Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

lamarika
8. črc 2010

Liduš, tak bude čoro moro. Nic co by jsi už nezažila 😉 Ale určo se zeptej, alespoň jí dáš najevo, že vše víš a nemusí na tebe hrát komedii 😉
Matese začínám podezřívat z toho, že je závislej na prášcích 😀 Po tom co ho zase láduju práškama, tak už je to skoro dobrý 😉 Dneska mu zkouším už nic nedávat.

lamarika
8. črc 2010

Jsem si dneska udělala radost a koupila jsem si za 100,- takový to tílko jenom nad prsa. Mamka mi říkala, že bych ho mohla nosit i bez podprdy. Tak to teď zkouším a když pominu to, že mám prsa až na břiše a že mi tam hopsaj jak na pérkách, tak největší nevýhodou je, že mi to tílko sjíždí a ony vyskakujou ven 😀 By se lidi divili kdyby mě takhle potkali 😀 Takže ven radši z podprdou 😉

elidule
autor
8. črc 2010

no to máš pravdu 🙂
proč nechceš lidem dopřát nějakou tu podívanou??? 😀

lamarika
8. črc 2010

Bych mohla jít nahá a vyšlo by to nastejno 🙂
Liduš včera jsem přemýšlela nad těma tvýma tchánovcema a dneska se mi zdály noční můry. Něco jako, že mám takovou mou mámu. . . 😝 Vidíš jak mě strašíš?! 😀

elidule
autor
8. črc 2010

já jsem ráda, že si nemyslíte, že to je normální, protože jsem se bála, že jsem divná já, protože to, že se mnou souhlasí moje mamka, to je jasný, stojí za mnou 🙂 ale jak jsme bydleli, co manžovi rodiče, tak tam se nad tím jejich chováním absolutně nikdo nepozastavoval a každýmu to přišlo tak nějak normální, jak na to byli zvyklý a já se furt nervovala a když už manža na mě koukal vyčítavě, že furt něco vidím, tak jsem si říkala, jestli nejsem jen zaujatá 😒

Radu, to je děs teda 😀

lamarika
8. črc 2010

Liduš já teda nemám takovej mazec s tchánovcema jako ty, ale naučila jsem se nějaký věci prostě neřešit a vyprdnout se na to. Dřív jsem všechno i obulela a teď to beru tak, že prostě takový jsou a když se tím budu trápit, tak se stejně nezmění. Tak proč ztrácet čas anervy? 😉 Naštěstí jsem s nima nebydlela 😀
Taky mi docvakla jedna věc a to že manža vyloženě proti tchyni nepujde. Jako, že by to měl vyhrotit na ostří nože.

elidule
autor
8. črc 2010

jak se vám líbí ta reklama na ten nábytek, jak tam ty kozy zpívaj furt dokola tatatatata 😝 😀

elidule
autor
8. črc 2010

no mě taky nic jinýho stejně nezbyde, než jak říkáš, přijít o nervy 😖 chci žít v klidu

lamarika
8. črc 2010

Tak ta reklama je hrozná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😝 A taky mi přijde ujetá reklama na chlazený nápoje activia. Chlap tam sedí a místo pivka crcá activii 😀 To mně přijde směšný
Jsem normálně blbá, ale objednala jsem malý šatičky 😅
Jsou z manžešstru

elidule
autor
8. črc 2010

jéé, ty jsou hezký, proč bys byla blbá? prosim tě! udělá ti to radost, udělá, tak co? 🙂
já jsem nad řečma typu: to se nemá ještě nakupovat, mávla rukou, bavilo mě strašně nakupování výbavičky 🙂
to máš pravdu s těma nápojema, neumím si třeba představit našeho tátu, jak to pije 😀

janulle22
8. črc 2010

ahoj kocky, tak jsem doma... dnesek jsme zvladli celkem v pohode... jsem si koupila super triko jen na jedno rameno a dvoje zabky... chtela jsem nejake kratasky nebo saty...zal bohu na velryby nevedou... 😀 pak jsem mela sraz se spoluzackou a pak se sla ostrihat...neni to jak jsem si predstavovala, ale je to hratky...a hlavne nezvykk 😉 nakrmime se a dnesak nic nedelam a odpocivame... 😉

elidule
autor
8. črc 2010

Jani, nech toho, nejsi žádná kosatka 🙂
však to doroste 🙂 já se jednou nechala ostříhat a moc se mi to líbilo, i jsem byla pochválená, ale měla jsem to kratší a protože bejvalej nesnášel kratší sestřih, tak mi tenkrát řekl, že se mnou nikam nepůjde, než mi vlasy dorostou 😝

