Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
25. čer 2010

tak máš taky nějakou zábavu, já jsem zvědavá, až do Čech přijede kámoška z Polska s mimčem, tak se snad domluvíme a taky se sejdeme, to bych jí měla taky něco koupit asi 😕

elidule
autor
25. čer 2010

to mi přišlo mailem - prej nová móda 😀

elidule
autor
25. čer 2010

líbilo by se vám to na vašich chlapech??? 😀 😀 😀

janulle22
25. čer 2010

no krasna moda... 😀 😀 ale taovi by jsem to nedovolila jeste by ho klofla jina a co pak... 😀

lamarika
25. čer 2010

Liduš tak nějak jsem to svoje odpracování taky myslela 😀 😀
Bazén je zavřenej, protože ho má špatnej pronajímatel 😒 Každej rok se musí vyčistit, jenže to je do týdne hotový. Ale to by ten pronajímatel nesměl vlastnit aji letní koupaliště kam chce zuby nehty nahnat lidi 😒 Problém je v tom, že to letní koupaliště je tady strašně drahý a je tam jenom velkej bazén, skokánek, malej bazén a tobogan, kterej věčně nejede. Ke všemu nemá otevřeno celý léto, ale spíš vyjimečně 😒 Takže se spíš vyplatí když už se chceš jít koupat zajed někam jinam. . .Třeba do Znojma nebo Jihlavy.

lamarika
25. čer 2010

Škoda, že tam není vyfocenej i ze zadu, třeba by tam měl dírku na zadku 😀

elidule
autor
25. čer 2010

to na toho mýho letěj ženský okolo 60 😀 😀 o tom jsem se přesvědčila v našem paneláku, není baba, která by mi neřekla, jakej je můj muž sympatickej, mladej a přátelskej 😅

elidule
autor
25. čer 2010

jo tááák, tak jestli bude hezkej a mladej 😀

elidule
autor
25. čer 2010

jen takhle 😀

janulle22
25. čer 2010

😀 😀 hezke no...

lamarika
25. čer 2010

Tak už jsme doma z plaváčku. Malej usíná a já požírám zmrzku 😎
Už mě štve mimiaukce. Už tam mám po několikátý aukci a nedaří se mi ☹

janulle22
25. čer 2010

ja mam dneska den blbec, vsechno a vseci me serou... 🙄 nic me nab nic se mi nechce a dite ma jeden ze svych uzasnych dni... 😠

elidule
autor
25. čer 2010

holky, to se spraví 🙂
my jsme u těch našich, ale půjdu už spát asi brzo.

seba
26. čer 2010

Dobré ránko,tak u nás se dneska spalo,akorát mě tatík po šesté probudil mobilem 😠 😠
Sárinka v devět odjíždí-mají zápas,a odpo jdeme na stadion-fotbalisti mají 110 let a hraje tu něco jako amfora.Kámoš dělá makrely,tak nám dvě schová,dětem koupíme stejka 😀 Uvidíme jaký to bude
Jani-jaký bude dneska den?Adík už je jistě jak andílek 😵
Lidu-užij si to u vašich,taky plánuju,že o prázdninách tam budu přebývat

janulle22
26. čer 2010

dobre ranko, jj sebi uz je fajn,... ada je relativne v klidu, ale asi se moc nevyspal... ale v pohode, dneska mame tatu doma, takze na to nebudu sama... odpolko jedem je kamosce a do cukrarny... 😵
a dneska sucha noc, takjsem rada, ze zas neperu celou postel... 😀
eli uzij si t o u rodice a hod kopyta nahoru a nic nedel... 😉

denisa31
26. čer 2010

ahoj holky, 🙂
by byli dneska dopo na farmářských trzích, jsem chtěla nakoupit nějakou kvalitní zeleninu a další dobrůtky a lidí jak sarančat, tak jsem si jen dala halušky, nakoupila v DM a jelo se zase domů, nějaký lidi se tam bavili jak tam stojí od 6 hodin, no takový nadšenec nejsem, na točený mlíko do flašek byla fronta snad kilometr....
tak my letos na bazénu ještě nebyly, jsme ostudy....ale buď neni počasí nebo čas

lami, co prodáváš? já na MMA jednou prodala sandály za 1 Kč, to jsem měla taky radost!!!!! 😝 potřebovala bych vyprázdnit zase Jolance skříň, ale přijde mi, že teď přes léto ten prodej celkem dost stagnuje, tak počkám do zimy a udělám zase megabalík

užijte si zbytek víkendu

janulle22
26. čer 2010

cauky kocky moje... 😉
jsme byli cele odpolko v cukrarne venku ada se vyradil, ted hodime sprsku a vali spat, snad je dost unavenej a usne hned.. 🙂 bylo to tam super... 😵 jsme potakli lidi tak jsem rada, ze jsem je po stoletech zase videla... 🙂
mozna vecer prece jen pojedem... 😅 uvidime co tchynka... 😉

elidule
autor
26. čer 2010

nazdárek 😵
Jani, poslechla jsem a válela se na zahradě s malou na dece pod slunečníkem 🙂 dneska jsme grilovali, pro Justýnku náročnej den, usnula snad ve vteřině 😅
těch suchejch nocí bude čím dál častěji, to je jasný 🙂
Deni, to je teda kšeft za kačku 😀 kdyby aspoň za euro 😀 ale hele, každá koruna se počítá 🙂
Sebi, tak to já nutím manžílka mobil přepínat do tichýho režimu (zvyk ze starýho bytu),ale už to tak nějak dělá automaticky, jak dorazí domů, stává se málokdy, že zapomene, pak má sice večer deset zmeškanejch hovorů,a le aspoň je celej den klid 😀

