• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
autor
mě bylo hrozný horko, tak jsem se šla na ten balkon ochladit - říkala jsem si, kde jsou všichni :grinning: :grinning: jenom v tom bordelu to žilo :grinning:
já budu asi žehlit zejtra dopoledne, ještě jsem dala něco prát - furt nějaký prádlo a to jsme jenom tři :confused:
1. črc 2010 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo bordel ten pracuje hlavně v noci-se maj dělaj v leže :slight_smile:
Já už mám doma Sarku,tak se jí přes den budu muset věnovat,žehlila jsem u ní v pokojíku-v ložnici spal sebík,v obyváku pepa,tak jsme si pustili na dvd pohádku a povídali si u toho :fearful: :wink:
1. črc 2010 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ještě že máte tolik prostoru :slight_smile:
1. črc 2010 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostor :grinning: když si rozložím prkno,musí Sára ležet na posteli a kocour se vejde jen pod prkno :grinning:
1. črc 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ale máte to hezky rozdělený :grinning:
1. črc 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teď byla ve snídani přehlídka plavek a byla tam jedna modelka, která měla ty plavečky takový malinký a všechno jí lezlo ven a říkala: já jsem už maminka, tak preferuju pohodlí a taky aby ty plavky zakrývaly nedostatky :sweat_smile: přitom měla výstavní postavu a ty kalhotky by se vešly do oříšku :grinning:
1. črc 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já si pořád ještě žádný nekoupila :rolling_eyes:
1. črc 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli tak too teda museli byt plavecky... :grinning: to ja bych je mela na chodidlo.... :grinning: :grinning: ada pred chvilkou vstaval tak se nabastime, uz mam taky hladecek...
1. črc 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nosím taky ještě starý a myslím,že ještě dlouho budu :angry: dneska je opět provětrám,po obídku půjdem na plovku :dizzy_face: Sebi už čeká u dveří te´d :grinning:
1. črc 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
je vy se mate... :dizzy_face: uz se tak tesi jo...? to je boriš teda... :wink:
1. črc 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co holky jakej jste mely den? ja jsem ani radeji nevylizala ven, ted je ada s dedou venku, koukaji se na pipinky a zalivaj... za chvilku ho nazenu dom a treba usne jak vcera brzy... :slight_smile: jsem naka nafoukla a unavena... :unamused: to je to hnusny vedro...chci aby prsel v noci at se dobre spi...
1. črc 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, já bych taky brala déšť :unamused:
my jsme se cachtaly v bazénku :slight_smile: a tak jsme cákaly, že jsme sousedům pod náma na balkoně zalily kytky :sweat_smile: snad jsou rádi :grinning:
teď jsem malou uložila, ale nějak tam řve :confounded:
1. črc 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdem teprve do vany a pak hned do pelecha at neprosvihnu spaci vlnu
1. črc 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak už je tam ticho - je to děs, musím jí nechat otevřený okno, to je jasný, ale blízko je pes a ten když začne štěkat a výt, tak to je něco :angry: takže jí vzbudí
já jdu teďkon do sprchy - huráááá :slight_smile:
spací vlna - to je dobrý :slight_smile: to když Jusťa zívá a vypadá unaveně a žmoulá si oči, tak si myslím, že už bude spát a kolikrát prdlačka :stuck_out_tongue_closed_eyes: a někdy vypadá dost čile a že to na spánek nevypadá a dám jí do postýlky a usne do minuty :confused: nemám tu spací vlnu ještě nějak vykoukanou
1. črc 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak zase řev
1. črc 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli ja taky moc ne... je to u nas presne u vas jak uvas... jako kdyby byl sebe vic unavenej a ja ho nechala byt sedi s nama do 11 u telky, ale zazenu ho rve jak tygr a hned je tuhej... ale uz usl... :wink: tak ho budu davat v pul 8... kdyz se prosvihne jeho spaci doba, tak nabere dech a pak nechce spat a uz mu to trva...
