Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

lamarika
27. čer 2010

Jani já se též připojuju s přáním všeho nejlepšího pro Áďu 😉
Odpo jsme byli u našich na zahrádce. Mates zase celej nadšenej, že běhal venku a ke všemu jen v plině, protože bylo náááádherně 😎 Dneska se chudák třikrát koupal-ráno po včerejšku (když jsme přijeli, tak už byl mrtvej), odpo jak byl spocenej z venku a teď večer z toho jak se všude válel.
Manža dnes zas odjíždí, tak zase budem sami 😒 Snad tenhle týden konečně zajdem i na koupák se zvlažit 😵

janulle22
27. čer 2010

tak nam odesla asi telka... 😠 takze se na Prahu muze zapomenout a jde se do nove telky... 😠 fakt u nas nemuze byt chvilu klid... dycky s emusi neco posrat

janulle22
27. čer 2010

tak ne asi ale urcite... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

lamarika
27. čer 2010

Jani to je na prd 😠 Tak kupte nějakou na splátky a budete moct i do prahy 😉

janulle22
27. čer 2010

tata chce kupovat auto, tak nechcem nic na splatky aby jsme to utahly... 😅 dame ju opravit asi... u nas je opravar, nasim spravoval za 500 tak to neni jeste tak hrozne...
tak my jdem do hajan...dobrou...

elidule
autor
28. čer 2010

dobrý ránko 🙂
Jani, to je nemilý s telkou, našim se teď rozbila pračka, mamka se těšila, že si po 16 letech pořídí novou a táta jí opravil 😅 😀

seba
28. čer 2010

Ahojky kočky,tak u nás noc v klidu.
Jani telka to nas... 😠 i když já se ted dívám většinou jen na zprávy a občas povinně se Sárou na fotbal.
Včera jsme byli na písku a malej se vztekal,že nehraje hudba.Dneska nám držte pěsti-jedem na alergo a pak na ORL s těma uzdičkama.Sárinka má noční spaní ve škole,vymysleli jim stezku odvahy 😠 jako aby chodili tihle prckové v deset hod večer po kočičáku,no doufám,že bude vše ok 😉

janulle22
28. čer 2010

dobre ranecko...
no mame jeste jednu v loznici tak jsme ji prestehovali do obyvaku...ale chcem tu nasu vetsi... 😀 nasrani jsme byli oba vcera a usli v 11 delali jsme bordel... 🙂 jsem si natocila budika na 1 ze dam adu curat ani jsme ho neslysela a ada byl suchej az do rana, tak jsem byla stastna... 😵
ja jdu dneska na pracak... 😝 tak jsem zvedava co mi tam reknou... 😅
eli tak to je teda pech... 😀 😀 sikovnej tata 😀
sebi neboj mala bude nadsena ze bude vecer venku... 😉 budu na vas myslet at je vse ok... 🙂
jdem se nasnidat a jedem...

elidule
autor
28. čer 2010

Sebi, u neteře ve školce takovýhle přespávací akce mají i v městský knihovně - je to teda jednou za rok,ale děsně je to baví prý 🙂

seba
28. čer 2010

Tak už doma,na řezání jsme objednaní ve středu-pan dr měl akutní zákrok. 😠 Jinak na alergu nadýchala líp,tak nám dala zásobu na tři měsíce a napsala jí ještě kapky do očí a do nosu.Malej už byl ospalej a protivnej-no padl i bez obídku 😵 a chrápe jak dřevorubec.

janulle22
28. čer 2010

tak jsme doma...
oblitala jsem kde co a zaver je takovej, ze poradce ohledne prace ma na me cas az v zari... 😀 tak doufam, ze ho nebude treba a sezenu praci sama... 🙂 jinak ptala jsem se na socce a tam mi rekli, ze nemam narok ani na pridavek na dite, ze pritel vydelava moc... 😀 tak mam smulu... 😉
najedli jsme se u nasich tak mam aspon klidek s chystanim... za chvilu vyrazime do Slunecnice dame zmrzlinku ada se vyblbne a asi vecer neco ugrilujem je tam teda hnusne... 😝 to je na umriti to vedro...