seba
26. čer 2010

Ahojky-v rychlosti zdravím.teprve jsme se navrátili,Seba už šel do hajan a Sárinka si to tam ještě s tatíkem užívá.bylo to fajn. 😵

janulle22
27. čer 2010

dobre ranecko... tak jsme vcera sli na zabavu a asi jsem mela byt doma... 😀 boli me za krkem... jsem mlatila hlavou jak za mlada... 😅 😀 prisli jsme v pul 3 a ada uz je vzhuru...vcera taky usl behem minuty... 😀 tak se mi to libi... 😉 ale bylo to super, jen uz zase dlouho nikam nejdu, je to narocne.. 😀 pockam az se tata vyspi a jdu to zas zalomit, obed je, tak aspon mam klidek, jen nadobi by bylo treba... 🙄

seba
27. čer 2010

Jani pošli ho-dám ho do myčky 😉
Tak já myslela,jak bude seba vyspávat a v šest se vstávalo.Jediný kdo vyspává je tatík,přišli těsně před jedenáctou,Sárinka nadšená,má podpisy hráčů a herců 😀 malýho si zase fotili oni jak trsal na parketu,kam se za ním hrabe tatík-taky mlátil hlavou 😀 😀
Já dělám k obídku kuře,ale nevím co k němu,rozhodnou děti 🙂

janulle22
27. čer 2010

sebi dekuji jsi hodna... 😉 ale uz to mam hotove vsechno, ted peru... uz se tesim az tata vyleze z pelechu ze si dachnu... 😀 jen nevim kdy to bude...jee dalla bych si pecene kuratko... premyslim, ze neco vytahnu z mrazaku, ze by jsme si neco ugrilovali navecer...jen nevim jak se bude tvarit tatinek... 😀
sebi a co u vas bylo? 😕
jdu hodit sprchu...

denisa31
27. čer 2010

ahoj holky, tak my jsme včerejší krásný den strávili na pohotovosti, manžel měl chvilku hlídat než uvařim oběd a malá si stihla rozbít hlavu o dveře, naštěstí dobrý , na rentgenu nic nebylo, ale myslela jsem, že ho zabiju v tu chvíli, tý krve...no a pak když dával malou v autě do sedačky, tak jí skřípl stehno do toho zapínání,l malá spustila znova, se mu fakt dařilo 😝
ale nejhorší operace byla na závěr znova nandat naušnice 😀
teď už tady vyvádí jako by nic...a ještě doktor na chirurgii mi fakt nas...že jako proč nás z dětský pohotovosti posílají k nim na rentgen,vždyť přece praskne jedna hlava z tisíce....bych mu rozbila tu jeho 😝 !
Tak se mějte, jsem vyslala manžela s kočárem a jdu si vyčistit hlavu na MMB 😉

denisa31
27. čer 2010

se mi nějak popletly ty smajlíky 😝

seba
27. čer 2010

Jani 110 let fotbalu-hráli tu italský dorost a odpo pak Menšíkova jedenáctka-bylo to fajn 😉
Deni-manžel šikulka 😖 hlavně,že prcek je ok 😵

lamarika
27. čer 2010

Ahoj holky 😎
Teda deni, to byl den blbec 😔 Tak alespoň, že malá je v pořádku 😉
My byli včera u tchánovců celej den na chatě. Matesovi se tam tak strašně líbilo, že nechtěl jít ani spát. Nakonec se mi ho podařilko po o dostat na půl hoďky do postele, ale víc ani ranu. Šel zase dál pobíhat venku 😝 Pro jistotu dneska vztával v šest aby něco nezaspal.
V takovýhlech chvílích lituju toho, že nemáme barák se zahradou a terasou. Mates by si mohl hrát na terase a já pěkně vařit a šmírovat ho. Spokojenost by byla na obou stranách 😵
Ráno jsem chtěla jet nakoupit a nenastartovala jsem auto. Manža s ním včera něco dělal a opomněl mi říct, že nejede. . . Tak jsem vytáhla kočár a fofrovali jsme pěšky 😠
Jdu vařit, dneska dělám sekošu s bramborem 🙂

janulle22
27. čer 2010

sebi aha tak to bylo asi fajn co? mala si uzila a byla spokojenost na vsech stranach... 😉
deni teda tak to je pech, hlavne ze je mala v pohode... 🙂 manza to malinko nedal... 😒
lami tak to nastve co? bych vyslala pesky jeho... 😀

jakoubka
27. čer 2010

Jani,Adámkovi všechno nejlepší k narozeninám 😵 😵 😵 😵 😵

janulle22
27. čer 2010

Jeee Marti dekuji... 😵 😵 😵

elidule
autor
27. čer 2010

ahoj holky, jsme doma , malá spinká, prádlo je pověšený na balkoně na sušáku a tatíčkovi jsem zadala ještě nějaký drobný domácí práce (co se týče elektriky), aby se nenudil 😀
Deni, to musely bejt nervy 😖 ten doktor je fakt blbej, jako já chápu, že on tam má rozbitejch hlav stovky a už mu to tak neřijde, ale měl by bejt víc chápající 🙄
Jani, taky se připojuju dodatečně - všechno nejlepčejší Ádovi 🙂