem na noc pod stan ale ja moc nechci jet, hlavne ne bez malyho, ale tata hrozne chce jet... tak jsem mu rikala ze jsem si predstavovaa ze pojedem nekam i s malym a ne bez nej... tak jsem se rozhodla, ze ja nejedu bez adu a on at si jede teda sam kdyz po tom tak moc touzi... 😝 jsem asi fakt stara... 😀

elidule
autor
22. čer 2010

Jani, chudák pračka 😀 já jenom dneska už jednu a na chvilku bude klid
tak Áda je už na to velkej, abyste mohli jet ne? a jeli by tam ještě nějaký děti jiný?

janulle22
22. čer 2010

no prave ze by to bylo bez Adu 😒 a to nechci...jiny deti nejedou, ostatni jsou bezdetni... 🙂 bez adu ani ranu... 😵
pracka je nova tak to snad prezije 😅 😀

seba
22. čer 2010

já už mám hotovo 😀 ještě teda vyčesat kocoura,ale on spinká 😉
My byli pod stanem vloni a bylo to fajn,letos si to nelajsknu-malej by stále zdrhal 🙄 ,ale už jsem se ptala našich a prý si jeden víkend vezmou oba dva,tak snad někam vyrazíme s tatíkem za zábavou-šla bych někam si trsnout 😅
Jinak teď na ty svátky jedem do ZOO vlakem ještě s kámoškou a její rodinou-pánové si aspoň můžou dát pivko,tak doufám,že vyjde počasí

denisa31
22. čer 2010

ahoj holky, já to taky pořád řešim to zahraničí s malou, nevim jestli jen zapsat do občanky nebo radši pas, ale chci jen na odpo na nákud do Německa až budeme na Šumavě, tak nevim jestli to má cenu, ale asi aspoň do OP protože náhoda je blbec
jani to já bych jela hned mít hlídání, moc dlouho bych bez malý nevydržela, ale víkend nebo aspoň večer by mi bodnul
malýho bych asi na tvém místě nebrala, pokud kamarádi nejsou zvyklí na děti
jinak včera jsme si udělali malý vánoce, koupila jsem malý sadu na písek, míč, prolézací tunel a tříkolku...všechno v super akci samozřejmě, no a co myslíte, šla spát v půl jedenáctý, protože jsem jí od toho nemohla dostat, no a my pak do půl jedný stavěli tu tříkolku 😖

elidule
autor
22. čer 2010

no já myslela jako, že je velkej, že už by mohl jet s váma, ale zase když by tam neměl si mít s kým hrát, by se nudil 😒
naši známý se o děti teprve rozrůstají, ale už si taky plánujeme společný akce 🙂

Deni, co byste pro to svoje zlatíčko neudělali, že jo? 😀

janulle22
22. čer 2010

no on by se tam asi nudil a ja bych litala jen za nim... me se nechce ho tam ani brat oni tam budou chlastat a tak a to neni vhodne misto pro maleho... 😀 na 99% jsem rozhodnuta, ze nejedu...
tchynka am jakousi ultra super zehloicku za 3000 tak si jdu vyzehlit pradlo... 😀

seba
22. čer 2010

Jani vyzkoušej a pak pošli nebo přijeď s ní 😀
Tak tatík udělal Sáře sajgon v pokojíčku,musela si to uklidit a jak byl rozjetej vysál i celý byt 😉
Zítra si mám prý odpočinout a srovnat jen DVD-se musím tlemit,to mi zabere celý dopolko.

janulle22
22. čer 2010

kopa vyzehlena... no zehli se s tim dobre, jen je tezka a strasne brzy dojde voda...v te me ludre vody vydrzi dlouho a naparuju porad... 😀 ale jinak dobry... 🙂 tchynka ju ma rok doma a jeste s ni nezehlila, tak s ni budu zehlit ja at tam chudera nelezi ladem kdyz stala tolik penez... 😀
pujdu okoupat adiska a jeste bude cucet na dalamtiny a ja na ordinaci.. 😉

janulle22
22. čer 2010

sebi kolik mate dvdcek prosim te? 😀 teda manzel je hodnej ze ti dovolil zitra odpocivat... 😀

elidule
autor
22. čer 2010

tak jsem se na žehlení vyprdla, nemám takovou fajnovou žehličku, tak mě přešla chuť 😀 😀 ...................... měla jsem tu návštěvu a Justýnka byla strašně protivka, jak jí asi není moc dobře, teď jak se vzbudila rýmou s pláčem, tak jsem jí dala trochu panadol baby, tak snad bude spát v klidu ............ no a už se mi nic nechce 🙂 jdu asi spát, v telce nic moc tedy 😒

janulle22
22. čer 2010

spat?to snad nee 😀 tak brzy? ja jsem teda vyspana spala jsem s adou po obede... 😉