janulle22
8. črc 2010

eli to ti jako fakt rekl jo? 😕 tak to bych ho kopla do prdele a rekla, ze jsou jini kteri se mnou radi pujdou... 😉 tata ma prave rad kratke vlasy, ale nijak mu nevadilo, ze jsem mela delsi,..akorad mi je porad pri tom prilehaval... 😀 😀 ted uz nebude...i ja se v noci budila, ze jsem si prilehla vlasy... 😀 az ulozime adu, tak se pujdem kuknout ke kamosu jak stavej baraka domluvime se na tu sobotu... 😉
eli jsem fest velryba jsi videla na fcb... 😎

elidule
autor
8. črc 2010

no byl to vůl, on měl asi do 25 dlouhý háro, dost si na vlasy potrpěl a těžce nesl, když mu vypadaly a on úplně vyplešatěl, ale na ženskejch se mu líbili jedině dlouhý vlasy, to nebylo jenom tohle - jednou jsem si vzala sukni a jemu se nelíbila, tak jsme seděli doma celej večír a nikam jsme nešli, abych mu prej nedělala ostudu 😖 přitom třeba on nosil v zimě takovej děsnej vaťák a já se stydět nesměla 😝 😀 no jak říkám, byl to vůl

právě že ty vypadáš aspoň symetricky a normálně, třeba já jsem silná a nemám prsa, to vypadá ještě blbějc 😠 pak na mě není vidět nic jinýho, než ta prdel 😝 🙄

v tu sobotu budete stanovat?

janulle22
8. črc 2010

eli jj jak jsem to tu driv rikala, ze se mi bez maleho nechce, tak jsem se nakonec nechala ukecat... 😉
tak to teda opravdu byl debil... 🙄 to bych ho hnala frajera... 😀 jsem dneska naka znavena jsem se moc nevyspala... 😵 tak dneska to musim dohnat... 😉
jo a podporu dostanu, tak jsem rada... 😉 sice je to prd, ale lepsi nez nic...

lamarika
8. črc 2010

Liduš ale na co nám budou šatečky v zimě? 😅
Jednou jsem měla kluka a ten zase vyžadoval abych byla pořád všude do hladka oholená. Holila jsem se jak magor každej den 😝 Ale to jsem si holila tehdá celý tělo. Teda krom zad, tam jsem si nedošáhla 😀
Já se teď chci vrhnout do prodávání šperků 😉 Odpověděla jsem jedný paní na inzerát a jdu do toho. Funguje to na principu avonu nebo orifflame. Dám katalog ke kosmetičce a kadeřnici, nějaký fotky na mimibazar a třeba si něco přividělá 😉

elidule
autor
8. črc 2010

Jani, tak je to na jednu noc ............ ne abys plakala smutkem 🙂

Radu, jo ahá 😅 no jo, to mě nedošlo 😀 tak musíš s Verunkou na návštěvy, abys jí mohla vytahovat z fusaku
já myslela, že je budeš vyrábět, a to je pro jakou firmu?

lamarika
8. črc 2010

Jani jen si to pěkně užij 😉 Manža tuhla říká Matesovi: "A nebudeš dneska spinkat u babičky?" 😀 Ještě musí chvilku počkat 😉
Liduš koukni sem www.sbstrade.cz

elidule
autor
8. črc 2010

copak? taťka zatoužil po večeru bez dítka? 😀 až na něj po ránu skočej pak oba, tak teprv ať je posílá k babičce 😀
hezký věci, když mě se to líbí, ale nemám to k čemu nosit - ty moje mikiny a tepláky 😝

janulle22
8. črc 2010

lami ten katalog mam doma a nijak se to neujalo... 😒 ale co uz...
tak jsme se jeli domluvit tak nakonec se bere 2 becky... 😝 hovada... 😀
jdem se jeste projit se psem a ja pak do pelecha jsem zdechla... tak dobrou kocky... 😉

lamarika
8. črc 2010

Jani já to chci jen zkusit a že bych si asi sem tam něco objednala pro sebe 😉
Liduš on by se chtěl hlavně ráno vyspat 😀

elidule
autor
8. črc 2010

Jani, bude teda veselo 😀
tak to u nás, když chce táta spát, tak ho neprobudí nic, ani kdyby mu klepala Justýna na hlavu, protože když se nechce nechat vzbudit, tak spí zázračně tvrdě 😀

lamarika
8. črc 2010

Tak ten náš musí povinně vztávat v sobotu s nama, ale v neděli jsme solidární a necháme ho vyspat. Problém je ten, že jakmile zavřu dveře do ložnice, tak u nich Mates stojí a bouchá do nich. Nemůžu ho od nich dostat a když mu je neotevřu, tak začne řvát jak kdyby ho na nože brali. . .
Co budete zítra dělat? My jdem zase na plovču. Mates tam je jak andílek 🙂