elidule
autor
28. čer 2010

Jani, přeju, ať nemusíš už na pracák a něco dobrýho seženeš 🙂
Sebi, tak na příští kontrole to bude ještě lepší 🙂
jinak malá usnula a já hodila opalovačku na balkoně a byla jsem tam tak půl hoďky a koukám, že to asi stačilo 😕 zase až zejtra 😖

lamarika
28. čer 2010

Jani měla bych pro tebe jeden fígl, jak bys přídavek dostala. Museli byste mít každej bydliště někde jinde 😉
Dneska stála noc za prd. Manžovi blbl alarm na autě, tak jsme furt vztávali a vypínali houkající auto. Sousedi z nás měli určo radost. Ke všemu Mates vztával v půl šestý 😠 Takže mi v půl desátý vytuhl venku a teď samo sebou spinká zas. Budu mít zase co dělat abych ho večer dostala do postele 😠

elidule
autor
28. čer 2010

Radu, to jsem teda netušila, že to takhle jde 😀
u našeho auta to taky furt blblo jeden čas, tak jsme ho vypli a je to, říkám si, kdo by kradl tu naši popelnici 😀 😝

janulle22
28. čer 2010

lami to uz se strasne hlida... a navic by se do toho pocitali nasi a to je jeste horsi jak tata a byla bych na tom stejne... 😀 jsme pred chvilkou dojeli nechali 300kc 😝 a ted se dite krmi koupani a spani... 😵 pak je rada na nas... 😉

elidule
autor
28. čer 2010

tady se usnulo až v osm skoro - na nás dlouho 😅 já jsem vylezla ze sprchy, ale myslím, že můžu klidně zase 😝

janulle22
28. čer 2010

my jdem teprve ted do sprchy a pak spani... 😉 snad neusnu s malym... musim se rozloucit s tatou.... 😀

elidule
autor
28. čer 2010

mu řekni čau a je to 😀 😀
koukám na Slavnosti sněženek - to je skvělej film

janulle22
28. čer 2010

eli tak to by mi asi podekoval... 😅 😀 😀 musim ho trocha pomazlit... 😵 😵 tak jdem koukat na film ... dobrou noc holciny... 🙂

elidule
autor
29. čer 2010

ahojky 🙂
normálně jsme spaly do půl sedmý bez přestávky 😲 😲 😲 jsem v šokuuuu 😀 ale krásně vyspalá 🙂 doufám, že u vás taky ok

seba
29. čer 2010

Ahojky-u nás do sedmi,taky bez buzení.
Sárinka prý v noci v poho,ze školy mi ji vezme kámoška-aspoń nemusím na kočáře tahat všechny věci.Potřebovala bych vyžehlit,ale nechce se mě ☹ tak nevím jestli to nenechat na jindy 😉
Včera večer jsem uklidila Sáře pokojík a když jsem chtěla zasednout ke sněženkám mladej začal zvracet a pokračoval až ke koupelně,no hodinku mi to dalo 😝

janulle22
29. čer 2010

dobre rano...
tak my jsme si taky krasny pospali, pred chvilkou jsme vstavali... 😵 😵 mam strasne hodnou tchynku, nakoupila nam a my nikam nemusime... parada... 😵
sebi jak to ze zvracel?neco mu nesedlo?a uz ted dobry...?

