Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
22. čer 2010

noo 😀 chodím čím dál dřív 😀 fakt jak důchodce ....... i když moje babička chodí spát později 😀

janulle22
22. čer 2010

hihi 😀 tak se hezky vyspinkej... 😉
jsem domlouvala zitra zapijenou vysvedceni... 😀 ale jen na chvilu... sem tam dycky skejsla do pul noci 😅 😀 tak zitra jsem doma v pul 8 jak kdyby ze skoly... 😀
jdu uspat koblizkat...

seba
23. čer 2010

Dobré ráno,dneska u nás noc klidnější...mohlo by to vydržet.
Jani-Sárinka má pět zásobníků-těch velikých a my dva s filmama a jeden s hudebníma dvd,takže mazec. 😝
Já taky chodím spát čím dál dřív,včera jsem ani nedokoukala kuchaře 😔
Máme před sebou poslední týden školy-hurá,nebudu muset hned po šesté vstávat 😝 ,Sebovi snad vysvětlím,že přes prázdniny se má budit až na devátou,že 😀 😀 😀

elidule
autor
23. čer 2010

ahoj 🙂
my jsme se včera domlouvaly s kámoškou, že bysme taky mohly zajít aspoň na skleničku odpoledne, kdyby tatíček přijel nějak normálně odpoledne, jenže on přijíždí až v sedm, to už nikam nejdu 😝
Sebi, to toho máte požehnaně 😅 my máme zatím jeden velký zásobník filmů,ale přiznám se, že už to vůbec nepouštím, mám vše v pc, takže buď to pouštím na tom, anebo přes kabel na telku.
no snad to malej pochopí 😀

janulle22
23. čer 2010

dobre ranko...
sebi tak to toho mate teda moooooc 😅 😀 musis to malemu rikat... 😉 ja kdyz rikam adovi ze druhy den nekam jedem tak jak na potvoru spi dlouho.. 😀 😀
kdyz jste vcera sli spat tak jsem hledal hledala a nasla levnej hostel v praze a pristi mesic vyrazime... 😵 😵

janulle22
23. čer 2010

tak holky jsme nachystani a valime k nasim a ja pak do skoly... tak se tu mejte... u nas je celkem pekne tak si uzijte pekneho dne... 😉 vecer se tu ukazu... 😉

seba
23. čer 2010

Tak si to Jani užij!!! 😀
Já jdu na dvanáctou pro Sáru,přijede mamka a má dneska svátek,tak musíme pogratulírovat a pak máme trénink 😔
Dneska vezmu malýmu s sebou víc hraček na písek,minule se rval o kyblíčky a lopatky-začal si dovolovat a na čtyřletou holčinu a bušil pak do ní 😀

denisa31
23. čer 2010

ahoj holky,
jsem se dala do úklidu 😝
u nás je taky pěkně, tak asi skončíme jako včera na písku. Včera se tam počůral jeden chlapeček o něco málo starší než Jolanka a ta jeho mamina, když viděla jak je mokrej, tak mu dala přes to delší mikču, asi aby mu nebyla zima 😝 a posadila ho zpátky na písek 😝
Sebi to věřím, že budeš mít veget, zaslouženej 😉

seba
23. čer 2010

Tak veget se nekonná,stávkuje myčka 😠 😠 tatík naviguje po mobilu a já dělám hokusy 🙄

elidule
autor
23. čer 2010

ahoj, jsme byly venku do jedný, jsem pěkně ucaprtaná 🙂 malá uložená, já si dělám obídek - no dělám 😖 - koupila jsem grilovaný kuřátko a akorát k tomu udělám hranole 😀
Jani a chovej se slušně 😀
Sebi, to já bych se do toho raději nepouštěla a počkala, až přijede "odborník" sám 😀

seba
23. čer 2010

Lidu-odborník jsu já 😀 už fakčí,nevím co tomu bylo,se vším jsem zahýbala a najednou šla 😵

elidule
autor
23. čer 2010

takový opravy jsou nejlepší 😀

janulle22
23. čer 2010

hoj kocky jsem doma...
tak vysvedceni zustalo nic se nemzmenilo a jsem spokojena a stastna, s deckama jsem se rozloucili a uz jsme se domluvili na leto... 😉 nekteri mi budou chybet...ale jsout o jen dva mesice... 😉
a jak jste se meli vy?