elidule
autor
8. črc 2010

no náš někdy vstane a stará se hned po ránu, ale jak vstanu já, veškerá péče zmizí 😅
já čekám, kdy nám zejtra přijede, sice se tchýňa rozplývala, jak si malá užije tatínka, když má tu dovolenou, ale včera k nim odjel a přijede někdy zítra, tak nevím, jak to myslela, jestli ironicky, tak to potom jo 😀 a jedem k našim, já tam budu s malou celej tejden u bazénu a v malým bazénku a chci se podívat s malou na procházku po místech, kam jsem chodila jako malá si hrát a tak se na to těším, akorát se tam tak blbě spí, ale to přežijem 🙂
chodíte tam ještě s nějakýma děckama?

elidule
autor
8. črc 2010

takže před chvílí jsem vstala z postele a šla si pokecat se sousedem ze zdola, protože se mu zachtělo poslouchat hudbu a kdyby něco normálního, ale on si pustil Karla Zicha 😠 tak jsem ho laskavě upozornila, že mi vzbudil dceru! už to ztlumil,ale stejně mi připadá že je nějakej nahluchlej, protože v obýváku slyším,jak má dole puštěný rádio, ale už to neřve a neslyším každý slovo aspoň 😝
nejhorší to je na wecku, dneska jsem tak seděla a málem jsem dostala infarkt, protože on byl taky asi na hajzlu a strašně si kejchnul - to je tak děsně slyšet 😲
a teď se mi nechce spát! 🙄

janulle22
9. črc 2010

dobre ranko... 🙂
eli tak to je teda supr soused... 🙄 ale s tim kejchnutim jsi me rozesmala... 😀 tchan taky neumi kejchnout potichu 😀 😀
ada se v 6 prifaril ke me a delal blbosti tak jsem ho zahanla na svy a jeste to rezou kluci moji... 😀
uz by tata mohl vstat aby zajel do obchoda... 🙂 me vzbudil jeho tel... kdyz mu prijde sms a on si ju neprecte po nejake dobe to zase zacne pipat.... 🙄

elidule
autor
9. črc 2010

nazdárek 🙂
my vstávali po šestý, teď bych ráda, aby usnula ještě, no ale nevím - je otravná jak svítiplyn 😒 a navíc se nějak osypala, asi ty jahody včera 😖
říkala jsem manžovi, že má přijet rno, abysme k našim nejeli v hicu a co myslíte? přijel teĎ s ulomeným zubem, takže jel ještě k zubařce, vypadá příšerně 🙄 prej spadl ze stolu, když škrábal strop

janulle22
9. črc 2010

eli jejda chudak... ☹ nezavidim mu tu zubarku... 😝 tak vy varazite k rodicum? se mate...my asi dneska ke kamosce a pak zase do cukrarny... 😉 a jeste musi tata jed pro becku a nejaky juice at mam zetra co pit... 😀 mela by jsem to tu trocha poliskat ale moc se mi nechce.. 😀

denisa31
9. črc 2010

ahoj ,
my taky vstávali brzo, ale nevadilo mi to, aspoň jsme stihly nakoupit než začlo pražit, včera přišla mateřská a už to zase lítá, holky, já už začla nakupovat na Vánoce... (pěkně v akcích a .budu mít pak klídek 😀
lami, proč bys nemohla už nakupovat, podle mě máš na čase, já taky nakupovala od půlky už hodně internziivně, si to musíš užít, to nakupování na holčičku, oblíkání do růžovýho.....v Tescu mají teď hodně velký slevy na ty prťata, já se kochala a litovala, že to nemám komu oblíkat 😝
eli, zubař au au 😝
jani, užijte si akcičku

a všem ostatním hezký víkend 😉

lamarika
9. črc 2010

Aho holky,

dopo jsem se byla ještě pokochat v porodce 😎 Ta princezna je fakt úžasná. Koupila jsem si nový plavky, mají u nás šílený slevy. Dvojdílný za necelý 300,- 😕 Jenže jsem blbec šáhla omylem po jiný velikosti vršku, takže ještě musím sjet vyměnit.
Odpo jdem zas na plovču. Liduš s kamarádkou a její dcerou jsem jezdila do jinýho města na plovču, ale to se dost prodraží. Teď chodím na zdejší plavču, tu mám zadarmiko. Chodíme ale sami ☹
Deni já už mám všechno na malou koupený 😀 Zas tolik jsem toho nepotřebovala 😉 Dupajdy a bodyna bude mít po Matesovi, takže jsem jen koupila v každý velikosti (56-68) kombinézku nebo teplej overal a teplý kabátky. Jenom s těma šatičkama jsem udělala úlet na zimu 😅