Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
1. črc 2010

tak pro příště 😀 nebo za chvíli budete Kelly family 😀

janulle22
1. črc 2010

eli- to snad neeee 😀
aspon jste se hezky se prosli... 😀
ja jsem ve skolce taky mela laskiu jeho maminka byla ucitelkou a my se vsude schovavali aby sme se mohli pusinkovat na ruku... 😀 😀

elidule
autor
1. črc 2010

to byly časy, co? 😀

janulle22
1. črc 2010

no to jo no... 😀

lamarika
1. črc 2010

Ahoj holky,

dneska po o jsem byla na vyšetření s malou se srdíčkem a vše je v pořádku 😵 Odpo jsme jeli s Matesem za kamarádkou co se mnou byla v porodce, tak si děcka perfektně rozuměla, byla to nádhera 😉

Jani já myslela, že radši nechceš 😕 Tak dej zítra vdět jak ti vyšel ať můžu taka gratulovat jestli ten sourozenec vyšel. Kup si mamatest, jsou z těch obyč nejcitlivější 😉

janulle22
1. črc 2010

ahoj lami to je fajn, ze jste v poradku... 😵 jen tak dal..
no ja jako ne ze bych nechtela, chtela ale chteli jsme jeste pockat.. 😉 ale kdyz bude tak budem radi... 😵 no nevim jestli ho udelam zitra bo az z ranni moce...ale urco dam vedet, ale myslim, ze nebude k cemu gratulovat... 😉

elidule
autor
1. črc 2010

Radu, ať všechno dál vychází ok 🙂
já se snad zítra sejdu s kámoškou a její Anežkou, je to vždycky fajn 🙂

lamarika
1. črc 2010

Holky děkuju 😉
Jani tak to by ti to ala zase na jednu stranu dobře vyšlo kvůli práci, ne? 😉 A vždyť to je jedno jestli o rok dřív nebo později 😉
Anežka se jmenuje moje babička

lamarika
1. črc 2010

Liduš ještě jsem chtěla k tomu otevírání oken na noc. Náš barák sousedí s hospodou, takže musím otevřít Matesovi okno až když jdu spát. O to, že ti tady vyřvávaj štangasti by ani nešlo. Ti nejsou tak hluční jako děcka těch hospodskejch co tady tráví celej den od rána do noci. Ty děcka mi tady pod oknama vyřvávaj až tak do jedenácti. A to maj holku co chodí do školky (tak 3-4 roky) a pak jednu asi 7-letou a ty tady jsou samo sebou s dalšíma jinejma děckama pinglů a štangastů. Minulej rok už jsem je dořvala, protože to se fakt nedá. Letos se chystám na rodiče 😀

janulle22
1. črc 2010
elidule
autor
1. črc 2010

ježiši, to by mě taky pěkně štvali!
sousedi u našich mají taky děcka furt na zahradě a je jich tam jak psů 😀 a když dělaj grilovačky, tak jsou taky do noci všichni venku a děti pištěj a hudba jim hraje na plný pecky - no, ještě že můj pokoj s malou je opačným směrem

janulle22
1. črc 2010

lami jen jim dej, klidne i do drzky... 😀 😀
lami u nas maj sousedi dospeleho syna, ae kdyz dojede na tyden rodicu v dobe kdy rodice jsou na dovci, tak to je jak 2 deti 😀 😀 taky mame okna na opacnou stranu ale te tyden se da vydrzet..oni asi ani nespej kalijou v kuse 😝

janulle22
1. črc 2010

tak jsem si pobecela a jdu spat... 😀 tak dobrou holky... 😉

elidule
autor
1. črc 2010

Jani, taky bulim jak želva 😢

lamarika
1. črc 2010

konečně mi zase začli dávat tudorovce 😵 Kouknu na ně a jdu taky do hajan, dobrou noc

elidule
autor
1. črc 2010

říkala jsem si že na ně taky budu koukat ale nějak z toho zase sešlo 😅 budu si muset kroužkovat červenou fixou v tv programu 😀 😀

denisa31
1. črc 2010

ahoj holky,
tak ta buřina prý včera nedorazila ani do Prahy, jsme se zchladily jen my tady, ale dneska už zase tropy
Jé Jani to jsou mi novinky 😀 😀 😀 a nevyřešila by se tím vaše situace s hledáním práce a tak? I kdy ž ty máš vlastně tu školu....ale to se dá 😉 Tak zítra určitě mrknu jestli můžeme gratulovat 😉