1. črc 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdo se v tom má vyznat že jo? - u nás je to jednoduchý, chce se mi spát, jdu a spím a je to :grinning:
já jsem teď doslova uhoupala malou na klíně, řvala jak tur, až se zajíkala, tak jsem jí dala napít a odpočívala na mě, až usnula :sweat_smile: no ale hlavně, že spí už, jako každovečerní rituál bych si to teda neuměla představit :sweat_smile:
1. črc 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no eli ale jsou maminky ktere uspavaji timhle stylem,.. jen budou chuderky az je buou odnaucovat... :sweat_smile: muj odstrasujici pripad byla sestrenka kdy 5 lety syn spal s nema v posteli... :grinning: takze malej s nama spal jen kdyz byl nemocnej... :wink: jako spi s nama v lozunici ale ne snama... :slight_smile:
eli zacinam vic a vic verit, ze se to povedlo... :sweat_smile: porad se pozoruju a zjistuji ze mam snad skoro vse krom zvraceni... :grinning: uz sem asi blazne... :grinning:
1. črc 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kecandy :slight_smile:
Jani kdy budeš testíkovat? :wink:
Tak my se navrátili skoro v osm,Seba už je tuhároš a Sára drásá nervy :angry: jakmile se víc unaví tak je protivná na pěst :stuck_out_tongue_closed_eyes: těším se na pubertu,dneska v bazénu balila dvanáctiletý kluky :confounded: :astonished:
Jinak Jani Sárinka se mnou spal až do druhýho porodu :sunglasses: ale je pravda,že jsme to udělali my jak jsem šla do práce a ona byla stále u někoho na hlídání,chtěla mít mamku aspoň v noci a mně to nevadilo :grinning:
1. črc 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já uspávala na rukách do dvou měsíců asi nebo tak nějak a pak už mě bolely ruce a vůbec - jsem si říkala, že takhle to na věky nepůjde a kolikrát stejně i po hodině chození po bytě neusnula :confounded: a přitom když o tom zpětně přemejšlím, tak ona to vůbec nevyžadovala, neplakala v postýlce, jen prostě byla vzhůru, ale já pitomec myslela, že jí musím nějakým způsobem uspat :sweat_smile: a ona přitom chtěla jen mít klid :grinning:

tak Jani rychle test!!!!!!!!!!!!!!!! ať můžem gratulovat :slight_smile:
1. črc 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele já jsem lezla mámě kolikrát do postele a to jsem už byla velká - táta odjel a tak jsme kecaly v posteli a bylo to fajn
1. črc 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sjem spavala vedle nasich v postylce a nad ranem jsem dycky skocila na mamu... a ada mi delal to samo... :grinning: nastesti uz ma svou postel :wink:
sebi tak to je teda sikulka ze uz tak mlada nabalovala... :grinning: :grinning: :grinning: to se v puberte asi zblaznis... :sweat_smile: ale treba bude hodna... :wink:
no zetra si ho jedu koupit, nasla jsem na netu, ze test vyjde az 12-14 po opl takze jeste mam cas...nejakej ten den... :slight_smile: ale porad se utesuju tim, ze je to proste blbost aby jsem otehotnela... kdesi jsem narazila ze holcina psala, ze ji dr rikala, ze pokud zapomene prasek tak okolo 7 dne od zapomenuti dojde k ovu... to by na nas +- den sedelo kdyby to tak bylo... :grinning:
1. črc 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ona už v pěti nám večer oznámila,že má o půlnoci jít ven,že ji pozvali kluci :grinning: tatík málem padnul
1. črc 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
sebi :grinning: tak tata at si poridi brokovnici at muze amanty strilet... :grinning: asi to bude potreba :grinning:
1. črc 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sebi, ať si taťka pořídí aspoň kulomet na kluky :grinning:
1. črc 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. črc 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, nemáš se s přítelem "loučit" a mazlit a máš mu říct jen to "čau" a bylo by to bez možnýho překvápka :grinning: :grinning:
1. črc 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
myslíme stejně :grinning:
1. črc 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli no jo no... co uz ted... :grinning:
1. črc 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem ve čtyřech před panelákem čapla jednoho kluka ze stejnýho paneláku a šli jsme k naší babičce :grinning: asi dva kilometry pěšky a nikomu jsem nic neřekla - dostala jsem vejprask ................... a když ho teď někdy náhodou potkám (jednou za uherskej rok), tak si říkám, proč zrovna jeho :confused: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek