Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
11. dub 2010

tak jsem uložila Jusťulu,ale srašně prdí a vyvádí v postýlce 😀 a háže ven dudlíky 🙄

elidule
autor
11. dub 2010

koukám,že prší asi všade

elidule
autor
11. dub 2010

tady se už spí 🙂

janulle22
11. dub 2010

my sme si sadou po koupani lehli do postele a ada me hladil a povidal mi jak se mu libilo na fotbale, co tam delal...a naucil se rikat kruci fix a hergot dycky to rekl a tak minutovej zachvat smichu... 😀 😀 jsem tam malem usla... jsem dneska jakasi na prd...pockam az to ada zalomi a zaloomim to asik taky... 😉 je mi zima. boli me hlava 😒

elidule
autor
11. dub 2010

holky,kdy jsme kupovaly golfky a jaký,já těď vybírám,ale je jich tolik,nemůžu se rozhodnout,líběj se mi jedny,ale přijdou mi jak sporťák,ale přitom jsou zařazeny do kategorie golfky
a vůbec se nemůžu rozhodnout,asi až to bude aktuální,sjedem do Liberce do obchoďáku a obejdem to a vyzkoušíme a uvidíme,stejně se mi to nechce objednávat přes net,radši si všechno nejdřív osahám

elidule
autor
11. dub 2010

kdy jste kupovaly,ne kdy jsme - už taky blbnu

elidule
autor
11. dub 2010

Jani to máš z toho počasí,mě zase pálej oči,furt mi tečou
já už se taky těším,až bude malá mluvit,samozřejmě že vždycky slušně 😀 😀 😀 😀

elidule
autor
11. dub 2010

kdo ho to naučil? nějaký chlapi co? 😀

janulle22
11. dub 2010

tak aj taky rikam krucinal a tak to pochytil... 😉
my mame frogy - kdyby jsi je chtela neni problem... 😀 a byl tam asi od 10mes...

lamarika
11. dub 2010

Já žádnej golfáč nemám a ani nebudu kupovat. Máme dobrej skladnej sporťák, tak nám stačí
Koukám, že Áďa je kluk šikovnej 😀
Synovec se zase naučil do prdele a kupodivu to umí i použít ve správnou chvíly

janulle22
11. dub 2010

lami ani se neptej co jeste horsiho se naucil...ale za to dostava sadu... 😒 a do prdele mu jde taky... 😀 semsi rikala at s tim radeji dojde ze skolky ale on to tam zavede... 😅 😀

a pak mam uplne obyc golky na rychlej presun od nasich na bus... 😀

elidule
autor
11. dub 2010

😀 vážím si toho
já bych chtěla hlavně se spojenou rukojetí - je mi to také sympatičtější 😕 ale možná až vezmu do ruky rozdělený madýlka,tak se rozmyslím,jsem nechutně nerozhodná - máma říkala,vy s tím naděláte,my měli jeden kočár a šlus 😀

janulle22
11. dub 2010

jak ajko se spojenou rukojeti?ty odolos joooo?csssssssss 😀 😀

lamarika
11. dub 2010

liduš určitě si vem s rozpojeným madlem jestli uvažuješ nad golfkama. Pak se ti tam budou líp rvát na ty madla tašky 😉 😀

elidule
autor
11. dub 2010

my jsme zatím sporťák neupravili na sezení a je tam furt ta taška,a když někam jedem na dýl,tak zabírá dost místa v autě,až ho trochu odstrojíme,tak to prej bude lepší,malou nebaví ležet furt,ale když ještě sama nesedí,tak jí ještě nechci posazovat,dávám jí jen občas do pololehu v tý tašce,no uvidíme,jak to bude vypadat,když to půjde,tak by golfky asi taky byly zbytečný,když já si už nepamatuju,jak to vypadalo,když nám to paní v prodejně ukazovala

elidule
autor
11. dub 2010

no vidíte,to mě nenapadlo 😲

elidule
autor
11. dub 2010

je fakt,že když jdu z nákupu,tak se mi ty tašky zařezávaj do zápěstí

janulle22
11. dub 2010

jo takhle aha... no to je pravda sem ho ovesila taskama, a ksyz sem adu doma sundala tak se kocar prevratil... 😀 😀

elidule
autor
11. dub 2010

navíc u toho našeho sporťáku nejde hnedka přehodit rukojeť,musí se manipulovat s korbičkou

elidule
autor
11. dub 2010

Jani 😀 😀

lamarika
11. dub 2010

ten můj nejde otáčet vůbec do protisměru, ale to mi nevadí. Malej mi stejně teďka čučí po autech 😉 Já si stejně myslím, že jak začne ťapkat tak už ho v kočáru neudržím ani párem volů. On totiž kočár moc nemusí. Ukázali jsme mu, že se dávenku s kočárem chodit a jak se probudí tak už v něm nechce být a nebo v něm stojí a dřží se rukojetě

elidule
autor
11. dub 2010

takhle bude vypadat po úpravě,zatím tam máme tu tašku a všechno okolo,a jak se tam píše - hluboký koš - tak hluboký sice je,ale nemůžu se do něj pořádně dostat

lamarika
11. dub 2010

ten už je teda dost podobnej sporťáku

elidule
autor
11. dub 2010

když já asi ze začátku budu chtít na malou vidět ☹ ona na mě asi ne teda 😀

lamarika
11. dub 2010

Já kdybych chtěla opravdu golfáč, tak beru jeden tady z těch dvou 🙂
http://www.handypraha.cz/golfove-hole-touring-j...
http://www.handypraha.cz/golfove-hole-jane-ener...

janulle22
11. dub 2010

to teda je podobnej, to by jsem asi novej nekupovala... 😉 az pak treba jen ty obyc, scvaknes a jdes i s kocarek...parada...

lamarika
11. dub 2010

Liduš ony většinou ty sporťáky nebo golfky mají vzadu okýnka a těma opravdu pěkně na to dítě vidíš. Teda alespoň u toho našeho to je a pěkně na něj tím vidím 😉

janulle22
11. dub 2010

lami ty jsou prkny... 😉
jinak obcas jsem brzda tak se nad tim nepozastavujte a nesmejte se mi... 😀