elidule
autor
29. čer 2010

my jsme byly venku pro pečivo a stačilo a už nikam nejdem, už v osm tam bylo pěkně hnusno 😝
my máme hodnou sousedku - dala nám jahody 😀

seba
29. čer 2010

Jani-zvracel z přežrání 😝 po vyzvracení chtěl hned čaj a hamů-dostal jen čaj
Tatík se s ním dělil o véču a nevěděl,že měl předtím zmrzku 🤐
My byli už taky venku,Sebas stál u dveří a křičel pepici,pá,ham-tak jsme museli do masny pro šunčičku 😀

janulle22
29. čer 2010

sebi aha chudak...ale jak uz chce suncicku tak ej to asi dobre... 😀 😀
jsem ostrihala kluky a vseci tri jsme se osprchovali no des, vana je mala pro nas s tatou nazoz jeste s adou... 😀 😀 ten se rozvaloval jako dycky... 😀
dneska nevarim, ale ugrilujem si masenko... 😉

lamarika
29. čer 2010

Ahoj holky, tak Mates dneska zkoušel zase vztávat v šest, ale nekompromisně jsem mu řekla hají, tak spal ještě do půl osmý a pak ještě u mě do půl devátý 😎
Sebi, tak u nás nehrozí, že by malej zvracel s přejezení. Mates je nekonečná studna 😅 Snad už je dnes Sebovi dobře 😉
Jak se Mates vzbudí, tak jdem vyzvednout kamarádku a hurá na koupák. Už se těším 😵 Jen nevím co si mám vzít za plavky 😨 Jestli jednodílný, dvoudílný nebo dvoudílný, ale takový s tím jako by tílkem přes břuch. . . Asi ty poslední budou nejrozumější, co 😉
A taky jsem si koupila dneska nový botičky od Bati, byly slevněný na 500,- a přesně něco takovýho jsem chtěla na lítačku s Matesem. Jen jsem je chtěla v černý a nakonec se mi zalíbily víc ve fialový 😅
http://www.bata.cz/artikl/84531 to jsou ony 😵

denisa31
29. čer 2010

Ahoj holky,
lami, ty boty jsou perfektní, nízký a přesto elegantní, ty by se mi líbily taky, ale jedny mám a vzhledem k tomu,že jdu tak akorát s malou na písek nebo nakoupit, tak my myslim stačí 😝 ale líbí se mi moc, já podpatky můžu jen nízký, abych nebyla vyšší než ten muj a taky s Jolankou to teď moc nejde
my dneska noc hrůza, tentokrát to nevyšlo, malá se v jednu vzbudila a spát jako nic....a včerejšek o nic lepší, jsem se v noci procitla a koukám, že malá leží mezi náma 😒
taky jsme byli ráno na nákupu, mám to kousek, tak to ještě šlo, cestou domů se mi zlomil slunečník na kočáru, tak nevim jak tenhle týden zvládneme než přijde novej, už reklamuju podruhý to samý, se picnu, holt polská kvalita
sebi jakou kupuješ šunku, normál dětskou nebo nějaou speciální? M alá jí ještě neměla, ale už bych jí taky dala ochutnat...
tak musim letět už tady po mě hází brambory 😝

seba
29. čer 2010

Deni kupuju normoš-malýmu nejvíc chutná krůtí 😉 už ví,kde jí mají,tak tam vždycky ukazuje a řve ňam 😅
Sárinku už máme doma,je nadšená,dostali dvd s fotkama za celou první třídu a nějaký sladkosti.
lami malej taky sní všechno,ale včera to už přehnal 😉 k tomu ještě tlačil,takže to bylo asi všechno dohromady,už je plně ok,teď zblajznul borůvkový koláč

janulle22
29. čer 2010

tak sme se i si ugrilovali 😝 malymu umyli bazen a pojedm vybrat a do tesca a pak cahctat... 😵
sem jakasi znavena...nic se mi nechce... 😀 asi letni unava... 😉
lami ty jsou hezke... 😵
sebi tak to je dobre, ze je mlada nadsena.. 😉
deni 😀 😀

elidule
autor
29. čer 2010

Rsdu, takový by se líbily mojí mamce - ta na noze taky nosí takovýhle nic boty 😀 sem tam páseček a stačí to, to já furt nosim jedny a ty samý boty už pět let, akorát přes těhotenství jsem nosila kecky
já už dala šunčičku ochutnat, nějakou vepřovou bohemia, je moc dobrá a jsou tam kousky "opravdickýho" masa 😀