jinak já patřim mezi ty uspávače na klíně, ale u nás v posteli nespala nikdy 😔

mějte se 😉

elidule
autor
2. črc 2010

ahoj a dobrý ránko 🙂
na dnešek jsem měla takovej pitomej sen a byl v něm Antonio Banderas 😅 nechápu proč, tohohle herce zrovna moc nemusím a ani jsem se na nic nekoukala v poslední době, kde by hrál

janulle22
2. črc 2010

eli to to jsou tajne sny... 😀 😀
jinak dobre ranko...ada se vzbudil v 5 do 6 me otravoval a pak sem ho zahnala do pelecha a vstali jsme ted... 😀
deni ja jsem to nemyslela spatne, jen ze je mi tech holek lito az budou chtit dite odnaucit... 😉 no gratulovat asi nebude k cemu ... uvidime testy a pak jestli dojede teta... 😀

seba
2. črc 2010

Ahojky
Lami-velká gratulace k zdravé holčičce-ať to krásně dojedete do konce 😉
Jinak já mám taky Anežku babičku a bohužel i tchýni
já včera hned odpadla,ta voda pěkně unavuje 😝 Sárinka šla dneska poprvé sama na nákup,byla jsem posr..strachy,ale už prý je velká 😀 zvládla to 😵 😵 a ještě si donesla od tchýně malý rádijko na plovku
Jani-taky čekám na tetičku,nějak mešká,ale mně to neva aspoň můžem k vodě 😉

janulle22
2. črc 2010

sebi ja jsem mmyslela spis jako esi vubec dojde... treba testy nebudou ukazovat to spravne... 😉
moje tchynka se jemnuje stejne jak ja... 😉 donesla mi kapustu v hrnci a ja nevim co s tim kdyz mam vytahle kure na macku... 😀 ma 5 tel a ani na jeden se ji nemuzu dovolat... 😀

seba
2. črc 2010

Jani kapustu miluju-prosím poslat 😉

janulle22
2. črc 2010

sebi to nez dojde bude po ni... 😀

seba
2. črc 2010

My dneska máme mrkev s bramborem a nějakou polívku-mamina včera jela kolem,tak dovezla zásoby polívek a jahod 😵 tak se doma naobídkujeme a pak povalíme.S sebou musím táhnout taky zásoby,jsou jak kobylky,dneska teda mají slíbený hranolky,ale to je jen chutovka.Včera se málem porvali o borůvkový buchty 😀 a Seba snědl konečně sám banán,když viděl,že by mu to Sára snědla 😝

janulle22
2. črc 2010

sibi tak to je ftipny ze snedl babana... 😀 😀 😀 to mate dobry plan... 😉 ja dneska taky jedu pro tehu testy... 😀
ja mam kure na paprice ada si vyzadal...tak akpusta povali do lesnice... 😉
no nvi tak ja jdu varit a pak bych mela zehlit... 😝

janulle22
2. črc 2010

tak macka se vari a ja se jdu taky uvarit - zehlit... 😝

lamarika
2. črc 2010

Ahoj holky,

jsem lehce naštvaná a děsně nevyspalá. Matesovi se vrátil kašel 😠 Celou noc se dávil a dávil a dávil.
Dneska jak se vzbudí, tak ho odvezu k našim, doufám, že mu napustí bazének aby se mohl vycachtat. A já zatím povalím kousek od našeho města na pracovní schůzku. Moc se mi teda nechce, radši bych se šla s malým koupat, ale musím ať to mám za sebou. . .

janulle22
2. črc 2010

jee lami uz zase... 😒 to neni mozny...chudacci... to jste se moc nevyspali teda... 😒 tak rychle vyrid a sup za malym do bazena... 😉
vyzehlino... 😝 pujdu si dat sprsku... v 5 pojedu do mesta 😝

janulle22
2. črc 2010

tak me ada zamcel na balkone... nikdo doam tak uz jsem premyslela, ze skocim z balkona dolu...nakonec jsem ty dvere vyrazila.. 😅 😀 dvere jsou cely a ja taky... kdo vi jak by to dopadlo kdybych skocila z balkona... 😅 😀

janulle22
2. črc 2010

tak ada je v pelechu...a test negativni... 😉