janulle22
23. čer 2010

lami a sem jako nenapises joooo 😠 😀 😀

elidule
autor
24. čer 2010

čus 🙂 Jani, byl nějakej propadlík?

seba
24. čer 2010

Jani-gratulace!!Jak Adík-zůstává suchej?
Lidu v kolik byl dneska budíček?U nás malej vstával s tatíkem ve čtvrt na pět 😠 😠

elidule
autor
24. čer 2010

jéé Sebi, to nezávidím,tak brzo, my byly vzhůru po půl šestý, ale dělala jsem mrtvýho brouka a vydržela v postýlce skoro do šesti 😀 ........ pak se začala rozčilovat ☹

janulle22
24. čer 2010

bre ranko kocenky... 😉
dekuji.. 😉 no ada jak kdy, nekdy durch nekdy suchej... 😒 ale je mi jasne ze to nebude hned tak jen tak... 🙂
za chvilu jedu k nasim a s adou k dr na 3letou jak minuloe byla dr nemocna...snad tam dneska bude...
ja vstala ted a nikdo a nic me nebudil.... 😀

seba
24. čer 2010

Jani závidím 😉 já chci taky jednou spinkat tak dlouho dokud nebudu vyspalá
Sára měla na tříletý 9,9 kg-nosila velikost 86 skoro dva roky 😀

janulle22
24. čer 2010

hihi my mame 13,7 takze taky nic moc ma velikost 92-kalhoty a 98trika... 😀 no me se to nestava casto asi 2x do mesice... ale ted uz maam utrum... 😀 skola zkoncila tak uz hlidat nasi moc nebudou... 😉

elidule
autor
24. čer 2010

sebi a jak je teďkon Sára vysoká?
musím se vrhnout na žehlení už 😝

janulle22
24. čer 2010

eli nezehli prd na to... 😀 me se nechce vylest ani z pelecha... 😅 ale mela bych se jit pomalu chystat... v 10musim vyjit... 😝 ale stavim se na meste, treba neco hezkeho potkam... 😀

seba
24. čer 2010

Sára má 127 a váží 25,6.
Já dožehlila teď,prát budu až zítra-no možná tam hodím deky z gauče.Malý už odpadl,usnul pod stolem 😵

janulle22
24. čer 2010

tak hoky ja valim jeste se musim stavit ve skolce pro papir k dr tak at to stihnu...jeste do obchoda koupit si aspon koblihu pac mam hlad a tu nic neni... 😀
tak pa

elidule
autor
24. čer 2010

tak já dožehlila a stihla sníst ještě kus melouna - to bude zase čůrání 😀
Sebi, tak to je taky taková nitka jako moje neteř
Jani, neužeň se a kup si něco pěknýho 🙂 ........... já bych si taky chtěla udělat radost, ale nevím nějak čím 😅

seba
24. čer 2010

Lidu-nitka už moc ne,má hezky vypracovanou postavičku,jen občas jí vyjede bříško,když se moc nají 😀
Proti tomu jak vypadala před třema rokama,styděla jsem se ji vysvlíknout,vždycky to vypadalo jako když jí doma všechno sežereme,vystouplý kosti-hrůza 😲

elidule
autor
24. čer 2010

😀 ty moje neteře taky, navíc, když chudinky třeba maroděj, tak, sice to nechápu, jak to na nich ještě jde, ještě zhubnou a pak mají taky vylezlý všechny kosti - obratle se dají počítat

elidule
autor
24. čer 2010

mě se dneska vůbec nechce ven, asi hodím odpoledne jenom kočár na balkon a bude to 🙂

seba
24. čer 2010

No tak já ven musím,ráno do školy,te´d jsem jí byla dovést do lidovky a pak zas pro ní-ale aspoň se projdu 😝
Jj-já vždycky měla radost,když půl kila přibrala-přišla nemoc a kilo dole 😲 kdyby to tak šlo u mě 🤐

denisa31
24. čer 2010

ahoj holky, tak u nás je krásně, jsem myslela,že se Jolanka prospí cestou na nákup, ale v kočáru už mi teď usne málokdy, tak to zaklapla až teď když jsme dorazily domů, máme fakt super režim...
eli balkon je výhoda, já jí dost nechávala na chodbě když byla malá, jprotože máme zamykací patro